Hirdetés

2019. november 14., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-08-01 15:54:41

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

(#30651) StSanya válasza dodopek (#30648) üzenetére

StSanya
(őstag)

Én ezzel szoktam gyorsan ránézni, hogy merre lehetnek rejtett nagy állományok: DriveSpacio

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#30652) dodopek válasza Visormail (#30650) üzenetére

dodopek
(addikt)

Köszönöm, meglett a baki. Ccleaner csak 480Mb szabadított fel(valszeg mert időnként magamtól is futtatom), a lemezkarbantartó már csak 2Mb talált utána, viszont a kereséssel megtaláltam a gebaszt. Köszönöm a segítséget, közel 10Gb-t tudtam felszabadítani. :R :R

(#30653) default. válasza Impressa (#30643) üzenetére

default.
(őstag)

okés köszi!

(#30654) Visormail válasza dodopek (#30652) üzenetére

Visormail
(addikt)

Akkor mi volt, mégis véletlenül odamásoltál valamit?

(#30655) dodopek válasza Visormail (#30654) üzenetére

dodopek
(addikt)

Véletlenül odatelepítettem a Clear Sky-t.. Az volt 8Gb, meg hozzá a modok, amit letöltöttem, és már meg is van.... :B :W

[ Szerkesztve ]

(#30656) Frod

Frod
(senior tag)

Sziasztok!
Csak egy gyors kérdésem volna: épp most hoztam el az új konfigom és az volna a kérdésem, hogy a memória méretéből kiindulva ha jól tudom 64 bit-es W7-et kell feltennem ugye? (32 bit nem kezel 4 fölött, ugye?)
- i5 4670
- 2*4 GB Ram
- Asus H87-Pro

(#30657) Sub-ZeRo válasza Frod (#30656) üzenetére

Sub-ZeRo
(nagyúr)

Igen, 64 bit kell neked.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#30658) Frod válasza Sub-ZeRo (#30657) üzenetére

Frod
(senior tag)

Köszönöm a gyors reakciót!

(#30659) Sub-ZeRo válasza Frod (#30658) üzenetére

Sub-ZeRo
(nagyúr)

Én azt mondom, hogy 3 giga felett már mehet a 64 bit. Mert ha 3 giga ramod van, meg egy 1,5 gb-os vga, akkor már nem jó a 32-es rendszer. Szóval 4 giga rammal kell a 64-es windows.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#30660) Pikaa

Pikaa
(tag)

Sziasztok!

Nem rég vettem egy gépet,amin Win7 Starter van. Mi a különbség a Win7 Starter és a sima Win7 között? Érdemes simát rakni,ha igen,miért?

Canon 7D ◄► Huawei Mate 10 Lite ◄► https://500px.com/pikaa

(#30661) Sub-ZeRo válasza Pikaa (#30660) üzenetére

Sub-ZeRo
(nagyúr)

[link]

(#30662) Pikaa válasza Sub-ZeRo (#30661) üzenetére

Pikaa
(tag)

Köszi!

Ha megkérlek,tudsz adni egy linket,ahonnan letudok tölteni,egy jól működő win7-et(pl. Windows 7 Ultimate-t),ami eredeti is? :P

(#30663) Sub-ZeRo válasza Pikaa (#30662) üzenetére

Sub-ZeRo
(nagyúr)

[link]

De nem csak ettől lesz eredeti, hanem a megvásárolt cd-kulcs is kell hozzá.

(#30664) Pikaa válasza Sub-ZeRo (#30663) üzenetére

Pikaa
(tag)

Megint csak köszönöm!

Ezek közül melyiket ajánlod? Mindenképp 32bit-es kellene. A CD kulcsot muszáj megvásárolni? Vagy van valami "sumákság" e felől? Úgy mint az XP-nél is. Nem értek hozzá,ha hülyeséget mondok,nyugodtan csak javíts ki!

