Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) partymaci


partymaci
aktív tag

alaplap - ASROCK P45DE3
házikó - Asus Vento - kérésre kép
táp - FSP ATX-350PNF
proci - INTEL Dual Core E5300 2,60GHz 775 + cooler
ram - KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mhz
dvd - NEC AD-7240S Fekete
+
videokari - XFX GTS 250 512MB

egyben 40 000 huf

igény esetén + ram + 120gb hdd

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#6002) macilaci78 válasza bitpork (#5999) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Miért? Szerintem teljesen élelmes. ;]
Én a bizottságot marasztalnám el...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6003) ErőVarázsló válasza bitpork (#5999) üzenetére


ErőVarázsló
tag

hát amikor egy főorvos velem akarja megíratnia phd-ját
akkor ez már bőven belefér

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#6004) tajcsi


tajcsi
senior tag

Vennék AsRock P67 alaplapot, P67 extreme6 vagy fatality professionalt! Bombázzatok priviben :R

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#6005) maláj válasza bitpork (#5999) üzenetére


maláj
őstag

ez már vajon a narancsos bukta vége ??? :DDD

(#6006) Amarth


Amarth
aktív tag

Valaki akart venni monitort,vagy rosszul emlékszem?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#6007) martonx válasza macilaci78 (#5977) üzenetére


martonx
veterán

régebben az openoffice csont nélkül nyitotta írásra is a lejelszavazott excel fájlokat. Aztán már csak rá kellett menteni és volt jelszó - nincs jelszó.
Bruteforce-al pár hét alatt feltörhető, ha nem túl bonyolult a jelszó.

Én kérek elnézést!

(#6008) martonx válasza Amarth (#6006) üzenetére


martonx
veterán

én eladni akarok, csak lusta vagyok árulgatni.

Kell valakinek 17 colos noname (Relisys, még honlapjuk is van) LCD monitor 1 db pixelhibával pár ezerért?

Én kérek elnézést!

(#6009) LÁZ válasza martonx (#6007) üzenetére


LÁZ
addikt

kb 5 perc alatt megoldotta az általam használt progi :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6010) Frenky89 válasza LÁZ (#6009) üzenetére


Frenky89
őstag

A másik meg, hogy a makrókba vagy mikbe - amiket enged megnyitni minden jelszó beírás nélkül - bele volt írva, hogy d = "123abc", szóval se progi, se brute-force nem kell, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#6011) sss


sss
senior tag

Mekkora hacker itt mindenki. :)

(#6012) macilaci78 válasza martonx (#6007) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hétfő a beadási határidő, nem értem rá, ne hari. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6013) Rick4 válasza Peter M (#5995) üzenetére


Rick4
félisten

Motorola cucc egyébként...modem ki bekapcs és minden flottul megy.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#6014) Agyasima válasza bitpork (#5999) üzenetére


Agyasima
senior tag

Gyász... :(
De az álamfő után nem igazán meglepő.

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#6015) LÁZ válasza Frenky89 (#6010) üzenetére


LÁZ
addikt

én nem nyitottam meg :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6016) bitpork válasza ErőVarázsló (#6003) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az sajnos nem annyira nagy skandalum. Én is voltam 'kérve' vizsgálati eredmény 'véletlen elgépelésére"...

Azt meg ne feledjük h egy főorvos nem köztársasági elnök...engem egy írástudatlan f@szparaszt ne képviseljen. Különben is a direkt KE választásban hiszek, nekem ne egy parlamenti pár jelölje ki a képviselőmet. Pláne ne egy olyan mint az elmúlt 20 év majdnem összes gazembere.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6017) bitpork válasza maláj (#6005) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Tudod, egy gerinces ember ilyen esetben felállna és megköszönné a lehetőséget. Hofi lement a színpadról, ezek soha nem fognak :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6018) bitpork válasza bitpork (#6016) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

párt akart lenni

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6019) maláj válasza bitpork (#6017) üzenetére


maláj
őstag

majd lekergetik őket vasvillával :)

(#6020) LordVader80 válasza bitpork (#6018) üzenetére


LordVader80
senior tag

szedjétek már le a papírzacsit a fejetekről, olyan egyformák vagytok ;]

May The Force Be With You!

(#6021) bitpork válasza LordVader80 (#6020) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

jobb lett? bár a hányás kerülget h nincs igazi választék, és még csak opció sincs a linkre :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6022) LÁZ válasza bitpork (#6021) üzenetére


LÁZ
addikt

hámmajdhaőstaglesző :D ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6023) bitpork válasza LÁZ (#6022) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

soha nem fogom elérni...csak ebben a totyikban pofázok ...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6024) macilaci78 válasza bitpork (#6023) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Idő kérdése.
Én két évig tököltem onnantól kezdve, hogy jogosult lettem.
Nyugi, mi így is szercsizünk ám nagyon! :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6025) LordVader80 válasza bitpork (#6021) üzenetére


LordVader80
senior tag

sokkal, ilyen még nincs itt a topikban :K

May The Force Be With You!

