Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) szepi79 válasza sasa311 (#2700) üzenetére


szepi79
őstag

ha már suttyóságnál tartunk... a következő szösszenetet egy tört szerver honlapján találtam (felmentem röhögni egy jót, de a végére forditva sült el a dolog):

A teszt eredménye, hogy elkezdhetitek letölteni a patcheket 2.1.3-ig, mert a napokban átállunk rá.Addig természetesen a 2.0.12-es megy. A patcheket letölthetitek a patchek menüpontban megadott linkekről, vagy pedig a realmlistet átírjátok eredetire(jelenleg ott is ez a patch van).

azért milyen kedvesek a fiúk, nem? mert az engem speciel nem zavar, hogy valahol bivalyb@sznádon üzemeltetik a kis szerverüket, de amikor új patch van, akkor lehetőleg ne fogják már azt a kevés sávszélt, amit a blizz kipumpál magából...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2702) MCGaiwer válasza szepi79 (#2701) üzenetére


MCGaiwer
addikt

azért ebben a 3 hónapos késésben csak nem fogják anyira vissza a blizz letöltöszerverét ;)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#2703) sasa311 válasza szepi79 (#2701) üzenetére


sasa311
veterán

szerintem a hivatalos blizz downloadert nem tudják használni max mirrort, az nem nem terheli blizzt ;)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2704) Ptech válasza sasa311 (#2703) üzenetére


Ptech
őstag

De, tudják, először a patchet szedi le, ha van új, és csak utána logol be. Ne kérdezd hogy honnan tudom ;]

(#2705) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mivel a ''tört'' annyiban különbözik az eredeti szoftvertől hogy más áll a realmlist.wtf-ben, csak visszaírják normálra és megy, csak nem tud ugye belogolni.
ezért is helytelen a ''tört'' szó, mert az csak privát realm.

[Szerkesztve]

(#2706) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Al'ar down by Misery.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#2707) Ptech válasza whitezo88 (#2705) üzenetére


Ptech
őstag

Ez nem teljesen igan, mert kell egy kiszolgáló oldal is amihez a kliensed csatlakozik, mint eredetin, az meg vissza lett fejtve a forráskódból, ami már eleve tilos, és utána hegesztgetgetve meg javítgatva. Egyébként meg szvsz tök mindegy, hogy törtnek, privátnak vagy prüntyőkének hívjuk, a lényeg marad.

(#2708) mobal


mobal
MODERÁTOR

mi ez a mai updates meg login serveres cucc?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2709) anulu válasza MaddeNNNN (#2706) üzenetére


anulu
félisten

egész jól toljátok, gz! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2710) Polacheck válasza mobal (#2708) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem tudom, de nekem sem tetszett, nem tudtam felvásárolni reggel a szokásos dolgokat AHban :(((

less qq more pewpew!

(#2711) Ptech válasza mobal (#2708) üzenetére


Ptech
őstag

Auth szerver megdöglend, a patch meg a jövő héten (?) érkező 2.2-es patch előre letölthető darabkája.

(#2712) mobal válasza Ptech (#2711) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

dejó :) ezis valami 8 gigás cucc lesz. seprű meg voip meg fraps? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2713) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hogyan tudok frapsel felvett videót xvidbe átrakni Vdubbal?

(#2714) mobal válasza whitezo88 (#2713) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Google ftw :)
[link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2715) MaddeNNNN válasza anulu (#2709) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

köszi, be kell hozni a lemaradást :)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#2716) whitezo88


whitezo88
nagyúr

no instance servers avalaible :O karazhan alatt...

(#2717) sasa311 válasza whitezo88 (#2716) üzenetére


sasa311
veterán

így jár aki délután raidel ;] :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2718) MaddeNNNN válasza whitezo88 (#2716) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

prince 10%, azóta altozunk :D

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#2719) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

mail cuccokat hogy tudok viselni Bloodelf Hunterrel? Silvermoonban valamelyik kofánál meg kő tanulni?:D Ha igen, akkor kit keressek?:)

(#2720) Wolverine válasza Alvin_ti4200 (#2719) üzenetére


Wolverine
félisten

Érd el a lvl40-et :U Aztán a hunter trainer megtanítja, hogy kell felvenni :DDD (lásd még Heroes of WoW, Fidget története Shakes tartalékkardjával... :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2721) Alvin_ti4200 válasza Wolverine (#2720) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

lvl40, hát akkor ez a cucc már szart sem fog érni:F:D Akkor adogatom el őket, azért thx.