(#30665) laabom

laabom
(tag)

Sziasztok. Olyan problémám van hogy újra szeretném rakni a gépemet de a telepítés elött valamiért illesztőprogram hibát ír ki(nem talál illesztőrpogramot)
Eddíg nem volt ilyen hiba de még a setup-al se ugrik be semilyen ablak.
Kérlek segtsetek mi lehet a baja.
Köszönöm előre is

(#30666) Sub-ZeRo válasza Pikaa (#30664) üzenetére

Sub-ZeRo
(nagyúr)

Hát otthonra a home premium bőven elég. Ha nagyon profi kell, akkor ultimate, vagy prof. De ha nincs eredeti cd kulcsod, inkább valamelyik online számtech boltból, mondjuk a pcx-ből vegyél egy OEM win7 home premiumot. Most leszeded az isot, felrakod de nem aktiválod. Majd ha megjön a lemez, akkor csak beíroda cd kulcsot és kész. Sajnos neten már nem tudsz venni, mert a 8-at nyomják.

(#30667) draco31

draco31
(addikt)

Hello!

Ma vásárolt alaplap ASUS P8B75-M LE, egy Intel G870-es CPU-val van szerelve, 4Gb RAM, 500Gb Hitachi, 350W táp, Samsung ODD. A BIOS-t frissítettem.
Telepítem a Win7-et, eközben ugyebár 2x is újraindul. Aztán amikor az a rész jön, hogy asztal előkészítése, akkor kiírja, hogy kikapcsolás, és le is áll. Onnantól nem indul el a rendszer, csak folyamatosan restartol a BIOS-rész, olyan, mint ha nem is látná a HDD-t, meg sem próbál róla BOOT-olni, de közben a BIOS-ban ki van választva, hogy arról induljon. Csak akkor indul el a rendszer, ha a Hirens Boot CD-t berakom, és ott kiválasztom a Boot Win7-et. Ekkor indul a frissen telepített rendszer, bármit csinálhatok vele, telepítettem a drivereket, neteztem vele, egyszóval rendesen működik. De a bekapcsolást csak a Hirens Boot Cd segítségével tudom megoldani.
Valami ötlet? Nem az első telepítésem, de most elakadtam. Lehet a HDD a rossz, csak arra tudok tippelni. Minden új benne.

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#30668) brd válasza Sub-ZeRo (#30659) üzenetére

brd
(nagyúr)

Ez az összes általam eddig látott ATI kártyánál az alábbiak alapján működik, tehát a VGA max. 256MB-ot foglal, a többi az egyéb eszközöktől, és az alaplap bénaságától függ (Nvidia VGA esetén is hasonló a helyzet, de olyannal jóval kevesebbszer találkozom, továbbá a kép XP-n készült, de Win7 esetén is pontosan ez a helyzet, csak olyanom nincs, mert értelmetlen számomra - mármint a 32 bites):

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#30669) ledgeri

ledgeri
(veterán)

Üdv!
Szeretnék érdeklődni, hogy mitől lehet az, hogy napi egyszer-kétszer oly módon dob le a hálózat (csak modemem van semmi más), hogy a Hálózati és megosztási központban a modemet látja a gép de azontúl nem?
Ha megnézem a modem LEDjeit akkor minden ég... Majd ha tiltom a local area connectionban a kapcsolatot (nem érem el a modemet sem, piros x köztem és a net között), majd engedélyezem rendszergazdaként akkor egyből visszatér minden...

PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#30670) Mexildos

Mexildos
(aktív tag)

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy a Windows 7 kinőheti-e a 128 GB-ot? Igazából ennek a felét. SSD meghajtó vásárlás előtt vagyok de mivel az én Windows 7-em simán megeszik az 512B-os SSD-ből 105GB-ot nem merem bevállalni a kis SSD meghajtót. Mivel ugye kell szabad területnek maradnia az SSD-n.
Hogy lehet az, hogy a C: megható 105GB-ra hízott, holott friss telepítés alig pár hónapos és nincs telepakolva minden vacak programmal. Gyakorlatilag az Adobe és az Office alkalmazásokon kívül semmi sincs fent.

