Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75151) kovaccss válasza Attix82 (#75150) üzenetére


kovaccss
tag

Biztosan sokan eladták már, full HD-snél kisebbek is voltak, nekem ilyen kéne.

(#75152) azbest válasza kovaccss (#75145) üzenetére


azbest
félisten

Nekem is megvan a nem ips 24 colos monitorom is, bolond lennék gombokért eladni, hiszen tökéletesen működik már 8 éve. Persze, hogy a kicsi és régi, rosszabb technológiájúakból árulnak, mert azt cserélik le az emberek.

Manapság meg már 35 körül is szoktak lenni ips vagy va paneles 21-23 colos fhd kijelzők újonnan boltba kerülni. Pl benq GW sorozatában. [link, 21" dsub + dvi-d], [link, 21" dsub + 2x hdmi]
, [link, 24" dsub + 2x hdmi].

Majd úgy 10 év múlva lehet esélyed 15+ éves normálisabb lcd-ket venni 5-10 ezerért. Persze, akkor már régen elavultnak számítanak majd. A legtöbb embernek ma is tökéletes a régebbi ips is. Max a 144 hz miatt adja el egy-két gamer, de nincs túltelítve a piac, hogy fillérekért menjen el.

(#75153) Rick4 válasza azbest (#75152) üzenetére


Rick4
félisten

Mondjuk ehhez képest veszel egy 32"-os Samsung LED TV-t, aminél egy kis trükkel a HDMI bemenetről minden képjavító mókát kikapcsolsz,és gyakorlatilag kapsz egy kiváló monitort, amit emellett tévének is használhatsz. Az emberek áltlaában vagy gépeznek, vagy tévéznek, azért kár még egy eszközt tartani, hogy amikor az egyik ki van kapcsolva, akkor bekapcsolhasd a másikat... Nekem már vagy 10 éve tévé a monitorom, a sokadik után is azt mondom, ez a tuti, most épp egy 50"-os blaupunkt van, több, mint 2 éve szolgál becsülettel.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75154) quailstorm válasza kovaccss (#75145) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én 15k-ért vettem az 1600x1200-as IPS monitort HA!-ról (tavaly nyáron). Haverom hozta le Pestről. HP LP2065. 2007-es.
Oasis computerben most is vannak használtak garanciával.

Nincs meghirdetve most semmim, örülök ha befejezem a szemesztert ép ésszel, majd utána lesz ganézás. Lesz mit, raktár szindróma van. Képcsövest megy egyelőre 1db-ot tartok csak meg. Remélem nem megy tönkre, mert az szívás lesz :DDD

(#75155) kovaccss válasza azbest (#75152) üzenetére


kovaccss
tag

Pont ezt látom én is, azokat a monitorokat hirdetik, amik gyenge képminőségűek, ezeket cserélték jobbra. Ha nekik nem jók már, akkor nekem se. Nincs értelme CRT-ről 10 éves TN-re váltani, pláne akkor nincs, ha 10e-ért van. A bontókban, használtcucc kereskedőknél is 2003-2009-esek vannak, mind TN-es.
Az nem normális, hogy 10-15 év alatt esik a monitorok ára az ötödére (50e-ről 10e-re), más műszaki cikknél nem ez van. Az újan 50e-es monitornak, TV-nek 5 év múlva már 10-12e-be kéne kerülnie.
A CRT 30 kg, 15 éves, hiába 5-6e, a TN hiába 5-10e, nem jó, IPS-es nincs használtan 10e körül, az új IPS+ normálisak meg 40e fölött kezdődnek. A 25-35e-es újak nem sokat érnek, ahogy látom, és még mindig sok a TN-es. Márpedig 4 jegyű összegből kell megoldanom a monitorproblémát min. 5 évre.

(#75156) kovaccss válasza quailstorm (#75154) üzenetére


kovaccss
tag

Haha, használt monitorok 17-125e-ért. Ha 25e-et költhetnék használtra, akkor 35-40e-ért újat vennék.

(#75157) quailstorm válasza kovaccss (#75156) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szóval inkább megveszed drágábban a szart, mert új. Ééééértem.

