Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76401) totya694 válasza ebegab92 (#76397) üzenetére


totya694
őstag

Amúgy nekem is van csak az újabb fajta...

Üdv:Attila

(#76402) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Akkor autóklímában sincs senki ajánlott helyben.
Senkinek sem volt még gondja klímával/gázzal?
(Rick4-et nem veszem most ide :D )
Máshonnan ajánlották a hattyasi átjáró előtt lévő autószervizt.Vele van tapasztalat valakinek?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#76403) kispéé válasza Doggy dog (#76402) üzenetére


kispéé
aktív tag

Hát én a makai útra szoktam járni az Atillához. Attix82 néven keresd itt.

(#76404) kispéé válasza Rawulf (#76380) üzenetére


kispéé
aktív tag

Nekem kéne egy kici ócó tablet gyerekeknek, vmi androiddal. Szóval mindenképpen érdekel. Írok privit is.

(#76405) johnny82 válasza Doggy dog (#76402) üzenetére


johnny82
őstag

Nekem 2 autónál is Attix82 csinálta a klímát. Igaz, csak tölteni kellett egyelőre, de gyorsan tudott vállalni eddig.

mod: ja igen, a lényeg, eddig mindig elégedett voltam. :) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76406) Rawulf válasza kispéé (#76404) üzenetére


Rawulf
őstag

2-3 beragadt pixel (7" LG IPS) a sarokban, négy magos proci és billentyűzetes tokkal?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#76407) Rawulf válasza fero02 (#76400) üzenetére


Rawulf
őstag

Még készít a SUPOX alaplapokat, de úgysem rendelsz olyat, csak mindig rákérdezel. :)
Egyébként B250-es Intel és B350-es AMD-s DDR4 lapot már lehet kapni tőlük.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#76408) fero02 válasza Rawulf (#76407) üzenetére


fero02
veterán

Már vagy 4 éve MiniITX-be utazok. Max ilyenre cserélnék. ;)

(#76409) Vesztor87 válasza Rick4 (#76378) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ismered is sztem, Attila az, attix82:)

Vásárhelyen ki mennyire ismerős? Melyik része jó a településnek? Melyik a gettósabb?

[ Szerkesztve ]

(#76410) totya694 válasza Vesztor87 (#76409) üzenetére


totya694
őstag

"Melyik része jó a településnek?"

Szerintem ahonnan fel lehet jutni Pestre extra fizetésért ;]

Üdv:Attila

(#76411) SirRasor


SirRasor
őstag

SB Live! eladó - áresés!
Ittenieknek 1k-ért vihető.

Make Love not war!

(#76412) Lacielvtárs válasza SirRasor (#76411) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

annyi mindent árulsz itt, nincs otthon véletlen egy HTPC-nek való kis kompakt házban géped eladó? :B

vagy esetleg Totya Mesternek? volt itt régebben eladó HTPC-je :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76413) SirRasor válasza Lacielvtárs (#76412) üzenetére


SirRasor
őstag

Volt egy atomom, de már nincs meg :(

Esetleg ebayről egy raspberry pi 3?

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#76414) Lacielvtárs válasza SirRasor (#76413) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igazából valami "komolyabb" érdekelne amihez - akár win is telepíthető - lehet csatlakoztatni akár egy rakás HDD-t :D
lejátszásra egy popit használok, amivel elégedett vagyok, de van egy itteni "kollégának" is egy egész jó kis kocka gépe, de el kellene mennem érte, és az istennek nincs rá időm :W
azon nagyon gondolkodom :K

de neked a tippet természetesen köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76415) Rimuru válasza Lacielvtárs (#76414) üzenetére


Rimuru
veterán

Nekem RPI-vel a legnagyobb bajom az architectura volt (a sata hianya az megint egy mas kerdes).

Vigyázat, csalok!

(#76416) Rawulf válasza Lacielvtárs (#76414) üzenetére


Rawulf
őstag

Lesz egy limitáltan gyártott Colorful FM2+ mini itx-es alaplapom (bulk verzió, azaz hátlap van hozzá, de doboza nincs, mivel egy habszivacs dobozban jött) + spéci low profilos nagy ventis ID-cooling hűtővel eladó, mert már vagy 2 éve megvannak, de még csak kipróbálva sem voltak.