Fontos:
Ráadásul ha a C meghajtó összes mappáját kijelölöm akkor 53 GB-ot mutat, ha pedig a meghajtó betűjelére megyek rá és úgy tulajdonságokra akkor pedig 105 GB-ot ír ki. Ez mitől van?

Akinek lenne az SSD átlag felhasználó, vagyis irodai munkára, levelezésre és internetezésre használja a PC-t inkább csak.

Valaki kérem magyarázza el, hogy a C meghajtó mitől lett így 105 GB és ha kisebb meghajtó van alatta akkor kevésbé hajlamos a hízásra? :) Mit javasoltok?

(#30671) ledgeri válasza Mexildos (#30670) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Lomtár?

PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#30672) Mexildos válasza ledgeri (#30671) üzenetére

Mexildos
(aktív tag)

Lomtár üres. Temp könyvtár szintén. Ha a C-n az öszes mappát kijelölöm és úgy tulajdonságok akkor 53 GB ha a C meghajtó ikonján nyomok tulajdonságot akkor 105 Gb. Nem warez win és frissítve van rendesen. Vírusirtóval együtt.

(#30673) laca026 válasza xenom0rph (#30647) üzenetére

laca026
(addikt)

Ezt mire érted?

Bármiféle hasonlóság köztem és egy ember között kizárólag a véletlen műve...

(#30674) sfdrakex válasza Mexildos (#30672) üzenetére

sfdrakex
(nagyúr)

Rejtett fájlok is látszanak mikor kijelölsz mindent? Hybernálás fájlja is foglal szép helyet, meg ahány giga ram van a gépedben annyi gigát lefoglal a lapozófájl is.

"windows xp - windows sp3, úgyan így van a windows 7 - windows 7 fire több témákkal,kiegészítőkkel." by ke.tamas

(#30675) StSanya válasza Mexildos (#30670) üzenetére

StSanya
(őstag)

Ezzel nézd meg, hátha segít kideríteni, hol megy el a tárhely: [link]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#30676) pigatt

pigatt
(őstag)

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy. Tegnap beüzemeltem otthon egy NAS-t és a benne lévő HDD megadtam mint hálózati meghajtó és hogy csatlakozzon windows indításnál. Valamiért gondolom ezt egy kicsit később teszi meg mint ahogy bootnál a rendszer ellenörzi a hálózatot. Ezért mindig azt a hibát kapom, hogy nem elérhető, pedig az, és működik is. Van erre valami tuti megoldásotok, hogy ez a hiba ne jelenjen meg?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

i9 / 2080Ti / G-Sync

(#30677) Rendeske válasza pigatt (#30676) üzenetére

Rendeske
(tag)

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek win7 telepítése notebookra ügyben...

Most win8 van a gépen, de nagyon nem vagyok megelégedve vele, lassú (pedig elméletileg erősebb/korszerűbb mint az asztali gépem Samsung ATIV S9), tele van a samsung hülye programjaival, meg amúgy is csak sima home verzió...

Szóval Notebook fronton totál szűz vagyok még, szeretnék kérni tőletek egy részletes leírást lépésről lépésre...Ja és hogy milyen Win7-et ajánlanátok nekem. Én Ultimate 64x-re gondoltam..

Üdv,

(#30678) sfdrakex válasza Rendeske (#30677) üzenetére

sfdrakex
(nagyúr)

Ugyan úgy kell telepíteni notebookra is mint asztalira. Itt van leírás hogyan tudod pendriveról telepíteni. Otthoni használatra egy Home Premium bőven elég.

"windows xp - windows sp3, úgyan így van a windows 7 - windows 7 fire több témákkal,kiegészítőkkel." by ke.tamas

(#30679) draco31 válasza draco31 (#30667) üzenetére

draco31
(addikt)

Megoldódott a gond.

