Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75051) ShadowX válasza Rick4 (#75048) üzenetére


ShadowX
őstag

Banyeeeekkk. :D Nem tudtam kitalálni hogy hívják ezt a csillámlapot. Egyszerűen nem találtam sehol. Nálam is cserélni kell. Köszi....

(#75052) macilaci78 válasza Rick4 (#75046) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is beszéltem a garis szerelővel. Mivel ő csak az adott gyártó termékeit szereli, így értelem szerűen csak attól a gyártótól találkozik rosszakkal. Ezzel nem jutottam előbbre.
Nekem a szaktopikban azt tanácsolták, gariidőt vegyek, ne márkát. 6 évet adtak a Whirlpool bizonyos termékcsaládjaira ingyenes online termékregisztráció fejében és márkán belül sem a választott típus volt a legdrágább.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75053) tisn válasza macilaci78 (#75043) üzenetére


tisn
addikt

tisn: jól ráég a guano, megmarja a fényezést... A jégeső meg úgy elveri, hogy gazdasági totálkár is lehet belőle.

14 eves, 330k km, jegeso nyom van igy is a tetejen, mar boven megszolgalta azt a 4M-t amibe kerult, minden megtett km ajandek :)

(#75054) Orionk válasza Rick4 (#75049) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia!
Ez a Nike store, ahol lehet így olcsóbb dolgokat is találni hol van?
kösz

(#75055) azbest válasza Vesztor87 (#75050) üzenetére


azbest
félisten

gondolom attól is függ melyik modell és milyen árszinten. Van ami olcsó kínai gyártás, csak a nevet adják hozzá.

(#75056) Orionk


Orionk
senior tag

Eladóak:


(#75057) Rick4 válasza macilaci78 (#75052) üzenetére


Rick4
félisten

Látom ismét nem sikerült megérteni, valós tapasztalat híján meg nyilván nem nem is láthatsz bele, mi miért van így. Ez nem autó, hogy egy skoda, vagy toyota márkaszervizbe csak skodás, és toyoták is járnak, ott nyilvánvaló, hogy a saját autókról fog tudni véleményt alkotni, másról meg nem, ez nem autó, hanem háztartási gépszerelő műhely. Van Hódmezővásárhelyen pár ember, aki ezzel foglalkozik, nincs kizárólagosság, ahogy a szuper elszónál, és mindenhol máshol is, sokféle készüléket javítanak, a javítások egy része pedig garanciás, másik része garancián túli.

Akkor a Te elméleted szerint ha megveszem 300-ért a 10 év garis hiperszuper daikin klímát, és 10 év alatt nem megy tönkre jól járok? Nem. Ha megveszem 200-ért a 10 év garis Miele mosógépet, jól járok? Nem. Azok se mentek tönkre, amiket eddig vettem a csúcsárazáshoz képest töredék áron, de a Rhino féle mosogatógép-vásárlási szándék kibeszélésekor már végigzongoráztuk, hogy ha egy készülék árából 3-at is lehet venni, akkor hiába lesz egy készülékre 3 év gari, a másikra kettő van, ha két évente kidobod, és teszed be az újat, 6 év múlva pénzben még ugyanott vagy, de egyik esetben van egy 3 éves mosógéped, amihez az alkatrész is drága, másik esetben pedig van egy két éves mosógéped, amit olcsóbban tudsz javítani, másrészt a két eladott mosógép árához ennek az árát hozzátéve ismét vehetsz egy új gépet. A sznobizmus, és a tények ismerete nélküli meggyőződésből állítani valamit igen veszélyes dolog, legközelebb csak óvatosan...

