Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52951) kabelmania27 válasza #14595328 (#52950) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Indítsd újra a boxot. Másik boxnál is hasonlóak a %-ok? Modem jelszint értékek rendben vannak?
core2: Rendben vannak az értékek.

[ Szerkesztve ]

(#52952) #14595328 válasza kabelmania27 (#52951) üzenetére


#14595328
törölt tag

Újraindítás volt már, a jelszintek teljesen ugyanazok. A modem rendben van. Pár napja kezdte a műsort a gépezet, előtte rendben volt minden. Akadást, leállást nem tapasztaltam ezen kívül.

(#52953) kabelmania27 válasza #14595328 (#52952) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nézd meg az osztó és a box közötti kábelt, F csatlakozók nem lazultak-e ki.

(#52954) #14595328 válasza kabelmania27 (#52953) üzenetére


#14595328
törölt tag

Mindet meghúztam, nem voltak meglazulva a csatik.

Igazából már rég hívtam volna a UPC-t, de nem akarom, hogy elvigyék a Ciscot, hacsak nem Philipset hoznak helyette. :)

Ja és az osztó egy Skymaster 13581, 3 ágra oszt.

[ Szerkesztve ]

(#52955) kabelmania27 válasza #14595328 (#52954) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés, áramtalanítsd pár percre a boxot hátha megjavul.

(#52956) tomp


tomp
félisten

ConnectBoxnál nem érhető el a pcreg oldal...
Átirányít a rendszer a calaxe.upc.hu-ra de az meg "Nincs kapcsolat"
1221 pedig elérhetetlen...

(#52957) Intruder2k5 válasza tomp (#52956) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#52958) tomp válasza Intruder2k5 (#52957) üzenetére


tomp
félisten

Köszi!
Miért nem ezt a címet írják le a papírra? pcreges cím halott...

Közben hívott a upc. Digital Gold+HD+DVR+120+alap telefon volt eddig 9500Ft.
Digital Gold+HD+DVR+MyPrime+240+alap telefon 10.500Ft. Nekem megéri azt a plusz ezrest a nagyobb net.
Mondtam is, hogy csak abban az esetben ha marad a cisco box. Válasz: persze marad. A Horion box max az alap régi boxot tudná kiváltani. Cisco-t nem. :C

(#52959) Intruder2k5 válasza tomp (#52958) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A két cím ugyanaz, csak a HGW csere miatt nem megy a DNS feloldás...

nslookup pcreg.upc.hu
Kiszolgáló: google-public-dns-a.google.com
Address: 8.8.8.8

Nem mérvadó válasz:
Név: pcreg.upc.hu
Address: 84.116.0.35

[ Szerkesztve ]

(#52960) tomp válasza Intruder2k5 (#52959) üzenetére


tomp
félisten

Persze tudom de új modemnél honnan tudja meg az ember, hogy mi az ip címe a pcreg oldalnak? :)
Lehetne a modem szoftverében egy regisztrációs gomb amivel meg lehetne oldani ezt a dolgot...
Eleve magától bejött az új modem csilivili beállítási oldala. Első indításnál a modem setup után lehetne egy "Kattintson ide a modem regisztrációhoz" gomb ami átirányítana az oldalra.

(#52961) spici


spici
tag

Üdv!
Valakit nem érdekel egy előfizetés átvétele? UPC NetMax csomagról lenne szó.

Hűség: 2018. Augusztus 10. (2016. Márciusi előfizetés)
Internet: 500Megabit
TV: 33+6HD
Telefon: Nonstop S

Havonta ez: 9700Ft (epack kedvezménnyel)

Eszközök: ConnectBox
Beltéri egység: Cisco mediabox (hibátlan)
Van felvételi opció hozzá ami 0Ft

UI: Ha nem veszi át senki akkor költözéssel megindokolva felmondható a szerződés kötbér nélkül?

(#52962) #14595328 válasza kabelmania27 (#52955) üzenetére


#14595328
törölt tag

Sajnos nem segített ez sem. :(

(#52961) spici: Szerintem nem fogják engedni sajnos, de kérdezz rá az ügyfélszolgálaton. Amúgy jó ára van így a csomagnak, talán átveszi valaki.