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#30680) amulet válasza Mexildos (#30670) üzenetére

amulet
(senior tag)

Szia, egy win7 nekem 12 gb-ot használ el a C-ből, persze okosan kell használni és beállítani.
Kb 30-50 GB elég, nem kell neki 105 GB!
A dokumentum mappát, képek, zenék, videók, +amik tartalma fontos azt egy másik particióra kell áthelyezni, így nem fog hízni a win akkorára. A biztonsági mentést kapcsold ki :D

(#30681) TigerCat válasza amulet (#30680) üzenetére

Utóbbival vitatkoznék... A biztonság nem elhanyagolandó tényező.

Eleinte Én is spóroltam a hellyel, de most már 60 alatt semmiképp, de inkább 80 GB alatt nem állok neki a telepítésnek. Így évekig elvan, nem is kell foglalkozni vele. A céges gépek mind így lettek telepítve, tökéletesen mennek, különösebb (a rendszerre vonatkozó) odafigyelés nélkül is.

A másik, hogy ha jót akarsz magadnak, akkor a kész rendszert lemented valahova (szektoronként, ghostolás topic), így bármi gond van, csak visszateszel egy jól működő állapotot. Erre nekem a Paragon Backup & Recovery Free tökéletesen bevált. Bútolok a kiírt rendszerindító eszközről (a programmal készített pendrive), pár perc alatt lementem a particiót és kész. Mindez még meg van fejelve a fájlszerverre történő időszakos mentésekkel, Dropbox integrációval. Ha csak nem valami brutál természeti katasztrófa jön, annyira nem kell aggódnom...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#30682) Impressa válasza TigerCat (#30681) üzenetére

Impressa
(őstag)

"Ha csak nem valami brutál természeti katasztrófa jön, annyira nem kell aggódnom..." áramszünet ;] egyébként egyetértek. :)

[ Szerkesztve ]

(#30683) TigerCat válasza Impressa (#30682) üzenetére

Nem fogtál meg, van szünetmentes is. Ez kimaradt...
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#30684) Impressa válasza TigerCat (#30683) üzenetére

Impressa
(őstag)

Már azt hittem laptopot fogsz írni. :D

pigatt a win 7 topikjában többet fognak tudni segíteni neked. Mi is üzemelünk be NAS-t a családban, de semmi hiba nem jelentkezett, így nem tudom nálad mi lehet a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#30685) Visormail válasza Impressa (#30684) üzenetére

Visormail
(addikt)

Most is ott vagyunk :DDD

(#30686) pigatt

pigatt
(őstag)

Módosítom a problémát, hogy lehet letiltani az értesítési ikont az óra mellett a sikertelen csatolásról? Ez így már nekem elég lenne.

i9 / 2080Ti / G-Sync

(#30687) Sub-ZeRo válasza amulet (#30680) üzenetére

Sub-ZeRo
(nagyúr)

A biztonsági mentést kapcsold ki :D

Gratulálok az ötlethez. Utána meg jön a sírás, ha újra kell rakni a rendszert mert nincs mentés, meg a telepítés megint egy adag sírásba fog kerülni, mert itt az emberek nagyrésze hány tőle... Csak további ilyen ötletet várunk tőled...

Kb 30-50 GB elég, nem kell neki 105 GB!
Én 80 gigát hagytam neki és nem kell semmit sem kikapcsolni és még a játékok is oda mennek rá. Kivéve a steam, mert az a 99 db játék nem kevés helyet foglal. Igaz nincs minden leszedve, de már most 100 gigánál jár.

(#30688) Sub-ZeRo válasza pigatt (#30686) üzenetére

Sub-ZeRo
(nagyúr)

22 mp kugli keresés.

