Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Luighi válasza FoxiestFox (#7999) üzenetére


Luighi
aktív tag

2x1GB/667 Kingston nem jó az 512-esek helyett?

(#8002) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Syl: Én csak elindítom a parancssorból, leteszem tálcára a nap elején. A végén pedig CTRL+C-vel megszakítom, és szépen kilistázza az elvesztett csomagokat. Ez nem fogja sem a gépet, sem a hálózatot. A modem, router, switch mögött van a gépem, ha valami kaka van a hálózaton, első kézből értesülök.

lorcsi: A Bakay Nándor és a Huszár utca sarkán is van akkus bót.

dying_star:Mi pár Bobával úgy jártunk, hogy notiba egy 256-os mellé raktunk 1024-est, de nem akarta látni. Takarítottuk, kiporoltuk a slotot, stb, de nem ment csak azért sem. Megcseréltük a ramokat és ment flottul. Ha elsőre nem menne, próbáljátok ki a ramok sorrendjének cseréjével.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8003) lorcsi válasza ben800 (#7994) üzenetére


lorcsi
veterán

ilyne winnyset nem, szeretnék..azért ez nem a minőség teteje :(

Luighi: tuti hogy az akku a vacak..csak próbálok valami olcsóbbat venni, de minőségit.
ahogy nézem minden 70Ah körüli már csak 20-22k körül megy :(

macilaci78: köszi..megnézem őket is !

[ Szerkesztve ]

(#8004) Luighi válasza lorcsi (#8003) üzenetére


Luighi
aktív tag

A 20-22k-s ár egy ekkora akkuért nagyon jó, nézz meg egy nagy gyártó akkuját: 30+k az ára!

(#8005) lorcsi válasza Luighi (#8004) üzenetére


lorcsi
veterán

lehet hogy igazad van..ahogy nézem az árakat :(

(#8006) Attix82 válasza lorcsi (#8005) üzenetére


Attix82
őstag

Lehet , hogy írtad már de milyen autóba akarod?

(#8007) finest válasza lorcsi (#8003) üzenetére


finest
őstag

Melyik 70Ah-ás van 22-ért?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#8008) tisn válasza lorcsi (#8003) üzenetére


tisn
addikt

Metroban szokott idonkent akcios bosch lenni jo aron.

(#8009) Rick4 válasza lorcsi (#8003) üzenetére


Rick4
félisten

Vedd meg nyugodtan a winny-set, pont ugyanolyan mint a többi, ha megáll, cseréled, 3-4 évnél a mai autókban úgyse bírnak többet. Van egyébként jó áron is: [link] de én pl a Corában vettem 2 éve, ott volt a legjobb áron Bosch.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8010) tisn válasza tisn (#8008) üzenetére


tisn
addikt

Lattam 25k korul tobb helyen minosegi akksit. Az alatt meg vackot sem :DD

(#8011) lorcsi válasza Attix82 (#8006) üzenetére


lorcsi
veterán

renault megane 2-be kellene

(#8012) Rick4 válasza lorcsi (#8011) üzenetére


Rick4
félisten

Abba 70Ah-s kell gyárilag?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8013) bitpork válasza Rick4 (#8012) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

ha deíjzel akkor még nagyobb is. Én most a passattal szívok: -20ban a még nem egy éves 74Ah-s aksim megfexik. Igaz hogy fények -rádió-meg miegymás bekapcsolása után elkezd működni, de akkor is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8014) Rick4 válasza bitpork (#8013) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor ott valami nem kerek. Az egyik autómmal nem járok sűrűn, de azért kéthetente beindítom pár percre, és az indul úgy is. Igaz, nem dízel, de egy 3.8-as benzinmotor van benne.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8015) lorcsi válasza Rick4 (#8012) üzenetére


lorcsi
veterán

igen ekkora és dízel

(#8016) tisn válasza Rick4 (#8009) üzenetére


tisn
addikt

banner az f@sz@ 20k-ert

(#8017) bitpork válasza Rick4 (#8014) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

2,5 dízel és automata plusz csillaggarázs :(
Meg nekem jellemzően a 10km > utak vannak a legtöbbje városban. Uh az akksi fogyóeszköz, de akkor sem gondoltam volna egy 38k-sról ezt.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8018) Rick4 válasza bitpork (#8017) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem 3 év alatt halt meg egy Varta black, én se gondoltam volna hogy ennyit fog bírni, pedig én sokat is mentem vele.

Ehhe, most nézem, kaptam egy faxa levelet a ph-tól:

Kedves Rick2!

Ez egy automatikusan generált rendszerüzenet a Prohardver lapcsaládtól, amelyet azért küldünk, hogy garantáltan megtaláljon az információ egy fontos változásról: a belépés módja péntektől megváltozik a lapcsalád összes oldalán (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, gamepod.hu, logout.hu, hardverapro.hu)!