(#2722) Ptech válasza Alvin_ti4200 (#2721) üzenetére


Ptech
őstag

40en majd SMbe mászkálhatsz, ha mailt akarsz :)

(#2723) sasa311


sasa311
veterán

Pár nagyon buta wipe után szépen lement Lurker ismét, ki is dobta kedvesen az imba DPS cloth övet meg a mégimbább tank mace-t. Ezért most nagyon szeretjük <3
Holnap Loot Reaver, őt meg azért fogom szeretni, ha lesz kedves hajintani a sapkám :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2724) anulu válasza Alvin_ti4200 (#2719) üzenetére


anulu
félisten

melyik szerveren vagyol? :)

hunter szép-s-jó, csak több időt kell foglalkoznod a peteddel, mint saját magaddal kb. valamint egy idő után rá fogsz jönni, hogy többet fogyasztanak, mint billenős ZIL hegymenetben :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2725) anulu válasza Ptech (#2722) üzenetére


anulu
félisten

40-en lementem Armoryba, Herod ki is dobta a vállasom. szerettem érte :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2726) Wolverine válasza anulu (#2724) üzenetére


Wolverine
félisten

Na meg ugye - amint az elhíresült shot rotationről szóló EJ-s fórumbejegyzésből is kiderült - hunterhez ész is kell, ellenkező esetben DPS-e nem lesz :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2727) jagada


jagada
őstag

Hi!

szerintetek a ch@llo minimum sávszélje elég a gammához?

1280/256

nyomja valaki ilyen csomaggal?



[Szerkesztve]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#2728) szepi79 válasza jagada (#2727) üzenetére


szepi79
őstag

bármilyen szélessávú kapcsolat elég. (elvileg modemes kapcsolattal is lehet játszani, bár szerintem az mazochizmus).

amikor indult a játék, én még 512/64-es ADSLel mentem neki, és még akkortájt is a szerverek miatt volt a legtöbb lag. szóval bőven elég lesz az 1 megás net.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2729) nak0n válasza jagada (#2727) üzenetére


nak0n
aktív tag

És már rendes szerveren tolod, vagy még mindig törtön?

(#2730) szepi79 válasza nak0n (#2729) üzenetére


szepi79
őstag

hát, ha törtön nyomja, akkor meg pláne nem az ő kapcsolata lesz a gáz, hanem a szerveré :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2731) jagada válasza nak0n (#2729) üzenetére


jagada
őstag

is-is.
hogy pontos legyek először a Blizzard szerverén kezdtem és ismertem meg a játékot, de az igazsághoz tartozik, hogy hihetetlen mennyiségű ''egyéb'' szerver van és ebből kifolyólag óriási a csábítás, nem is beszélve a könnyítésekről... :))
sajnos nincs túl sok időm foglalkozni a játékkal.



a palák tunnak távolsági fegyver használatot megtanulni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#2732) nak0n válasza jagada (#2731) üzenetére


nak0n
aktív tag

Persze, talentből van nekik holy shock. Más nem nagyon.
Tört szerverről meg: hihetetlen mennyiségű rendes szerver is van. A játékélmény ezeken hihetetlenül jobb, mint egy bugos sz*r törtön (nem mintha blizzék kijavítanának minden hibát), de egy ekkora világban mászkálni kicsit élvezetesebb lehet, ha mondjuk 10-15 ezer másik ember is ott lehet, nem 4-500.
Hogy fizetni kell érte? Igen. Napi 100 Ft-ot. Egy héten egy doboz cigivel kevesebb, vagy 3 sörrel, és megvan rá a pénz.

