Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66001) DarkByte


DarkByte
addikt

(#66002) Old fox válasza bolcsodal (#65998) üzenetére


Old fox
tag

Hali!
Nem a vidkártya okozza?
[link]

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#66003) Rawulf válasza bolcsodal (#65998) üzenetére


Rawulf
őstag

Leírnád, hogy PONTOSAN milyen alkatrészekből áll a masina? Van mögötte szünetmentes táp?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#66004) bolcsodal válasza Old fox (#66002) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nem. A feltekert papírlap trükkel kivizsgálva egyértelműen a tápegységből jön. Eddig rendben volt a régi Core Quad-os konfiggal, gondolom most az IDLE fogyasztás töredéke a réginek és erre zendített rá...

(#66003) Rawulf: Az adataim szerintem elég pontosan leírják a konfigomat. A lényeg, hogy fossátuningolt Q8300-ról váltottam i3-4160-ra. Nincs mögötte szünetmentes.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#66005) Rick4


Rick4
félisten

Boldog karácsonyt mindenkinek:

Ez egy jpg-re konvertált gif, mindenki képzelje hozzá, hogy hull a hó. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#66006) Rick4 válasza bolcsodal (#66004) üzenetére


Rick4
félisten

Ilyen i3-am volt, az egész konfig 20-22W-ot evett, oda logikus volt a paneltáp. Nálad szerintem ki kellene gyantával önteni azt a tekercset.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#66007) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Boldog karácsonyt mindenkinek!

(#66008) bolcsodal válasza Rick4 (#66006) üzenetére


bolcsodal
addikt

Hát ez új táp is lesz...kacsingatok egy passzív Seasonic felé....addig meg az agyam kicsinálja a ciripelés! :)

Kellemes Ünnepeket!

They drew first blood....

(#66009) pmheros


pmheros
senior tag

nem vagyok tökéletes

(#66010) Rawulf válasza bolcsodal (#66004) üzenetére


Rawulf
őstag

Hány éves az FSP tápod?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#66011) szumoo


szumoo
senior tag

Szép karácsonyt és jó pihenést mindenkinek! :)

Sz.

A nyúlon túl?

(#66012) r0by


r0by
addikt

Kellemes Ünnepeket kívánok én is mindenkinek :P

(#66013) bolcsodal válasza Rawulf (#66010) üzenetére


bolcsodal
addikt

Hát igen...

Lassan 6 éve szolgál és 1-2 évesen használtan vettem. :U

They drew first blood....

(#66014) sss válasza pmheros (#66009) üzenetére


sss
senior tag

N1 paint skill.

Boldog karácsonyt!

(#66015) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Boldog karácsonyt mindenkinek!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#66016) Rawulf válasza bolcsodal (#66013) üzenetére


Rawulf
őstag

Ideje felújítani az FSP tápodat. ;]

Boldog Karácsonyt mindenkinek. Kész a töltött káposzta. :P

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#66017) biomassza


biomassza
csendes tag

Boldog karácsonyt! :)

(#66018) Lacielvtárs válasza Rawulf (#66016) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Karácsony este a kórházakban ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#66019) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Akit érdekelnek a régi zenék, annak itt egy remek oldal, csomó viaszhengert digitalizáltak, de olyan ügyesen, hogy még az i3d tagek is ki vannak töltve, ha letölt az ember.
Eszméletlen hangulatosakat találtam már (magyar is akad közte).

(#66020) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#66021) macilaci78 válasza bitpork (#66020) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem lenne valakinek egy erovagoja kolcsonbe Szilveszter, vagy Ujev napjan?
Kerekpart hozott a Jezuska a fa ala, de a zar kulcsat elfelejtette...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66022) nap válasza macilaci78 (#66021) üzenetére


nap
addikt

...és jól odalakatolta hozzá... :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#66023) Ted_Beneky válasza macilaci78 (#66021) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Jézuska lezárta a bicajt a karácsonyfa alatt?? :C

Csillagkaput a Csillag térre!