[ Szerkesztve ]

(#30689) Impressa válasza Visormail (#30685) üzenetére

Impressa
(őstag)

:W ezt csúnyán benéztem. :DDD össze-vissza ugrálok a topikok között. :D

(#30690) amulet válasza Sub-ZeRo (#30687) üzenetére

amulet
(senior tag)

Kedves TigerCat és Sub-ZeRo!
Én csak egy tippet adtam, hogy elég lehet a kisebb tárhely is.
Nem kell mindent a c meghjatón tárolni. Kisebb SDD kevesebb anyagiak. Nem mindenki teheti meg, hogy megvesz egy nagyobb SSD-t. Főleg ilyen árrésekkel, mert nem olcsóak.

A windows biztonsági mentéséről meg inkább ne beszéljünk mert az nem teljes mentés.

Abban igazatok van, hogy mentés nélkül később csak gondja lesz. Nem írtam hogy használjon ghost mentést a c meghajtón, így ha bármi gond van vissza lehet állítani 5 perc alatt, és ez teljes visszaállítás, nem úgy mint a windows biztonsági mentése. A kérdése nem ez volt, ez másik topik.

Nálam egy bootmeneger van beállítva induláskor ki lehet választani (1 mp ideig előugrik az ablak, hogy windows vagy a ghost induljon (persze a ghostnál egy jelszó beírása után indul csak el, mert nem lenne jó, ha véletlenül elindítaná bárki) a ghost automatikusan induljon el és fut le, a végén újraindul. Így a kevésbé hozzáértő felhasználó is vissza tudja állítani a rendszert.

A ghost mentés egy másik partición van és biztonságban.

Mindenkinek így csinálom meg a gépét aki segítséget kér.

Gratulálok az olyan felfogásért, hogy mindent a C meghajtóra, akkor így neked a 250-es SSD is kevés lenne 35e-ért. És aztán jön a para, hogy lassú a gépem, 2 perc mire elindul, és a ghost mentésről már ne is beszélünk mert annak is kell 50 GB hely és 1 óra

Na az ilyen hozzászólásoktól vagyok készen. Remélem az update megy a gépeden és 3 vírusírtó

[ Szerkesztve ]

(#30691) Sub-ZeRo válasza amulet (#30690) üzenetére

Sub-ZeRo
(nagyúr)

Gratulálok az olyan felfogásért, hogy mindent a C meghajtóra, akkor így neked a 250-es SSD is kevés lenne 35e-ért
Írtam, hogy nem mindent raknék rá. Lásd steam. Másik meg, hogy kapcsold ki a biztonsági mentést hülyeség, mert lehet nem teljesen állítja vissza a windows-t, de ha netán valami gubanc van, nem kell clean install-t készíteni, hanem visszaállítani akár egy régebbi pontra, ami kb. 10 perc, de legyen 20 és minden megy tovább.
Ezt csak azért írtam, hogy hülyeség, mert sokan jöttek a 7-es topikba, hogy bezuhant a rendszer és nincs visszaállítási pont, mert mennyi helyet takarít meg vele, meg sokan mondták, hogy nem kell... Mi meg írtuk hogy clean install és csak a sírós smiley-t írkálta. Így járt, nem kell a hülyékre hallgatni.
Amúgy a hétvégén egy 120-as ssd-t akartam venni a laptoba, de nem azért, hogy mindent rárakjak, hanem mert ubuntu is menne a 7 mellé. Ja, meg ott lenne az 1 terás 5400-es vinyó, amin elférnék. Bár laptopba az már sok, mert most is van 670 giga helyem...

Nekem pl. a win8-ra 80-as vinyó van belőve, és csak rendszervisszaállításaom van. Nincs ghost mentésem pl.
Sata-2es vinyón van a rendszer, kb. 4 játék van rajta és kb. 1 perc alatt feláll. Amúgy meg alvó módba rakom a gépet és 2mp alatt feláll, tudok dolgozni stb. ;]

Kisebb SDD kevesebb anyagiak. Nem mindenki teheti meg, hogy megvesz egy nagyobb SSD-t. Főleg ilyen árrésekkel, mert nem olcsóak.