Az alaplap típusa:
i-A88WF-HD V14
A cooler típusa:
IS-60

Szerintem ez a cucc lesz az egyetlen, ami licitálós lesz, mert még meg sem hirdettem, de már vannak rá ékrdelődők. ;]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#76417) skopy


skopy
tag

Sziasztok
Renault Megane 1 hez keresnék rádió beépítő keretet, Szegeden merre volna esélyem találni ?

[ Szerkesztve ]

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#76418) Lehiñito válasza skopy (#76417) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Roncs autó kft-nél esetleg kérdezz rá van e náluk ilyen autó.
Nekem adtak telefonon infót, amikor kerestem egy alkatrészt.

(#76419) macilaci78 válasza skopy (#76417) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nagyobb parkolókban érdemes szétnézni. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76420) Rick4


Rick4
félisten

Szegedről nem jön valaki Athén felé holnap? Lehet el kellene egy 15X15cm-es dobozt hozni, kb 200 gramm súllyal.
Ha van valaki, vagy valakinek a valakije, privátozzon már rám, köszi!

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#76421) partymaci


partymaci
aktív tag

Üdv!

Valaki tudna-e kölcsönadni próba erejéig egy modul DDR4-et? (Hoznám vinném)

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#76422) Doggy dog válasza kispéé (#76403) üzenetére


Doggy dog
senior tag

& johnny82
köszi nektek!
Telefonszám és pontos címet tudtok?
Ismerősnek kell.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#76423) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Van-e valakinek 12 colos tanuló biciklije eladó?
Kisfiúnak lenne.
Jöhet ár,kép,leírás.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#76424) Doggy dog válasza Doggy dog (#76423) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Lehet rosszul fogalmaztam,ezért elnézést,ha félre érthető voltam.
Futóbiciklit keresünk 12 colosat.
(Azért is bocs,hogy az utolsó 3 poszt az enyém,egy modi törölheti az előzőt)
:R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#76425) johnny82 válasza Doggy dog (#76422) üzenetére


johnny82
őstag

Írsz neki egy üzenetet és elkéred az elérhetőségeit. ;)

(#76426) martonx válasza Lacielvtárs (#76412) üzenetére


martonx
veterán

Anyukámék mini gepe hetek óta eladó lenne ha végre odajutnék, hogy az én mini gépem atszereljem hozzájuk, ami jelenleg szintén használaton kívül áll. Privátban küldhetek részleteket.

Én kérek elnézést!

(#76428) azbest


azbest
félisten

Hmm.. Csak nem terjeszkedik a digi a szent istván téren? T-home megkínált 4500 forint körüli 1éves hüséggel hosszabbításképp. Eddig 6600 körül volt (kamu telefon opcióval) áfacsökkentés óta. Online nem adna ennyi kedvezményt.
Mindehhez as kellett, hogy elfelejtsem a 2 hét múlva esedékes hüség lejátatot, 4x bénán hívjanak (pont nem hallottam a csöngést, vagy nem szóltak bele), és mikor Azt kérdezte ugye maradok ügyfelük, Azt mondtam talán :)

(#76429) totya694 válasza azbest (#76428) üzenetére


totya694
őstag

Összefonódott a Digi az invitellel...

Üdv:Attila

(#76430) PowerBuldog válasza azbest (#76428) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Invitel minket is meg akart kínálni egy 4100-as ajánlatta, de csak 150-es net mellett. Mondom köszi, de ugyan ennyi a DIGI 500-asa, és már meg is rendeltem.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#76431) Joci93


Joci93
senior tag

Sziasztok,

Nem tudjátok, hogy Szegeden vagy a környéken hol lehet elsősegély tanfolyamra jelentkezi (jogsihoz)úgy, hogy az órákra ne kelljen bejárni?

