Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51201) 4Grider válasza dan1ka (#51199) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szintén zenész. Megint levitték zéróba a szolgáltatást...

(#51202) AtaWrc válasza 4Grider (#51201) üzenetére


AtaWrc
tag

Nálam pár perce ismét megy

(#51203) csabi63 válasza AtaWrc (#51202) üzenetére


csabi63
senior tag

Magához tért nálam is.

(#51204) MadMancs


MadMancs
veterán

Én most néztem meg TLC-n a tortakirályt. :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#51205) #99546112 válasza spici (#51198) üzenetére


#99546112
törölt tag

Azt mondták 2-3 napja nem lehet igényelni mert üres a raktár.

(#51206) F-ECT$ válasza #99546112 (#51205) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is ilyen Connect Boxot hoztak 1 hete (új bekötés), 120-as netem van.

Dive ever, work never.

(#51207) Nordik


Nordik
őstag

Sima analóg adás van az alberletbe. Kothetek rá akár több tv-t is gond nélkül elosztoval? Senki nem szól érte? :)

(#51208) Intruder2k5 válasza Nordik (#51207) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egész nyugodtan, senki nem szól érte.

(#51209) kabelmania27 válasza Nordik (#51207) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, CE 5-1000Mhz feliratú kettes osztóval érdemes elosztani a jelet.

(#51210) Faterkam


Faterkam
addikt

Én továbbra is evvel a Compal, Connect Box-al szenvedek kábelen :/ 120/10
Megint bejelentettem, de hócipőm tele van :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#51211) F-ECT$ válasza Faterkam (#51210) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem szerencsére ilyen.

Dive ever, work never.

(#51212) spici válasza F-ECT$ (#51211) üzenetére


spici
tag

Itt este ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#51213) marositech


marositech
senior tag

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni a nagyközönséget, mi a tapasztalatuk abban, hogy kezeli a UPC a fekete lyukakat?
Fekete lyuk úgy értem, hogy egy forgalmas út melletti lakóépületben nincs UPC, mivel jobbra és balra üres telek áll, viszont a következő ház van UPC. A távolság e kettő között pedig durván 100m. Kiépítik-e? Tesznek valamit azért, hogy ez a lakóház ne legyen "digitálisan" elmaradott? (tényleg semmi ADSL csak a betárcsázós modem jöhet szóba!!) Helyszín, meglepő módon a zuglói Nagy Lajos Király útja...

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#51214) kabelmania27 válasza marositech (#51213) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Írj az ügyfélszolgálatnak ezügyben.

(#51215) #99546112 válasza 4Grider (#51189) üzenetére


#99546112
törölt tag

Vagy nem! Az ingyenességen felül számlázta! 250Ft+-om lett amit ugyan lenyelek, de ez lol.

(#51216) Intruder2k5 válasza marositech (#51213) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Milyen ház ez? Csak mert ha több lakásos, akkor lehet inkább a közös képviselőnek kellene első körben eljárni (ha van ilyen), Ő feltehetően tud arról, ha esetleg konkrét oka is van annak, hogy nincs bekötve a szolgáltatás. Illetve nem árt begyűjteni a lakóktól valamiféle szándéknyilatkozatot a szerződéskötésre vonatkozólag, amit be tudsz lobogtatni a UPC-nek, tessék, x családot érdekelne a dolog. Ha nincs technikai és/vagy jogi akadálya a kiépítésnek, akkor van rá esély, hogy megcsinálják. Pont tavaly volt is erről szó itt a fórumon, valaki irkált egy hasonlóképp kihagyott épületből, ott is megoldották. Persze ez a történet hónapokig is húzódhat, még akkor is, ha minden rendben megy.

(#51217) 4Grider válasza #99546112 (#51215) üzenetére


4Grider
nagyúr

Marha egyszerű.
1., Megnézed, hogy az adott időpontban melyik ÁSZF volt érvényben. (Én az augusztus 2.-a utáni - aktuális - ÁSZF-et linkeltem.)
2., Ha a hívás augusztus 2.-át követőn ment ki, akkor megreklamálod az ÁSZF-re hivatkozva, mivel minden szolgáltatónak az ÁSZF alapján kell működnie. (De csak a számla megérkezéséét követően, hiszen lehet, hogy abban már beleteszik a havi ledumálható perceidbe a hívást.)
3., Ha a hívás augusztus 2.-a előtt ment ki, akkor megnézed, hogy az akkori ÁSZF-ben mi szerepelt a 1221 sorában, és az alapján jársz el...