(#52963) ztsoft válasza spici (#52961) üzenetére


ztsoft
őstag

Sajnos a költözés nem indok, legalább is Öcséméknél nem volt az, nem érintette Őket, hogy az új helyen nincs UPC. Ki kellett fizetni a kötbért.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#52964) tomp


tomp
félisten

Compal üzemben. Nagyon jó. Stabil.
De miért mutatja a MyUPC még mindig a TC modemet? :DDD

(#52965) ztsoft válasza tomp (#52964) üzenetére


ztsoft
őstag

Amiért a Prime a Fem3 ikonját! :C

Csak nyugodtan legyél, előbb - utóbb az is fent lesz (inkább utóbb :D ). A UPC-nél lassan őrölnek a malom kerekei.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#52966) BladePocok


BladePocok
tag

Üdv!

Mai nap érkezett hozzám is egy új Connect Box,központbeli aktiválás után rendbe volt minden,kivéve 2 dolgot:

1. Van pár weblap,nem találtam benne logikát,amik helyett ez várt, pl. hardverapro.hu oldalnál.

2.A Horizon Go! megjavult nem rég,ami miatt itt panaszkodtam,érthetetlen okból. Viszont most megint nem működik,valószínüleg valami hálózatos gebasz lehet a háttérben,de fogalmam sincs mi változott.

3.Az eszköz profiljában a Hálózati naplónál SW update errorozik,foglalkozzak vele vagy nem fontos?

Mit tudtok ezekről,másnak is előjöttek hasonlók?

[ Szerkesztve ]

(#52967) tomp válasza BladePocok (#52966) üzenetére


tomp
félisten

Az elsőre a megoldás: böngésző gyorsítótárát törölni kell. Nekem is ez volt reg után.

(#52968) BladePocok válasza tomp (#52967) üzenetére


BladePocok
tag

Nocsak,mind a 2 probléma megjavult tőle :D Ki gondolta volna.. ezer hála!

[ Szerkesztve ]

(#52969) tomp


tomp
félisten

Ma amikor felhívott a hölgy a jobb ajánlattal és szóba került a Horizon box mondta, hogy van a 7napos visszanéző. Mondtam, hogy már a régi boxokon is megy igaz Horizon Go-val kell indítani. Válasz: ja igen úgy már megy a régieken is de szimplán a boxról még nem.
Kíváncsi vagyok mikor lesz Cisco boxot leváltó Horizon box. A hölgy is azt mondta a jelenlegi jövő box max a Pace boxot tudja leváltani.

(#52970) kezo0 válasza tomp (#52969) üzenetére


kezo0
addikt

Sajnos attól tartok, egyhamar nem lesz újabb, nagyobb tudású box. Az, hogy a Cisco-n is elérhetővé teszik a visszanézőt, pont ez ellen hat.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#52971) tomp válasza kezo0 (#52970) üzenetére


tomp
félisten

Az oké de akkor remélem rendelnek még Cisco boxokat mert ha egy hűséges ügyfélnél megpusztult a Cisco box akkor ne ezt a jövő fapados boxot adják.
Nekem most a Cisco mellett van Mediacard is próba időre. A hölgy kérdezte, hogy ezt is bele tegye e a 3-as csomagba +490Ft-ért. Nem kértem mert a kártyát év végéig úgyis visszaviszem. De ha esetleg elhal a Cisco box és csak a jövőbox lesz tuti kérni fogom a mediaardot a box mellé 0Ft-ért. Semmilyen +490Ft... Elvégre a mostani box nem alkalmas a Cisco kiváltására és erről rögzített anyag is van.

(#52972) kezo0 válasza tomp (#52971) üzenetére


kezo0
addikt

Mármint rögzített anyag alatt az ügyintézővel folytatott telefonbeszélgetésed felvételét érted? Tapasztalatom szerint ezek a felvételek általában csak akkor érnek valamit, ha a UPC számára kedvező infót tartalmaznak.
Nekem simán visszavontak már olyan ajánlatot, amit az egyik ügyintézőjük adott telefonon. Hiába volt róla felvétel, hivatalos levélben megírták nekem, hogy sajnos az az ügyintéző tévedett...
Jó, persze, én nem vagyok az a fogyasztóvédelemhez szaladgálós típus. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#52973) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Kb egy hónapja kaptam egy Connect Boxot, amivel az a gondom, hogy a wifi része nagyon hektikus. Az alábbi eredményeket nagyjából ugyanazon a helyen mértem eltérő időpontokban. Ez ilyen vagy valami probléma van vele?

