Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75701) SharpSA válasza totya694 (#75696) üzenetére


SharpSA
veterán

Látom nem érted... Nagyon jól tudom mit jelent és hogy Szegeden milyen esemény van most ezen a néven... ;) :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#75702) ritkaság válasza Lacielvtárs (#75699) üzenetére


ritkaság
tag

Ez így OK. De ha keddig nem cserélik le a táblákat? :F

(#75703) lupus_l válasza ritkaság (#75702) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Az automaták oldalára kikerült az új zóna megjelölés és a tájékoztató szöveg. A régi táblákon a keddtől (vagyis inkább tegnap délutántól) nem élő sms információk szerepelnek.

[ Szerkesztve ]

(#75704) totya694 válasza SharpSA (#75701) üzenetére


totya694
őstag

Értek én mindent csak ezt nem :P ;] ... Van aki jobban teljesít :K

Üdv:Attila

(#75705) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Kézi autómosók közül ki melyiket preferálja? A Makkosházi Omv kútnál mostam eddig, semmi extra. Most nemrég kipróbáltam az Edo kútét is, fura mód sokkal csúnyábban száradt meg az autó, nem is lett makulátlan tiszta...olcsónak olcsó, nem 60mp 100 ft hanem 80....

Más: keresett vki itt Szeged környékén házat, meglett végül?

Megint csak más: HiSec ajtónk külső kilincse eltört, sikerült intézni kilincset. Először rosszat rendeltem, írtak is rám többen hogy érdekelné őket, jelentem sikerült kicseréltetnem. A gyári belső kilincs viszont megvan, ha érdekel valakit dobjon pm-et. Belülről nézve befelé nyílik balra, ajtó zsanér balra van.

(#75706) Rick4 válasza Vesztor87 (#75705) üzenetére


Rick4
félisten

Aégyői úton nyílt egy mosó nemrég, az Olajbányásztól kifelé kb 200 méterre, az omv-nél erősebb, habosabb, jobban most. De ami tuti, az kicsit messzebb, van Szentesen, a hungerit melletti körforgalomnál, az Attila úton van két kút, a mol, és vele szemben a mobil petrol. Ott a kút mögött mossák a hungerites teherautókat, maga a mosó is jó 2m-rel magasabb, mint a sima személyautós mosók... Bedobod, és egyrészt elég sokáig, másrészt olyan nyomással jön a cucc, hogy szó szerint bele kell dőlni, hogy ellen tarts. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75707) Vesztor87 válasza Rick4 (#75706) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Az algyői útit vágom sztem, az király. Egyedül az onnan való kijövetel nem tetszik. Szűk kifelé, emelkedik is. Nem gyere be😅 Szentesig nem megyek el azért😁

(#75708) DarkByte


DarkByte
addikt

Lakás ajtómon volt egy réz tábla az előző lakók nevével. Kit tudnátok ajánlani itt Szegeden, aki képes lenne kicsiszolni belőle a meglévő nevet, és beleütni az újat? :F

(#75709) Ted_Beneky válasza Vesztor87 (#75705) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Azt hiszem Sir Rasor keresett

@DarkByte: Nem lenne olcsóbb egy új?
Ha kicsiszolják a régit és bele az újat, marad még egyáltalán anyagvastagság?

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#75710) Doggy dog válasza vizslakutya (#75700) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Sikerült lemosatni. Köszi :)

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#75711) DarkByte válasza Ted_Beneky (#75709) üzenetére


DarkByte
addikt

Elég vastag ami most van. Újat nem szeretnék, mert az ajtót cserélni akarom jövőre, csak kérte a közös képviselő hogy legyenek kint a lakás számok és gondoltam én együtt megoldom a kettőt.

(#75712) azbest válasza totya694 (#75704) üzenetére


azbest
félisten

ilyen máshol is van... lehet később lesz még más irányba is leágazás, ahogy hódmezővásárhely mellett is [link]

(#75713) castiels


castiels
addikt

(#75714) Vesztor87 válasza Ted_Beneky (#75709) üzenetére


Vesztor87
senior tag

SirRasor: mit találtál végül?

(#75715) totya694 válasza castiels (#75713) üzenetére


totya694
őstag

A 2 SIM-es telefonok nem függetlenek szoktak lenni?

Üdv:Attila

(#75716) castiels válasza totya694 (#75715) üzenetére


castiels
addikt

Rossz a megfogalmazás, javìtva.

(#75717) quailstorm válasza totya694 (#75715) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A kártyafüggetlenek.

Itthon a Galaxy Ace Duos volt az első szolgáltatói SIMlockos.