[ Szerkesztve ]

(#51218) user12


user12
őstag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni Tőletek.
Hűségidős csomagot kötöttünk még az idén, mivel az akkor kiszemelt, újonnan vásárolandó házban is van UPC, így a csomagot magunkkal tudtuk volna vinni. Milyen a sors....a kiszemelt házat nem tudtuk megvenni, így másikat kellett nézni. Ezt sikerült is elintézni, ám itt nincs UPC. A hűségidő él, nekünk viszont költözni kell a közeljövőben.
Mit lehet ilyenkor tenni? Sajnos nincs helybéli rokon/ismerős, aki "szívesen" átvenné a csomagot. Van valakinek ilyen ügyben tapasztalata?
Köszönöm előre is.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#51219) lasger


lasger
csendes tag

Sziasztok!

A legutóbbi számlán az alábbi szöveg jelent meg , majd az új számla egy új árral jött_

Nem teljesen értem ezt, hogy miért emelték meg a HD árát. novemberben jár le a 2 éves hűségem, az akkori hosszabbításkor lett aktiválva ez is, viszont ezt a csomagot így is hűség nélkül lehet most is és akkor is előfizetni 1000 Ft-os áron. Másnak is emelkedett a HD csomag ára?

(#51220) marositech válasza Intruder2k5 (#51216) üzenetére


marositech
senior tag

Köszönöm szépen az infót!
Kb. 12-14 lakásos társasház. Beszélni fogok a közös képviselővel. De sántít az, hogy még mindig nincs UPC a házban. 1990-ben épült. 2007-ben költözött be az egyik családtagom. És mesélték, hogy az egyik lakó a házból durván kiakadt, hogy még mindig nincs net és emiatt nem tud dolgozni. :O

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#51221) vg válasza Intruder2k5 (#51216) üzenetére


vg
addikt

"Illetve nem árt begyűjteni a lakóktól valamiféle szándéknyilatkozatot"

Nem elég, közgyűlésen kell elfogadtatni és utána lehet bármit tenni. A közös képviselő egészen biztos, hogy minden erejével meg akarja majd akadályozni (ez különösen igaz, ha külsős cégben dolgozik a közös képviselő és nem a ház lakója), de ha a lakók többsége megszavazza, akkor kénytelen lépni. Nálunk az utcából minden társasházban volt UPC, csak a házban nem, csak parabolás Antenna Hungária... Érted, 1-2-3 szám alatt van, 4-ben nincs, 5-6-7-8-ban van. Közös képviselő szerint sehol nem volt az utcában egyik házban se UPC... Közgyűlésen megszavaztuk és pár hét múlva a házban is volt UPC, mint az utcában bárhol. És ez mindössze öt éve volt.

(#51222) Csaba1512


Csaba1512
tag

UPC Magyarország!
Várhatóan 2016.08.19-től, péntektől a 74-es csatornahelyen elérhető lesz a Spíler TV HD minőségben. A mediacardhoz szükséges frekvenciát hamarosan közzétesszük.

(#51223) csabi63 válasza Csaba1512 (#51222) üzenetére


csabi63
senior tag

Bearanyoztad a napom. :) És Danuta még nem is lapátolt.

(#51224) ^Boss válasza Csaba1512 (#51222) üzenetére


^Boss
őstag

honnan az info?
ezzel nagy bónuszpontot kapnának..

olyan környéken, ahol T van még, mennyiért lehetne az alábbiakat szerintetek egy kis MindigTV + céges korlátlan mobilnet "zsarolással" reálisan elkérni tőlük újabb 2 év hűségért?
telefon nem kell (ha muszáj, akkor a legalapabb)
TV-ből GOLD HD, 2 Cisco box van, maradjanak is
NET: min. 240 (ez van most), de az 500-asért egy kicsit pengetnék
HBO csomag

köszi! :R

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#51225) F-ECT$ válasza ^Boss (#51224) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak érdeklődés: mire nem elég a 240-es net?