(#6026) maláj válasza macilaci78 (#6024) üzenetére


maláj
őstag

ne lávcsizzad mán ;]

(#6027) ErőVarázsló válasza bitpork (#6016) üzenetére


ErőVarázsló
tag

de ezzel prof lenne belőle

ráadásul sporból doktori? komolytalanak tartom csak azért mert a MOB elnőke volt...

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#6028) bitpork válasza ErőVarázsló (#6027) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

de majd mikor kitör a forradalom, Ő legalább el fog tudni futni :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6029) rptr válasza bitpork (#5999) üzenetére


rptr
csendes tag

Ha mar az alkotmanybol, jajjbocsanat alaptorvenybol kikerult, hogy Magyarorszag allamformaja koztarsasag (meg ha egyebkent elvileg ez meg is maradt), akkor esetleg meg is szunhetne a "Köztársasági Elnöki Hivatal".

Mehet a peroba ez az analfabeta partkatona, a megtakaritott penzbol pedig lehet osztani a haveroknak, ahogy eddig is (alapitok tanacsado ceget mar holnap, hatha kapok a penzbol valami jo zsiros megbizast).

Az alaptorvenyrol:
"Van azonban egy olyan változás, ami menthetetlen. Az alkotmánybíróság hatáskörének megcsonkítása gyógyíthatatlan seb. Azt merem állítani, hogy nem alkotmányos a rendszer, amelynek van egy olyan része – tudniillik a költségvetést, az adókat- és járulékokat érintő törvények, vagyis a kormányzati cselekvés igen széles és lényeges része –, amely fölött nincs alkotmányos kontroll. Itt bármi megtehető, mert itt gyakorlatilag nem érvényes, azaz nem érvényesíthető az alkotmány, nem lehet alkotmánybírósági határozattal kikényszeríteni megtartását. ”
– Sólyom László,[7] 2011. október 8."

(#6030) bitpork válasza rptr (#6029) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

sasszemű...izé sólyomszemű kollegának nem most hanem a maga idején kellett volna tátogni.
egy kezet nem fogó paraszt volt ez is :(
Mádl-nak meg nem tellett fogakra.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6031) ErőVarázsló válasza bitpork (#6028) üzenetére


ErőVarázsló
tag

én már a mai naptól Jobbikos lettem
ki az EU-ból!

1600Milliárd Forintot füzetünkbe aminek hány százalékát kapjuk vissza most?
80%
(tavaly 1400 jött vissza, tehát deficitesek voltunk de volt olyan is amikor a rossz rendezés és kiosztás miatt csak 40% használtuk fel a keretünknek)

ha ezt is elveszik... akkor ne fizessünk a közös kasszába és húzzunk állítsuk vissza a magyar mezőgazdaságot.

Görögországnak elengedtek 100Milliárd Eurót 7-9% hiánya volt minden évben de felvett hitelt és így megoldódott mint látjuk vagy nem?

100Milliárd Euróból mi is jól állnánk... sőt a 10%-ra menne vissza az adósságunk ami egyáltalán nem lenne rossz.

Melyik országnak nincs hitele?
mindegyiknek van - a deviza tartalékuk nagyobb mint a másiké
Kína 1000M USD
Japán 300M
USSR/RUS 400M
India 250M
Ausztrália 150M
UK 100M
a többieknek mind kevesebb van.. nekünk 35m euro van

kinek tartozik Kína? kb 10.000M Euróval nah ezt senki sem tudja mert IMF-nek hívjuk de ők kik is?

Ha egy centesben szeretném visszaadni akkor berakják a széfbe hát nem mert a hitelek nagyrésze nem létező emberekhez fut be. És onnan is jön...

Mi vagyunk a kísérleti bárány, ha nálunk jelenleg legerősebb kormányát (itt értsd a 2/3-ot) egyszerűen ki lehet spekulálni akkor bárhol meglehet csínálni.
A német cégünknél már meg van a terv az Euró zóna felbomlására (az új lista már USD-ben van...), az Eunak sem adnak többet mint 5 év. Pedig a németek úgye villámháborúval is próbálkoztak Uniót létrehozni.... és igen nekik sem sikerült, ahogy a francia csigazabálóknak sem...

Az egyesült államok is git egylet de közös a nyelv (na jó már nem egészen ugye a spanyolok...). ÉS kurva nacionalisták tehát összetartanak különböző szinteken és módon.

