Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29851) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok lenne egy kérdésem ami már egy ideje fennáll viszont most úgy gondoltam megkérdezem tőletek.Kérlek segítsetek nekem.Az a helyzet,hogy amikor bekapcsolom a gépet és bejön az asztal akkor az asztalon lévő ikonok nagy része 1-2 másodpercig tiszta fehérek lesznek íme:[link] Szerintetek ez mitől van?Lehet ezt orvosolni?Win7 Ultimate 64 bit-ről van szó.Köszi előre is.... :)

[ Szerkesztve ]

(#29852) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Ki hogyan telepít win7-et? Én már nagyon unom, hogy felmegy az SP1, 30 perc max., aztán meg frissít vagy 2,5-3 órát mire 5 körben megtalálja az összes 270 (kb.) frissítést és feltelepítgeti... Van valami jobb módszer rá, ami gyorsabb? Van már valami frissített win lemez? Vagy valami progi amivel bele tudom úgy rakni a frissítéseket (leszedem valahogy a microsofttól, már ha lehet ilyet) a telepítőbe hogy automatice egymás után szépen fel is rakja? Mert akkor már legalább a letöltési időt megspórolnám...

Üdv

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#29853) Atesz 666


Atesz 666
aktív tag

Üdv mindenkinek.

-Az vajon milyen Win7 Ultimate frisítés lehet ami a MediaMarkt-ban 110.000 Ft-ba kerűl..? :Y :U :F

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#29854) #85154688 válasza Atesz 666 (#29853) üzenetére


#85154688
törölt tag

Lehet,hogy egy 0-val többet írtak....

(#29855) Atesz 666 válasza #85154688 (#29854) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Hát először én is azt számolgattam ,hogy mennyi számjegyből áll meg a tizedes vessző nincs-e egyel arrébb,de nem..
-Kérdeztem is az eladót ,hogy hogy is van most ez ,de erre azt mondta ez ennyibe kerül...még a gépbe is megnézte...
-Mondjuk elég rég ott lehetett már a polcon mert én töröltem le róla a port... :U :D

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#29856) #85154688 válasza Atesz 666 (#29855) üzenetére


#85154688
törölt tag

Közben megtaláltam a lehetséges okot...Valószínűleg DOBOZOS verziós windowsról van szó nem pedig OEM verzióról...A dobozos sokkal drágább mint az OEM.

OEM
GFC-00564 Win Home Prem 7 32-bit English 1pk DSP OEI DVD 26 454 Ft
GFC-00571 Win Home Prem 7 32-bit Hungarian 1pk DSP OEI DVD 26 454 Ft
GFC-00599 Win Home Prem 7 64-bit English 1pk DSP OEI DVD 26 632 Ft
GFC-00606 Win Home Prem 7 64-bit Hungarian 1pk DSP OEI DVD 27 399 Ft
FQC-00730 Win Pro 7 32-bit English 1pk DSP OEI DVD 35 227 Ft
FQC-00737 Win Pro 7 32-bit Hungarian 1pk DSP OEI DVD 35 404 Ft
FQC-00765 Win Pro 7 64-bit English 1pk DSP OEI DVD 35 227 Ft
FQC-00772 Win Pro 7 64-bit Hungarian 1pk DSP OEI DVD 35 404 Ft
GLC-00701 Win Ult 7 32-bit English 1pk DSP OEI DVD 47 852 Ft
GLC-00708 Win Ult 7 32-bit Hungarian 1pk DSP OEI DVD 49 502 Ft
GLC-00736 Win Ult 7 64-bit English 1pk DSP OEI DVD 47 852 Ft
GLC-00743 Win Ult 7 64-bit Hungarian 1pk DSP OEI DVD 49 502 Ft

Dobozos
GFC-00136 Win Home Prem 7 Hungarian DVD 49 572 Ft
GFC-00137 Win Home Prem 7 Hungarian VUP DVD 29 920 Ft
FQC-00222 Win Pro 7 Hungarian DVD 77 518 Ft
FQC-00223 Win Pro 7 Hungarian VUP DVD 72 075 Ft
GSC-00054 Win Ult N 7 English Intl DVD 79 553 Ft
GSC-00066 Win Ult N 7 Hungarian DVD 79 553 Ft

[ Szerkesztve ]

(#29857) kispx válasza s3toraph (#29852) üzenetére


kispx
addikt

Felrakom a rendszer, felfrissítem és beállítok mindent. Készítek róla egy lemezképek.
Ha valamit elcsesztem, akkor 10 perc alatt visszaállítom.

