Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Ptech válasza anulu (#2398) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem is pont így :)

csontváz: Interface Optionosban a ''Max Camera Distance''-t told fel maxra, így többet tudsz zoomolni kifele, jóval többet lehet így látni, kb mintha 2x akkora felbontásban nyomnád :)
Mitől nem látsz egyébként? Nekem elég sokminden van fenn, de azért szvsz átlátható: [link]

[Szerkesztve]

(#2402) Dr.Burn válasza anulu (#2398) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Na igen, igy mar teljesen mas. :DDD

Egy kis segitseget kernek, szeretnek airbush-t csinaltatni a gepemre. Viszont nem talalok kisebb kepet. Engem inkabb csak egy fej erdekelne(28x20 felületre lenne kb)
Fejböl is inkabb a nightelf tetszik(persze csaj). :) Esetleg mas fele formak is erdekelnenek, a lenyeg hogy csak wow-os legyen es jol nezzen ki. Akit tud az linkeljen pls., eleg sokat keresgeltem, de nem nagyon talaltam megfelelöt.



[Szerkesztve]

"Later Nerd!"

(#2403) whitezo88 válasza Dr.Burn (#2394) üzenetére


whitezo88
nagyúr

full csutkán ;]

(#2404) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Fathom-Lord Karathress down by Misery.

megyünk Morogrimre :)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#2405) sasa311 válasza Dr.Burn (#2394) üzenetére


sasa311
veterán

eddig 1024*768 minden minimumba...

Mától 1280*1024 fullba :DDD Új gép powa!!

bye-bye 6 FPS karazhan lépcsőn!!! ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2406) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Morogrim Tidewalker down első tryra :)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#2407) sasa311


sasa311
veterán

Egy hozzáértő healertől szeretném kérdezni, hogy mi kell ahoz, hogy raidbe lássam a népek HP-ját (számmal) :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2408) Polacheck válasza MaddeNNNN (#2406) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

gz. nekünk 3% még vashj. remélem most lemegy.

less qq more pewpew!

(#2409) nak0n válasza sasa311 (#2407) üzenetére


nak0n
aktív tag

Pitbull is jó rá, meg a Healbot is.

(#2410) MaddeNNNN válasza Polacheck (#2408) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

köszi, sok sikert vashjon.
még 2 boss és mi is próbálgatjuk majd ;]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#2411) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Illidary Council down by Public Enemy!
Már csak Illidan maradt :)

(#2412) MaddeNNNN válasza Darth_Revan (#2411) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Láttam proshockon, gézé :)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#2413) anulu válasza Darth_Revan (#2411) üzenetére


anulu
félisten

jaja, élmény volt :D csak 2x haltam meg, 2. után (11% környékén) kaptam még egy crit error-t is. valamint taknyosan, lázasan kifejezetten élveztem egy marha unalmas fightot :(

ja, és árcsit 1hiteltük :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2414) anulu válasza Polacheck (#2408) üzenetére


anulu
félisten

gl, ne hagyjátok ott! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2415) sasa311


sasa311
veterán

ilyet ritkán szoktam, de most összehasonlításképp a mi MT-nkel megnéztem Kungen adatlapját armoryn...

Ez valami embertelen! Selfbuff 20k hp 30% dodge 21% parry...

:O liyen MT-t akarok én is :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2416) szepi79 válasza sasa311 (#2415) üzenetére


szepi79
őstag

na, én is megnéztem. aztán a statjai bámulása közben elgondolkoztam rajta, hogy vajon minek mellé healer, merthogy sok sebzést nem kap, az is biztos :D egy shadowpap ráhajit időnként egy rank1 renew-t oszt el van intézve :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2417) anulu válasza sasa311 (#2415) üzenetére


anulu
félisten

nem olyan hűű de sokkal van csak több HP-ja, mint a mi tankjainknak, egyéb statok meg kb megegyeznek.

MT-nk: [link]
OT-nk: [link]

szerény meglátásom szerint nem az MT hanem az OT(k) gearje árulkodik sokat egy guildről.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2418) anulu válasza szepi79 (#2416) üzenetére


anulu
félisten

jajj, de örülnék, ha igazad lenne :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2419) anulu


anulu
félisten

ja igen... tegnapi napunk fénypontjáról készült egy shot: [link]

:D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2420) ciao válasza anulu (#2417) üzenetére


ciao
senior tag

nincs rage problémája a tankjaitoknak ha stance dance-elni kell 0/3 tactical masteryvel?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#2421) Polacheck válasza anulu (#2414) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Otthagytuk, majd ma lemegy.

Éjfél után olyan tryokba futottunk bele, hogy csak na. Elsőre P3-ba váltáskor tank DC, majd következő trynál tankot szétlőtte még p1-ben, aludtak már a healerek. Potik elfogytak, flaskok lejártak, repair kellett volna, így fél1kor abbahagytuk.

less qq more pewpew!

