Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36548) Donbalazs


Donbalazs
tag

Sziasztok

Nem tudom hova írni ezt a dolgot mert nem tudom mivel van a baj, szóval a lényeg,

Windows 7 Ultimate SP1 (nem eredeti, de aktivált) van a gépemen, na mér most 5-10 percenként egy olyan 2-3 percre vagy lefagy, vagy a neten is csak tölt-tölt, kiírja, aztán kiírja, hogy a chrome nem válaszol blabla.. Aztán megnéztem, nem csak a böngésző "akad be" ilyenkor, a rendszeren minden, ha játszom rajta, akkor az is, pl: Fifa 14 játszom gyönyörűen megy, aztán jön ez az említett 2-3 perces megállás, van, hogy nem áll meg teljesen, hanem megáll a kép egy olyan 10 másodpercre, tovább ugrik egy képkockát majd megint megáll ez huzamosabb ideig, aztán gondol egyet és ugyanúgy megy tovább..

Tehát nem csak játék közben tapasztalom, most miközben ezt írtam közben is egyszer megállt az egész.
Remélem érthetően írtam le, de kérdezzetek nyugodtan.

Intel E4300 1.8 GHz
3GB RAM (2GB - FBDIMM DDR2 667MHz PC2-5300 ; 1GB - Kingston 667 MHz) - nincsenek időzítve, ez probléma lehet?
ASUS P5GC-MX 1333 (ellenőriztem, a legujabb BIOS van rajta)
NVIDIA Geforce 9500 GT 512mb (driver frissítve)

A játékkal nem lehet gond, mert kis gépigényűnél is ezt csinálja, illetve más operációs rendszereknél is (Vista, Win8)

Látványtervezést vállalok // épületeket kívülről-belülről // tarifákról és egyebekről érdeklődni privátban vagy: donbaalazs@gmail.com

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.