(#75718) Rick4 válasza azbest (#75712) üzenetére


Rick4
félisten

Van egy pár az országban, szerintem is későbbi utaknak csinálták meg előre a kereszteződést... [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75719) Old fox


Old fox
tag

Olcsó PCIe vidkártyát keresek.

Hibás, minőségi tápegységeket veszek.

(pü)

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#75720) Orionk


Orionk
senior tag

Eladóak az alábbi mozifilm plakátok, 1.000 Ft/db.

2.000 Ft/db. ez a kettő: Tini Nindzsa Teknőcök, Angol nyelvű The Dark Knight.
De ezek is elvihetőek 1.000 Ft/db áron, ha valaki többet vásárolna együtt.

A fotókra kattintva külön ablakban mindet álló képként olvassa be. Valamiért csak ide tette be őket elforgatva.













[ Szerkesztve ]

(#75721) martonx válasza Orionk (#75720) üzenetére


martonx
veterán

Lehet, hogy az a baj, hogy magamból indulok ki, mert ingyen se kellenének, egyszerűen csak elképzelni nem tudom, hogy ezekért bárki pénzt ad?
Szóval a kérdésem csak az, hogy ilyen mozi plakátoknak tényleg van piaca? Van aki úgy kel fel egy ideje már reggelente, hogy hú de kéne nekem egy régi Hatodik napon plakát, kerül, amibe kerül?

Én kérek elnézést!

(#75722) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Embörök! Kérdés: isnerősömet kellene elvinnen, van neki gyereke is. Ha gyerekülés hiánya miatt a rendőr büntet, akkor engem vagy az anyját bünteti?

(#75723) nap válasza martonx (#75721) üzenetére


nap
addikt

Van, aki bélyeget gyűjt, van, aki szalvétát, van, aki használt női bugyit. Miért pont a moziplakátoknak ne lenne piaca?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#75724) pilóta válasza Vesztor87 (#75722) üzenetére


pilóta
nagyúr

Téged. És ne vigyél gyereket gyerekülés nélkül akkor sem, ha nem büntetnek meg érte, hanem jutalmat kapnál...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#75725) tisn válasza Vesztor87 (#75722) üzenetére


tisn
addikt

ha a gyerek egy szimpla varosi koccban meghal vagy megnyomorodik, akkor minek fogod magad erezni?!

(#75726) macilaci78 válasza Vesztor87 (#75722) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Logikusan téged, te voltál, aki elindult a megfelelő kellékek nélkül.

Fordítsuk meg a dolgot: ha az anyuka viszi/viteti valahová a gyerekét, akkor elvárható módon adja mellé a sallangokat, mint a pelenka, cumi, babakocsi, valami kis játék, elemózsia... Miért a gyerekülés lenne kivétel?
Szólj neki, hogy te egy teljesen átlagos gépjárművel rendelkezel, ha valami extra felszereltségre lenne szüksége, azt minimum jelezze, de inkább biztosítsa.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75727) Agyasima válasza martonx (#75721) üzenetére


Agyasima
senior tag

Lehet, hogy az a baj, hogy magamból indulok ki...
Igen, pontosan ez a baj. Néha meg kéne próbálni megismerni a másik szemszögét is. :P

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#75728) totya694 válasza macilaci78 (#75726) üzenetére


totya694
őstag

Az autósok legalább 80%-a betartja a lakott területen az 50km/h-t mert vagy fontos dolog miatt telefonál vagy a kormány közepére nyomott telefonon emaileket ír :((

Üdv:Attila

(#75729) martonx válasza nap (#75723) üzenetére


martonx
veterán

Ok, akkor velem van a gond, mert se bélyeget, sem női bugyit nem gyűjtök :D
Ránéztem Vaterán a mozi plakát kulcsszóra, és döbbenet, de valóban vannak mozi plakát gyűjtők :D

Én kérek elnézést!

(#75730) macilaci78 válasza totya694 (#75728) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az autósok 80%-a nem azért megy annyival, amennyivel, vagy követ el más szabálytalanságot, mert egy ismerősük azt mondta, "Lécci, lécci, lécci..."
Gondolom, te magad is szívesebben vered a sajátoddal a csalánt, minthogy más tegye meg helyetted.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75731) Rick4 válasza martonx (#75721) üzenetére


Rick4
félisten

Nem tudom, mi a bajod vele, van aki szalvétát, bélyeget, bankjegyeket gyűjt, más sokszoros méretű papírból plakátokat. Tény, én se raknék ki ilyet sehova, és hogy nem kelt el, az is azt igazolja, hogy nem olyan menő dolog ez, de mondjuk lehet van a bolygón még legalább egy ember, akinek pont ilyenre fáj a foga...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75732) ShadowX válasza totya694 (#75728) üzenetére


ShadowX
őstag

Pont ma reggel csaptak majdnem el, mert a sofőr és az utas is telefonált. Persze a zebra közepén jó dolog megállni....