(#66024) macilaci78 válasza Ted_Beneky (#66023) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy baratom a volt pasijatol hozna el a bicajat a volt pasi jelenleteben, nekem meg csak fem fureszem van...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66025) Ted_Beneky válasza macilaci78 (#66024) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Adnék, ha lenne erővágóm!
Tényleg azt hittem, hogy az ajándékozó lezárta az ajándékbicajt a szobában, ami valljuk be: tréfás

Csillagkaput a Csillag térre!

(#66026) HaZse


HaZse
őstag

ÍBoldog karácsonyt mindenkinek, így megkésve. :D

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#66027) martonx válasza Agyasima (#65999) üzenetére


martonx
veterán

Gondoltál az afrikaiakra is mi? Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

Én kérek elnézést!

(#66028) Rick4


Rick4
félisten

Karácsony lévén volt egy kicsivel több idő beszélgetni, mivel pont a hőmennyiségmérős radiátor mellett ültem, rákérdeztem a szülőkre, hogy is volt ez a távfűtés pontosan. Anyukám azt mondta, 3 éve, mikor lehetett pályázni, a szomszédos lépcsőházzal közösen pályáztak egyedi hőmennyiségmérőre, és hőfokszabályzós radiátorszelepre, a fő feltétel az volt, hogy a 120 lakásból 10-nek lehet max 25 ezren felüli tartozása, náluk összesen 3 ilyen lakás volt, simán vették az akadályt. Előtte is jó meleg volt, 25-26°C-ok télen is, ezért 20-22 ezreket fizettek, időközben lett egy homlokzati hőszigeteléssel egybekötött ajtó- ablakcsere is, az is biztos sok meleget bent fog. Miután meglett a hőmennyiségmérő, első év után a távhős leolvasás, és a számlák összesítése után 90 ezret kaptak vissza, ezután levitték a havi fizetendőt 11 ezerre, ekkor következő év végén 38 ezrest kaptak vissza, levitték a havi fizetendőt 9800Ft-ra, most nemrég 25 ezret kaptak vissza. Ugyan sosem laktam távfűtéses környezetben, de az biztos, hogy ha náluk ilyen meleg van, akkor másnál is, ugyanis el vannak zárva a radiátorok, ahogy a szomszédoknál is, olyat meg kár lenne bebeszélni magunknak, hogy a 2-on lakónál nyitva a szelep, és ő fűti az egész lépcsőházat.
Semmi extra, hagyományos lemezradiátor, és persze a 9800Ft-ban a meleg víz is benne van. Azt kötve hinném, hogy a hőszolgáltató számolási metodikája nagyon eltérne egyik vagy másik lakó- ház- városrész tekintetében, ahol ennél sokkal többet kell fizetni, ott valami baj van a rendszerrel, lehet akár vízköves radiátor, eldugult cső, vagy bármi. Szóval akinél nem ilyen, az keresse a hibát.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#66029) kispéé


kispéé
aktív tag

Tudtok helyet, ahol lehet kapni RC autókba 27 Mhz -es kvarc-ot? Beleestünk abba a klasszikus esetbe, mikor a gyerekek kaptak egyforma távirányítós autót és ugyanazon a frekin mennek :W
Utánaolvastam, első lépésként kvarc-ot kellene cserélnem és utánahangolnom, vagy sikerül vagy nem.
Nincs köztetek RC-s? :D

(#66030) proper válasza kispéé (#66029) üzenetére


proper
őstag

nagykörúton van egy modell bolt ott biztos lesz, vagy a csongrádi végénél is van egy
de nem csak kvarc kell mert a vevőnek is azt kell vennie már ha nem potis

de facen vannak rc-s topikok ott árulnak pici pénzért vevőt kvarc-al de távokat is meg mindent ami szemszájnak ingere

milyet kaptak?

szerk:
kicsit régen nyomtam már, vevőbe és a távba kell az egyforma kvarc, már ha olyan rendszerű a móka

[ Szerkesztve ]

(#66031) Rawulf


Rawulf
őstag

18+ Itt az új Deadpool-előzetes! Star Wars-nál ez már csak jobb lehet...

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#66032) martonx válasza kispéé (#66029) üzenetére


martonx
veterán

Na,, ez az amin én már rég túl vagyok (jó megoldásom persze nincs rá), és ezért is vettem idén végre egy komoly távirányítós autót. Ezzel legalább már én is jót játszok, a fiam is imádja :)

Én kérek elnézést!