A lényeg: az eddigi felhasználónév + jelszó páros helyett az e-mail cím + jelszó párossal lehet majd belépni oldalainkra.

Esetedben ez annyit jelent, hogy:
- eddig a Rick2 + jelszavad párossal léptél be, ám péntektől a
- **********@******.hu + jelszavad párossal fogsz csak tudni!

Most akkor mi legyen? Nem vagyok skizo alkat. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8019) lorcsi válasza Rick4 (#8009) üzenetére


lorcsi
veterán

nocsak..innen még szállítással is jó áron van

Attix82: 1.5 dízel

[ Szerkesztve ]

(#8020) Attix82 válasza lorcsi (#8011) üzenetére


Attix82
őstag

Nem írtad, hogy diesel vagy benzin....de 1.4-től néztem 2.0D-ig 54-74 Ah ami bele való.

Jelenleg milyen van benne?

Unix által forgalmazott 60 Ah aksi 18500ft (74Ah 22e ft nekem az van, de ugye az nagyobb méretben is)

242 x175x175 a mérete az aksinak ami bele megy...infó szerint.

Az iylen banner meg hasonló jó márkák amik feltűnően olcsók azok gyanusak, legutóbb BOSCH olcsó -10 fokba már meg is halt (se kép se hang).....zsír új volt pedig...a gyártók se hülyék. (eredeti).

Mint pl a motorolajok is, sok márka van pl 10w-40ből de rohadtul mások minőségbe.

[ Szerkesztve ]

(#8021) lorcsi válasza Attix82 (#8020) üzenetére


lorcsi
veterán

70Ah-s freedom akksi van benne (eredetét nem tudom..a kora úgy 3-4 éves)

igen..ezért nem nagyon tudom miylet érdemes biztonsággal belevenni..mondjuk úgyis 3-4 évet fog bírni a következő is :W hiába áll éjjelre fűtött garázsban :(

[ Szerkesztve ]

(#8022) macilaci78 válasza lorcsi (#8021) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Esetleg akkutöltővel kezelgetni?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8023) lorcsi válasza macilaci78 (#8022) üzenetére


lorcsi
veterán

tegnap estétől ma reggelig volt töltve..algyőig mentünk is vele egy kört hogy töltse..de ha már egyszer megnyikkan..onnan már szvsz lefele megy a lejtőn :(

(#8024) Luighi válasza lorcsi (#8023) üzenetére


Luighi
aktív tag

Savas akkuról van szó?

(#8025) lorcsi válasza Luighi (#8024) üzenetére


lorcsi
veterán

annyit tudok róla hogy zárt cellás

(#8026) macilaci78 válasza lorcsi (#8023) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én csak arra gondoltam, hogy ha lehetőség van minden este fűtött helyen tölteni az akkut és így kibírja az éjszakai mozit követő hideg indítást is, akkor azzal elvagy még pár hónapot. Van időd kivárni egy kedvezőbb árat, is valamit csak ér az új akkunak is, hogy nem a hideg zimankóban kezdi meg életútját.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8027) Rick4 válasza lorcsi (#8019) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem azért annyit kérdezz meg tőlük telefonon, hogy a szervizhálózatban mely csongrád megyei cégek szerepelnek, szerintem a római akksi is benne lesz, onnantól meg neked tökéletes választás lehet ez is, a corában vett vartát is hozzájuk kellett vinni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8028) proper válasza lorcsi (#8023) üzenetére


proper
őstag

generátort sem ártana megnézni esetleg

(#8029) Slamy


Slamy
csendes tag

Sziasztok!
tudtok ajánlani Szegeden laptop szervízt, vagy valakit, aki laptopokat javít? előre is köszönöm.

(#8030) LÁZ válasza Slamy (#8029) üzenetére


LÁZ
addikt

NOTEBOOK.HU , Jókai u. 7-9. :K voltam ott szervizes pár hónapot, szóljak, hogy mégy? ;)

egyébként mi a probléma, lehet vki átugrik és megoldja óccsóé, bár ők se drágák.

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#8031) bitpork válasza LÁZ (#8030) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha nem magad vállaltad a noti szervizelést akkor nem irigyellek. Én nagyot szívtam anno a Szüvnél a notikkal. Bazi nagyokat szívtam a régebbiekkel. Anno még jellemzően csak 3 nagy brand volt: IBM, Compaq, Siemens. De hogy a halálba szopattak a nagy ügyfelek vezető beosztású muksói...volt h Démászos küldött 3 rosszat, oszt közölte h rakjak össze belőle egy működőt. :(((

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8032) Wolfan


Wolfan
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék ,hogy van-e valakinek tapasztalata az SZTE Műszaki menedzser-logisztika levelezős szakról ?

Nehézség (bár tudom hogy ez relatív), tanárok rugalmassága, előadások színvonala stb.

