Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) LordVader80 válasza Gergello (#24999) üzenetére


LordVader80
senior tag

Egy jó hűtővel tudok szolgálni ;)

May The Force Be With You!

(#25002) Gergello válasza LordVader80 (#25001) üzenetére


Gergello
addikt

Köszi, nem írtam oda, de egy gyári hűtő elég.

(#25003) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Keresek Androidos mobilt.
Galaxy S2, Xperia U/P/S, és hasonlót. 60-70e magasságában.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#25004) proper válasza PowerBuldog (#25003) üzenetére


proper
őstag

motorola razr? fehér

(#25005) r0by válasza proper (#25004) üzenetére


r0by
addikt

Valamiféle irányárat tudsz rá mondani?

(#25006) proper válasza r0by (#25005) üzenetére


proper
őstag

70

(#25007) Polemius válasza SirRasor (#25000) üzenetére


Polemius
aktív tag

És a 25000-et egy ilyennel vitted? :P

(#25008) SirRasor válasza Polemius (#25007) üzenetére


SirRasor
őstag

Lehet fáradt vagyok, de ezt most nem vágom :P Milyen 25k?

Make Love not war!

(#25009) maláj válasza SirRasor (#25008) üzenetére


maláj
őstag

25.000. hsz. :)

(#25010) SirRasor válasza maláj (#25009) üzenetére


SirRasor
őstag

Észre se vettem :)) Ha tudom, hogy ennyire fontos, átengedem másnak :B

Make Love not war!

(#25011) PowerBuldog válasza proper (#25004) üzenetére


PowerBuldog
veterán

megfontolom, köszi. még nézem, hogy milyen alternatívák vannak.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#25012) boba6 válasza proper (#25004) üzenetére


boba6
aktív tag

XT890?

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#25013) proper válasza boba6 (#25012) üzenetére


proper
őstag

xt910

(#25014) sisan


sisan
csendes tag

Eladó 1 db Asus Transformer TF101 tablet + dokkoló kitűnő, karcmentes állapotban, vásárlást igazoló nyugtával, garancia papírral, eredeti dobozában. Garancia: 2103. október 20-ig. Megtekinthető és kipróbálható Szegeden. Kérésre postaköltség árhárításával postázom.

[link]

(#25015) SirRasor


SirRasor
őstag

Valakinek GPS cucc autóba (PNA)?

Szerintetek az ár mennyire korrekt?

Make Love not war!

(#25016) Rick4 válasza SirRasor (#25015) üzenetére


Rick4
félisten

Semennyire. Efölött rendesen eljárt az idő, még egy igo 2006-ossal is küzd. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#25017) sisan válasza sisan (#25014) üzenetére


sisan
csendes tag

Az Asus Transformer TF101 tablet + dokkoló garanciája helyesen 2103. 2310. 2013. október 20-ig érvényes. :K

[ Szerkesztve ]

(#25018) ben800


ben800
aktív tag

Valakinek egy Nokia lumia 610 esetleg nem kell??
Ismerősé,nem az enyém,én csak hirdetem :)
Gyors kérdés:
Adott egy Panasonic tx-lf32s20 lcd tv,ips kijelzővel.
Az miért van hogy a fekete nagyon fekete?? :)
Tehát ha olyan játékkal játszok mint pl metro 2033 és olyan részhez érek akkor kb minden sötét,és alig látok valamit.
Fényerősség a maxon és ugyanaz.
Ilyenkor mi a teendő ??

[ Szerkesztve ]

(#25019) pmheros válasza ben800 (#25018) üzenetére


pmheros
senior tag

Próbálj meg játszani kicsit a tv kontraszt beállításával,
esetleg nézd meg van-e külön game üzemmódja annak a TV -nek.

nem vagyok tökéletes

(#25020) ST05


ST05
őstag

egy nagyobb fogkrém tubusnyi hütőpasztát legalább (100-150ml majd megnézem) cserélnék,mx-2, mx-4 vagy hsonló (ezüst pasztára)
én megvagyok elégedve ezekkel a (nivea tipusu pasztákkal, csupán kiprobálnék kiváncsiságbol egy ilyen márkásabbat.
( rendes thermal conduction grease, vagy mi van ráirva, csupán ipari kiszerelés,
ha van 20 géped, akkor pár évig elég lesz :)

(#25021) SirRasor válasza Rick4 (#25016) üzenetére


SirRasor
őstag

Miért? Tökéletesen működik, elég gyors, és a legfrissebb igo és magyar térkép van rajta. Mi kell még?

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#25022) bolcsodal válasza ben800 (#25018) üzenetére


bolcsodal
addikt

dinamikus kontraszt OFF.

They drew first blood....

(#25024) maláj válasza Baga1983 (#25023) üzenetére


maláj
őstag

1 tábla csokoládé ??? :DDD

(#25025) Baga1983 válasza maláj (#25024) üzenetére


Baga1983
senior tag

:D És természetesen Boldog Új Évet mindenkinek!

