Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51651) blakey válasza tomp (#51650) üzenetére


blakey
titán

Hogy világos legyen, ott ahol a Cisco box 92%-os erősséget ír, a Sony tv pl. 62%-ra értékeli és hasonló a helyzet az LG-nél is.
Tehát, ha a boxon a jelerősség 55% és a tv-n 20 akkor gondok lehetnek és nem is tud aktíválódni a kártya.
A jelminőség minden esetben nálam 100% és ez a fontos.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51652) tomp válasza blakey (#51651) üzenetére


tomp
félisten

Jaaa vagy úgy. Tv szerint a jelerősség 92-100% között van. Azaz az egyik freki 92 miközben a másik 100. A minőség folyamatosan 100%.

(#51653) blakey válasza tomp (#51652) üzenetére


blakey
titán

Akkor azzal nem lehet gond. Szerelőt vársz vagy kérsz egy másikat?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51654) tomp válasza blakey (#51653) üzenetére


tomp
félisten

Szabadnapos vagyok. Süt a nap, mindenem a séta. Úgyis az egyik irodájuk előtt megyek el. Cserélem. :)

(#51655) tomp válasza tomp (#51654) üzenetére


tomp
félisten

Csodás, irodában nem tudják cserélni...
De érdekes már holnap lett volna technikus. Hétfőre kértem. Ha nem jön(legutóbb nem jött és azt hazudta a szaki a ügysz. felé, hogy hívott miközben nem) akkor aznap visszaviszem és lemondom. A nem szolgáltatás díját pedig jóváiratom.

(#51656) Tommy1982


Tommy1982
tag

Újabb remek hírek a UPC-től, jelenleg nincs hűségem, ha még most hosszabbítok, akkor megúszom a TV2 és RTL áremelését? :W

[link]

[ Szerkesztve ]

(#51657) tomp válasza Tommy1982 (#51656) üzenetére


tomp
félisten

Szerintem ha most írsz alá már benne lesz. Nyilván szeptember 1-től számítják fel így lesz hó végén rajta a számlán.
Amúgy az Invitellel szemben a UPC visszamenőleg nem kéri be a díjat pedig jogukban lenne.

[ Szerkesztve ]

(#51658) mikung válasza tomp (#51657) üzenetére


mikung
aktív tag

" a UPC visszamenőleg nem kéri be a díjat pedig jogukban lenne."

:Y

Ezt kifejtenéd kicsit bővebben ?

(#51659) Tommy1982 válasza tomp (#51657) üzenetére


Tommy1982
tag

Akkor inkább várok... :)
Az Invitel a környező falvakban mindenhol húzza be az optikát, remélem hamarosan nálunk is lesz :)

(#51660) tomp válasza mikung (#51658) üzenetére


tomp
félisten

A 2 csatorna júli 1-től kér díjat. Megállapodtak. Így az összeget el is kérik július-augusztus hónapra de a upc csak a szeptemberit fogja kérni a hűség mentes ügyfelektől illetve a friss hűségesektől. Azaz 2hónapot "saját kasszából" fizetnek.

(#51661) 4Grider válasza tomp (#51660) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nincs jogukban. Minden egyes új díjat minimum 30 nappal korábban meg kell hirdetni. Láttál ezzel kapcsolatban ÁSZF változást május végén meghirdetve?

(#51662) mikung válasza tomp (#51660) üzenetére


mikung
aktív tag

Szerintem ( és merem remélni) insta' felprédálnák a UPC -t ha visszamenőlegesen kérne pénzt ... bármiért ...