(#52974) kezo0 válasza ati888 (#52973) üzenetére


kezo0
addikt

Szia, ez simán függhet attól, hogy mikor zavar be egy vagy több másik wifi-sáv használata a közeledben, amely pont ugyanazon vagy nagyon közeli csatornán van, mint a tied. Ez főleg sűrűn lakott városi helyen (pl. lakótelep), a 2,4 GHz-es sávban könnyen megeshet. Érdemes ilyenkor ránézni, hogy a környező eszközök milyen csatornákon forgalmaznak, és fixen beállítani egy ezektől minél távolabb eső csatornát a saját eszközön – már ha lehet ilyet a Compalon (én a wifi részét sosem használtam, arra van saját router). Vagy ha a kliensek támogatják, akkor az 5 GHz-es sávban csatlakozni velük a HGW-hez, ami kevésbé zsúfolt.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#52975) ati888 válasza kezo0 (#52974) üzenetére


ati888
senior tag

Annyira nem sűrű itt a wifi használat, az enyémen kívül egyet lát a telefon.

(#52976) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

befutott az e havi számlám és már megint emeltek. lassan a határ a csillagos ég lesz...

július ----> október
digital bronze 3 190 Ft ----> 3 769 Ft + 579 Ft
DTV gold csatornák 990 Ft ----> 990 Ft u.a.
HD csomag 1 000Ft ----> u.a.
Fiber Power 120 3 309 Ft ----> 3 799 Ft + 490 Ft
Nonstop S díjcsomag 500Ft ----> 699 Ft + 199 Ft

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#52977) net91


net91
senior tag

Sziasztok,
Egy Thomson SD DVR boxom van. Ez hogy viszonyul a többi boxhoz? Érdemes ezt még megtartani?

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#52978) Gubek-Einste válasza net91 (#52977) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nincsen igényed a HD-ra akkor igen.
Szürke vagy fekete?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#52979) net91 válasza Gubek-Einste (#52978) üzenetére


net91
senior tag

Fekete.
Amikor még használtam rendszeresen újraindult magától, most már csak porfogó mivel kártyát használok.
Csak hát benne van a csomagomban és egyre növekszik a boxra elszámolt igénybevett kedvezmény összege. Most még minimális összeg kifizetéssel vissza tudom adni, de a hűség végére közel 100 ezer forint közelében lesz az elszámolt kedvezmény összege.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#52980) Gubek-Einste válasza net91 (#52979) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nem kell akkor add vissza vagy várd ki a hűség végét amikor díjmentesen visszaadhatod.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#52981) wjbhbdux válasza Agostino (#52976) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha nem kotsz ujra huseget akkor meg emelkedni is fog, ezek meg nagyon alacsony arak egy uj elofizeteshez kepest is, nem hogy a listaarakhoz.

/s

(#52982) Agostino válasza wjbhbdux (#52981) üzenetére


Agostino
addikt

akkor jó eséllyel ilyen exponenciális növekedésre megtehetjük alapon számíthatok? azért szép ez a zsarolós megoldás.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#52983) aram01 válasza Agostino (#52982) üzenetére


aram01
nagyúr

Nekem is ez van, de nincs két egyforma számlám. :(((

A telefon meg használhatatlan.Voltam bent a UPC-nél reklamálni, azt mondták ez csak egy plusz szolgáltatás. Örüljek ha van, de ha csak egy plusz akkor miért kell érte fizetnem? Vicces ez a dolog nagyon.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#52984) Agostino válasza aram01 (#52983) üzenetére


Agostino
addikt

nekem sem július óta. minden hónapban pár száz forinttal nőtt... telefonon persze nem lehet elérni őket, nem tudom mit csinálnak de minden mondat után megnövekedett ügyfélforgalom stb szöveget szajkózza. pedig jobban járnának ha telefonon beszélnénk...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#52985) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem elkezdték hűség nélkül elég keményen emelni a csomagot.

Már majdnem 8000ft havonta.

Albérlet miatt viszont nem szivesen írnék alá 2 évet...

Igazából nekem csak net kellene.... de az drága mindenhol sajnos...

Tudtok esetleg valamit ajánlani?

Ügyfél megtartás egy vicc :) ... nem nagyon akarnak marasztalni, még 2 évvel is drága...