(#75158) kovaccss válasza quailstorm (#75157) üzenetére


kovaccss
tag

Hol írtam ilyet? 2008-ban vettem használtan 6e-ért a 2003-as CRT-t, tegnapig bírta. 9 év alatt 6e-et költöttem monitorra. Ezt kell megismételni.

(#75159) quailstorm válasza kovaccss (#75158) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hajrá. Ezzel az erőszakos stílusoddal messzire nem fogsz jutni.
1600-as CRT kurvaritka, ne várj rá minden sarkon. A népnek jobbára olyan CRT van még ami nekem is van, ha egyáltalán, meg a 10 éves fos TN paneles 1280x1024-esek túlárazva.

Ha megelégednél az 1280-nal, akkor ingyen is megoldhatnád kb.

[ Szerkesztve ]

(#75160) kovaccss válasza quailstorm (#75159) üzenetére


kovaccss
tag

Várom az adatokat, hogy hol lehet 1280×960-as (ez a 4:3-as képarány) működő CRT-t venni pár 1000-ért, vagy ingyen szerezni Szeged belterületén.
Azért gondoltam hogy min. 1600×1200-as CRT kéne, mert a most elromlott 1280×1024-es volt, és 1152×864-en kellett használnom, mert ez volt a max. felbontás 75 Hz-en. Az 1280-at csak 60 Hz-en tudta, amit nem bírok. Ez a keresett monitorra is érvényes, min. 75 Hz-en kell tudnia az 1280-at, vagy 1600-at. Ez nem nagy elvárás, hogy csak ennek kell megfelelnie a monitornak, amikor 8-16K-s felbontásnál tart már a technológia.
Amúgy van 2048×1536-os, 75 Hz-es CRT is hirdetve. [link]

[ Szerkesztve ]

(#75161) quailstorm válasza kovaccss (#75160) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát, az enyémmel is ugyanez van, én is 1152x864-eztem vele anno. Ingyen elvihetőnek fogom majd feltenni, azzal a feltétellel, hogy nekem csak annyi dolgom van hogy kiviszem a kapuig.

(már kettőt elvittek tőlem így autóval)

[ Szerkesztve ]

(#75162) kovaccss válasza quailstorm (#75161) üzenetére


kovaccss
tag

A 22 collos Fujitsu B22W-6 típusú TFT monitor mennyire ajánlott, vagy nem ajánlott típus? Még TN-es.
Itt találtam tesztet, ráküldtem a fordítót, nem valami szuper. [link]
És a Benq T2210HDA?

(#75163) quailstorm válasza kovaccss (#75162) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Egyiket se ismerem, LED-es háttérvilágítássál annyira nem lehet rossz.
Kevés nézhetetlen monitort ismerek, amit kerülj el azok a 2005-2008-as LG TN paneles olcsó monitorok, mert trágyadomb kategória.
Meg valami még annál is rosszabb LED-es érintőgombos fHD Samsungot is láttam már, de ott nem lehet full általánosítani.

5 monitorom volt eddig életem során a fő gépemen, nem vagyok szakértő. Az állt egy Hercules monokrómból (2003-ig kb), egy ESCOM 1024x768-as őskövületből üvegpajzs sugárszűrővel, utána 2009-ben meglett 200Ft-ért egy LG CRT 16' selejtből. 2010-ben egy 17"-os TR szériás LG TN paneles hulladék (selejtből), azt most is használja apám. 2016-ban meg a HP LP2065. Ezen kívül haver hozzám vágta a padláson rohasztott Jean 15'-os monitorát, 1024-es. Most ezzel a kettővel tolom dualban.
Ha lesz több időm, akkor meg lemegyek a garázsba, megmosom a kukázott monitorokat, aztán meglátom mi lesz.

(#75164) kraftxld válasza quailstorm (#75163) üzenetére


kraftxld
nagyúr

De az nem jó, nem full HD, nem IPS és nem is viszed házhoz ;]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#75165) Lacielvtárs válasza macilaci78 (#75141) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Pedig finom, szerintem, bár tény hogy drága, de van 'olcsóbb' is, ami akciós, a kóser szilva pálinka :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75166) quailstorm válasza kraftxld (#75164) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hát ezaz, inkább megtartom a CRT-t is csak hagyjon békén. Nem lehet neki segíteni, nem hagyja.

