Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75201) Vesztor87 válasza Rick4 (#75200) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ebben egész biztosan egyetértünk. :C

(#75202) SirRasor


SirRasor
őstag

Helló ismét!

Tudtok valami szépet és jót mondani móravárosról? Tényleg sok a cigány? Mi várható arrafelé 5-10 éven belül?
Van 1-2 jó ajánlat arrafelé is.

Make Love not war!

(#75203) Cyrin válasza Vesztor87 (#75199) üzenetére


Cyrin
addikt

Én is így jártam a hálószoba szekrénnyel. Kinéztük, mire megrendeltük volna az volt a válasz, hogy nincs és nem is lesz, mert már nem gyártják... Erre megrendeltük neten olcsóbb volt szállítással mint itt a boltban, és mondták hogy bármennyi van belőle...

[ Szerkesztve ]

(#75204) Lehiñito válasza Vesztor87 (#75199) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Köszi az infót.
Körbenézek akkor a neten is. Lassan vennem kell pár bútort a gyerekszobába. Amíg nem tud átmászni a gyerek a rácsos ágy rácsán addig okés, de utána néznem kell egy gyerekágyat még ezt azt.

(#75203) Cyrin: Te honnan rendeltél bútort, ha nem vagyok indiszkrét?

[ Szerkesztve ]

(#75205) Cyrin válasza Lehiñito (#75204) üzenetére


Cyrin
addikt

már nem tudom, mintha jászberényből, vagy nyíregyházáról, valami ilyesmi...

(#75206) Vesztor87 válasza Lehiñito (#75204) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nyíregyházán van a bútorgyár, onnan viszik mindenfelé. Ha a fantázianevét tudod semeddig nem tart rákeresni.
Gyerekszobát most rendezgettük, használt faktumos ágyat vettünk, ez tömör fa, később heverővé alakítható. Használt pelenkázó, jyskes komód lett most véve. Sokkal több nem fér be😅

(#75207) Rick4 válasza Vesztor87 (#75201) üzenetére


Rick4
félisten

Én a mi új ágyunkat jó egy éve németországból, 4 kattintással rendeltem, egyrészt itt volt 4 nap alatt, másrészt olcsóbb, és jobb volt, mint amiket itthon találtam. Pedig szerettem volna itthon ilyet venni, de legalább 50%-kal drágább volt minden ajánlat.. :Y

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75208) kraftxld válasza Ted_Beneky (#75197) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem olyan gáz... kiegyenesített kasza, félmeztelen nő 3 deszka között, törött lábú lógó p*csű gyerek, habzó sörös korsó, valami ufóféle, nyugdíjas által kitöltött fideszes szavazólap, százöt, stb stb. :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#75209) Ted_Beneky válasza kraftxld (#75208) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Látom már tapasztalt világjáró vagy :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#75210) Vesztor87 válasza Rick4 (#75207) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Az milyen ágy? Mennyibe került?

(#75211) kia6 válasza Lehiñito (#75204) üzenetére


kia6
csendes tag

Szia!
Van egy ilyen használaton kívüli ágyunk.
hosszúság: 200 cm
szélesség: 100 cm
magasság: 110 cm
Az első lécet szerintem újra kellene festeni, mert felsértette a fém leesés elleni rács. Máshol nem emlékszem hibára. Nekünk nagyon bevált a nagy pakolóhely és a bal oldali kis kihúzható íróasztal rész miatt .

Ha tetszik beszéljünk róla.
Attila

(#75212) Lehiñito válasza kia6 (#75211) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia.
Szép ez az ágy, de mi olyat akarunk ami minél alacsonyabban van a földhöz, hogy könnyebben ki tudjon jönni az ágyból, és minimalizáljuk a leesés veszélyt.