(#25026) pmheros válasza maláj (#25024) üzenetére


pmheros
senior tag

Látod milyen h*lye :D vagy ? Írta, hogy privátban érdeklődni !
Hiába raksz smiley -t, úgy is tudjuk, hogy te komolyan kérdezted ! :N

nem vagyok tökéletes

(#25027) Rolly válasza SirRasor (#25021) üzenetére


Rolly
veterán

nekem 4 éve volt ilyenem és az akkori igo sem ment rajta folyamatosan ... (pl 3d-s épületek) ja nekem 1,5 év után megadta magát :(

(#25028) maláj válasza pmheros (#25026) üzenetére


maláj
őstag

az ő üzletét rontod látod - mostmár csak fél tábla csokoládé :DDD

(#25029) Syl válasza maláj (#25028) üzenetére


Syl
nagyúr

Sört nem is adsz hozzá? :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#25030) LordVader80


LordVader80
senior tag

Vegyetek ramot meg hűtőket meg ugurut ;)

GEIL ULTRA 2*1 GB DDR2 - dobozos, élettartam gari - 5,5K

ASUS Silent Knight II - dobozos minden tartozékával, kivéve az eredeti paszta, 1 hónap próbagari - 7,5K

Thermaltake Cyclo RAM hűtő - dobozos, 1 hónap próbagari - 2,5K

Abit uGuru Clock - dobozos, 1 hónap próbagari - 2,5 K

May The Force Be With You!

(#25031) maláj válasza Syl (#25029) üzenetére


maláj
őstag

igazad van :B
fél tábla csokoládé vagy fél doboz sörital :DDD

(#25032) SirRasor válasza Rolly (#25027) üzenetére


SirRasor
őstag

Ja 3D-ben persze akad, de nem is értem minek van az. Telómon is rajta van, 3D-t is bírja, de 2D-ben használom, mert átláthatóbb.

MÁS: FACEBOOK-ról hogy tudom magam törölni?

Ezt a leírást követtem, és 13-án indítottam el. Azóta nem léptem be, (nem is lájkoltam, azelőtt se tettem :)) ) és ma párom mondta, hogy az ő accja még lát engem, tehát bent vagyok. WTF? Vagy a 15 nap, az 15 munkanapra érvényes? :DD

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#25033) Rolly válasza SirRasor (#25032) üzenetére


Rolly
veterán

azért budapesten néha hasznos tud lenni a 3d :)

(#25034) MaciG


MaciG
addikt

Megvettem az elektromos fogkefét, valami oral-b-t 6ezer jó magyar forintért, viszont olyan kérdésem lenne, hogy ezekhez valahol lehet valami kedvező áron csere fejeket kapni? Mert ahol én vettem ott egy fej 5e huf volt és azért elég irreális, hogy maga fogkefe is szinte ennyi mindenestől. :F

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#25035) lugosi válasza Rolly (#25033) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen ott már az autók is magassági kormánnyal, vertikálisan is közlekednek, tehát életszerű tudni, hogy pl melyik épület milyen magas.

(#25036) Rolly válasza lugosi (#25035) üzenetére


Rolly
veterán

azért néha jól jön 1-1 épület formája, hogy hol vagyunk ... de aki nem használta annak lehet mondani, hogy miért jó :) úgysem érti meg ...

(#25037) Syl válasza lugosi (#25035) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem is értem, hogy (a múlt században/ezredben :B ) tízen évig, heti rendszerességgel, hogy tudtam GPS nélkül pestre járni. :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#25038) pilóta válasza Rolly (#25036) üzenetére


pilóta
nagyúr

Sosem értetem, hogy miért jók a 3D-s épületek egy térképszoftverben (attól eltekintve, hogy a konkurencia is beletette, úgyhogy muszáj nekünk is, hiszen akkor nem lesz iMenő a szoftverünk...), hiszen pont a térkép lényegét veszi el azonnal, tudniillik hogy egy pillantással átlátható egy hely és környezete, látod, hogy merre ágaznak el az utak stb. Pont ezt az átláthatóságot veszi el a sok fölösleges plusz adat, ami semmire nem használható egyébként, hiszen a szélvédő (legalábbis az én autómon) tökre átlátszó, és azon keresztül láthatom az adott épületet teljesen 3D-ben :D. Anélkül is tudod, hogy ott vagy éppen, hiszen ez a GPS lényege, mutatja, hogy épp hol vagy és onnan merre menj. Vagy nem hiszel neki, és csak akkor leszel biztos benne, hogy a parlamentnél vagy, hogyha a szélvédőn keresztül látott parlament mellett az LCD-n is egy pici 3D-s parlament van? :F

