Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76301) bladegery válasza macilaci78 (#76300) üzenetére


bladegery
senior tag

Tegnap este hozzaertem ott ahol a kabel becsatlakozik a bal fejhallgato reszbe erre elment a jobb oldalrol a hang. Szetkaptam a bal oldalt hatha latszik hogy mi a gond. Kicsit mozgattam erre megjavult a jobb oldala viszont kozben sikerult levalasztani a bal oldal forrasztasat, ugyhogy most csak a jobb oldal mukodik. Ezek alapjan egy gyors forrasztas meg valami kontakthiba. Sennheiser HD558 a tipus. Ezek alapjan?

gergely-szabo.com

(#76302) bladegery válasza bladegery (#76301) üzenetére


bladegery
senior tag

(#76300) macilaci78 Kosz, kozben felhivtam es ledumaltuk.

gergely-szabo.com

(#76303) Orionk válasza macilaci78 (#76300) üzenetére


Orionk
senior tag

Hol lehet Old foxot elérni?

(#76304) macilaci78 válasza Orionk (#76303) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Old fox, ezek közt is van, aki linkelte is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76305) Old fox válasza Orionk (#76303) üzenetére


Old fox
tag

Pü., és elértél. :K

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#76306) SirRasor


SirRasor
őstag

-még tárgytalan-

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#76307) Orionk válasza Old fox (#76305) üzenetére


Orionk
senior tag

Hogy írjak privátot, ha nem találtam a profilod? :)
Lehet itt valahogy profilra keresni? Én nem találtam.

Amikor meg a forum keresőjében rákerestem, akkor csak az jött, mint amit Macilaci írt, hogy többen megemlítettek HSZ-ben, de a profilod nem láttam.

(#76308) ShadowX


ShadowX
őstag

Van ez az "érdekes" közlekedés helyzet a Szilléri közepén. Csatornáznak ha jól látom.

Nő Berlingóval jön jobbról (behajtani tilossal szemben). Megállok a zebra közepén. Ránézek a nőre, majd megnézem az első behajtani tilos táblát (kb. 5 mp-ig néztem), majd visszafordulok és a nőre nézek. Ránéz ő is a behajtani tilosra (ha már eddig nézett ott valamit egy gyalogos, akkor csak lehet ott valami elven), majd látom, hogy leesik neki hogy ez tényleg egy behajtani tilos tábla, de nem hátrál. Ránézek a MÁSODIK behajtani tilos táblára is (szintén 5 mp) majd ismét visszanézek a nőre. Ő is megnézi a második táblát, majd ismét tátja a száját. Megrázom a fejem (ha eddig nem lett volna egyértelmű, hogy onnan ahonnan ő akar behajtani, NEM LEHET) és átmegyek a zebrán. Áll még ott bő 10 mp-et, majd miután sokadjára is meggyőződött róla, hogy ide aztán tényleg nem kellene behajtani, csak behajt....

A túloldalon álltam még 5 percet, ez alatt 10-ből 4-en gond nélkül behajtottak...mi a t*k*m van ezekkel a gyökerekkel, de komolyan???? :(

A Spar oldalában is ugyanez van, lásd a második képet. Épp csak a táblákat akartam lefényképezni, amikor behajtott egy robogó a képbe is, meg a tábla mellett is. :W Itt már többször tapasztaltam az elmúlt napokban, hogy csak valami felsőbbrendű mentett meg néhány embert a balesettől.

Lehet ez utóbbit be kellene küldeni a rendőrségnek....

[ Szerkesztve ]

(#76309) Polemius válasza ShadowX (#76308) üzenetére


Polemius
aktív tag

Szerintem sokat segítene a jelenségen, ha azt is jeleznék, merre lehet megkerülni a lezárást. Bár akkor is biztosan lenne aki behajt tilos irányból, de talán kevesebben.

[ Szerkesztve ]

(#76310) Rawulf


Rawulf
őstag

Kicsit átköltve, de hogy is mondta egy magyar humorista?
" 'cangával oda hajtok, ahova csak akarok " :DDD
Amikor a belvárosi hidat is lezárták, akkor volt az a nagy vita, hogy ha már a gyalogos mehet rajta, akkor a kerékpáros miért nem és ha a kerékpáros mehet, akkor a kismotor miért nem, stb...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#76311) azbest válasza ShadowX (#76308) üzenetére


azbest
félisten

áh, ez általános... ahová csak tömegközlekedés hajthat, oda is rendszeresen behajt valaki. Néha a rendőrök levillogják őket, de gyakorlatilag egész nap lehetne gyűjteniük büntetéseket.

(#76312) Ted_Beneky válasza azbest (#76311) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Anyagilag megérné a rendőrségnek :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#76313) Orionk válasza sss (#76179) üzenetére


Orionk
senior tag

Sziasztok!

Ma 16 óra után tudnátok-e helyet Szegeden, ahol tudnék szkennelni?