(#75213) Rick4 válasza Vesztor87 (#75210) üzenetére


Rick4
félisten

Maga az ágy hirtelen nincs meg, de ugyanez: [link] csak 180X200, és matrac nélkül. A sztori onnan indult, hogy cseréljünk ágyat, d emilyen legyen. Nézelődtünk a neten, hogy elképzelésünk legyen, rengeteg faágy volt, rengeteg fém, olyan nem volt jó, aminek a lábrésze kiemelkedik, mert ezen is kb végigérek, jó lett volna ha nem nyikorgós fa, legalább részben kárpitozott, és a széle nem fej- kéz- bokabeverős, mikor ki- beszállsz. Eléggé sikerült ezekkel leszűkíteni,, hogy kb mi kellene, voltunk bútorboltokban, itt is, de főleg Pesten, az ikeától kezdve végigjártunk mindent, és a tökéletes csak nem akart meglenni, vagy persze volt, de fél milláért... Aztán meglett egy netes bútorforgalmazónál, na mondom csörögjünk oda, aztán induljunk érte, elég lesz már a keresgélésből, piszkosul untam, hogy ezzel kell foglalkozni. Asszony felhívja őket, hogy indulhatunk-e, van-e raktáron.. Háát sajnos nincs, majd 4-5 hét múlva csörgessünk, Köszi, csá... Itt telt be a pohár.
Aztán elkezdtem külföldön is nézelődni, és meglepődtem, hogy még hazahozatva is olcsóbb, mint itthon.. Megrendeltem hétfőn, csütörtökön megjött, összeraktam, elmentünk a jyskbe, mert ott már előtte végigpróbálgattuk a matracokat, kettőnknek két különféle tetszett, megvettük, betettem, és alvás. :D

Aztán persze kitaláltam, hogy ennek a keresztlécei nekem kevesek, megmértem, a jyskben volt pont olyan ágyrács, ami ide kellett, asszem 2X 5 ezres volt, és az pont bement ide a lécek közé, tehát most kb 5 centit kiemelkedik a vékony léc, az alatta lévő meg totál merev, meg kicsit alacsony, tehát a 25 centis ágybetéttel tökéletesen végzi a feladatát.... Akrobatamutatványokat végezni nem jó, aludni viszont kiváló. :D
Már megvannak a 60X40-es zártszelvény lábak végzáró elemekkel, mindennel, hogy 15 centit emeljek az ágyon, stb stb. :D De persze tök jó, elégedettek vagyunk vele.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75214) nap válasza Lehiñito (#75212) üzenetére


nap
addikt

Szia!

Nekem van egy eladó kiságyam. Az egész fenyő, 90x120/150/180 (állítható) méretű.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#75215) lorcsi


lorcsi
veterán

Volt valaki a nova túrán délelőtt?

(#75216) Orionk válasza lorcsi (#75215) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia!

Milyen túra volt ez? köszönöm

(#75217) lorcsi válasza Orionk (#75216) üzenetére


lorcsi
veterán

(#75218) kovaccss


kovaccss
tag

Használt, hibátlan, 17-23 collos, IPS-es, 1920×1080-as, 16:9-es, HDMI-s monitort keresek szegedi személyes átvétellel. Fontos hogy IPTV set top box-szal jól működjön HDMI-vel, TV-nek kell.

60-256 GB-os hibátlan SATA3-as, 2,5-es SSD-t keresek szegedi személyes átvétellel.

(#75219) Kékes525


Kékes525
félisten

Tudtok Szegeden egy megbízható számítástechnikai céget, akiben megbízhatok egy drága gép összeszerelésében és annak az esetleges garanciális javításaiban? Az is lényeges, hogy nagy választéka legyen, mivel én szeretném összeválogatni az alkatrészeket.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#75220) Rawulf válasza Kékes525 (#75219) üzenetére


Rawulf
őstag

Ilyenkor képtelen vagyok ellenállni a kérdésnek:
A Windows-os (szoftveres) hibákat is a garanciális hibák közé sorolod vagy sem?
Tudom elsőre szarkasztikusan buta kérdésnek tűnhet, de múltbéli tapasztalataim alapján azért van benne ráció. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#75221) Kékes525 válasza Rawulf (#75220) üzenetére


Kékes525
félisten

"A Windows-os (szoftveres) hibákat is a garanciális hibák közé sorolod vagy sem?" :N
"Tudom elsőre szarkasztikusan buta kérdésnek tűnhet" :K
Ilyenek azoknál fordulhat elő, akik szinte alig, vagy semmit sem értenek a számítástechnikához. Itt a fórumon, talán kevesebben vannak közölük. Nem tudom, abból, hogy a garanciát említettem, hogy juthatott eszedbe ez a kérdés? A rendes, jó minőségű garanciális javítás egy nagyon fontos szolgáltatás, ezért azt hiszem jogos a kérdés.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#75222) ShadowX válasza Kékes525 (#75221) üzenetére


ShadowX
őstag

Szerintem azért kérdezte, mert ha értesz hozzá, akkor te magad is össze tudsz rakni egy minőségi és erős gépet. Az alkatrészekre tételenként is megvan az 1-3 év garancia. Ha valaki ilyet szokott kérdezni tőlem, akkor én is ugyanezt kérdezem tőle, mert azt feltételezem, hogy nem ért hozzá. Aki rendszerint jól ért a szoftveres oldalhoz, az szokott a hardvereshez is érteni annyira, hogy magának rakja össze a gépét. :)