Klónozáshoz programok:
Macrium Reflect Free
Norton Ghost (fizetős)
CloneZilla
stb...

Topicok:
Ghostolás
Partíció mentése (van-e élet a földön a norton ghost-on túl?)

Érdemes elolvasnod:
Windows 7 költöztetése HDD-ről SSD-re - Klónozó és Backup-Restore alkalmazások tesztje

(#29858) Atesz 666 válasza #85154688 (#29856) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Oké ez így rendben is lenne,de ha még a dobozost nézem akkor is min 30 ezer az eltérés..
-Mondjuk a MM-nak mindig furcsák voltak az árai..,de szerintem ezek buktak bringával.. :D

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#29859) s3toraph válasza kispx (#29857) üzenetére


s3toraph
senior tag

Fhúúú köszi a bőséges válasz! :R

Kifelejtettem a kérdésemből, hogy mindig másik konfig eseténél van ez a probléma, pl. ha valakinek rendbe kell rakni a gépét és még nem járt előtte nálam, vagy ha nálam változik lényegesen a konfig, pl. alaplapcsere miatt új rendszer kell. Ezért kellene valami sokkal gyorsabb megoldás, mert ez így szenvedés csak. :(((

Ha a saját gépemről, vagy családtagéról, vagy ismerőséről van szó, én is ghostolok, konkrétabban paragon-t használok, rendszer fel, egy mentés, driverek és egy két beállítás, mentés, win7 frissítések, mentés megint (néha utóbbi két lépést egyben mentem le), aztán progik, finomhangolás, mentés. Így ha valami driver, win frissítés vagy akármi bekavar, akármekkora is a baj, vissza tudok állni legalább az alapokra, minimum 1-2 órát megtakarítva, vagy többet (kivéve egy-két esetet amikor olyat bekaptam hogy formázni lehetett csak :Y ). Persze idő és helyigényesebb, de biztonságosabb, és igen, amiért imádom ezt a módszert, hogy rövid idő alatt vissza lehet állítani a komplett rendszert (nálam kb. 30 perc). :K

Hmm ahogy látom, pont itt találtam annó a paragon-ra, az oldalon amit linkeltél a macriumhoz (ami egyébként tetszetős). :C

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#29860) flash- válasza Visormail (#29846) üzenetére


flash-
veterán

köszi ilyesmit kerestem!!

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#29861) psg5


psg5
veterán

Win7 telepítésénél, partíciók létrehozása után, fájlok másolása 10%-nál, kiírta, hogy nem lehet telepíteni, mert valami fájlt nem talál...Ilyent még nem láttam. Mitől lehet? Eredeti lemez. (Újratelepítésről van szó vagyis már volt a ugyanerről telepítve)
Merevlemez hiba lehet?

F.K.T.

(#29862) psg5 válasza psg5 (#29861) üzenetére


psg5
veterán

Újra próbáltom, most a partícionálásnál nem engedett az egyik már elöző telepítésnél létrehozott partícióval semmit csinálni, se formázás se új...

F.K.T.

(#29863) s3toraph válasza psg5 (#29862) üzenetére


s3toraph
senior tag

Szia!