(#75167) kovaccss válasza quailstorm (#75166) üzenetére


kovaccss
tag

Dehogynem, bárki segíthet nekem. Csak nem szeretek értelmetlen dolgokat csinálni, pl. CRT-ről 10 éves TN-re váltani, amiknek gyenge volt a képük már újan is. Szomorú, hogy 2017-ben még mindig ilyen drágák a normális IPS, vagy jobb monitorok, pedig nincsenek nagy igényeim az 1200-1600-as felbontással, a 75 Hz-cel, a 17-19 collos mérettel, meg a normális képminőséggel, ami monitorról lévén szó, elég fontos. Ilyenek 12 éve is voltak már. Nem 4-8K-st akarok fillérekért. A full HD-s PC monitor se lenne nagy kérés.
A TV-met is min. 1920×1080-asra kéne cserélni, hogy a full HD-s IPTV csatornákat tudjam nézni. Ez 2017-ben nem kellene hogy luxus legyen, mégse tudom elérni.

[ Szerkesztve ]

(#75168) quailstorm válasza kovaccss (#75167) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én is ezzel szembesültem tavaly a használtpiacot nézegetve, örülhetek, hogy egy gyűjtő eladta kevés üzemórával a HP-t (meg még egy másikat, de az csak 19" és 1280 volt).
Erre mi csak annyit válaszolunk, hogy nem veszünk semmit, és nézzük a CRT TV-t vagy a kukázott HD readyt (Tucson forever). Meg leginkább semmit, mert nincs értelmes műsor.

Ha megígéred, hogy amíg itt vagy egy nyikkanásnyit se panaszkodsz, akkor leviszem a ház elé a CRT-t. Amiket meg kell mosni, azok is 10 éves TN panelek selejtből, végtelen üzemórával. Bár a CRT is az :DDD Még rajta van a vonalkód is. Aztán még elhúzott egy idős nőnél pár évet, utána került hozzám. Képe viszont teljesen rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#75169) fecus válasza kovaccss (#75167) üzenetére


fecus
őstag

És ez?
Meg ez?

Stb.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#75170) ebegab92 válasza quailstorm (#75163) üzenetére


ebegab92
senior tag

2012-ben mikor összeraktam a gépem, egy LG 1954TQ szereztem, bár TFT LCD panel volt benne, szép színvilága volt, válaszidő is príma volt és a betekintési szögek is. Aztán mivel játszottam, az 1280x1024 nem volt igazán jó, filmekhez a 4:3 kimondottan zavaró volt. Ekkor váltottam Dell U2212HM-re. Azt a monitort el nem adnám. FullHD, IPS, nem recseg, nem ropog, jól összerakott darab :K
CRT-ből nekem anno egy 17" 1024x768-oshoz volt szerencsém, szèpen változott a színe, ha közel volt hozzá az 5.1-es mélynyomója :DDD

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#75171) quailstorm válasza ebegab92 (#75170) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az IPS is TFT. Csak nem Twisted Nematic hanem In Plane Switching.

Olyan LG-t még nem láttam. Nekem a 1753 van, azóta az egyetemen láttam korabeli LG-ket hasonlóan botrányos színekkel.

(#75172) kovaccss válasza quailstorm (#75168) üzenetére


kovaccss
tag

Túl lassan csökkennek a monitor árak. Mire értelmes ára lesz, nem éri meg megvenni, mert 10-15 évesek lesznek. Minden túl van árazva, újan is, és használtan is.

Most jöttem haza a szent mihály u-i PC bontóból. 1999-2005-ben gyártott CRT és TFT monitorok, és CRT TV-k vannak hegyekben, össz. min. 40 db. Kb. a legnormálisabb egy 2003-as Samsung syncmaster 76x volt, XP-vel 1280×1024 75 Hz volt a max., amit tudott. Csak 1 fokkal jobb, mint az enyém volt. Ezek 4e-ért vannak. 1600-at tudó CRT nincs, full HD-s, vagy IPS-es TFT sincs. 2002-5-ös TV-k és TFT monitorok 12-20e-ért vannak. Még ITT TV is van. Egy 21 collos CRT HP monitor is volt, kb. 30 kg.

