Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30156) PAtr0n válasza spiritex (#30155) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hogy értve mivel lett jobb? Attól lett jobb múltkor, hogy kijavította saját magát, mert hosszú idő után rájött, hogy valami nem kóser (nem betöltődő widgetek). Akkoriban írtam, hogy valami olyasmi firssítés vágta agyon, aminek a grafikához van köze (directx, OpenGl stb... )
Jelenleg az újabb frissítések hatására ismét rossz, nem javult meg, csak kiderítettem, hogy az alább írt dolog tehát valami driver kínlódik. Utánaolvastam külföldi oldalakon, telepíteni kellene valami microsoft software development kitet, amivel pontosan kideríthető melyik driver okozza a túlzott CPU usage-t. Jelenleg ezen vagyok, de gondolhatod, hogy majdnem 100% CPU használat mellett mennyire gyors a rendszer. :)

Ha ez a probléma megoldódik, egyszer s mindenkorra letiltom a frissítéseket az biztos.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.