Másik merevlemezzel ki tudod próbálni? Mert szerintem vagy a DVD túl karcos/most hal be, vagy a HDD-n vannak pont ott gyenge/hibás szektorok, vagy a DVD olvasód gyengélkedik. De abból, hogy nem engedi hogy hozzányúlj a partíciókhoz, a HDD gyanúsabb. Egyik haveromnak toshiba laptopjára sehogyan sem tudtunk rendszert rakni, miután egyszer menet közben leállt és se kép se hang. Partícionálni, gyorsformázni lehetett, de kiírta hogy nem tudja az adott partícióra telepíteni a rendszert, mindegy melyiket választottam, letöröltem, újra létrehoztam, diskparttal csináltam, sehogy sem engedte. Kiszedtük a vinyót, usb-s külső adapterrel rádugtuk gépre, HD sentinel: 930 bad sector, 30 gyenge szektor, 100/7 (igen 7% a kondi), hátralévő üzemidő 7 nap.
Szóval próbáld meg letesztelni a HDD-t is, ha van rá mód, legalább HDS-el ránézni, vagy másik vinyóra elkezdeni a telepítést.
(Esetleg még egy tipp: az eredeti lemezedből készíts pendrive-ra telepítőt és úgy próbáld meg felrakni, hát ha, bár ez már elég szélsőséges lenne.)

Üdv

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#29864) oz82


oz82
senior tag

Sziasztok!

Olyan hibával találkoztam, amikor van egy biztonsági ablak amikor egy képen lévő számokat, betűket szöveget kell begépelni, akkor hiába gépelem be dettó ugyanazt, (ügyelve kiebetűk, nagybetűk), egyszerűen hibát dob! Nem jövök rá mi lehet a gond...

pl. másik gépen működne (cégnél), de ott a tűzfal miatt blokkolva vagyok.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#29865) s3toraph válasza oz82 (#29864) üzenetére


s3toraph
senior tag

Másik böngészővel sem megy?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#29866) psg5 válasza s3toraph (#29863) üzenetére


psg5
veterán

Köszi.

Másik telepítőlemezzel ment...
Azonban sűrű kékhalált dob.
Valszeg mégis hdd lesz, bár érdekes, hogy újratelepítés előtt semmi gond nem volt...

F.K.T.

(#29867) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Win 7 startert szeretnék egy viszonylag gyenge vasra (Amilo LI1718) felpakolni, de előbb a következő dolgokat szeretném tudni:

-A hálüózat ugyanúgy működik, mint más 7 esetében? Mappa, file, nyomtató megosztás wifi-n keresztül...
-Servioo-t(DLNA hálózatot) tud kezelni?
A következő progik mennek vele rendesen? Office 2003,live mail,Calendarium(a változóháttérképekhez),Chrome,VLC, és más, napi szinten használtatos programok...

Más egyenlőre nem jut eszembe, később még biztos kérdezek... :)

JA, és mennyi helyet igényel? Kevesebb kell neki, mint a "teljes értékü" win7 kiadásoknak?

(#29868) föccer válasza dodopek (#29867) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezt lesd meg: [link]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#29869) DS39 válasza oz82 (#29864) üzenetére


DS39
nagyúr

windowsba hol van ilyen? én még nem találkoztam vele.

weboldalakon szokott lenne ilyen megoldás, és sokszor szarul látszik, vagy kérj új képet vagy olvastasd fel, valamelyik szokott lenni.

(#29870) DS39 válasza SRII (#29850) üzenetére


DS39
nagyúr

a másodikként linkelt parancssoros megoldás sem teszi helyre? akkor a windowsod már megérett egy friss telepítésre (vagy javításra/rendszer-visszaállításra). szintén eredeti win7-en kipróbáltam a normál beállítási lehetőségét ennek, simán működik. :U

(#29871) dodopek válasza föccer (#29868) üzenetére


dodopek
addikt

"Távoli médiaadatfolyam-továbbítás" nincs pipálva. Ez azt jelenti, hogy nem támogatja a DLNA hálózatot? Nekem ez azt jelentené...