Dive ever, work never.

(#51226) Csaba1512 válasza ^Boss (#51224) üzenetére


Csaba1512
tag

Facebook

[link]

[ Szerkesztve ]

(#51227) Handball94 válasza ^Boss (#51224) üzenetére


Handball94
aktív tag

Hívd fel őket és megtudod, attól is függ, hogy most mennyit fizetsz, esetleg négybetűs szolgáltatót is be lehet dobni.
Nézd meg most mennyit fizetsz, alakíts ki magadban egy target árat és kezdődhet az alku :)

(#51228) tomp válasza Csaba1512 (#51222) üzenetére


tomp
félisten

Érdekes ezt berakják de egy rakás csatorna még hiányzik a HD kínálatból.
Remélem az Izaura TV HD-t is berakják ha lesz...

(#51229) azigazimoris válasza F-ECT$ (#51225) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Ilyet már én is kérdeztem.
Nem lesz rá értelmes válasz 😀
Normál lakossági, hétköznapi használatra legalábbis...

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#51230) spici válasza F-ECT$ (#51225) üzenetére


spici
tag

Hát én azért is kértem 500-as netet mert nem akarok várni filmekre, valami felkelti az érdeklődésemet FullHD-ba jöjjön le hamar, mert nincs időm kivárni :DDD

Meg ha többen használjuk akkor ne legyen gond , nincs sebesség, pingelek stb.

Meg a Compal miatt, nem akartam routert venni mert olyan magasságokba nem kell nekem teljesítmény, WiFin jöjjön át 100 megabit telóra azt kész.

[ Szerkesztve ]

(#51231) #99546112 válasza 4Grider (#51217) üzenetére


#99546112
törölt tag

Köszi! Megnézem majd a számlában és reklamálni fogok ha igazam van.

(#51232) azigazimoris válasza spici (#51230) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Na ne bassz, 120 Megabittel percenként 900 MB jön.
Egy 25 gigás film nincs félóra... Egy "normál" 24 órás nap alatt leszedsz 48 filmet. Már ha lenne annyi, amit érdemes megnézni😄
Persze van aki türelmetlen 😀

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#51233) spici válasza azigazimoris (#51232) üzenetére


spici
tag

Igen de arra is gondolj hogy akkor 200-300 as ping ha maxon szedsz, nem tudsz kb semmit sem csinálni.
De elég amúgy a 240megabites net is bőven csak én úgy voltam vele hogy úgyse nézek TV-t, szinte sose akkor a Trio NET MAX nekem megérősebb mint a Trio L.

500 megabit akkor jó ha sok a torrentező, khm netflixező ember a lakásban, én azt szeretem ha mindig van tartalék a rendszerekben.

[ Szerkesztve ]

(#51234) tomp


tomp
félisten

Mától Izaura TV 63-as, Zenebutik 360-as csatornán.
Moslék csenel azonnal bekerül. De értelmes HD bővítés na az nincs.

(#51235) Simba86 válasza tomp (#51234) üzenetére


Simba86
senior tag

van az a pénz... :(
eleve ezek az elnevezések... szándékosan olyanok, hogy a plebs-nek testhezálló legyen

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#51236) mlinus válasza azigazimoris (#51229) üzenetére


mlinus
őstag

azért nincs rá válasz mert teljesen értelmetlen a kérdés. :)

(#51237) blakey válasza tomp (#51234) üzenetére


blakey
félisten

Moslék csenel azonnal bekerül
Azért nem árt tisztában lenni azzal, hogy mindenkinek más a moslék, van akinek a sport az vagy a mese, esetleg a zenecsatornák. Nem kell mindig csakis magunkra gondoloni.
De értelmes HD bővítés na az nincs.
Szintén, mindenkinek más az értelmes és tudom, szomszéd nője (fűje) …

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51238) golfvariant válasza golfvariant (#51094) üzenetére


golfvariant
aktív tag

Az ügyintéző azt ígérte 72 órán belül aktív lesz a Gold csomag, de valószínűleg előbb fogják beállítani...
Ez a 72 óra tegnap 17 óra körül lejárt... Nem kapkodják el, vagy megvárják míg kézhez kapom a Horizon boxot?