Köszönöm előre is az infókat.

(#8033) Slamy válasza LÁZ (#8030) üzenetére


Slamy
csendes tag

Köszi. van két asus. az egyik nem ad képet, de a windows betölt. a másiknál se kép, se hang.

(#8034) ErőVarázsló válasza Wolfan (#8032) üzenetére


ErőVarázsló
tag

színvonal közepes- unalmas
tanárok rugalmassak viszont be kell járni (a logisztikások is ezt mondták)
árban egészjó az országoshoz képest

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#8035) kispéé válasza Wolfan (#8032) üzenetére


kispéé
aktív tag

Szerintem nehéznek nem nehéz, csak büfészak-ként tekintenek rá.

[ Szerkesztve ]

(#8036) macilaci78 válasza kispéé (#8035) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerinted van pozitív korreláció a két esemény között? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8037) LÁZ válasza bitpork (#8031) üzenetére


LÁZ
addikt

amit nem tudtunk helyben, vagy 1-2 nap alatt orvosolni, vagy eleve halott volt, az okosokhoz bevizsgálásra...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#8038) Rolly


Rolly
veterán

Én 2010 ősszel vettem 22500 -ért Banner aksit a dorozsmai úton (asszem 62Ah vagy 63Ah a legnagyobb ami a skoda fabia 1,4 PDTI-be belemegy). Második tele és hát a -22 fokban éppen éppen indult (első indítózásra, de hallatszódott hogy éppen csak megbírja tekerni a motort)

amúgy északi szomszédaink (ukránok) -20 fok alatt saját bevallásuk szerint a diesel autókat elkarják télire és csak tavasszal veszik elő (-20 fok felett)

(#8039) proper


proper
őstag

vga-t keresek pciE-t 10-20k kategoriában

(#8040) johnny82 válasza lorcsi (#8023) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Én a Dorozsmai úton, a Délakku-nál vettem nemrég az enyémet. Én Bannert vettem, netes áraktól 1000 Ft-al volt drágább. Csere előtt a csávó még be is mérte a régi akksimat. Részemről ajánlott.

Üdv!

(#8041) Attix82 válasza Rolly (#8038) üzenetére


Attix82
őstag

+ a Diesel üzemanyagok se valami jók, 1-es BMW ami 3-4 éves kint éjszakázott...egyszerűen nem tudott beindulni. Pedig be be pöfékelt, majdnem de mégse....betoltam a garázsába , fél nap és pöcre indult .

Azért az én 74 Ah aksim is remegett ezekbe a -20 fokos reggelekbe :D

(#8042) Luighi válasza Attix82 (#8041) üzenetére


Luighi
aktív tag

Többször szoktál izzítani? Izzítógyertyák rendben?

(#8043) Attix82 válasza Luighi (#8042) üzenetére


Attix82
őstag

Nem az enyém, de igen minden rendben....de mostanság sok a panasz az üzemanyagra. Benzinre is, gázra is....

(#8044) kispéé válasza macilaci78 (#8036) üzenetére


kispéé
aktív tag

:D :K

(#8045) bitpork válasza Luighi (#8042) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem is kell a 2-3 izzítás, pedig a gyértyák alig múltak 1 évesek...a drágább üzemanyaggal nincs ilyen gond. Ott a parafin nem kövesedik bele a gépbe 1 hideg éjszaka alatt...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8046) bitpork válasza bitpork (#8045) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Plusz a kagylós vpowerrel tankonként 50-70 km pluszt tok menni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8047) pmheros


pmheros
senior tag

Vettem a hardveraprón szomszéd srác gépébe egy használt Gigabyte 8800GTS 512 vga -t.
5perc Crysis 2 után dob egy ilyet. kép
xp sp3 friss telepítés
legújabb DirectX
legújabb beta forceware és az kettővel ez előtti whql -el is ugyanez
Crysis 2 1.9 patchelve
GPU 87°C -ig megy fel(gpu-z szerint)
fsp 400 és hipro 430 -al is ugyanez

Mi a gond ? aki tudja ne tartsa magában

és egy videó is

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#8048) Attix82 válasza pmheros (#8047) üzenetére


Attix82
őstag

Én memóriára gondolok, mármint a VGA VRAM. AB ha felismeri vedd lejjebb MHz-be és úgy próbáld.

[ Szerkesztve ]

(#8049) pmheros válasza Attix82 (#8048) üzenetére


pmheros
senior tag

nem akarom "hackelni", vissza akarom küldeni az eladónak.
Csak biztosra kell mennem hogy rossz.

nem vagyok tökéletes

(#8050) LÁZ válasza pmheros (#8047) üzenetére


LÁZ
addikt

helyi hülyétől vetted? meg kell látogatni :DDD

szerk. adjál neki egy kevés furmarkot, vagy vmi tesztet.

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.