(#29872) föccer válasza dodopek (#29871) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyon úgy fest a dolog. Sőt, lehet, hogy egy sima NAS-t sem lehet vele elérni, meg úgy amblok a hálózati meghajtókat, megosztott mappákat. De ez részemről csak találgatás, sosem találkoztam még élőben Starterrel.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#29873) katt777


katt777
félisten

"Meghatározhatatlan hiba" üzenetet kapok, ha gadgetet próbálok telepíteni. 1x emiatt már visszatettem egy partíciómentést, de azóta sem tudom, mitől jön elő a probléma. Telepítőben eltávolítottam a minialkalmazás-kezelést, majd vissza, ami persze nem segített.
Nincs fent 3rd party program, úgy is csinálja. Intelen nem volt ilyen hiba, de AMD chipset nem hiszem, hogy okozná.
Van tippetek a megoldásra?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29874) Asztee válasza kispx (#29800) üzenetére


Asztee
aktív tag

A "futtatás legmagasabb jogosultságszinten"-re gondolsz ? Az be van pipálva és mégis kéri jelszót. Azt viszont kipróbáltam,hogy "feladatot futtató felhasználói fiók"-ot "felhasználók'-ról átállítottam Számitógépnév\rendszergazdá-ra és így elindul csak nem tudom egészen biztosra ez így rendben van-e. Arra gondolok - így a neve alapján - ,hogy a háttérben betölti az én profilomat is esetleg akkor is ha nem is vagyok bejelentkezve !? :F

''A világon 10 féle ember létezik : az egyik ismeri a kettes számrendszert a másik nem."

(#29875) s3toraph válasza psg5 (#29866) üzenetére


s3toraph
senior tag

Érdemes lenne a HDS-el ránézni. + Van rövid öntesztje is, 2 perc, ha az nem fut le rendesen, akkor nem 100-as a vinyó már. Valamint HD Tune-al le tudod ellenőrizni a felületet, több óra vinyó méretétől függően míg lefut, de jelzi a hibás szektorokat.

Ha másik telepítőlemmezel felment, és a fenti programok a HDD-t hibátlanak fogják ítélni, akkor még egy memóriatesztelést kellene letolni, pl. prime cpu+memória tesztje, vagy a memtest 86-al a saját maga elkészített lemezéről bebootolva.

A kékhalál teljesen random, vagy mondjuk olyankor ha sok weboldal van nyitva a böngészőben, vagy játék közben jön elő?

Megint elolvastam a hsz-edet, ha sűrű a kékhalál, szerintem memóriával kezd, ha van két modul, az egyiket vedd ki, ha azzal is halálozik, cserld ki a másikra, ha azzal is, meg kellene próbálni egy tuti jó kölcsönkért rammodullal. Mert ha akkor is kékhalált kapsz ha üresben megy a gép, nem tudod lefuttatni a teszteket sem a HDD-re.

katt777: A hibaüzenet csak a gadget telepítésekor jön elő, vagy egyébként is? Azt próbáltad már, hogy hozol létre egy másik helyi rendszergazda fiókot?

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#29876) siebener


siebener
aktív tag

Üdvözlet.

Tudtok valami hatásos megoldást win 7 pendrive-os telepítésre?

A "Windows7 USB DVD Download tool" programot használtam, szépen befejezett mindent, majd bootoláskor az alábbi üzenet fogadott:
"A disk read error occured
Press Ctrl+Alt+Del to restart".

Van valami működőképes megoldás?

(#29877) katt777 válasza s3toraph (#29875) üzenetére


katt777
félisten

Mindegyiknél, de pl. a TV tuner gadgetje telepítőből simán felmegy, és a telepítetteket tudom aktiválni v. kikapcsolni. Nem akarok másik fiókot. A lehetőségét is utálom, hogy többen használhatnák a gépemet. :((
Ezt nézegetem most, de valami balf.sz letöltőprogival kezdett rögtön...

siebener: Valamit eltoltál, nálam simán működik ez a megoldás. Vinyó hiba?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29878) StSanya válasza siebener (#29876) üzenetére


StSanya
őstag

Másik pendrive? Nem minden alaplap (BIOS) és pendrive combo működik együtt sajna...

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#29879) s3toraph válasza katt777 (#29877) üzenetére


s3toraph
senior tag

A másik fiók engem is zavar, most teszt kedvéért gondoltam, hogy próbáld ki, ha létrehozod, ott is hibát dob-e ha gadgetet telepítenél. Csak egy ötlet, hát ha.

