Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75451) johnny82 válasza tisn (#75449) üzenetére


johnny82
őstag

Azt írja, a legtöbbjén átmegy, de garanciát nem hiszem, hogy vállalnak rá. A Lotto mondjuk jobban tetszik nekem.

(#75452) ebegab92


ebegab92
senior tag

Eladó ez a jómunkás gép :))

Ő is ilyen gépet használ a szoftveres tuninghoz ;]

[ Szerkesztve ]

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#75453) Lacielvtárs válasza ebegab92 (#75452) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jó ki ketyere :R

Es a laptop se rossz :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75454) martonx válasza ebegab92 (#75452) üzenetére


martonx
veterán

Látom Agyasimának követői lettek. ;]

Én kérek elnézést!

(#75455) Rick4 válasza martonx (#75454) üzenetére


Rick4
félisten

Ha az ára nem adja el a gépet, más eszközhöz kell folyamodni. ;]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75456) Agyasima


Agyasima
senior tag

Plágium! :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#75457) Orionk válasza csoszogi (#75437) üzenetére


Orionk
senior tag

Parkolás tekintetében a legjobb megoldásnak azt találtam, hogy parkolóházba viszem az autót és ott kifizetem a napi díjat, mert az is több száz forinttal olcsóbb, mint az utcán a parkolási zónákban megvenni a napi jegyet, ami 1.550 Ft most.

Parkoló udvar:
Ez a CENTRUM áruház mögött van. A Tábor utcában a Király-König zeneiskolának srégan által. Ott 1.400 Ft a napi díj és éjszakára is ott lehet hagyni, de nincs rá felügyelet. Mintha az utcán lenne. Bármikor elvihető, mert a parkoló kapuja nyitva van.

Belvárosi Parkoló:
Itt van a GTK mellett: https://goo.gl/maps/Gu8HhU5TXMq
Napi jegy 1.000 Ft. Éjszakára nem lehet ott hagyni, olyan esetben a záráskor el kell menni és kihajtani az utcára reggel 08-ig a nyitásig.

Honvéd téri Parkolóház:
Itt van: https://goo.gl/maps/bLZj1HjNUTy
Gázos autó is mehet. A többi fentebbi helyekre is természetesen, mert nyitottak.
Itt 1.250 Ft a napi jegy és záráskor itt is vissza kell menni, hogy kihozd az utcára, mert ha hamarabb kellene az autó, mint a nyitás, akkor nem tudsz bemenni érte.

[ Szerkesztve ]

(#75458) tisn válasza Orionk (#75457) üzenetére


tisn
addikt

mint az utcán a parkolási zónákban megvenni a napi jegyet, ami 1.550 Ft most.

ezexerint ez a legjobb, ha mar ket kulonbozo helyen kell parkolnod a varosban :)

(#75459) Orionk válasza tisn (#75458) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia!

Nem kell két különböző helyen parkolnom.
Akár ugyanott is jó lenne nekem az utcán mindegyik nap, csak úgysem lesz hely ugyanott, mert akkor lesz a BorTér.

Szept. 13. szerdától vasárnap reggelig levő napokra kerestem most megoldást. Ezek a napok közül is csak a hétköznapok a problémásak, aztán már hétvégén ingyenes.

A Magyar Nemzeti Hőlgéballon bajnokság lesz ezeken a napokon Szegeden és több csapat is a belvárosban foglalt szállást. A szállások többségéhez meg nem jár ingyenes parkolási lehetőség.
Ezért kerestem megoldásokat. Én bár szegedi vagyok, de nincs autóm még és ezért nem tudtam eddig hogyan működik ez a parkolási zónás rendszer.

(#75460) pilóta


pilóta
nagyúr

Debrecenbe megyek autóval. Orosháza felé vinne a GPS. Igaza van? Arra a legrövidebb, Orosházáig tudom, hogy jó az út, de utána is?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#75461) macilaci78 válasza pilóta (#75460) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Végig lehet menni. Én a 47-es főúton mentem anno.
Békéscsabánál menj el Mezőberény felé, felesleges Békésre bemenni. Békéscsaba-Békés szakasz sűrűn van be nem látható kanyarokkal, záróvonalakkal, ahol nincs záróvonal, ott kereszteződés van, 60-as korlátozás és mostanság a mezőgazdasági gépek is mozognak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75462) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok!

Előző 1 hétben a fórumot olvasva láttam, hogy vannak itt ehhez szakértő emberek. :)
Tudnátok segíteni? köszönöm

Mi lehet szerintetek a gond? Mit javasolnátok?
Mi miatt jöhetett ez elő? Ilyet még nem tapasztaltam.
Kb. 1,5 hete van újratelepítve a gép. Win10 - 64 bit.