Az egész bolt olyan, mintha megállt volna az idő, DDR1-3-as RAM-ok (DDR3 max. 1333), minden 10-15 éves. Van 3,5-es floppy meghajtó, meg IDE HDD is, és fantasztikus DDR2-DDR3-as, 512 MB-os PCIe videókártyák 8500-ért, 9800GT, HD4800, HD3870, stb.. Ezek is 10 éves cuccok, a 2 HD-sről 2008-as cikkek vannak. Persze SSD nincs, mert senki nem visz be oda SSD-s gépet bontani. Még 1155-ös 4 magos, i5-ös CPU sincs, hogy feljavíthassam az i3 3225-ömet. Persze hogy nincs, ez 2012-ben jött ki, még nincs 10 éves.
Ebből is látszik, hogy 8-10 évnél fiatalabb monitort, stb. nem lehet itt venni.
De máshol miért nem lehet venni? Hol vannak azok a cuccok, amiket 4-8 éves korukban adnak el?

[ Szerkesztve ]

(#75173) kovaccss válasza fecus (#75169) üzenetére


kovaccss
tag

Láttam ezeket, az 1. 2003-as, a net szerint 31,5 kg, a 2. 2004-es. 2008-ban még vettem volna ilyeneket, most nem lehet.

(#75174) kovaccss válasza ebegab92 (#75170) üzenetére


kovaccss
tag

Az 1954TQ 2007-es gyártású. Az U2212HM 2012-es. Mennyiért vetted?

(#75175) FoxiestFox válasza kovaccss (#75167) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pisikaka áron pisikakát lehet venni. Ennyi a nagy megfejtés.
A monitor nem avul olyan gyorsan, mint a többi hardver, így logikus, hogy tartják az árukat a jobbak. Hangkártyák, DAC-ek is pont ezért. Ha ilyen agyament szinten fillérszexuátor valaki, nem lesz könnyű dolga a piacon..

(#75176) quailstorm válasza FoxiestFox (#75175) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem, a 10 éves budget TN monitorokra csak a fillérbaszó magyar társadalom lehet a magyarázat, semmi több.
A HP LP2065 300k HUF fölött nyitott anno. Én vettem 15-ért, akkor az Oázisban 20k volt 1 év garanciával. Szerintem ez elég jelentős értékvesztés.

Azt, hogy mi a rákért kerül még mindig 10k-ba egy 1280x1024-es fos, azt nem tudom megmagyarázni. 2010-ben annyit fizettem az LG 1753-ért, mert a képcsövest nem bírta már a szemem. Azóta kb 0-ra kellett volna esnie annak az árnak. És azon még DVI is van...

Az viszont tény, hogy egy normálisabb fullHD monitor és felette már végképp nagyon lassan avul.
De a fentebb linkelt CRT monitor is erős 2k-ért. 2010-ben nem adtak érte annyit. Az első link alatt még legalább egy komolyabb CRT volt, de az meg sérült...
Mikor ki akartam hajítani a CRT-t és tesztmonitornak meg kamerázható (matt) monitornak szerezni egy LCD-t, akkor is kiakadtam, inkább megvártam a következő konténer selejtet.

[ Szerkesztve ]

(#75177) FoxiestFox válasza quailstorm (#75176) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én meg úgy látom, hogyha valaki nem akar/tud rászánni 20-30k-t egy monitorra, amit úgyis használ majd vagy 5 évig, tehát bőven visszahozza az árát használati értékben, annak igazából nincs is szüksége arra.

(#75178) quailstorm válasza FoxiestFox (#75177) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pedig a havi 100-ból 3 főnek még 4k UHD TV-re is telik félévente :U

Nyilván a tesztmonitor nem volt sürgős, azt azért dobtam.