Esetleg valamelyik helyről ezek közül próbáld meg leszedni azt a progit:
egy kettő három Én még nem próbáltam, nem ismerem.

siebener: Nekem ez a microsoft célszoftver nem jött be, nem tudta bootolhatóra megcsinálni a win-t pedig azt írta hogy jó lett! Én wintoflash-t használok erre a célra, eddig még sosem hagyott cserben! A pendrive-ot az első újraindításkor ki kell húzni mert újra róla bootolna nem pedig a telepítést folyatatná (vagy közben átállítod a bott sorrendet biosban a hdd-re/ssd-re). Mondjuk ezt biztos tudod. :P

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#29880) üszök válasza siebener (#29876) üzenetére


üszök
őstag

Nekem az MS oldalról töltött nem csinálta meg, egy máshonnan le töltöttel csináltam ha érdekel be linkelém este, de most mobilról vagyok.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#29881) katt777 válasza s3toraph (#29879) üzenetére


katt777
félisten

Hát, amit leszedtem (3), eddig egy nagy kupac kaka. Rendszert tesztelt fél óráig. Most fut a gadget repair, mindjárt lesz eredmény is. Talán... Most áll 10%-on.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29882) katt777 válasza katt777 (#29881) üzenetére


katt777
félisten

Na, én hülye rajta hagytam a reg. permission javítást, ez sem fog ma végezni, 30%-on totyorog. :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29883) siebener válasza katt777 (#29877) üzenetére


siebener
aktív tag

A vinyó jó, az elmúlt napokban volt rajta pár op.rendszer (igaz, Linux, mert az minden további nélkül ment penről). De azért megnéztem, nincsen rajta hiba.

StSanya: Ugyanezzel a pennel, ugyanerre a gépre, ugyanarra a partícióra más op.rendszert már feltettem, akkor nem volt gond.

s3toraph: wintoflash korábban egy próbálkozásnál már tönkretett egy pendrive-ot, azóta tiltólistán van.

üszök: Megmondom őszintén, már nem emlékszem, honnan töltöttem le. Most ezt próbálom, és igen, köszönöm a segítséget, kérném szépen azt a linket.

(#29884) s3toraph válasza katt777 (#29882) üzenetére


s3toraph
senior tag

Hát ha alakul azért valami... mondom nem ismerem a pogit, ötletem nincs sajnos ami segíthetne, hát ha valaki itt tud még javasolni valamit...

siebener: Azigeeeen! :Y Az kemény. Több alternatíváról nem tudok ami megbízható is, csak ezt a kettőt.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#29885) siebener válasza s3toraph (#29884) üzenetére


siebener
aktív tag

Megpróbálom ezt a másikat, amit linkeltem, sokat nem veszítek, max. egy pendrive-ot :) az meg úgyis fogyó eszköz (egy határig).

(#29886) dodopek


dodopek
addikt

Nem teljesen win7 gond, de ez a topic pörög eléggé...

Milyen formátumban mentsem az Outlook expressben lévő címeket, ha utána live mail-be szeretném importálni? Köszi!

(#29887) StSanya válasza siebener (#29883) üzenetére


StSanya
őstag

Rufus

OStoGO

esetleg kézzel:

Windows 7 telepítése USB tárolóról

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#29888) StSanya válasza dodopek (#29886) üzenetére


StSanya
őstag

Úgy emlékszem .vcf jó... Esetleg csinálj .csv-be is mentést.

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#29889) siebener válasza StSanya (#29887) üzenetére


siebener
aktív tag

Pont az utolsót csinálom, igaz, másik oldalon találtam.
Ha ez sem jön be, kipróbálom, amiket ajánlottál, köszönöm.

(#29890) s3toraph válasza siebener (#29889) üzenetére


s3toraph
senior tag

Az utolsó az nekem is szimpatikus, egyszerű, szimplán parancsokkal. Csak ehhez ugye kell egy ilyen leírás, mert egy ilyen műveletet a legtöbben nem tudják hogyan kell kivitelezni, milyen parancsot és hogyan kiadni - pl. én sem. :D

Még egy ilyen videót találtam, ez is jónak tűnik a kézi parancsos megoldásokból.