(#75463) kraftxld válasza Orionk (#75462) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Eseménynapló / alkalmazás (vagy mittoménmi, magyarul :D event viewer / application) mit ír amikor ez történik?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#75464) pilóta válasza macilaci78 (#75461) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi!

Aki él és nem boldog, az téved!

(#75465) vizslakutya válasza pilóta (#75460) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Mezőberényig felvan újítva, tökéletes, utánna már nem annyira jó,de tudsz haladni.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#75466) Rick4 válasza pilóta (#75460) üzenetére


Rick4
félisten

A békés megyei felső rész- Hajdú- Bihar megyei alsó részen az út már nem olyan jó, egy 100-as tempóval szépen el lehet menni, kényelmesen 2.5 óra alatt oda lehet érni. Békéscsaba- Mezőberény- Körösladány- Szeghalom - Berettyóújfalu felé érdemes.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75467) csoszogi


csoszogi
tag

egyszer ha jól emlékszem valaki keresett itt üveges Coca colát. A Szilléri sgt.-i Sparban tegnap láttam literes kiszerelésben.

(#75468) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Sziasztok!

Kopottas TELMA főnöki forgószék eladó olcsón (alkatrésznek is jó).

(#75470) martonx


martonx
veterán

Sziasztok, valakinek nincs otthon elfekvőben eladó videókarija? Mondjuk árban és korban nvidia GT730 lenne a minimum (vagy ennek megfelelő Radeon, talán az a 2XX sorozat volt). A cél, hogy minél halkabb (és olcsóbb természetesen) legyen.

Én kérek elnézést!

(#75471) Attix82 válasza martonx (#75470) üzenetére


Attix82
őstag

Üdv.

HD5670 1GB DDr5 128 bit 8k van itt nálam (Zalman hűtős). (jóval erősebb mint a 730-as [link])

(#75472) Rick4 válasza vizslakutya (#75401) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem amíg hitel van rajta, addig a hitelezőnél van a törzskönyv is, és elidegenítési tilalom is van az autón, ráadásul a szerződésen ott van, hogy az ingóság per és tehermentes, ami ugye abban a pillanatban, amikor ezt előre aláírjátok, nem igaz, tehát csak magán szerződéssel, közjegyző előtt lehetne papírozni, hogy mikor, milyen célra, meddig adtál neki kölcsön, az ugyan behajtható, már ha van mit behajtani...... A hitelszerződés lezárása nem 10 perces feladat, az ügyintézés simán lehet egy hét is, ha közben összetörik az autót, megforralják a motort, vagy csak elütik az eladót, a pénzednek annyi...

Fizesse ki szépen, kérjen kölcsön nagymamától, havertól, és utána megveszed a tiszta, átírható autót.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75473) Rick4 válasza macilaci78 (#75422) üzenetére


Rick4
félisten

A kresz mindenről nyilatkozik, csak épp a fizetős parkolás türelmi idejéről nem, mivel ugye ha megálltál, és parkolsz, az már nem a közlekedés része. Azt a 2010. évi XLVII. törvény, azon belül a 15/C rész szabályozza.

Amennyiben legalább egy órát fizettél, 14 perc múlva is vehetsz új jegyet, mert akkor és ott 15 perc türelmi idő van. Persze a szeparknál nem úgy ismerik, és nem úgy tartják be a törvényeket, mint máshol.. :D

Tegnap dudáltam neked, hallottad? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75474) macilaci78 válasza Rick4 (#75473) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem hallottam, de jól esik, hogy gondoltál rám. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#75475) martonx válasza Attix82 (#75471) üzenetére


martonx
veterán

Szerencsére sikerült gyorsan behúznom egy halk 2GB GDDR5-ös Radeon RX460-ast 27K-ért, úgyhogy végül megoldódott. Köszi!

Én kérek elnézést!

(#75476) vizslakutya válasza Rick4 (#75472) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Köszi,megoldódott,bementünk a lombardhoz mindketten,adtam a pénzt,kifizette,levették az opciót,kezembe nyomták a törzskönyvet,átmentünk a kormányhivatalba,törölték a forgalmiból a jelzálogot,ott odaadtam a maradék pénzt,írathatom hétfőn át az autót.

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#75477) Rick4 válasza vizslakutya (#75476) üzenetére


Rick4
félisten

Hja, hogy lombardos volt, na úgy egyszerűbb a dolog. :D

Milyen verda lesz?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75478) vizslakutya válasza Rick4 (#75477) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Renault Scenic II 1.5 dci.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#75479) tisn válasza vizslakutya (#75478) üzenetére


tisn
addikt

hajtokarcsapagyat azonnal csereltess (olajcsere es vezermuszijszettet is)

(#75480) vizslakutya válasza tisn (#75479) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Köszönöm, magánszemélytől vettem (7 évig volt a tulajdonában),dokumentálva volt minden,volt már csapágy csere,de ebben is van 60 ezer, úgyhogy cserélni fogom, ezt néztem ki. Vezérlésben 30 ezer van,az marad.