(#75223) Kékes525 válasza ShadowX (#75222) üzenetére


Kékes525
félisten

Ok. Értek hozzá, össze is tudom, pontosabban tudnám rakni, de elég öreg vagyok (65) már ahhoz, hogy ez tökéletes legyen. Kezeim már sajnos nem elég biztosak. Másrészt a garanciát sokkal könnyebb érvényesíteni, ha az összeszerelést az a cég végzi, aki az alkatrészeket is árulja. Nem háríthatják el a garanciális javítást azzal, hogy helytelenül lett összerakva a gép és az okozta a hibát, vagy nem kompatibilisek az alkatrészek és az lenne a hiba forrása. Ezeket a vitákat szeretném elkerülni. Ilyenekkel is találkoztam már, nem is egyszer.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#75224) macilaci78 válasza Kékes525 (#75223) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szegeden nincs olyan készlet, hogy egy high end géphez mindenkor legyen alkatrész. Beletelhet pár napba, mire az azonos kategóriájú alkatrész megjön. Amúgy szerintem bàrmelyik bolt örömmel ad el többszázezerért gépet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75225) Kékes525 válasza macilaci78 (#75224) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem arra gondoltam, hogy azonnal minden legyen nála. :N Olyan szerintem sehol sincs, túl rizikós lenne. Viszont be tudják szerezni. Például láttam az Ocsi PC-t (eddig soha nem hallottam róluk), Vagy a PC-BoX.

Ocsi-Pc Szaküzlet és Szerviz

PC-BoX

"Amúgy szerintem bàrmelyik bolt örömmel ad el többszázezerért gépet." Ezt elhiszem, de ez nem jelenti azt, hogy megbízhatók is egyben.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#75226) Agyasima


Agyasima
senior tag

Nekem jó tapasztalataim vannak boba6 kollégával. Itt tolja az ipart, de legalábbis itt tolta a közelmúltban.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#75227) Kékes525 válasza Agyasima (#75226) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, szimpatikus helynek tűnik, feltétlenül számba veszem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#75228) ShadowX válasza Kékes525 (#75227) üzenetére


ShadowX
őstag

Én sem tudnék nála jobbat mondani erre a feladatra. Profi és becsületes is. Nem mellesleg a hálózat miatt nagyobb készletet tud elérni.

(#75229) martonx válasza Kékes525 (#75227) üzenetére


martonx
veterán

+1 boba6-nak és totyának.

Én kérek elnézést!

(#75230) totya694


totya694
őstag

Az imént adtam fel a postán egy törékeny üzleti 3,3kg-os csomagot 3740Ft volt.Csak gondoltam megemlítem a meglepetések elkerülése végett.

Üdv:Attila

(#75231) Kékes525 válasza martonx (#75229) üzenetére


Kékes525
félisten

Ugyanabban a cégben dolgoznak mindketten Szegeden (Laptopszalon Szeged)?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#75232) finest válasza Kékes525 (#75231) üzenetére


finest
őstag

+1 Bobara. A PC-box amugy Luighi biznisze volt, gondolom, h most is az. O is jo arc.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#75233) Rawulf válasza Kékes525 (#75223) üzenetére


Rawulf
őstag

Én most tényleg egyik számítástechnikai cégben dolgozó fórumtársunkat sem akarom bántani, de valóban arra céloztam, amit ShadowX is jelzett neked, hogy mindennél jobb, ha saját magadnak rakod össze, mert akármennyi időt rászánhatsz, hogy szép nyugodtan és végtelenül precízen összedobhasd magadnak a konfigot. Közben kényelmesen letöltögethetsz magadnak a saját masináddal minden szükséges bios-t, driver-t, util-t, satöbbi.
Persze ha a kezeiddel komolyabb gondok vannak, azt is megértem, de ilyenkor igazából csak abban kell segítség, hogy valaki a processzort és esetleg a ramot bepattintsa és a processzor hűtését is rádobja.
Az összes többit még remegő kézzel is meg lehet oldani.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#75234) Polemius válasza totya694 (#75230) üzenetére


Polemius
aktív tag

Nem lett volna olcsóbb és/vagy megbízhatóbb futárszolgálattal?

(#75235) macilaci78 válasza Kékes525 (#75225) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Boba6 mellett nem nagyon keresgélnék tovább. Megbízható, korrekt és nem azt érzed, hogy a saját hasznát keresi benned. Szegény minden hülye, akár fillérbaszó kívánságomat teljesítette, türelmesen.