[ Szerkesztve ]

(#75179) azbest válasza quailstorm (#75176) üzenetére


azbest
félisten

" tesztmonitornak meg kamerázható (matt) monitornak szerezni egy LCD-t, akkor is kiakadtam, inkább megvártam a következő konténer selejtet."

benq gw sorozatot tudom neked is ajánlani :) matt és félmatt szokott lenni, jó betekintési szöggel. flicker-free magasfrekvenciás háttérvilágítással, nem látható tartományban vibrál a levett pwm háttérvilágítás, hanem több kilohertzen. Az a hátránya, ha egynél több kell, akkor egyszerre kell megvenni, mert pár havonta cserélődnek a modellek, mivel gondolom az éppen aktiálisan kapható és a követelményeknek megfelelő alkatrészekből építkeznek. Meg jó minőségű, árnyékolt videokábel kell hozzájuk, mert az átlagosnál érzékenyebb az elektronikája. Vacak kábellel a kapcsolók, ruhák szikrázása, meg más zavarokra lekapcsolnak egy pillanatra. Hogy ez védelem, vagy túlérzékenység, azt nem tudom, de mind a három fajtám ilyen. De jó kábellel nem hisztis.

Persze lehet nem olyan homogén a háttérvilágítás, mint a 3x annyiba kerülőknél, de tn árban szoktak lenni ips és va változatokban és újabban a 2-3 bemenet sem extra. Sőt van amelyikhez a hdmi kábelt sem spórolták ki.

Persze, ha szó szerint a turkálós monitorokból valami olcsó, de használhatóra gondoltál, hát az tényleg kapufa :)

[ Szerkesztve ]

(#75180) quailstorm válasza azbest (#75179) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Konkrétan érdekesnek tartott régi szemetet akarok videóra venni, amit belső recorderrel nem lehet, mert vagy saját 3D APIs (Matrox, S3 vagy MeTaL), vagy simán csak marha gyenge a gép.
Már a logoutomban látott 486 laptopnál is el kellett lopnom apám monitorját egy időre, mert a CRT-ben minden látszott, csak a kép nem.

Erre a célra eredetileg egy klasszik régi IBM 1024x768-ast akartam. Kaptam helyette egy 1280x1024-est áprilisban, csak le kéne mosni, meg áttolni magam ezen a szemeszteren is. :DDD

Ja igen, nekem nagyon jó megoldásom van a flicker-free-re, felnyomtam a fényerőt :DDD
A cikkben mindjárt az első képen ott van az ingyen elvihető CRT monitor.

[ Szerkesztve ]

(#75181) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Személyit hol lehet hosszabbítani mostanában? Az is beköltözött a Rákóczi térre, vagy maradt ott a gyufagyár környékén?
S mennyi idő, mire megkapja az ember az újat?

(#75182) Lehiñito válasza FoxiestFox (#75181) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Megcsinálják a nagytescoban is a kormányablaknál.
Én azóta már csak ide járok ügyet intézni, már csak a parkolás miatt is.
1-2hét alatt magvan.

[ Szerkesztve ]

(#75183) ebegab92 válasza kovaccss (#75174) üzenetére


ebegab92
senior tag

Az LG-t 7500-ért (kvázi észrevehetetlen hibával, kijelzőn egy nagyon pici karccal), a Dell meg 25-30 rugó volt kb. Utóbbi garis is volt még elég sok hónapig. Az tény, hogy ha értelmes monitort akarsz garival, az 20-30 ezer közt lesz. Azt a bizniszt nem bántam meg, remek monitor :K

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#75184) FoxiestFox válasza Lehiñito (#75182) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja én azért így kérdeztem, mert a Rákóczi tér nekem tök jó, míg a gyufagyár nehezebben közelíthető meg.

(#75185) quailstorm válasza FoxiestFox (#75184) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nincs már a Huszár utcában, át lett helyezve a kormányablakba, az meg a Rákóczi téren van.

(#75186) FoxiestFox válasza quailstorm (#75185) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Király, kösz.

(#75187) r0by


r0by
addikt

Nincs valakinek eladó ps3 kontrollere?

(#75188) Rawulf válasza r0by (#75187) üzenetére


Rawulf
őstag

euro gamer shop?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#75189) r0by válasza Rawulf (#75188) üzenetére


r0by
addikt

Thx :R
9k-ért van használt, kb. a felére számítottam. Ha nem lesz más, akkor lehet, hogy elmegyek ide.
RetroPie-al szeretnék kicsit nosztalgiázni, ahhoz kellene egy jobb kontroller.