(#75733) DarkByte válasza Rick4 (#75731) üzenetére


DarkByte
addikt

Kolléganőm pl. vásárol aktuális mozifilmekhez posztereket amikor olyanja van és kint szokott lenni az irodában a falán. De ettől még nekem sem kellene. :) Nem vagyunk egyformák, és ez nem is baj.

(#75734) martonx válasza Rick4 (#75731) üzenetére


martonx
veterán

Nincs is bajom vele, inkább csak rácsodálkoztam a dologra, mert bélyeg gyűjtésről már hallottam (mondjuk azt könnyen lehet nézegetni, és viszonylag kis helyen elfér), de a mozi plakát gyűjtés számomra új volt.

Én kérek elnézést!

(#75735) Vesztor87 válasza pilóta (#75724) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Jóvan nah😅 Megkért hogy dobjam át őket sanyifalvára, mondtam hogy hozzon gyerekülést különben, csak érdekelt mi a tényállás. Mert úgy tudom ha az utas nem köti be magát akkor őt büntik pl.

(#75736) Rick4 válasza Vesztor87 (#75735) üzenetére


Rick4
félisten

Az utas az cselekvőképes személy, a gyerek megy gyámság alatt lévő, önálló döntéshozatalra nem képes. Szóval ha a haver úgy dönt, hogy ráül az övre, akkor az az ő baja, de a gyerekért akkor is téged vesznek elő, ha az más gyereke, sőt, ha a szülő ott ül, akkor is.

Nem jó ezzel játszani, tényleg megtörténhet akármi, aztán egy életen át magyarázza az ember magának, hogy csak jó lett volna. Én nem szeretem az ilyet, jobb azt úgy csinálni, hogy azt mondhassam, rajtam nem múlt, bármi történt is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75737) Vesztor87 válasza Rick4 (#75736) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Persze, érthető, megmondtam az anyjának is egyébként hogy hozzon gyerekülést.

(#75738) Gondwana válasza Vesztor87 (#75737) üzenetére


Gondwana
addikt

Kb. mennyi idős gyerek? Hàtha elég az ülésmagasìtò is, hogy az öv ne a nyakàn legyen.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#75739) Vesztor87 válasza Gondwana (#75738) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Kicsi még, 5 körüli de lesz neki ülés.

(#75740) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Másnál is köhög a Digi?

(#75741) quailstorm válasza FoxiestFox (#75740) üzenetére


quailstorm
nagyúr

TV-t nem nézem, de a net az megy. 2 nap 13 órája nem volt netszakadás.
Általában a TV szokott elmenni mostanában...

(#75742) macilaci78 válasza quailstorm (#75741) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A netszakadást mivel nézed?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75743) quailstorm válasza macilaci78 (#75742) üzenetére


quailstorm
nagyúr

PPPoE mióta él. Nyilván reconnectet sok egyéb tényező is okozhat, de ha több mint 2 napja nem volt, akkor gond se volt.
Indy 500 közben volt tényleges netkimaradás is.

(#75744) ebegab92 válasza FoxiestFox (#75740) üzenetére


ebegab92
senior tag

Mostanában eléggé hörgött a net nekem is. TV-t nem nézek, de családban mondták, hogy haldoklik. Hétvégén volt mindkettő, biztos valami system upgrade volt...;]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#75745) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!

Szegeden kerékpárkölcsönzőt tudtok ajánlani?
A Szűcs utcában voltunk, ott nem találtunk kedvükre valót.
Valami nevesebb monti kellene hosszabb túrára szombatra párom részére.
:R

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#75746) ebegab92


ebegab92
senior tag

Keresek 1-2 db ilyen működő tápkábelt sör-csoki árfolyamon :R

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#75747) macilaci78 válasza Digital (#75745) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Csongrádin a Prolog nem kölcsönöz?
Bem utca-Borbás utca sarkán a Jano Sprint esetleg?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75748) sss válasza macilaci78 (#75747) üzenetére


sss
senior tag

Prolog létezik még egyáltalán?

(#75749) proper válasza sss (#75748) üzenetére


proper
őstag

persze hogy léteznek

csongrádin vannak

(#75750) nap válasza ebegab92 (#75746) üzenetére


nap
addikt

Pont ilyet nem tudok adni, de ha gondolod, kivágom a közepét, és akkor pont ilyen lesz. :K

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.