Köszi

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#76432) Lacielvtárs válasza martonx (#76426) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

&Rawulf:
Mindkettőtöknek köszönöm az ajánlatot :R de időközben megvettem ebegab92 pcjet :K
Eddig rendben megy :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76433) azbest válasza totya694 (#76429) üzenetére


azbest
félisten

igen, azt hallottam. De az még odébb van, hogy bármi változást hozzon az inviteleseknek. Meg amennyire tudom ez a házsor t-home monopólium. Ezért lepett meg. Lehet az álmosságot bizonytalanságnak gondolta... bár valóban gondolkodtam rajta, hogy telenoros mobilnettel esetleg kiválthatnám teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#76434) pepe091 válasza Joci93 (#76431) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A vöröskeresztnél lehet, a plázában van az irodájuk. De itt nincs tanfolyam, csak a vizsga.

[ Szerkesztve ]

(#76435) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak, keresek Szegeden Sata kábelt, 50-100 cm hosszban, ha lehet sata 3-ast.
Valamint ilyen molex átalakítót sata tápra.

tudnátok olyan pc üzletet ajánlani ahol tuti biztos hogy van?
előre is köszönöm :R

ui: holnapi átvétel fontos lenne :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76436) quailstorm válasza Lacielvtárs (#76435) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sata kábelből van külön 3-as? Nem tudok róla.
Ocsi PC-ben egyenes átalakító biztosan van, nem Y, de legalább van molex SATA. SATA kábel az passz, én nagyon nehezen találtam sürgősen normálisat, aztán itt a topicban vettem.
MEGA PC-ben volt használt SATA kábel normális össz két darab... A merev alumínium hulladékot kerüld el.
De ez nem mostanában volt, azóta nem tudom mi változott, de az equip szemét gondolom nem kopott ki. Azoktól még az USB hosszabbító is szar, túl nagy ellenállása van.

Merev piros gagyi SATA kábel hajlamos a zárlatra, széthullik, és nem clip-es, tehát kiugrik a helyéről,
mert merev...

[ Szerkesztve ]

(#76437) Lacielvtárs válasza quailstorm (#76436) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Én ugy tudom van sata 3as kábel.
Bár fene tudja, de köszönöm az infókat.
Ezeket a boltokat holnap korbe telefonálom, hátha :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#76438) quailstorm válasza Lacielvtárs (#76437) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tényleg jelölik így, de nincs külön SATA3 kábel.
Van a hulladék kábel, ami nem felel meg a SATA3-nak se a SATA 2.6-nak, meg van a normális. Itt csak jelveszteségről meg zavarérzékenységről van szó.

Egyszerűen annyi a szabály, hogy az alu vackot kerüld el, amivel én is megszívtam, a többi mehet. Én inkább vettem MEGA PC-nél Intel feliratos használt valaha alaplaphoz adott csatos kábelt, azzal semmi baj nincs azóta se.
Az kisebb boltoknál gyakori probléma, hogy csak a legolcsóbból van, ha egyáltalán van raktár. Legyen az kábel vagy táp.

kábelteszt

[ Szerkesztve ]

(#76439) pmheros


pmheros
senior tag

Vennék:
2db teljesen egyfoma 4GB -os egyszerű 1333MHz Cl9 1,5V -os DDR3 modult. (Ha eszméletlenül jó az ajánlat, akkor 2x8GB -os összeállítás is jöhet hasonló paraméterekkel.)
Olcsóbb Kingmax, csx, kingston márkát preferálom. Bolti garancia nem feltétel, személyes viszont legalább 1 hetet kérek rá. Ha valaki megválna ilyentől, privátban szívesen veszem a jelentkezését. Köszönöm.

Üdv.: pmheros

nem vagyok tökéletes

(#76440) vizslakutya válasza totya694 (#76429) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Így is jó,de inkább az,hogy az Invitelt (lakossági üzletágát) szőröstül-bőröstül megvette a Digi

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#76441) Gondwana válasza vizslakutya (#76440) üzenetére


Gondwana
addikt

... csak elkezdte megvenni a Digi. Kiszàmolòcska, ki tudja folytatni: DélTàv, ...

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#76442) totya694 válasza vizslakutya (#76440) üzenetére


totya694
őstag

Ha a szolgáltatás javára válik akkor öröm és boldogság ha meg nem akkor szívás.

Üdv:Attila

(#76443) martonx válasza Lacielvtárs (#76435) üzenetére


martonx
veterán

1-2 éve Bobahoz beadtam egy szatyornyi ilyen limlomot. De lehet, hogy otthon is kallódik még pár.