(#51663) tomp válasza 4Grider (#51661) üzenetére


tomp
félisten

Pár hete volt az Invitel oldalán egy közlemény, hogy visszamenőleg is beszedik a díjat. Érdekes módon most már az szerepel, hogy e hónap 1-től szedik be. Gondolom akkor a hatóság megkereste őket, hogy biztos be akarjátok szedni? Ugye nem? :DDD

(#51664) canniball válasza Tommy1982 (#51656) üzenetére


canniball
nagyúr

Itt is lejött: Drágább lesz a tévé, ha TV2-t és RTL Klubot is akarsz

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#51665) kezo0 válasza sacaboy (#51641) üzenetére


kezo0
addikt

Hát azt hiszem, ha nekem azt próbálná beadni egy ügyintéző, hogy a Cisco boxhoz "kivezették a HD tartalmat, és azt már csak Horizon boxhoz tudják adni" akkor igencsak elkezdenék üvölteni vele...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51666) tomp válasza kezo0 (#51665) üzenetére


tomp
félisten

Azért jobb hazugságot is kitalálhatott volna az ügyfélszolga. Én telefon át borítanám fel az asztalt.
Kék propelleres mobilcégnél tavaly telefonban elsírta magát az ügyfélszolgás. Azóta már ismernek ott. Na meg a majdnem rendszeres jóváírás, kötbér, nmhh miatt is. :DDD

(#51667) kezo0


kezo0
addikt

A három új HD csatorna (RTL II HD, Cool HD, Film+ HD) bevezetése kapcsán kicsit érthetetlen logikával új helyekre, a 14-esre és 15-ösre pakolták a Film+2 és Sorozat+ csatornákat.

Úgy tűnik, átgondolták a dolgot:
"Most kaptuk az illetékesektől a visszajelzést, hogy ... végül az a döntés született, hogy a 14-es és 15-ös programhelyeken ideiglenesen duplikáltan is megjelennek a csatornák, hogy ezzel is elősegítsük a könnyebb elérést előfizetőink számára. Ugyanakkor a mai naptól a régi helyeken is ismét megtalálhatók az adók, majd a “promóciós időszakot” követően (erről az időintervallumról még nem tudunk információt adni) a régi helyén marad a Film+2 és a Sorozat+. Jelenleg ezeken a helyeken láthatod az Általad kedvelt műsorokat:
-Film+2: 14 és 49-es helyen
-Sorozat +: 15 és 61-es helyen."

Forrás: a UPC Magyarország facebook-oldala.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51668) tomp válasza kezo0 (#51667) üzenetére


tomp
félisten

Mi az értelme ennek a dupla csatorna dolognak?
Ezek alapján akkor legyen mindenből 2 promóció keretén belül. :D

(#51669) kezo0 válasza tomp (#51668) üzenetére


kezo0
addikt

Nyilván semmi értelme. Hiszen nem az új csatornákat tették elérhetővé két helyen is (abban még lenne némi ráció), hanem két régi csatornát. Eleve semmi logika nem volt benne, hogy ezt a két adót új helyekre tették, hiszen ezt semmi nem indokolta, így most azzal a kamu dumával próbálják menteni a helyzetet, hogy a "könnyebb megtalálhatóság érdekében duplikáltuk ezeket a csatornákat". És igen, ilyen alapon tényleg lehetne akkor duplikálni az összes adót, ami csak elérhető a UPC választékában. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51670) ztsoft válasza kezo0 (#51667) üzenetére


ztsoft
őstag

Nálam nincs 49-es, 61-es csatorna hely, így nincs duplán. Lehet már holnap lesz.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#51671) kezo0 válasza ztsoft (#51670) üzenetére


kezo0
addikt

Nálam mind a kettő megy (Bp. XIII. ker.).

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51672) ztsoft válasza kezo0 (#51671) üzenetére


ztsoft
őstag

Felénk (volt Rubicom terület) lassan őrölnek a malom kerekek, de majd eljut ide is a változás. :D

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#51673) blakey


blakey
titán

Horizon Go update:
Már működik a My Prime, tudom nézni a filmeket, már csak a HD csatik hiányoznak a műsorújságból. :)
Lassan csak megoldják ezt a problémát, hogy több tv esetén amennyiben egyik eltér a fő előfizetéstől akkor a Horizon Go ne hülyüljön meg.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51674) kezo0 válasza blakey (#51673) üzenetére


kezo0
addikt

Nálam semmi változás. "A tartalom eléréséhez előfizetés szükséges." Pedig van rá előfizetésem (0 Ft-ért adták a csomaghoz), a Cisco boxokon megy is.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51675) kezo0


kezo0
addikt

Más. Valaki reklamált a fb-on, hogy miért nem lehet saját csatornasorrendet beállítani a boxon, erre a UPC ezt felelte:
"Digitális csomagjainkhoz biztosított mediaboxainkon lehetőség van kedvenc csatornákat beállítani, ahol a kiválasztás sorrendjében lesznek elérhetőek a csatornák. Régebbi boxok esetén itt találsz segítséget a kedvencek beállításához: http://ugyfelszolgalat.upc.hu/app/answers/detail/a_id/230"