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#6032) bitpork válasza ErőVarázsló (#6031) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

2000milliárdot kaptunk eddig az EUtól..
Ha kívül leszünk, és lesz mezőgazdaságunk, ki fogja megvenni? A magyar zőccség most is drága. Ha meg mindenki besértődik és nem vesz tőlünk,(mert ugyí tuggyuk h túltermelés van mindenhol) akkor miből él meg a gazda?
A Jobbik ami EU ellenes, de vezetőik a kiemelt fizetésért ülnek az EU parlamentben?!

Tudom h nagyon neki lehet keseredni, de ne csússzunk mélyebbre a mostani szintnél.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6033) macilaci78 válasza bitpork (#6032) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És miért drága a mai magyar mezőgazdaság? Mert magyar árszinten vagy kénytelen tankolni a mezőgazdasági gépeket. Mit szajkóz megint a média? Drágul 10Ft-tal a benzin, drágul megint minden, amit a boltok polcain találunk. :(

Olcsóbb Kínából (!) ide elhozni termeléssel, logisztikával, szállítással, vámmal, mindennel együtt. Ide süllyedt a magyar mezőgazdaság. De mi is olcsójánosok vagyunk, hiába nyer a gazda, hajdani TSZ EU-s pályázaton öntözőrendszert, elbassza a legolcsóbb=legjobb elven választott kivitelező a programozását, az meg szép komótosan belegyalogol és fejjel beleborul a porta végében elnyúló 4 méteres árokba. :W Papp István, a pár évvel ezelőtti Csongrád megyei APEH igazgató megmondta, az akkori éves 4M Ft adóbevételtől, amit országosan az őstermelőktől beszednek jogosan, eltekintene, mert az ügyintézés, apparátus, ellenőrzés, bürokrácia többe kerül. De nem, inkább szívatják őket. És igen, van olyan gazda, aki új New Holland traktorral megy tüntetni, utat lezárni, de annak a traktornak 80%-a hitelre van...

Élhetőbb Magyarországot!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6034) Rawulf


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6035) bitpork válasza macilaci78 (#6033) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem csak az üa ár a gond. A probléma ott van hogy az állam itthon nem támogatja az exportot.Az olcsó bejövő azért olcsó, mert az adott ország támogatja a kivitelt. A másik meg hogy a magyar gazda szeret...okosat játszani. Pl mi vettünk már szüleimnek Apátfalváról zsák hagymát. Tök jól nézett ki, örültünk mint állat, annak ellenére, hogy üzemanyaggal együtt több volt mint máshol. Mitad Istkefe, elvtársak, mikor otthon kibontottuk kiderült h a teljes zsák közepe végig elrothadt és kocsonyás hagymával volt telepakolva.
Remélem megérte a gazdának okosba jó üzletet csinálni, mert mi többé nem vettünk tőle.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6036) finest válasza bitpork (#6035) üzenetére


finest
őstag

Egyik sógorom őstermelő, korrektül csinálja, minden uniós okosságot végrehajt, de a nyári hasmenéses járvány betette a kaput, amikor hetekig nem vettek/vittek semmit a németekhez a kereskedők. A másik, h annyira alacsony áron veszik át a terményeket tőlük, h nem is éri meg termelni, annak ellenére, h a boltban piszok drága minden.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6037) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Tudtok egy jó hűtőgép szerelőt?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6038) Rolly válasza macilaci78 (#6033) üzenetére


Rolly
veterán

Mi van hatással a benzin alapárára (az adók nem érdekelnek mert az árra komoly befolyásuk van de az alap árra nincs). Két tényező ami:
- világpiaci ár (kereslet - kínálat: bár fogyóban van de a termelés mennyiségébe az opec országok belenyúlnak és ők mondják meg mennyit termelnek => ők mondják meg mennyi az olaj ára)
- USD HUF árfolyam => ha gyenge a forintunk emelkedik az ár... Arról már ne is beszéljünk hogy az hogy az EU szarban van az is értékeli le a forintot de aminek "örülhetünk" a Forintunk még ennél is szarabban áll :)

Ezért most az egész EU-ban drágább a fuvarozás szállítás... Azt se felejtsük el, hogy a fuvarozók (az áfát leírhatják az üzemanyagból és kapnak literenként 16 ft körüli kedvezményt ... akkor nekik mennyi az üzemanyag? cirka 333 Ft) illetve a mezőgazdasági termelők is kapnak kedvezményt (ha jól tudom jövedéki adót nem kell megfizetniük - meg talán náluk is áfacsökkentésre használható az üzemanyag)