A PerfectProfil 16 órakor zár és 16-17 óra között tudnék odaérni. Fontos lenne ma.

köszönöm

(#76314) Rawulf válasza Ted_Beneky (#76312) üzenetére


Rawulf
őstag

Ha kapnának a büntetésekből osztalékot, azaz siker-orientált lenne a dolog...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#76315) SirRasor


SirRasor
őstag

Eladó Sound Blaster Live! (CT4830-as)

2000 Ft

Tesztelve Windows 10 x64 alatt a buherált driverrel és gyönyörűen ment.
Magamnak szereztem, DE az alaplapomon nincs PCI port és csak most vettem észre :(

Make Love not war!

(#76316) totya694


totya694
őstag

"A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"

Úgy látszik ez már csak egy ilyen ország....

Amikor meg nyitva van akkor meg 20-30m-es sorok kígyóznak....

Üdv:Attila

(#76317) kraftxld válasza totya694 (#76316) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ööö.. ki az aki még a takarékre bízza a pénzét?
Válts bankot :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#76318) sarkanyolo2 válasza kraftxld (#76317) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

+1

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#76319) totya694 válasza kraftxld (#76317) üzenetére


totya694
őstag

Én már rég ott hagytam őket ugyan is egy előre be nem jelentett szoftver fejlesztés miatt vagy 5 napig nem lehetett belépni a weboldalukra és ráadásul a fejlesztés alatt csak annyit írt ki a belépési kísérletek alkalmával,hogy "Önnek nincs jogosultsága a belépésre".
Érdekes módon amikor vége volt a fejlesztésnek akkor meg ott volt az értesítő email,hogy szoftver fejlesztés lesz.....
Erre azért kínosan oda tudnak figyelni,hogy jogi úton ne lehessen őket még véletlen sem megtámadni.
Az "új" bankom sem különb semmivel.Elmentem a postára megkérdeztem a lányokat a posta bankról.
Készségesen segítettek majd és mivel a bordányi kis postának számít így Dorozsmán meg is csináltattam amit kell igen ám de amikor már az alá írásra került a sor akkor látom,hogy FHB bank amiről senki sem szólt.
Úgy voltam,hogy legyen ha már akkora cimbik jó lesz ez is...Direkt kérdeztem a lányokat,hogy akkor tudok majd Bordányba rátenni,levenni,utalni meg minden a kártyámról?Persze,persze csak még folyamatba van a "bank" fejlesztése és erre várni kell 1-2 hónapot.Nos az óta eltelt közel két év és ha pénzt akarok a kártyámra rakni akkor be kell ülnöm a kocsiba v. buszra és bemenni Dorozsmára az ottani postára és ott már tudok is pénzt rakni a számlámra.
Következő bank már nem lesz....

Üdv:Attila

(#76320) macilaci78 válasza Ted_Beneky (#76312) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csinálták is párszor, amikor a Széchenyi téren a Mars tér felől érkezőket állítgatták meg a Tündérkonyha előtt.
Vagy a Royal szálló sarkánál igazoltatták a Boci Tejivó felől érkezőket.

Rawulf: sikerorientáltak, mert van, hogy az ilyen bírságokból van pénz a fizetésekre. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76321) johnny82


johnny82
őstag

Eladó OnePlus 2 64GB/4GB. Minden infó a linken, aki innen veszi, annak 60K.

Üdv!

(#76322) nap


nap
addikt

Kiárusítás! Eladó több darab 220V tápkábel és párhuzamos portos nyomtatókábel 200Ft/darab.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#76323) SirRasor válasza nap (#76322) üzenetére


SirRasor
őstag

Pénzt kérsz ilyenért? Kilóra adom ingyen :DD

Make Love not war!

(#76324) SirRasor


SirRasor
őstag

Valakinek nincs véletlen eladó térdeplőszéke picipénzért? Illetve tapasztalata, hogy a legolcsóbb se rosszabb a legdrágábbhoz képest?

Make Love not war!

(#76325) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Továbbra is eladó:

Sapphire R7 260x OC 2Gb DDR5

Ittenieknek 20e-ért vihető.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#76326) nap válasza SirRasor (#76323) üzenetére


nap
addikt

Rontod itt a boltom... :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#76327) partymaci


partymaci
aktív tag

ELADÓ 1 modul Kingston 8 gb DDR3, semmi extra, low profile, hivatalos garancia van még rá. 11k-ra saccolom. További infó privátban.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#76328) SirRasor válasza nap (#76326) üzenetére


SirRasor
őstag

Egyébként van még ilyenre kereslet?

Make Love not war!

(#76329) nap válasza SirRasor (#76328) üzenetére


nap
addikt

Éppen most mérem fel a piaci igényeket. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#76330) totya694


totya694
őstag

Keresek PCIe 16x Low profile VGA-t. :))

Üdv:Attila

(#76331) nap válasza nap (#76329) üzenetére


nap
addikt

Ugyanitt SIMM (1MB), SD (8MB), DDR (256MB), DDR2 (512-1MB), és RAMBUS (128-256MB).