Ööö... Hát akinek a kedvenceken belül a KIVÁLASZTÁS SORRENDJÉBEN jelennek meg a csatornák, az szóljon. Mert nekem a Cisco boxon a Kedvencek funkció csak arra jó, hogy ne jelenjenek meg az engem nem érdeklő csatornák, de az engem érdeklők sorrendjén sehogy sem tudok változtatni. Szóval pl. a Duna mindig előrébb lesz, mint a Viasat3, ezt a sorrendet nem lehet megcserélni a kedvenceken belül sem.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51676) blakey válasza kezo0 (#51674) üzenetére


blakey
titán

Kb. 3 napja néztem, akkor még nem volt jó, most legalább ez működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51677) szabogabor10 válasza kezo0 (#51675) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez nekem is nagyon hiányzik. Volt szerencsém pár napja a Telekom IPTV-hez, ott neten simán át lehet állítani a csatisorrendet, fantasztikus dolog. Ezt megcsinálhatnák a UPC-nél is, dehát ugye itt inkább visszafejlődést tapasztalok...
Amúgy tényleg nem hiszem el, hogy nem akarnak normális Horizon boxot hozni. Szánalmas.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#51678) sazo válasza tomp (#51655) üzenetére


sazo
tag

Állítsd be az órát a TV-n. Nekem így sikerült, most működik. Egy próbát megér.
Üdv:

Z

(#51679) ztsoft válasza kezo0 (#51675) üzenetére


ztsoft
őstag

Szerintem ez csak a Horizon box-on működik, a Pace HD box-on sem sikerült sorrendet állítani a kedvencek között.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#51680) tomp válasza sazo (#51678) üzenetére


tomp
félisten

Nem kell mert dvb-c segítségével magától szinkronizálja az órát. Ha átállítom majd átkapcsolom Automatikusra visszaáll a pontos időre.

(#51681) #99546112


#99546112
törölt tag

Akinek van húsége annak is emelkedni fog? Vagy a hűség végéig maradnia kell a jelenlegi áraknak?

(#51682) Intruder2k5 válasza #99546112 (#51681) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem, azoknak nem fog, majd csak a lejáratkor.

(#51683) Livius


Livius
őstag

Amúgy ez a TV2 és RTL Klubos fizetős dolog kötelező? :DDD Annyira legalják, hogy ha lehet, inkább nem kérném, és akkor nem is kéne fizetni értük.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#51684) Handball94 válasza kezo0 (#51675) üzenetére


Handball94
aktív tag

Ez csak Horizonon van, és egész jó funkció.

(#51685) Intruder2k5 válasza Livius (#51683) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mivel külön nem tudod lemondani az említett két csatornát, így kénytelen vagy fizetni értük.

(#51686) kezo0 válasza ztsoft (#51679) üzenetére


kezo0
addikt

(és Handball94-nek is írom)

Igen, én pontosan tudom, hogy a régebbi boxokon ilyen nincs, csak azt furcsállom, hogy UPC fb-oldalának adminja félretájékoztatja az embereket.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51687) Simba86 válasza Eyesis (#51595) üzenetére


Simba86
senior tag

nekem ez se oldotta meg... köt.ög silverlight :W

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#51688) ztsoft válasza ztsoft (#51672) üzenetére


ztsoft
őstag

Eddig tartott, már nálam is duplán vannak az említett csatornák. :)

(#51686) kezo0 Sajnos ez már nem az első eset, a Horizon box-al is volt ilyen félre tájékoztatás, sőt, még vitatkozás is! A felhasználó képpel bizonyította igazát, de az admin nem engedett.
De még telefonon is megteszik (csak egy példa, rossz aktiváló kódot mondott, holott pontosan tudta, hogy honnan telefonálok).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#51689) Livius válasza Intruder2k5 (#51685) üzenetére