(#2422) anulu válasza ciao (#2420) üzenetére


anulu
félisten

amekkorát ütnek ezek a bossok, nem láttam eddíg, h lenne :) ha eltalálják őket, az 30-40 rage kb.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2423) anulu válasza Polacheck (#2421) üzenetére


anulu
félisten

mi fél1kor mentünk neki Archimonde-nak úgy, h nekem pl 23 perc volt még a flaskemből, tehát 1x nekimenetel merthogy kb 8-10p a fight és nagyon messziről kell wipe után visszafutni. némi szerencsénk is volt a Doomfire-el, úgyhogy hiteltük :)

részemről Vashjnál azt csinálom, h ha lemegy a 4. barrier, akkor otthagyom a területem, amire p2-ben figyelnem kell, freedom azonnal a tankra és csak őt healelem, nem figyelek arra, h mi van a többiekkel. eddíg ez működött és asszem ma sem fogok ezen változtatni :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2424) sasa311 válasza anulu (#2417) üzenetére


sasa311
veterán

Hát azért még kis különbség van (olyan jó 3-4K hp), de ettől függetlenül hajrá nektek illidianon! :R Pörögtök mint a cséplőgép :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2425) whitezo88 válasza anulu (#2419) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mi az a sok T4? ;]
amúgy gz a csuncsilhoz.

(#2426) Petie


Petie
veterán

Karazhan cleared by Dark Wind Bloodscalp ally :D
végre levertük netherspiteot is :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2427) zws


zws
senior tag

Tudtok valamit a kiegben bejövő új kasztról? én azt hallotttam h Deathknight a neve de sajnos nincs időm utánanézni, ha tudtok róla valamit akkor válaszoljatok, köszi

(#2428) sasa311 válasza zws (#2427) üzenetére


sasa311
veterán

senki nem tud biztosat, amit olvasol az mind találgatás.

Deathknight biztos nem lesz..

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2429) steveetm


steveetm
őstag

[link]
keresés -> wrath
beindult a találgatás^^
Üdv.: steveetm

(#2430) Petie


Petie
veterán

Lor'themar Theron Blood Elf leader down :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2431) nak0n válasza Petie (#2426) üzenetére


nak0n
aktív tag

Nekünk az a büdös sárki maradt a mumus, valahogy nagyon nem akar összejönni. :(

(#2432) Petie válasza Petie (#2430) üzenetére


Petie
veterán

Cairne Bloodhoof down

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2433) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Leotheras the Blind 20%
és azért, mert az mt-nk és a healerek nem tudják megölni a démonjaikat :(((

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#2434) anulu válasza MaddeNNNN (#2433) üzenetére


anulu
félisten

ha MT kap démont, SS rá, minél hamarabb meghal, annál hamarabb tud felkelni -> no demon :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2435) anulu válasza whitezo88 (#2425) üzenetére


anulu
félisten

az, h olyan szinten eba***** loot %-ok vannak, h siralmas. 16mp5-ös trinket Void Reaverből 1x esett, de van olyan lootja, amit ha meglátunk kérdés nélkül disenchant.

ma Vashjból a 2 fejesen és a vortexen kívül (amit szintén duzzogva vittek el) a 2 ''random loot'' törve lett. pedíg healer mace még sokaknak kéne pl.

szóval sajnos nem igazán (khm) vagyunk szerencsések sem a random lootokkal, a tokenekről nem is beszélve. a tankjainknak olyan DPS gear-ük van, h kb bármelyik guildbe elmehetnének DPS warriornak, ellenben van olyan cucc, ami nagyon kellene nekik olyan bossból, ami eddíg csak dps warrior lootot dobott.

ez van, ebből kell megélnünk. azért vhogy csak sikerül :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2436) szepi79 válasza anulu (#2435) üzenetére


szepi79
őstag

nálunk is elég gáz. bár mi ''picivel'' le vagyunk maradva tőletek :D prince idáig 1x dobta a tőrt (kb 8 hete van farmolva a bácsi), kénytelen voltam egy 98as rollal elvinni. a T4es kesztyűt meg a holy paláink másodjára viszik el, retrisnek :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2437) whitezo88 válasza Petie (#2432) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ejnye :D

mi most egy rögtönzött pár fős csapattal csak SSt, Refuge pontot meg westfallt vertük szét, most meg elmentünk Stockadesba :D

(#2438) -conrad- válasza szepi79 (#2436) üzenetére


-conrad-
addikt

Mi 2 napot tryoltunk rajta úgy, hogy előtte már többször lement. :(
Az a baj, hogy nem skill, nem gear, hanem szerencse kérdése a boss leverése.
Folyamatosan az volt, hogy beszorít minket elementalokkal, aztán egy a tankra, mikor kimozog a maradék helyre akkor bamm, kap egyet a raid a nyakába.