(#75190) Rawulf válasza r0by (#75189) üzenetére


Rawulf
őstag

Magánszemélytől biztos feleannyi lett volna, de nekik legalább szokott lenni mindenféle. :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#75191) ShadowX


ShadowX
őstag

Még mindig eladó laptop. :)

(#75192) kraftxld válasza Rawulf (#75188) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Guangzhou környékén ismerős vagy? Majd megyünk egy hétre aztán kéne pár ötlet, hogy mit érdemes csinálni a környéken :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#75193) totya694 válasza kraftxld (#75192) üzenetére


totya694
őstag

"hogy mit érdemes csinálni a környéken :)"
Túlélni ;]

Üdv:Attila

(#75194) kraftxld válasza totya694 (#75193) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Sztem sima ügy lesz, eszünk majd kutát meg nem kutát :DDD
Még szállást kell intézni, fuvart, pár kajáldát már néztem, vonatozunk majd a gyerekekkel Hong Kong-ba, stb.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#75195) castiels


castiels
addikt

(#75196) Rawulf válasza kraftxld (#75194) üzenetére


Rawulf
őstag

A gyerekeknek nem lenne jobb, ha inkább komppal mennétek át Kantonból Hongkongba?
Egyébként én csak kétszer jártam arra eddig.
Ebből az egyik esetben csupán átutazóban voltam ott, mikor első alkalommal mentem Makaóba.
Ott kellett átszállni, amikor Shenzhenből Zhongshanba mentünk vonattal.

Viszont a másik alkalom már mókásabb volt. Megnéztük a Chimelong Safari Parkot.
http://int.chimelong.com/GZ/safari/park/about
Na az egy hatalmas élmény. Hatalmas az a park. Arra már nem volt idő, hogy a "mellé csatolt" szintén hatalmas vidám-, azaz viziparkot is megnézzük.
Bár ha vidámparkról van szó, akkor már inkább a Disney Park Hongkongban vagy Sanghajban.
Ettől függetlenül a Chimelong viziparkja benne van a kínai TOP10-ben.

Gyerekkel a PAPY GO! hotelben érdemes megszállni, mert azt kimondottan gyerekeknek alakították ki.
Például az előcsarnokban van egy hatalmas projektoros kijelző, ami előtt ugrálva és hadonászva lehet játszani többen is... Gondolom MS Kinect, vagy valami hasonlóval irányítják.
Mintha egy plüss LEGO hotelben szállnál meg. :DDD
PapyGo! Family Inn
Address:
No.713 Dashi Duan, 105 Guo Dao, Panyu District, Guangzhou China
Address in Chinese:
广州市番禺区105国道大石段713号(长隆旅游度假区附近)
Phone:
8502-6666
Website:
http://www.papygo.com/

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#75197) Ted_Beneky válasza Rawulf (#75196) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Az "Address in Chinese"-t jegyezzétek meg jól! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#75198) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
A makkosházin lévő omv benzinkút mögött ott lehet még a Domus bútor áruház?
Van másik üzlet szegeden ahova érdemes elnézni bútorvásárlás kapcsán?

(#75199) Vesztor87 válasza Lehiñito (#75198) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Igen, ott jól bent van egy bútoráruház, illetve mellette a black and nemtom micsoda is :D Mi úgy csináltuk hogy kinéztük a Papp bútoráruházban, felírtuk a nevét, aztán sokkal olcsóbben megrendeltük a neten... a szekrénysorunk a Pappnál lett volna 160-170, plusz onnan ide a vértóhoz 10-15-ért hozták volna, plusz liftbe nem fér be, ezért az még pénz... cikra 180-190-be lett volna mire ideér... hazajöttünk, 10 perc alatt megrendeltük a netről ugyanazt, 120k volt szállítással.... :D Szeged drága...

(#75200) Rick4 válasza Vesztor87 (#75199) üzenetére


Rick4
félisten

Nem akartam már megint leírni az utolsó mondatodat, de akkor legalább nem hiába írogattam annyiszor.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.