Másol érdemes szerintetek szétnéznem?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#52986) tomp


tomp
félisten

Eddig a ConnectBoxot nem lehetett kapni az irodában. Csak futár vihette ki. No! Nekem tegnap a kezembe adták. Most vittem vissza a színesteknikát. Nézik a rendszerben és a tegnapi cserét a rendszer simán nyugtázta. Az irodában dolgozókat is meglepte, hogy már mehet a dolog. Nem kell futárral küldözgetni a modemet. :)

(#52987) szijartg


szijartg
senior tag

Aug. 24-én még kezdeményeztem a Wi-Free nevű csoda kikapcsolását. Kaptam is egy mailt, hogy pár percen belül kikapcsolják.
Ekkor nyugtáztam is a dolgot. Nem is foglalkoztam vele.
De, ma hozzám került egy noti, amin be akartam állítani a netet és láttam, hogy még mindig ott figyel a Wi-Free a választható csatornák közt.
A végső kikapcsoláshoz újra kellene indítani a modemet? TC7200-as modem.

[ Szerkesztve ]

(#52988) ati888 válasza ati888 (#52973) üzenetére


ati888
senior tag

A Connect Box áramtalanítása után ezek a sebességek (az utolsó sor):

Nem hiszem, hogy pár nap után akkora sebességesés normális lenne.

Ati

(#52989) tomp


tomp
félisten

Érdekes dolgot mutat a ConnectBox menüje! A wifire kapcsolódó eszközöknél van egy "192.168.0.171/24" nevű eszköz is. Ez mi akar lenni?
A tippem szerint a Wi-Free. Szerintetek?
Konfigurációnál "fiberpower120_nocommwifi_v4-sip.cfg" szerepel. A nocommwifi gondolom azt jelenti, hogy wi-free-n ne forgalmazzon. De ettől függetlenül még lefoglalja az ip-t neki?
Vagy a vendég hálózat lenne ami ki van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#52990) norberto_th válasza Agostino (#52976) üzenetére


norberto_th
aktív tag

De ezt hogy, hűségidőn belül?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#52991) Agostino válasza norberto_th (#52990) üzenetére


Agostino
addikt

félreértesz, a hűségem már lejárt júniusban. ahogy lejárt, rá következő hónaptól fogva mindig párszáz forinttal emeltek rajta. 8900el kezdtem, most tartok 10300 környékén (kerekített értékek)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#52992) #54715584 válasza Agostino (#52991) üzenetére


#54715584
törölt tag

Határ a hűség nélküli listaár. :D

(#52993) Agostino válasza #54715584 (#52992) üzenetére


Agostino
addikt

hamarabb mondom le... : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#52994) Gubek-Einste válasza tomp (#52989) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ez egy 120-as net telefonnal IPv4-es hálózaton Wi-Free nélkül.
Más alhálózatból kapnak IP címet a Wi-Free-s kliens eszközök.
A vendég hálózat lehet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#52995) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Jaaa hát hűség nélkül én nem lepődnék meg :DD hűség nélkül minden szolgáltató a csillagokig emelgeti az árakat!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#52996) Agostino válasza norberto_th (#52995) üzenetére


Agostino
addikt

elhiszem, de elfogadni nem tudom, hiszen indok nincsen rá. szolgáltatói oldalról nem túl bölcs döntés azokkal szemben, akik pontosan fizetnek évek óta. önmagunk lábon lövése.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#52997) wjbhbdux válasza Agostino (#52996) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A legtobb embernek nincs mas valasztasa.

/s

(#52998) blakey válasza Agostino (#52996) üzenetére


blakey
titán

Amikor aláírod a szerződést, le van írva, hűségidőn túl a szolgáltató emelheti az árakat, ha nem tetszik akkor elállhatsz a szerződéstől vagy újra "hűséges" leszel. Ez mindig így volt, én most kötöttem újra hűséget és havi 1500-zal olcsóbb az előfizetési díjam, ráadásul többet kapok. Lehet szeretni, nem szeretni, de ez világosan le van írva, ráadásul mostantól 1-2 adó is pénzt kér, emiatt is lehet plusz áremelkedés.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#52999) #54715584


#54715584
törölt tag

A webtáros szolgáltatás már nem elérhető? Megszűnt vagy átmenetileg nem foglalkoznak vele?

(#53000) wjbhbdux válasza #54715584 (#52999) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az uj webmail feluleten van vmi Drive ahova lehet feltolteni es megosztani fileokat

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.