Az, hogy a szaktopic neked mit jelent, nem tudom, engem nem az érdekelt, hogy hol mondják, hanem hogy kik mondják... Én azt kérdezem, aki ért hozzá, mert ezeket szereli nap, mint nap... Volt olyan infó, is, hogy ha whirlpoolból ezt vagy azt veszem, akkor kábellel, szoftverrel rá tudja tenni a 25K-val drágább mosógép funkcióit, azért ne fizessek külön, de a fagort vegyem nyugodtan, nagyon jó technika, és korrekt az árazása. Nem csalódtam, teszi a dolgát, mint minden más is. Mégis hogy tudnád ennek ellenére bebizonyítani, hogy másoknak van igaza, mikor jópár termék esetében mindenféle gariidőn, és annak sokszorosán is túl vagyok? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75058) macilaci78 válasza Rick4 (#75057) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egyrészt azt írtam, hofy gyártón belül a háztartási nagygépek alapján megítélni a klímáit nem lehet.
Másrészt azt írtam, hogy egy szerelő csak rossz gépekkel találkozik, akit én ismerek, az csak egy gyártóéval.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75059) Rick4 válasza macilaci78 (#75058) üzenetére


Rick4
félisten

Írtam, az én ismerősöm nyáron klímákat is szerel. De ha a te szerelőd csak egy márkával van kapcsolatban, akkor ő nem tud választ adni a kérdésre, hiszen nem ismeri a többit. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75060) castiels


castiels
addikt

Tv szerelők, hozzáèrtők figyelem.

Philips 107 cm LCD tv hibás.

[.42PFL3604/12 ]

[ Szerkesztve ]

(#75061) csoszogi válasza castiels (#75060) üzenetére


csoszogi
tag

Szerintem az lehet, mikor fényképezted a TV-t, a készülékben élő ember észrevett, megpróbált elfutni, de térdreesett. Aztán gyorsan behúzta a függönyét, hogy ne leskelődj utána. Mondjuk érdekes ízlése van, nekem nem kellene egy ilyen függöny.. Szerintem egy finom sütivel ki tudod csalogatni és meg tudjátok beszélni, hogy cserélje le azt a ronda függönyt.

[ Szerkesztve ]

(#75062) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Telekomos urak.
En nagyállomás környékén lakom es tetű lassú a net ...
A 1412 aut mondja hogy hmvhely es körzete problémás es dolgoznak rajta...
120 mbitbol ennyit kapok.
Más is tapasztal ilyen hibát? Hgw volt már ujra inditva es alig bírt visszacsatlakozni a hálózatra...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75063) CanibelZ válasza Lacielvtárs (#75062) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Nem hiszem, hogy volna köze hozzá, de nelünk Telenor mobilnet van és Domaszék mellet ez is döglődik most.

(#75064) Lacielvtárs válasza CanibelZ (#75063) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, koszi a visszajelzést.
Akkor lehet mégis csak belevagok a hiba bejelentéshez, mert 'megnövekedett' a várakozási idő, viszont akkor lehet ennek nincs köze a Vásárhelyi problémához :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75065) csoszogi válasza Lacielvtárs (#75064) üzenetére


csoszogi
tag

Telekomos net Tarján ugyanez szarakszik kb egy oraja

22ms, Down:0.63Mbps Up: 4.83Mbps

[ Szerkesztve ]

(#75066) Lacielvtárs válasza csoszogi (#75065) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ohhh, szegedi infó, köszönöm neked is :R
Akkor valami globális gondjuk van... En is olyan egy két órája tapasztalom.
No csak megbuheraljak...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75067) Lehiñito válasza Lacielvtárs (#75062) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia. Én is t- home-os vagyok. Felsővároson lakom.
Újraindítottam a rendszert, mert nagyon belassult a netem.
Alig akart felépülni a hálózat újraindítás után, de csak összejött.
Tuti van valami probléma.

(#75068) Rick4 válasza Lacielvtárs (#75062) üzenetére


Rick4
félisten

Algyői végéről már bejelentve:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75069) Lacielvtárs válasza Rick4 (#75068) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszönöm mindkettőtöknek :R
Rick, akkor lehet nekem is be kellene jelentenem?
Es mikor nincs net?
Hétvégén, hogy lássuk hogy nincs net ;]

Majkül nálam is pontosan ez a jelenség van...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75070) csoszogi válasza Lacielvtárs (#75069) üzenetére


csoszogi
tag

nalunk meggyogyult

15 ms
DOWNLOAD
23.09 Mbps
UPLOAD
4.51 Mbps

(#75071) Rick4 válasza Lacielvtárs (#75069) üzenetére


Rick4
félisten

Most már késő, itt jó:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75072) nap


nap
addikt

Nálunk is 0,24-0,52 között mozgott a lefele irány, felfele megvolt a szokott 5Mbps.
Most már megint jó.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#75073) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Köszönöm uraim a segítséget, itt is fel pörgött a technika :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75074) sss


sss
senior tag

Szokott itt valaki Google Playen zenéket venni? Van pár album amit nem találok torrenten mindenképp meg akarok venni, de nem tudom/akarom hova tenni a cd-ket.