Livius
őstag

És ez jogilag helyén van? Hogy vagy fizetem ezt is pluszba, vagy az egészet szüntethetem csak meg? :F

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#51690) o.gaby


o.gaby
tag

A szolgáltatók nem tudnak mint tenni. Az a törvény ami lehetővé teszi, hogy pénzt kérjenek a csatornákért a tulajdonosaik, azt is rögzíti, hogy kötelező továbbítani, ugyanúgy mint az MTVA csatornákat. Tehát a szolgáltatónak nincs választása, max a díj miatt egyezkedhetnek. Ha pedig nem akarnak csatornát kivenni, akkor muszáj árat emelni. Vagy marad a havi díj de kivesznek más csatornákat.

[ Szerkesztve ]

(#51691) kezo0 válasza o.gaby (#51690) üzenetére


kezo0
addikt

Ez így nem pontos.
A közszolgálati csatornák ún. "must carry" csatornák, tehát ezekre írja elő a törvény a szolgáltatóknak a műsortovábbítási kötelezettséget. Vagyis a műsorterjesztőknek (UPC, Digi stb.) kell szerződést kötniük az adott csatornákkal, és kötelesek továbbítani ezek műsorát.
Az RTL Klub és a TV2 ún. "must offer" csatornák, ahol ez fordítva van: esetükben a csatornák kötelesek "felajánlani" a műsorukat terjesztésre, és szerződni a műsorterjesztőkkel.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51692) pjen válasza kezo0 (#51691) üzenetére


pjen
félisten

Akkor a terjesztőknek nem is lenne muszáj?Akkor miért terjesztik?Nélkülük tisőtább lenne az éter.

(#51693) kezo0 válasza pjen (#51692) üzenetére


kezo0
addikt

Na szóval, ott tartottunk a teljes leállás előtt, hogy azért, mert messze ezek a legnézettebb kereskedelmi csatornák, és ha egy szolgáltató kivenné ezeket a kínálatból, az egyenlő lenne egy öngyilkossággal. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51694) ΞΔGLΞ válasza kezo0 (#51667) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A három új HD csatorna (RTL II HD, Cool HD, Film+ HD) bevezetése kapcsán

Ez mikortól elérhető? :F

(#51695) kezo0 válasza ΞΔGLΞ (#51694) üzenetére


kezo0
addikt

Napok óta.

Bővíti digitális televíziós kínálatát a UPC

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51696) ΞΔGLΞ válasza kezo0 (#51695) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hú, de képben vagyok júpiszíleg! :--D
Nem tudtam, de ez jó hír. Köszi!

(#51697) kezo0 válasza ΞΔGLΞ (#51696) üzenetére


kezo0
addikt

Nincs mit, tényleg sok UPC-előfizető várta már ezt a hírt, jó régen. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51698) ΞΔGLΞ válasza kezo0 (#51697) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na, újrahangoltam az egyik tévét, minden oké, sőt a spíler tv is HD, tehát ezzel együtt 4 új HD csatorna került be, gondoltam leírom, ha esetleg ez új infó lenne, ha nem, akkor így jártam ;-)

(#51699) kezo0 válasza ΞΔGLΞ (#51698) üzenetére


kezo0
addikt

Igen, volt már szó a Spílerről is, abból van SD és HD is. Engem mondjuk hidegen hagy a Premier League, de biztosan sokan örülnek ennek is.
És remélem, akkor megtaláltad a 63-as programhelyen az Izaura TV-t is! ;)

Ma estétől pedig Prime-ra fog váltani az, ami eddig FEM3 volt, és nemsokára elindul egy másik csatorna FEM3 néven - de azt még én sem tudom, hogy hova kerül. :P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#51700) ΞΔGLΞ válasza kezo0 (#51699) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Izaura, jah az is van, de rögtön törlésre is került. :-))
Nálam, a most jelenleg 31 HD van elől, utána a többi SD, természet főleg, itt azt nagyon sajnálom, hogy egy olyan adó, mint a Discovery még mindig SD, sport zene és vagy húsz amit rögtön törlök is a gold-ból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.