(#51239) vg válasza golfvariant (#51238) üzenetére


vg
addikt

Tegyél panaszt. :K Én már minden ilyesmiért szoktam, mikor ígérnek valamit (nem csak upc) és nem tartják be. kb fél éve azért mert nem kaptam email-en meg a módosított előfizetésről az ígért email levelet. Kaptam 3 hónapot ingyen.

(#51240) golfvariant válasza vg (#51239) üzenetére


golfvariant
aktív tag

Mennyi idő után panaszkodtál a szerződés miatt? Még én sem kaptam semmit róla...

(#51241) Handball94 válasza golfvariant (#51238) üzenetére


Handball94
aktív tag

Hívd őket, csomagváltásnál általában pár órán belül aktív szokott lenni.

(#51242) vg válasza golfvariant (#51240) üzenetére


vg
addikt

Azt mondta küldi azonnal, egy hetet vártam. Amúgy piti dolog, de ők is baszogatnak ha nem fizeted be a számlát...

(#51243) tomp válasza blakey (#51237) üzenetére


tomp
félisten

Ja igen a hangulatcsatornára is hatalmas az igény.
[moderálva]
Rengeteg ügyfél kérdezgette a HD bővítést. Vagy törölték a hozzászólást a fb-on vagy úgy jártak ahogyan én. Kitiltották. Anno a HD csomag elején kiemelkedő volt a kínálat. Most meg erősen le van maradva. Hiába akarja a szőnyeg alá söpörni a szolgáltató a dolgot, illene már bővíteni rendesen. Rengeteg csatornával le van maradva.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#51244) blakey válasza tomp (#51243) üzenetére


blakey
félisten

Izaura TV-t kedvelő...

Tiszteletben kell tartani mások értékrendjét, nem a tiéd vagy az enyém az alap és követhető példa. Lehet igényed HD vagy egyéb számodra fontos csatornákra viszont tartsd tiszteletben ha mások mást szeretnének.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51245) tomp válasza blakey (#51244) üzenetére


tomp
félisten

Mások mást szeretnének oké. De azt én is fizetem miközben soha nem kapcsolok rá.
Miközben a HD-t a másik ember nem biztos, hogy fizeti mert neki nem kell. Azaz a szolgáltató megtisztelhetné a prémium előfizetőket. De csak a pénzt szedi be.
Indult egy rakás haveri csatorna. Azonnal bekerültek. De a prémium előfizetők bővítési kérése nem számít.
Na itt a gond...

(#51246) #36313600 válasza Csaba1512 (#51222) üzenetére


#36313600
törölt tag

Mától elindult a Spíler TV HD is!

Így most annak kellemetlen, aki emiatt a csatorna miatt váltott Gold csomagra, hisz egy HD csomag mégiscsak olcsóbb a Bronze mellé.

(#51247) csabi63 válasza tomp (#51243) üzenetére


csabi63
senior tag

Az Izaura TV és társai fontosak a szolgáltatónak. Alapjában véve a gyakorlat az, hogy a TV társaság minden húzó csatornája mellé ad néhány tölteléket. Ez jó a TV társaságnak, mert több csatornán terjesztheti a reklámokat. (Az alacsony nézettség nem probléma, a jelenlét legalább olyan fontos. Bárhová kapcsol az ember, véletlenül se tudja elkerülni.) Jó a szolgáltatónak, mert olcsóbban kapja a menő csatornákat, és verheti a mellét a fantasztikus kínálat miatt. És jó az előfizetőnek, mert a töltelékek nélkül a menő csatornák sokkal többe kerülnének. Kevesebb lenne a reklámhely, többet kérnének a társaságok a szolgáltatóktól. A szolgáltató pedig az előfizetőktől.