Én a POI-kat is első dolgom, hogy kikapcsolom, mert teleszemeteli felesleges adatokkal és átláthatatlan lesz, és rohadtul nem érdekel, ha mondjuk a Nagymező utcába akarok eljutni, hogy az odavezető út mellett van-e egy pizzéria. Majd ha pizzát akarok, akkor bekapcsolom és odamegyek (amikor is nem fog érdekelni, hogy az odavezető út mellett van-e egy bankfiók...)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#25039) Rolly válasza pilóta (#25038) üzenetére


Rolly
veterán

hát szerintem meg jó :), de igazából attól, hogy én a nőket szeretem vannak férfiak akiknek a fiúk jönnek be - azaz nem mindenki egyforma -. Nekem segítség, hogy látom a térképen, hogy ez az épület után kell jobbra fordulnom... plusz a 3d-s nézetnél ugye a felüljárók is "jobban megjelennek". Illetve a sávfigyelmeztető is jó feature ... ezek mind erőforrást zabálnak ... volt 350-es Bluepanther gps-em (soha többet nem vennék), most egy 5"-os Wayteq navim van ami 800x480-as felbontású fm transmittertől, bluetoothon keresztül minden van rajta amit használok és asszem 24000-ért vettem garral ... már 20e körül kapható

(#25040) pilóta válasza Rolly (#25039) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szvsz a 3D-s épület a GPS-en a metroszexuális, hogy finoman fogalmazzak... ;] Biztos van szőkenő, aki anélkül nem tudja, de azért... ;)

A sávasszisztens pl. királyság, de miért kell ahhoz 3D-ben látni az épületet, hogy tudd, utána jobbra kell fordulnod? Ha a 2D-s mellett jelzi ugyanezt, attól miért nem tudod? Ott is pont azt jelzi, hogy a következő elágazásnál jobbra kel fordulnod. Van az a vicces nyilacska, ami jobbra mutat, alatta egy szám, hogy hány méterre, meg a néni/bácsi mondja a dobozból, hogy "forduljon jobbra!" Ez miért nem elegendő ahhoz, hogy tudd, jobbra kell fordulni? Miért kell, hogy ott legyen az épület 3D-ben? És ha átfestették szürkéről kékre, akkor nem fordulsz be? Az úton kell ráadásul menni, nem be az épületbe, az utakat kell jeleznie egy navigációs programnak, nem az épületet...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#25041) ST05 válasza pilóta (#25040) üzenetére


ST05
őstag

pár éve hogy nem használok gps.t, anno még olyan Igo-m volt ami ezt a 3d-t,szerencsére messziröl sem ismerte, de hogy nagyobb városokban nem lehetett használni a GPS-t az tuti, ( értem nagyobb alatt : london, manchester stb)
nemtudom ez változott-e, de sztem az épületek most is ugyanugy árnyékolják a mühold jelet..
vagy a mai gps-ek jobban veszik az adást?
csak mert igy aztán végképp nem értem a 3D épületek lényegét, ha azt se tudod hol vagy, mert nincs jel, :N :DD

(#25042) FoxiestFox válasza SirRasor (#25032) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#25043) ST05 válasza ST05 (#25041) üzenetére


ST05
őstag

arrol nem is beszélve hogy a64mb rom, és 127 mb ram, épphogy elég volt az igonak, ha jol emlékszem 2006 os, volt ( bár mindez win alatt, az is belezabált biztos,,,
szval igo mellett már semmi de semmi mást nem lehetett kezdeni a kis pocket-al,,,
gondolom a maiak pedig kell hogy mégtöbb ramot egyenek ugyebár az ilyen 3d cuccok miatt..

(#25044) pilóta válasza ST05 (#25041) üzenetére


pilóta
nagyúr

Jobban veszik. Nekem legalábbis nincs vele gondom, pedig nem is célhardver, csak egy telefon.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#25045) lugosi válasza Rolly (#25036) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A kocsiban nálam a beépített gps is ezzel kezdett, hogy 3d nézet, az első héten kikapcsoltam.

(#25046) vizslakutya válasza MaciG (#25034) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Pl : [link]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#25047) Polemius válasza Rolly (#25039) üzenetére


Polemius
aktív tag

Mesélj csak erről az FM dologról! A szövegelését továbbírja azon keresztül?

(#25048) Rolly válasza Polemius (#25047) üzenetére


Rolly
veterán

én mikor horvátba mentem használtam mp3 ment a háttérben igo8 navizott és össze volt kötve fm transmitterrel a rádióval ...

a hang beállítása problémás háttérbe tudod futtatni az mp3 lejátszót és a rendszerhanggal be tudod állítani a hangerejét majd igo indítása után ehhez kell hozzáállítani a navi hangját ... asszem primoban már eleve van mp3 lejátszó az egyszerűsít a dolgon...

sőt elvileg bluetooth kihangosítóként is tud működni (ezt nem próbáltam) + van benne wifi és lehet rajta netezni ... de netezéshez kevés a kijelző felbontása ...

(#25049) Rick4 válasza SirRasor (#25021) üzenetére


Rick4
félisten

Tényleg megy rajta a primo? :C

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#25050) ST05


ST05
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.