(#66033) DarkByte


DarkByte
addikt

Kolléganők említették legutóbb hogy a rókusi Tesco mögötti lakópark egy része valami régi temetőre épült és hogy ez "szellemvárosnak" hívják. Tudjátok pontosan hol van ez a rész?

(#66034) proper válasza Rawulf (#66031) üzenetére


proper
őstag

Ez zsír lesz😂

(#66035) Rawulf válasza DarkByte (#66033) üzenetére


Rawulf
őstag

Nekem úgy rémlik, hogy a Makkos-Erdő sor - Sík Sándor utca környéki új építésű tömbházak (Franciahögy Lakópark) épültek arra, amire gondolsz:

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#66036) lugosi válasza Rawulf (#66035) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen ha jól emlékszem akkor ott ahol a Jakab Lajos utca nekimegy a lakóparknak, ott volt a temető bejárata.

(#66037) Rawulf válasza lugosi (#66036) üzenetére


Rawulf
őstag

Ha esetleg az is jól rémlik nekem, akkor volt valami zsákutcás kavarás is annó a Körtöltés - Makkos környékén egy ideig.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#66038) martonx válasza DarkByte (#66033) üzenetére


martonx
veterán

Ezt Franciahögy-nek hívják szerintem. És tényleg egy régi temetőre épült az egész, nem csak az a kis része, amit a többiek írtak. Miért?

Én kérek elnézést!

(#66039) Rawulf válasza martonx (#66038) üzenetére


Rawulf
őstag

Én is kíváncsi lennék rá, hogy miért kérdezte. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#66040) DarkByte válasza martonx (#66038) üzenetére


DarkByte
addikt

Nézegetek lakásokat a környéken, most épp az Árvíz utcában de ha jól gondolom az már nem része a lakóparknak.

A csajok elég babonásak és mondogatják hogy ott ne vegyek inkább lakást. Én nem igazán hiszek ebben de azért kíváncsivá tett a dolog. :)

(#66041) Frenky89 válasza DarkByte (#66033) üzenetére


Frenky89
őstag

Az lesz az, amit Rawulf is mond: Makkos-Erdő sor, Körtöltés utca, Bartucz Lajos utca, Gömöri utca közötti rész. A Tavasz u. Körtöltés u. ponton volt a temető főbejárata. Azt viszont nem tudom, hogy ez még Franciahögyhöz tatozik-e - szerintem már nem.

(#66042) Rawulf válasza DarkByte (#66040) üzenetére


Rawulf
őstag

Az új építésű, több lakásos épületeket rühellik a szellemek, úgyhogy nem kell aggódni. :D
Ha tényleg ott akartok lakást nézni, akkor lehetőleg az ablak ne a Körtöltésre vagy Makkosra nézzen.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#66043) kispéé válasza proper (#66030) üzenetére


kispéé
aktív tag

Valami auchan-os cucc, nem nagy valami.
Szétszedtem, a távirányítóba kell a kvarc, az autón csak egy poti van, ha szerencsém van át tudom hangolni.
face-n utána nézek, köszi!

(#66044) nap


nap
addikt

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#66045) lugosi válasza DarkByte (#66040) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az Árvíz utca már nem a volt temető fölött van.

(#66046) bb0t


bb0t
senior tag

Úgy hozzászólnék a StarWars témához de nem teszem. :DDD

Próbálgatjuk a kari ajit. :C

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#66047) Ted_Beneky válasza bb0t (#66046) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Rozsdás tálat kapott a kutyus? :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#66048) Cyrin válasza Ted_Beneky (#66047) üzenetére


Cyrin
addikt

Biztos vashiányos :D

(#66049) tisn válasza DarkByte (#66033) üzenetére


tisn
addikt

franciahogy
en csak temeto-lakoparknak hivom :)

(#66050) bb0t válasza Ted_Beneky (#66047) üzenetére


bb0t
senior tag

A frizbi nem új meg a kamera sem. A kutyára szerelhető heveder. Az volt az ajándék. :K

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.