(#2733) jagada válasza nak0n (#2732) üzenetére


jagada
őstag

erről nem akarok vitázni,

nem a 100 péz, hanem az hogy ússe használnám ki, nem nyomom minden nap és ha myomom is akkor max 1-2 órát, ha kiszámolom, az életem végéig se érnék el normális szintet ennyi játékkal, vághatnám a nyuszikat meg az őzikéket az erdőben még mindég.
itt meg 1 nap alatt felkúsztam 1-ről 45-ös szintre, na innen már érdekesebb a játék. még pár nap és 65-70 leszek.
az nekem is teccet hogy sokan vannak, de voltak is nyelvi nehézségeim ezzel kapcsolatban, amikor harc közben kérdezgetnek hüleségeket angol szlengen hát attól maj szétrobbantam
itt meg magyarul nyomjuk, az a ritka ha valaki angolul vagy oroszul szól hozzá.


nekem megfelel ez is arra a kis időre amikor nyomom


Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#2734) Alvin_ti4200 válasza anulu (#2724) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Aerie Peak, as always:) Warriorom is itt van (de az szörnyen unalmas volt, így abbahagytam lvl35-ön).

(#2735) Wolverine válasza jagada (#2733) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem mi sem nyitunk vitát, a tört szerver említése is tabu a topikban még mindig. Ez van.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2736) Kanczy


Kanczy
veterán

akinek BC-ből Collector's Edition-je van,kérem küldjön egy privit

kösz, :R
kanczy

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2737) Horny256 válasza Kanczy (#2736) üzenetére


Horny256
aktív tag

Azt én is keresem :R

(#2738) szepi79 válasza Kanczy (#2736) üzenetére


szepi79
őstag

nekem ugyan nincs, de az exnek, meg az egyik legjobb haveromnak van, szal mondjad, hátha tudok segiteni.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2739) Horny256 válasza szepi79 (#2738) üzenetére


Horny256
aktív tag

Ment privi :R :R

(#2740) anulu válasza Alvin_ti4200 (#2734) üzenetére


anulu
félisten

warriorral BC előtt 60-on. most 70-en lehet értelmesen játszani. lvlupnál talán a legkönnyebben mancsát feldobó kaszt, egy idő után eléggé idegőrlő tud lenni. warrior után a hunter kész felüdülés. 43-as a huntim Ragnaros-on, de a 45-ös elite-ket könnyedén lehet farmolni. oda kell figyelni, az igaz, de ilyenről egy warrior nem igazán álmodhat :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2741) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Lehet már tudni valamit az új kiegről? Milyen újdonságok(fajok), max. szint emelés, stb lesz benne?

(#2742) bobace válasza (Kolombusz) (#2741) üzenetére


bobace
őstag

[link] Innen kezdődnek a hírek :)
Amugy lvl80, uj szakma, uj class:Deathknight, Lich king etc.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#2743) spyduck


spyduck
nagyúr

játszik itt vaki WOW-ot olyan Notebookon amiben go 7600-os van? Hány fps-el kéne annak mennie?

(#2744) (Kolombusz) válasza spyduck (#2743) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

1024*768-ban maxon simán vinnie kéne, mivel ez kb egy asztali geforce 6600 teljesitményét tudja.

(#2745) Wolverine válasza spyduck (#2743) üzenetére


Wolverine
félisten

Az fps-t nagyban befolyásolja a rendszerben levő RAM. Ha az kevés, akkor bármelyik VGA-val akadni fog.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2746) sasa311 válasza spyduck (#2743) üzenetére


sasa311
veterán

Ha nem mondasz procit, ramot és felbontást keveset tehetünk

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2747) Ptech válasza Wolverine (#2745) üzenetére


Ptech
őstag

Meg az is, hogy épp hol, TK-ban általában diavetítés van :(((

(#2748) sasa311 válasza Ptech (#2747) üzenetére


sasa311
veterán

Már akinek :DDD

kérdés aki már frapsolt:

Mennyit eszik meg a gépből az, ha frapsolok egy bossfightot?

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2749) anulu válasza sasa311 (#2748) üzenetére


anulu
félisten

nálam 5-6fps-t. úgyhogy ezért nem szoktam. Black Temple-ben ált 16-18fps-em van bossfighton, Hyjalban 20-22.

SSC/TK-ben kicsit kevesebb ennél. ha rájövök, h mi a gáz (gép adataimnál), akkor jönnek a paladin PoV moviek :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2750) whitezo88


whitezo88
nagyúr

raid lefújva vihar miatt...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.