A HD más kérdés. Drága, a UPC-nek meg nem megy jól. Nagy mínuszokat termeltek, utána lehet nézni. Talán ezért is cserélgetik az igazgatókat már évente. Biztos lehetne jobban is csinálni, mert a cseheknél van 55 HD csatorna, és nem mentek csődbe miatta. Talán majd változik valami. Kellene, mert az ország vezető kábeltévé szolgáltatójától ez elég sovány. Bár a piacvezető státusz sem feltétlenül előny. A TV társaságok előszeretettel nézik fejőstehénnek, és pofátlan árakat kérnek egyes csatornákért. Akár a többszörösét, mint amennyiért a kis szolgáltatók kapják. A szolgáltató meg nem rakja be, mert emelnie kellene, az meg egyenes út az előfizető vesztés felé.

A moslékot meg inkább hagyjuk. Ami nekem az, az másnak talán a fő szórakozása. Ne a fórumokból induljunk ki, mert aszerint senki nem néz TV2-t vagy RTL Klubot. Csakhogy a nép 90% nem írogat fórumokba, a PH-ról meg 99% életében nem hallott. Viszont egész nap a kereskedelmi tévéket nézik. Az tolja a populáris, könnyen emészthető tartalmat, ami a nép kedvence. Ezért lenézni bárkit nem sok értelme van. Az egész világra ez a jellemző, nem magyar unikum. És mitől moslék mondjuk a Szulejmán, és mitől nem az a sok YouTube tartalom, amit 100 milliók zabálnak két pofára. Ízlés kérdése.

Röviden még az agymosásról. A tévhitekkel ellentétben a fiatal generáció sokkal fogékonyabb a reklámra, mint a nyugdíjasok. Aki pedig azt hiszi, hogy ő immúnis, az el van tévedve. Nem kell néznie sem, indirekt módon mindenkire komoly befolyással van. Hacsak nem barlangban lakik áram nélkül, és nem megy emberek közé.
Hú b@szki, ez hosszú lett. :)

(#51248) Intruder2k5 válasza tomp (#51245) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha a szolgáltató felé irányuló kérésed van, azzal fordulj a szolgáltatóhoz! Ha kitiltottak a facebook oldalukról, akkor írj nekik postai levelet, küldj faxot, írj a weboldalon át, esetleg vetesd jegyzőkönyvbe az igényedet az ügyfélszolgálaton, alakíts az ügy érdekében saját facebook csoportot, vagy keress bármi más felületet, ahol eléred őket. Ez itt nem a szolgáltató fóruma, csak egy azzal foglalkozó topik, jó ideje már nincsenek is jelen hivatalosan, így teljesen értelmetlen ez a néhány naponta történő kifakadás a részedről. Így nem fog megoldódni a dolog, ráadásul most már a személyeskedés is megjelent benne, úgyhogy legközelebb kérlek előbb gondold újra a mondanivalódat, mielőtt elküldöd azt.

[ Szerkesztve ]

(#51249) tomp válasza csabi63 (#51247) üzenetére


tomp
félisten

Hát igen hatalmas veszteség van a cégnél. De talán saját maguk tehetnek róla. Horizon box sem az a fejlesztés ami majd hozza a pénzt hanem viszi mert hát hiába új csilivili az UI ha tudása siralmas.
Olyan fejlesztések kellettek volna amivel több bevétel jöhet be. De ha csak állnak úgy nem lesz változás.

Intruder2k5
Nem egyszer felhívtak, hogy szerintem milyen bővítés kellene. HD! "Ááááá az nem lesz" Hát akkor köszi. De gondolom ha úgy mondtam volna, hogy Hangulatcsatorna HD kellene már másnap berakták volna.

(#51250) cigam válasza tomp (#51245) üzenetére


cigam
félisten

Mások mást szeretnének oké. De azt én is fizetem miközben soha nem kapcsolok rá.

Ez fordítva is igaz. Soha nem kapcsoltam még a Spilerre,és nem is fogok. Mégis egy fél mondatot nem halottál tőlem mikor itt örömködtetek, hogy mégis lesz, most meg HD-ban is amit annyira hiányolsz.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.