Ebben igazad van. 120-as SSD Samsung 830-as 25-ért volt. Nem sok volt érte, de hitelre akartam csak nem jött össze, mert nem volt szimpi a visszafizetett összeg nagysága.

Na az ilyen hozzászólásoktól vagyok készen. Remélem az update megy a gépeden és 3 vírusírtó

Ja, megy az update és takarítva is van minden hónap frissítő keddje után és köszöni jól van, up to date a rendszer, mind 7/8/ubuntu alatt és egy vírusírtó van fent (MSE) meg egy malware (mbam) a windowsokon.. És így is gyors a gép egy vinyóhoz képest...
De lehet valami ipari hulladék nod-ot vagy avastot feldobok és akkor csak egy lesz fent. ;]

(#30692) szabonagyur

szabonagyur
(nagyúr)

Üdv

Barátnőm gépére Win7et kellene rakni, meg is vettük a Win7 HP X64-et de csak 3 giga ram meg egy 256-os AMD videókártya van benne. A videókártya dedikált nem a memóriából veszi le. A 64 bites vásárlás után gondoltam csak rá, hogy nem e lenne jobb rá a 32 bites? Szerintetek melyik legyen inkább? Driver van mindkettőhöz, és mindkettőn menne minden programja. Proci is 64 képes.

Eladó cuccok: http://bit.do/szabonagyur

(#30693) Sub-ZeRo válasza szabonagyur (#30692) üzenetére

Sub-ZeRo
(nagyúr)

Jó az, nem kell oda a 32-es windows.

(#30694) V.Stryker

V.Stryker
(veterán)

Sziasztok,

Lenne egy olyan gond, hogy ha bármilyen usb-s eszköz rá van dugva a gépre, akkor egyszerűn úgy belassul, mint az őrület, nem nyit meg semmit, 10 percet kell várni egy ablak megnyitására. Ahogy kihúztad az usb-t, onnantól azonnal helyreáll és megy rendben.

Bios frissítés, bios default megvolt. Újratelepítés, driverek frissítése megvolt. Win újratelepítés megvolt. A hiba fent áll. Öltel? :U (Az alaplap egy asrock A75 extreme 6)

-

(#30695) Winnie The P válasza V.Stryker (#30694) üzenetére

Winnie The P
(őstag)

Az usb tiszta, nincs rajta esetleg valami kártevő?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|Arctic Freezer12|G. Skill Aegis 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb OC|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W10 64bit|

(#30696) V.Stryker válasza Winnie The P (#30695) üzenetére

V.Stryker
(veterán)

Áááá, macsi jogtiszta kaspersky vírusírtó van a gépen. Az usb meg akár lehet nyomtató is pl, tehát nem csak pendrive. Pont ez a baja.

-

(#30697) Winnie The P válasza V.Stryker (#30696) üzenetére

Winnie The P
(őstag)

Az eszközkezelőben nincs esetleg valahol felkiáltójel? Az usb az 2-es vagy 3-as? Vagy esetleg még próbáld meg az usb vezérlőt eltávolítani.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 2400G|Arctic Freezer12|G. Skill Aegis 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb OC|Kingston A400 240Gb SSD|Seagate Barracuda 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W10 64bit|

(#30698) V.Stryker válasza Winnie The P (#30697) üzenetére

V.Stryker
(veterán)

Teljesen mindegy neki, hogy 2-es, 3-as és hogy mibe mit dugok. Valószínűleg az a baja,hogy amd. :W
Illesztő csere megvolt, mivel volt win reinstall.

Ezek szerint laphibára gyanakodhatunk. :U

-

(#30699) Winnie The P válasza V.Stryker (#30698) üzenetére

Winnie The P
(őstag)

Az nem lehet baj hogy AMD. A bios a legfrissebb van fent (2.20)?

(#30700) V.Stryker válasza Winnie The P (#30699) üzenetére

V.Stryker
(veterán)

Igen, az van fent. Azt is frissítettem.

-

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.