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#76332) macilaci78 válasza nap (#76331) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A DDR2 (512-1MB)-t hogyé adod? Kulcstartónak vagány lenne ilyen mérettel! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76333) nap válasza macilaci78 (#76332) üzenetére


nap
addikt

Köszi!
Igazából 512MB-os és 1GB-os modulok, csak volt egy kis kommunikációs probléma a szék és a billentyűzet között. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#76334) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Szegedről valaki Szarvas, Békésszentandrás fele nem megy véletlenül? :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#76335) SharpSA válasza sarkanyolo2 (#76334) üzenetére


SharpSA
veterán

Ahogy írod: nem... :D
Éésss tuti azért kérdezted így, mert te sem akarsz menni... :DD

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#76336) macilaci78 válasza sarkanyolo2 (#76334) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hogyne menne, a Volánnak például menetrend szerinti járatai vannak hétvégén is. :K

A másik frappáns válaszom, hogy Szarvas, Békésszentandrás fele megyek, egészen Algyőig. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76337) Rhino666


Rhino666
őstag

Eladó motyóim

(HTC 10, SilverStone GD05, OUYA konzol)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#76338) ShadowX válasza Rhino666 (#76337) üzenetére


ShadowX
őstag

Ejj az a HTC10...

U11 lett helyette?

(#76339) Vesztor87 válasza Vesztor87 (#76284) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Egyik Lumia elkelt, másik ami megmaradt Telekomos, szép állapotú, zasszonyé vt 😁 PM ha érdekel vkit.

(#76340) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok.
Ki az ajánlott autóklímás?
Ismerősömnek 1 hónapja festették meg,tömítést kellett cserélni.
Most megint nem hűt.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#76341) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Ühm, frappáns és találó válaszok. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#76342) Rick4 válasza Doggy dog (#76340) üzenetére


Rick4
félisten

Soroksáron tudok egy nagyon korrektet, én mindig hozzá megyek, ha bajom van. Igaz, a java részét elintézem én, pont most fejeztem be egy klímakompresszor felszerelést.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#76343) macilaci78 válasza Rick4 (#76342) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jöhet ide is, soroksári kolléga épp tegnap elégedetlenkedett a Passat hűtőteljesítményével.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76344) lorcsi válasza macilaci78 (#76343) üzenetére


lorcsi
veterán

Hétfőn lesz olyan kollega aki a Balatonrol Szegedre autózik ?

(#76345) macilaci78 válasza lorcsi (#76344) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem hiszem, tudomásom szerint az összes kollégám Budapesten kezd hétfőn.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76346) kraftxld válasza lorcsi (#76344) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Elég tág fogalom a Balaton. Most itt kolbászolunk a környéken, leszünk Veszprémben, sztem Balatonvilágoson is meg a keleti parton. Szerdán megyünk vissza Szegedre.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#76347) Doggy dog válasza Rick4 (#76342) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Csak cégessel szokott arra járni.
Csak van 1 szaki szegeden is,aki normális munkát végez...
Helyben nem tudsz senkit?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#76348) Rick4 válasza macilaci78 (#76343) üzenetére


Rick4
félisten

Pesten bárhová kimegy előre egyeztetett időpontban, levákuumol, mindent szétválaszt, majd új olaj, új gáz, új festék kerül bele, és ezért kér 7-8 ezret.
Mivel úgyis megyek hetente, nem fogok a szegedi 12 ezres árakkal, meg a kókler szerelőkkel. foglalkozni. Tegnap épp egy klímakuplung tekercs miatt fogtam a fejem, Pesten ez is 10K, meg 3 óra, csak épp szabin van mindenki, Szegeden 12, de nem is azzal volna baj, hanem nekem kellett elmagyaráznom, hogy a két kijövő kábel tőben megtörve az olyan állapot, amit neki is látnia, és ezek után cserélnie kellett volna. Első körben bezsugorcsövezte, amire megint csak annyit mondtam, hogy én tudom, mennyi hely van ott, és nem lesz jó, Feltettem, visszaszereltem a kompresszort, első indításkor a forgó tárcsaszéle le is szedte a zsugorcsövet, a párom szól, hát ő nem hiszi, eljön, megnézi. Lehet jönni, itt a cím, pléd, lámpa, és fekhet alá... Na volt 10 perc, kivettem megint a kompresszort, elvitte, ma reggel már maga hozta vissza, hogy akkor kész...
Szóval nem is az ár, a hozzáértés, vagy pontosabban a rendes munkát végezni akarás itt a gond, ezért nem csináltatok, veszek Szegeden semmit.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#76349) Rhino666 válasza ShadowX (#76338) üzenetére


Rhino666
őstag

Ha megveszed, elárulom... ;]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#76350) lorcsi válasza kraftxld (#76346) üzenetére


lorcsi
veterán

Koszi, :R

Csak,a hétfő lett volna a jo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.