(#75075) totya694 válasza Lacielvtárs (#75066) üzenetére


totya694
őstag

Bordányba még megyen a Szélmalmos net.Szerdán nem volt egész nap de az a démász-nak köszönhető mert hálózat "karbantartást" csináltak (legalább is lekapcsolták a villanyt) így a vonali erősítők nem kaptak feszültséget és se TV se net nem volt...
Nem zavart mert külső körlet munkán voltam....

Üdv:Attila

(#75076) azbest válasza Lacielvtárs (#75062) üzenetére


azbest
félisten

telekom topicban is említették néhányan. Most már szerintem helyreállt. Már betöltődnek az oldalak, a speedtest is magához tért.

(#75063) CanibelZ
telenorral nem volt gond, az valami helyi terhelés probléma lehetett. Most nálam is csak 45/12-őt mért a hétköznapi 70/30 körüli helyett. Biztos többen lógnak rajta. hopp méréskor már a telekomról, lassabb wifiől mértem a mobilnet helyett. Mobilon 50/40 körül van most :)
Mondom ezt azért, mert a telenoros netemet használtam az utóbbi órákban a telekom helyett.

(#75074) sss nekem havidíjas google music van... 1490ft.

[ Szerkesztve ]

(#75077) CanibelZ válasza azbest (#75076) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Akkor nem tudom, nálunk pedig baj volt vele, amikor a többieknek is és pont így, hogy a letöltés szar, a feltöltés tűrhető, de nem tartott sokáig. Mindegy igazából, nem kell zaklatnom őket, hogy gebasz van.

(#75078) sss válasza azbest (#75076) üzenetére


sss
senior tag

A havidíjas szolgáltatás annyira nem motivál, inkább csak egyszer letölteném.

(#75079) azbest válasza CanibelZ (#75077) üzenetére


azbest
félisten

mondjuk hallottam már olyanról, hogy mobil bázisállomás is valamelyik vezetékes szolgáltatón át kapjon netet. Esetleg így tudom elképzelni, hogy a telenoros mobilnet elromoljon a telekomos vezetékes kiesése miatt. :U

(#75080) nap válasza sss (#75074) üzenetére


nap
addikt

Én éppen most kezdek rákapni a discogs-ra. Olyan cd-ket is lehet venni, ami nincs fenn a neten. Eddig a szállítás mindig többe került, mit maga a cd. :) De még így is olcsóbb, mintha itt mennél be cd-t venni.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#75081) azbest válasza sss (#75078) üzenetére


azbest
félisten

ok, ééés? :)
Mi akadályoz meg a vásárlásban?

(#75082) sss válasza nap (#75080) üzenetére


sss
senior tag

Meglesem, köszi.

Azbest: google első pár találatot átfutva pl. olyat olvastam, hogy itunesról letöltve másképp szól mint google playről. Mondjuk fogalmam sincs mi igaz belőle. Gondoltam utánakérdezek.

(#75083) azbest válasza sss (#75082) üzenetére


azbest
félisten

Úgy olvastam, hogy 320kbps mp3-at ad google. Apple meg mintha aac formátumban kínálná.
Vannak neten összehasonlítások pl [link], de kb albumról albumra más lehet a nyerő a cégek közül.

Ha meg annyira számít, akkor vedd meg lemezen, grebbeld le és mentsd olyanba, amilyenbe szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

(#75084) SirRasor


SirRasor
őstag

Kék közvilágítást ide is :)

Make Love not war!