Luighi is hasonló emberileg, de őt Apróról ismerem, nem cégként. Vélelmezhetően ugyanaz az üzleti magatartása Aprón is, mint az üzletben. :K

Rawulf: nekünk, fiatalabbaknak van türelmünk, időnk, kedvünk szöszölni ezekkel, tán még élvezzük is. Egy nyugdíj felé hajló, vagy akár már nyugdíjas felhasználónak mások lehetnek az igényei. Az egyik véglet, hogy még használni sem tudja, a másik véglet például a kérdező, aki komolyabban akarja és tudja is használni, de kurvára leszarja, hogy a fagyi édes tölcsérben van-e, vagy ostyában.
Tudod, ez olyan, mint otthon kereket, olajat cserélni a kocsin, vagy elviszed szervizbe. Sokan viszik szervizbe...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75236) Kékes525 válasza macilaci78 (#75235) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi! Pontosan jellemezted a helyzetet. :K
Különösen a 90-es években nagyon sok gépet csináltam, most csinálja meg nekem más. :) Másrészt amit már írtam, nem mondhatják azt, hogy a szereléssel én csesztem el. Ilyennel is találkoztam már, pedig nem volt igaza.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#75237) -Tsaba- válasza Kékes525 (#75236) üzenetére


-Tsaba-
tag

Én mindig Bobával rakatok/újíttatok gépet/gépeket, benne van az asztali gépek piacában (tudja mikor, mi a legjobb vétel), és ha garanciális problémám volt azonnal és tényleg korrekten megoldotta a helyzetet.

(#75238) sss válasza Kékes525 (#75225) üzenetére


sss
senior tag

Én ha Szegeden vásárolok, akkor kettő bolt jöhet szóba: az előbb már emlegetett boba/laptopszalon, valamint Ati/atipc. Mindketten aktívak itt ph-n.

(#75239) ShadowX válasza sss (#75238) üzenetére


ShadowX
őstag

Az Atipc is jó, tényleg. Csak eddig autót szereltettem nála, ezért nem ugrott be. :D

(#75240) Luighi válasza finest (#75232) üzenetére


Luighi
aktív tag

Puszi az ajánlásért :R

4 éve kiszálltam, azóta nagykerezek, ezért vagyok csendben :)

(#75241) ShadowX válasza Luighi (#75240) üzenetére


ShadowX
őstag

És ezt csak most mondod? :D

(#75242) Rawulf válasza ShadowX (#75239) üzenetére


Rawulf
őstag

AtiPC : 2in1 : Olaj- és szilikonpaszta-csere. :DD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#75243) ShadowX válasza Rawulf (#75242) üzenetére


ShadowX
őstag

De legalább mindkettőt jól csinálja. :D

(#75244) Rawulf válasza ShadowX (#75243) üzenetére


Rawulf
őstag

ATIPC előnye a könnyebb parkolás, ami ingyen is van. ;)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#75245) martonx válasza Kékes525 (#75231) üzenetére


martonx
veterán

Igen, totya szervizesként, boba pedig mint üzletvezető.

Én kérek elnézést!

(#75246) azbest válasza totya694 (#75230) üzenetére


azbest
félisten

jaja, +100% a törékeny kezelés. Szerintem azért, mert ugye van a postás... és fizetni kell mellé mégegy embert, aki lefogja, hogy ne törje össze a csomagot. :DDD

(#75247) ShadowX válasza azbest (#75246) üzenetére


ShadowX
őstag

Néha azért még így is sikerül...

(#75248) kovaccss


kovaccss
tag

Használt, hibátlan, 17-23 collos, IPS-es, 1920×1080-as, 16:9-es, HDMI-s monitort keresek szegedi személyes átvétellel. Fontos hogy IPTV set top box-szal jól működjön HDMI-vel, TV-nek kell.

60-256 GB-os hibátlan SATA3-as, 2,5-es SSD-t keresek szegedi személyes átvétellel.

(#75249) Vesztor87 válasza kovaccss (#75248) üzenetére


Vesztor87
senior tag

És mindezeket milyen áron? Tv-t nem lehet újan jó áron kapni? Ekkora méretben csak nem olyan drága.... de lehet tévedek :D

(#75250) ebegab92


ebegab92
senior tag

Holnapi végzéssel (legfeljebb szerda délre) tudtok ajánlani egy varrodát/varrónőt? Egy ruhából kéne visszábbvenni. A legfontosabb a gyorsaság (meg az, hogy jó is legyen :DDD ). Tud-e valaki ilyet ajánlani?

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.