Én kérek elnézést!

(#76444) veze


veze
őstag

ilyet hol találnék Szegeden, hol keressek? gumibak, 10db kéne..
bementem egy autosboltba boltba de ott nem is láttak ilyet...
átmérő 20-25mm
magassága 10-13mm
a nyak átméréje 10,0mm ( 10,5mm átmérőjű furatba kéne belenyomkopdni
[/ L]
(L:/dl/upc/2017-07/28/108194_abb8audackgy2n3y_20170728_092102.jpg)(/L)

(#76445) macilaci78 válasza veze (#76444) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Axiál, Kite, mindkettő mezőgazdasági gépekkel foglalkozik, mindkettő csak HMVH-en érhető el. Egy e-mailt megér, nagyon sokféle gumibakot használnak a mezőgazdasági gépek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76446) Rick4


Rick4
félisten

Vettünk egy autót 3 hete, végig pecsételt szervizkönyves, rendesen karban tartott a verda. Két szegedi vállalkozás is benne van a pecsételős listában, mivel szerettem volna tudni, hogy az adott szerviznél egészen konkrétan mi történt, a párommal felhivattam mindkettőt Az egyik a huszti bosch szerviz volt, ott egy hete fel se akarják venni a telefont, na most felvették, és elmondták, hogy az a kolléga, aki ért a számítógéphez, két hete szabin van, sem ők, sem a főnök nem tudja megkeresni a munkalapokat, nem értenek a számítógéphez sem, de szívesen segítenek jövő héten. A másik a dorozsmai fa bt volt, ott meg ugye "adatvédelmi okokra" hivatkozva nem akarják kiadni a papírt, meg hogy biztosan az öccse csinálta mindig, úgyhogy higgyük el, az biztosan egy nagyon jól szervizelt autó... Azt nem értem, ha az enyém az autó, akkor a megelőző időszakban történt javítás miféle adatvédelem alá esik, de mindegy is volt, ott nem leszünk ügyfelek...

Én persze mindent elfogadok, de hogy ezek se haltak még éhen, az megdöbbentő...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#76447) csoszogi válasza Rick4 (#76446) üzenetére


csoszogi
tag

-Elnézést, miért nem vettek fel a kollégiumba újra?
-Nem volt elég pontja.
-Megnézhetem a pontjaimat?
-Nem, mert titkos információkat is tartalmaz önről a dokumentum .... :F :F
(ami elvileg a beadott pályázat alapján állt össze, érdemjegy, szoc.helyzet stb.)

sok-sok éve volt....

(az a relés dolog: még nem volt ideje 06.30-óta megnézni a készüléket a szakembernek....)

[ Szerkesztve ]

(#76448) Lehiñito válasza Rick4 (#76446) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Ne is mond. Mi is épp használt autókat nézünk, és ebben a cipőben fogunk járni. Mielött elmegyünk szemrevételezni az autót, telefonon el akarom kérni az alvázszámot és utána nézni az előéletének.
Ha lehet magánszemélytől vennénk. Te ismered a voltetörve.hu oldalt? Érdemes ott is lekérdezni? Szakszervizbe mennyi lehet az átvizsgálás? Illetve ott ki tudják nyomtatni nekem az autó adatait/ előéletét?

(#76449) PowerBuldog válasza Lehiñito (#76448) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Elvileg az előéletét sehol nem fogják megmondani neked ha nem a tiéd a kocsi. Totalcaron ilyesmiről olvasni több cikkben. Még azt se mondhatják tudtommal meg ha tekert a kilométeróra.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#76450) Lehiñito válasza PowerBuldog (#76449) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Akkor a szakszervizben csak állapot felmérést végeznek?
Azt hiszem a voltetörve weboldal azt nézi, hogy volt e káresemény az autón és ha igen akkor mennyibe került a javítási költség. Ha volt törve és a biztosító fizette a javítási költséget, akkor a javításnál fel szokták írni a km óra állást a dátummal együtt. Ha ez feljegyzik akkor valamilyen szinten lehet következtetni, hogy valós e a km óra állás. Annyira nem vagyok benne, de próbálok én is kideríteni mindent amit csak tudok a leendő autó kapcsán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.