(#75085) totya694 válasza SirRasor (#75084) üzenetére


totya694
őstag

Ez volt az igazi "kékfény" Szabó Lászlóval

Üdv:Attila

(#75086) Doggy dog válasza Vesztor87 (#75037) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Hali.
Mi ezt vettük tavaly.
Ugyanebben az akcióban!
55m2-es lakában nekünk teljesen ok.
Most voltak takarítani,karban tartani.
Előtte mailben,majd telefonon is kerestek,hogy aktuális.
Nem nekem kellett megkeresni,észben tartani.
Vásárhelyi cég.Ők jönnek szezon előtt,illetve beszerelni is ők voltak.Így 3 év a gari.Ők vannak szerződve a Whirlpoolal.
Mindenről kaptunk számlát!Még a távirányítóban is cseréltek elemet.
Ha más szereli,csinálja az éves karbantartást akkor 1.
Zajra nincs panasz,villanyszámla sem ment el nagyon.Nyilván ez használattól is függ.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#75087) Vesztor87 válasza Doggy dog (#75086) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Uh, köszi! Mennyiért szerelték be? Melyik cég is ez?

(#75088) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok!

Van valamelyikőtöknek tapasztalata kertes ház vásárlásában Szegeden, vagy közvetlen közelében?
Hitelfelvételre gondolok, lakásmegtakarításra, reális árakra, mely ingatlaniroda oldalak a jók és ide kapcsolódó dolgokra.

Az álmom az lenne, ha Szeged-Marostő területen vehetnék egy kb. 800 m^2-es ingatlant, de 50-60 millióm szerintem sosem lesz.

köszi, ha van kedvetek erről beszélgetni.

(#75089) FoxiestFox válasza SirRasor (#75084) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én a vörösre szavazok, szerintem badass lenne a sötétben. :D

(#75090) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Eladó egy Audio-Technika R70X referencia, stúdió fejhallgató, megkímélt állapotban Vásárhelyen. Irányár: 80 e Ft, ami előre utalás esetén, már tartalmazza a posta költséget, és az értékbiztosítást is, személyes átvét esetén az ár 77 e Ft.
Ésszerű kereteken belül áralku belefér. Részletek itt:[link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#75091) Doggy dog válasza Vesztor87 (#75087) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Most kikerestem,Csongrádi a cég,bocsi.
Tyukász hűtő és klímatechnika.
A törvény szerint min. 3m távolságnak kell lenni a két egység között.
A 3m kiépítése ingyenes volt.Az felettit kellett kifizetni.
Szerelés 50 volt.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#75092) finest válasza Doggy dog (#75091) üzenetére


finest
őstag

Nekem is tőlük van a klímám. Megbízható cég, jók a szerelőik is. Az enyém egyébként egy Daikin.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#75093) Doggy dog válasza finest (#75092) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Nekem is pozitív a tapasztalatom velük.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#75094) Ted_Beneky válasza Doggy dog (#75091) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Törvény biztos nem, esetleg műszaki előírás :)
Elképzelem, ahogy a Fityesz átverekszi 2/3-os többséggel a minimum 3 métert, az ellenzék meg durcásan kivonul a teremből, mert csak két és felet javasoltak :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#75095) Doggy dog válasza Ted_Beneky (#75094) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszönöm a helyesbítést!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#75096) Vesztor87 válasza Doggy dog (#75091) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Köszi, beszéltem velük. 55k a telepítés, illetve +5k plusz mert panel, illetve ha 3m-en felülvan akkor 5.800 ft/m... hát nem olyan olcsó, de legalább 3 év gart. ad.

(#75097) Ted_Beneky válasza Vesztor87 (#75096) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Te is az Edigitaltól veszed ugyanazt klímát, vagy csak beszereltetsz velük egy másik fajtát?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#75098) Vesztor87 válasza Ted_Beneky (#75097) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Edigitaltól, nagyon jó áron adják. 160 körül be lesz szerelve, máshol a klíma ennyi. És 3 éve van megpusztulni😁 Addig garis.

(#75099) Ted_Beneky válasza Vesztor87 (#75098) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi, pü. ment

Csillagkaput a Csillag térre!

(#75100) fecus


fecus
őstag

Hol lehet Szegeden méretre vágott fekete v. füst plexit kapni? Olyan 3mm vastag kellene és pár darab méretre vágva.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.