[ Szerkesztve ]

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#75481) Orionk válasza kraftxld (#75463) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia!
Hol lehet elérni ezt az eseménynaplót? köszi

(#75482) Rick4 válasza tisn (#75479) üzenetére


Rick4
félisten

A haverom újonnan vettem a Megane 1.5 dci-t még 2008-ban, pár éve 280 ezerrel adta be a szalonba, sose volt baja, sőt, a csapágy dolgot is én mondtam neki utólag.
Nála valószínű ezért működhetett jól. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75483) Rick4 válasza vizslakutya (#75480) üzenetére


Rick4
félisten

Ugyanez a csapágy érdekel pont fele ennyiért?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75484) ebegab92


ebegab92
senior tag

Keresek emberi áron aktív MHL adaptert. eBay-es megoldás nem jött be :DDD Egy Lenovo Yoga 2 (1050L)-höz kellene. Használt is játszik :K

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#75485) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak, tudnátok ajánlani olyan cukrászdat ahol csinálnak ilyen tortát jövő hét szombatig?
Tobb helyen voltam, több helyre telefonáltam de a bábut nem vállalják...
Elore is köszönöm a tippeket :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75486) totya694 válasza Lacielvtárs (#75485) üzenetére


totya694
őstag

Lehet nem "álltál Nekik modellt" és azért nem tudták megcsinálni ;]

Üdv:Attila

(#75487) Lacielvtárs válasza totya694 (#75486) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Lehet ;] :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75488) martonx válasza Lacielvtárs (#75485) üzenetére


martonx
veterán

Tegyél rá egy Barbie babát :P

Én kérek elnézést!

(#75489) Ted_Beneky válasza Lacielvtárs (#75485) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Rákérdezek valakire, aki hobbiból készít tortákat, de nem ígérek semmit előre! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#75490) Lacielvtárs válasza Ted_Beneky (#75489) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nagyon szépen köszönöm elore is :R

martonx: ha nem marad más, lehet az vagy más 'kreatív' megoldás lesz a vége :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#75491) kraftxld válasza Orionk (#75481) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Start menü keresőjébe beírva tennék egy próbát :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#75492) tisn válasza Rick4 (#75482) üzenetére


tisn
addikt

mazlista :)
exnejemnek amit vettunk, garantalt 170k km volt benne, koporeteg mar nem volt az egyik csapagyon, mikor cserelve lett

(#75493) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!
HiSec ajtóhoz kerestem itt kilincset, jelentem lehet kapni, nem ilyen üreges fost mint ami a gyári, hanem rendes anyagból készültet. 7.300 ft, persze pesten kapható hol máshol... hozattam is egyet, de el lett cseszve a rendelés, náluk a balos nem azt jelenti mint a többi honlapon... no comment, mindegy, a lényeg hogy nekünk jobbos fog onnan kelleni, de balost rendeltem. Szval ha valakit érdekel jelezze. Erről van szó pontosan.

(#75494) ShadowX válasza Vesztor87 (#75493) üzenetére


ShadowX
őstag

"BALLOS" :D

[ Szerkesztve ]

(#75495) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Augusztus környékétől keresnénk albérletet Szegeden. Bármilyen opciót meghallgatunk. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#75496) Rick4 válasza sarkanyolo2 (#75495) üzenetére


Rick4
félisten

A lehető legrosszabb időpont, kb 8-10 ezer ember kezd el akkor keresni. Se jó, se olcsó nem lesz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75497) Agyasima


Agyasima
senior tag

Gépi autómosó alvázmosással hol van / hova érdemes menni egy ilyenért?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#75498) Old fox válasza Agyasima (#75497) üzenetére


Old fox
tag

Ahol a képet készítették!

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#75499) _Petya_


_Petya_
őstag

Sziasztok,

Szegeden van valahol hivatalos ThinkPad szerviz? (ha jól tudom teljesen mások csinálják mint a sima Lenovo gépeket)

Garanciális még a gépem, a kijelzőn megjelent egy csomó pixelhiba hirtelen, kijelzőt cseréltetnék, de lehetőleg helyszíni vagy szervizben megvárós formában, mert ez a munkaeszközöm, nem tudom napokig nélkülözni.

Köszi!

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#75500) sarkanyolo2 válasza Rick4 (#75496) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Erre mi is gondoltunk. Nem is tudom, kemény dió. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.