Egyébként, most csináltam meg a win8-hoz is jó wintoflashel pendrive-ra a telepítőt (a korábbi verzió hozzá sem tudott szagolni az image-hez, a microsoftosból meg leszedtem a frisset az oldalukról de azzal sem volt jó, nem tudta megcsinálni), ezzel hibátlanul megcsinálta, most jön az éles próba, a telepítés.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#29891) siebener válasza s3toraph (#29890) üzenetére


siebener
aktív tag

Ahogy néztem, amit linkeltél, azok a parancsok voltak megadva, amit találtam, de most már kijelenthetem, hogy ezzel a módszerrel is ugyanez a probléma.
Egyébként a pendrive-os Win telepítés nekem soha nem ment, úgy látszik, ez a tendencia most sem változik meg.

A videót megnézem, köszönöm.

Szerk.: a telepítőt egyébként sikerült megcsinálni, de bootolásnál megáll a tudomány.

[ Szerkesztve ]

(#29892) üszök válasza siebener (#29883) üzenetére


üszök
őstag

Itt találod a leírást

Én ezt szedtem le. A leírásban a második.Nekem egyből jó volt.Telepítettem is vele

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#29893) siebener válasza üszök (#29892) üzenetére


siebener
aktív tag

Köszönöm, töltöm, nézem, próbálom. :R

Bár lehet, hogy már csak holnap.

(#29894) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok ez a bejegyzést hogy tudom kitörölni az automatikus lejátszás menüjéből ?

Tiszta hülye aki nem normális

(#29895) maajsz válasza siebener (#29876) üzenetére


maajsz
senior tag

Én ott nyaltam be, hogy x86 alól akartam x64-es wint usbről telepíteni, bár nem tudom ugyanez a hibaüzenet fogadott e, de valami hasonló. Nálam a megoldás egy másik féle bootsect.exe letöltése volt, amit bele kellett másolni a win usb tool mappájába és úgy működött a dolog. Ami meglepett hogy asszem a mappában nem is volt bootsect.exe :DD.. de hátha segít. Üdv.

(#29896) s3toraph válasza siebener (#29891) üzenetére


s3toraph
senior tag

Nem lett jó a wintoflash-el sem, boot indúl, a win8 kék ablak logó, és semmi nem történik, még a pöttyök sem jönnek fel hogy körözzenek, nem tölt egyáltalán semmit.

üszök: Köszi, én is meglesem.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#29897) s3toraph válasza maajsz (#29895) üzenetére


s3toraph
senior tag

Hmmm érdekes... én a microsoft oldaláról szedtem le, és nekem sem volt bootsect.exe... na ez lehetett a gond... most leszedtem cnetről amit üszök linkelt, ebben van! Azért ez elég durva így a microsoft részéröl, nem? :D

Próba következik, remélem most már siker is lesz.

Szerk.: éééééés igeeen!!!! :C :C Elkezdte szépen rámásolni a fájlokat! Félsiker eddig! :K

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#29898) rebugra


rebugra
aktív tag

Sziasztok!

Hogy érdemes PC Védelmet használni?
ESET NOD32 Antivirus + Tűzfal (Pl: Comodo)
vagy
ESER SMART SECURITY (egyedül)????

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#29899) siebener válasza siebener (#29893) üzenetére


siebener
aktív tag

Már nem tudom, mire gondoljak, ugyanaz a probléma, ugyanaz a hibaüzenet.
Azt hiszem, a rend kedvéért kipróbálom egy másik pen-nel is (egyébként Ubuntu simán felment ugyanarra a partícióra, ugyanarról a penről).

s3toraph: A másolás még nálam is OK, szépen végzi a dolgát, egészen addig, míg bootolni nem kellene.

[ Szerkesztve ]

(#29900) PumpkinSeed válasza rebugra (#29898) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Comodo Internet Security, vagy bitDefender. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.