Ti hány elementallal nyomjátok le?
Nekünk kb 7.nél lép phase 3-ba.

whitezo88:Egyik haverom papot levelingel, folyamatosan questel vele, aztán nézem mit keres STV-ben, hiszen eddig Outlanden questelt. Ráwhispelek, erre kiderült, hogy szétverték a hordás várost aztán felszálltak a léghajóra. Gondolom élvezettel ugráltatta le MC-vel a karikat. :D Aztán meg UC-be törtek be...


[Szerkesztve]

(#2439) Petie válasza whitezo88 (#2437) üzenetére


Petie
veterán

jojo kicsit unatkoztunk netherptie után :))


a vezetők nem érnek több honort? mert valamelyik aszonta hogy 10k+honort érnek...de kb semmit nem kaptunk 80at vagy hogy :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2440) Nevar válasza Petie (#2432) üzenetére


Nevar
aktív tag

Cairne Bloodhoof down

Azon ottvoltam, dehát túl sokan voltatok :O

[Szerkesztve]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#2441) Nevar válasza Petie (#2439) üzenetére


Nevar
aktív tag

a vezetők nem érnek több honort?

Az szerintem még a régi honor rendszerben volt, múltkor mi a gnóm királyt vágtuk be, de nem kaptunk semmit.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#2442) sasa311 válasza anulu (#2435) üzenetére


sasa311
veterán

Nálatok meg lehet csinálni azt, hogyha kiesik valami, ami jobb az egyik raidtag cuccánál és mégis töritek?

Nálunk nem :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2443) -conrad- válasza sasa311 (#2442) üzenetére


-conrad-
addikt

Sztem arra gondolt, hogy shit cuccok esnek amit De.-znek, a mace pl meg nem esik, ami pedig sok embernek kellene.

(#2444) anulu válasza sasa311 (#2442) üzenetére


anulu
félisten

teljes mértékig DKP rendszer van, senkire nincs rátukmálva semmi. lehet pl h +2 agi és + 2 sta miatt nem visz el vki egy gatyát, amire még az enchantot és mondjuk a köveket is meg kéne vennie.
ha nem kell egy item senkinek, akkor törve lesz. ha kicsit is kell, akkor pl 5 DKP-t ne sajnáljon rá. (ez a minimum licit.)

amúgy gondolom a Vashj-os dologra írtad ezt, amit. a 2 random loot nem volt upgrade senkinek :)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2445) anulu válasza -conrad- (#2443) üzenetére


anulu
félisten

aye :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2446) Petie válasza Nevar (#2440) üzenetére


Petie
veterán

ah :) mi volt a neved? én silverrock-kal voltam ott.
egyébként meg olyan 20-25en voltunk vagy hogy.
és 80 honort kaptunk a leaderekért. szoval nemtom, legalább egy 10k kellene. kurva sok hpjuk volt ezeknek. :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#2447) whitezo88 válasza Petie (#2446) üzenetére


whitezo88
nagyúr

''mi volt a neved''

meglepő, de Nevar :DDD

(#2448) szepi79 válasza -conrad- (#2438) üzenetére


szepi79
őstag

Mi 2 napot tryoltunk rajta úgy, hogy előtte már többször lement.
Az a baj, hogy nem skill, nem gear, hanem szerencse kérdése a boss leverése.
Folyamatosan az volt, hogy beszorít minket elementalokkal, aztán egy a tankra, mikor kimozog a maradék helyre akkor bamm, kap egyet a raid a nyakába.

Ti hány elementallal nyomjátok le?
Nekünk kb 7.nél lép phase 3-ba.


nálunk egyelőre 2 fix nap kara van. az első nap általában szerda, ilyenkor 2db tankkal megyünk, lemegy a lovas, moroes, maiden, opera fixen (curator és aran már opcionális). második raidnap általában péntek vagy szombat, ekkor már csak 1 tank jön (általános tankhiány van sajnos) ha akkor még curator, akkor vele kezdünk, aztán aran, ilhoof, chess, prince. ezekre mind elég 1 tank, időnként a trashekkel szokott gond lenni, de olyankor beáll egy holy pala is tankolni (korábban prot volt, szal megvan a cucca hozzá).

lényeg az, hogy prince-t nem a 2tank-3healer-5DPS felosztásban, hanem 1tank-3healer-6DPS módban öljük, igy lényegesen könnyebb, és gyorsabb a dolog. az infernalokat nem számoljuk. egyébként 2-3. próbára mindig lemegy, annyiszor nem kaphatjuk annyira rossz helyre a mocskokat, hogy ne tudjuk egy kis WASD skillel megoldani.

(a két sárkány meg próbálgatási fázisban van. ami azt jelenti, hogy vagy összejön rájuk a hét valamelyik napján elég vállalkozó kedvű egyén, vagy nem. de eddig inkább nem. szal egyelőre ők még birják)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#2449) Wolverine


Wolverine
félisten

Ideges vagyok. Egy rohadt biosflashre vagyok attól, hogy múlt hétfő óta először működjön a gépem, és sehol nem találok egy működő floppymeghajtót... :O

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2450) Petie válasza whitezo88 (#2447) üzenetére


Petie
veterán

... :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.