Bocs de egy előnye van az európa szinten drága / dráguló szállításnak. Idén a magyar borok többsége tényleg magyar bor lesz mert nem a szar olasz bort hozzák be. Egy olasz (akarom mondani EU-s bor) amit magyarországon palackoznak nagykeráron kb 260 Ft / 2 liter míg egy magyar bor kb 320 Ft / 2 liter. - legolcsóbb legszarabb borokról beszélünk. Magyarország jelenleg nem tud annyi bort termelni amennyit MI megiszunk mert ugye anno pénzt adtak a gazdáknak ha kivágják szőlőiket ... És ugyanez igaz mindenre amit nyugatról ide szállítanak... azaz minnél drágább a szállítás annál versenyképesebbek lesznek a magyar termékek mert itt nem kell akkora szállítási távolságokat megtenni.

(#6039) bitpork válasza finest (#6036) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Erre lenne ám megoldás...Dániában még mindig létezik ám TSZ, és érdekes hogy működik is...igaz nincs minden gazdának 60+ milliós John Deer v New Hollander, de működik.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6040) Rolly válasza macilaci78 (#6033) üzenetére


Rolly
veterán

New Holland traktorral tudod melyik gazda ment fel tüntetni :D ... inkább valamelyik hősiesen "bejelentett" alkalmazottja ment fel ...

(#6039) bitpork: Magyarországon bizonyos területeken az a baj, hogy a gazdák nem tudnak összefogni ... persze nem lehet egy kg léalmáért 200 ft-ot kérni (9kg léalmából lesz 5 liter 100% üdítő - üdítő litere 300 Ft...) de azért amíg a gazdák nem alakítanak érdekvédelmi képviseleteket (most ezt hívhatjuk TSZ-nek) addig nem tudnak komolyan tárgyalni a nagykerekkel feldolgozókkal... és nem mindegy hogy 50 ft-ért adják az almát vagy adhatnák 60-65 ft-ért is ...

(#6041) bitpork: Magyar ember bort :)

[ Szerkesztve ]

(#6041) bitpork válasza Rolly (#6038) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Férfi ember sört iszik...vagy töményet...;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6042) Rolly válasza ErőVarázsló (#6031) üzenetére


Rolly
veterán

Erről valami pontos adatot (forrást) kérnék, mert őszintén kétlem, hogy mi plusszos befizetők lennénk...

+ Görögöknél Euro van nálunk forint ... minket leszarnak :)

(#6043) finest válasza bitpork (#6039) üzenetére


finest
őstag

Nálunk TÉSZ-nek hívják és tagja is, de akkor sem lehetett nyáron eladni szart se... a zőccség meg olyan, h nem lehet hónapokig hűtőházba tartani.

Rawulf: GOTO 6043

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6044) Rawulf


Rawulf
őstag

A népek idehaza annó meg lettek bolondítva a "családi gazdaság" felkiáltással.
Egy profi modern traktor sokkal nagyobb területtel "elbánik", mint amekkora a kicsi gazdáknak van.
Az emberek vennének magyar terméket és picit többet is fizetnének érte (hangsúlyozom, picit).
Ugye-ugye... visszasírjuk még a gazdaságokat, amivel megoldható lenne nagyban játszani és a terméket önállóan a polcokra tenni és értékesíteni.
Most mi van? Fél áron megveszik a multik...
Nincsenek illúzióim. A magyarok sosem fognak össze.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#6045) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Átfogalmazom a kérdésemet. nem jó hűtőgépszerelőt keresek, mert a jó hűtőgépnek nincs baja :)
egy olyat keresek, aki megbízható precíz munkát tud végezni. Elkezdett a hűtőnk ciripelni és idegesítő nagyon.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6046) LÁZ válasza bitpork (#6045) üzenetére


LÁZ
addikt

30/943 84 99 probiren

szerk. velem kb egykoraszületésű srác, nekünk anno korrektül megcsinálta, olcsón és jól dolgozott (eldugult az akármi és nem hűtött)

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6047) bitpork válasza LÁZ (#6046) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ugye szegedi a szerelő? :DDD
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6048) LÁZ válasza bitpork (#6047) üzenetére


LÁZ
addikt

öööööö :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#6049) macilaci78 válasza bitpork (#6047) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nehogy már a kiszálláson akarj spórolni! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6050) LordVader80 válasza bitpork (#6045) üzenetére


LordVader80
senior tag

nem nem, jól írtad, mert ha működő hűtőre keresnél szakembert, akkor jó hűtőgép szerelőt keresel, míg ha a munkáját jól végző szakit keresel, akkor jó hűtőgépszerelőt

BTW: nincs valakinek eladó hűtője? Olyan kell, aminek a fagyasztója külön van, A-s legyen, és max 40k-ig (ennyiért néztem boltban)

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.