Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76651) ShadowX válasza sarkanyolo2 (#76650) üzenetére


ShadowX
őstag

Eddig is led izzók voltak és nem a terheléstôl volt baja, hanem mert beázott. :D

(#76652) sarkanyolo2 válasza ShadowX (#76651) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ejnye. :DDD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#76653) totya694 válasza sarkanyolo2 (#76650) üzenetére


totya694
őstag

Soha nem lesz jó csak ideig óráig mert nem tudják normálisra megcsinálni és nem a LED technológián múlik hanem azon miként javítgatják minden évben...

Üdv:Attila

(#76654) Old fox válasza totya694 (#76653) üzenetére


Old fox
tag

Lehet, hogy ezért?

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#76655) ShadowX válasza Old fox (#76654) üzenetére


ShadowX
őstag

Na jó, de ennyire sûrûn? :D

(#76656) Old fox válasza ShadowX (#76655) üzenetére


Old fox
tag

Biztos a bevétel?

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#76657) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Sokkal hangulatosabb lenne egy fáklyás körforgalom :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#76658) -Tsaba- válasza sarkanyolo2 (#76647) üzenetére


-Tsaba-
tag

Tegnap jártam arra, (de még?) nem működik rendesen. Bár világít, csak össze-vissza kapcsolgatnak a sávok. Javították már azóta?

[ Szerkesztve ]

(#76659) sarkanyolo2 válasza -Tsaba- (#76658) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ezt sajna nem tudom. :S

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#76660) ShadowX válasza -Tsaba- (#76658) üzenetére


ShadowX
őstag

Én 20 perce jártam arra. Most rendesen ment minden. Ellenben ez sem fog 0,5-1 évnél tovább így maradni....kuszán lettek berakva a ledek és néhol az aszfaltmennyiséget sem sikerült eltalálni rendesen...vicc az egész komolyan.

(#76661) Rhino666 válasza Rhino666 (#76337) üzenetére


Rhino666
őstag

UP! :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#76662) Rick4 válasza Ted_Beneky (#76657) üzenetére


Rick4
félisten

Éhségmenet a városi vezetőnkkel az élen? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#76663) Ted_Beneky válasza Rick4 (#76662) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Nem hiszem, hogy éheznének :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#76664) fecus válasza Old fox (#76656) üzenetére


fecus
őstag

Kinek? Gariba csinálják.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#76665) fecus


fecus
őstag

Emlékszem, hogy már értekeztetek az autóba való fedélzeti kamerákról. Azt nem találom, hogy mi lett az eredmény melyiket érdemes megvenni?

Azt megtaláltam amit Rick4 visszaküldött.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#76666) lorcsi válasza fecus (#76665) üzenetére


lorcsi
veterán

[link]--szerintem ezek lesznek azok

(#76667) Rick4 válasza fecus (#76665) üzenetére


Rick4
félisten

Még mindig g1W, és ne is engedj ebből. Főleg, hogy most már az ára is nevetséges kategória lett: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#76668) fecus válasza Rick4 (#76667) üzenetére


fecus
őstag

Ok. Kösz. Továbbítom a kérdezőnek.

lorcsi: Neked is!

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#76669) Rick4 válasza fecus (#76668) üzenetére


Rick4
félisten

Azért csekkold le, hogy a két eladó ugyanaz-e, nekem az előbbi neve rémlett, de az utóbbit találtam meg először: [link]

Mivel népszerű a cucc, hamisítják.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#76670) veze válasza Rick4 (#76669) üzenetére


veze
őstag

ebben elvileg a Chipset: Novatek 96220
[link]
aztán szétkapni, csekkolni ha megjött, megnézni az van e benne, ha nem akkor lehet reklamálni hogy " nem a leírásnak megfelelő"
[link]

[ Szerkesztve ]

(#76671) totya694


totya694
őstag

Ki az akinek szándékában áll venni "eredeti" a fentebb említett típusú kamerát?Csak mert ha vesz nekem is kellene 1db (az eddigi hőgutát kapott)...

Üdv:Attila

(#76672) martonx


martonx
veterán

Sziasztok, tudtok-e olyan asztalost / ácsot, aki udvarra autók fölé tetőszerkezet készítését vállalja?

Én kérek elnézést!

(#76673) veze válasza totya694 (#76671) üzenetére


veze
őstag

Mindeki eredetit szeretne :D
Csak kérdés hogy azt kap e.
Ami gyanusan olcso, az ugyan csábító de nem biztos hogy az ( vagy biztos nem az :)
Vélhetően a Rick által linkelt eladó erdetit árul ( másból kifolyólag ismerem az eladót és eddig mindenben korrekt volt) viszont ott megvan a veszélye hogy fennakad a vámon és akkor bekérik a számlát és 46 dollárra már kérni fognak ügyintézéssel együt kb 5500 Ft ot, akkor az már 17ezer felett lesz
Én most rendeltem az általam linkelt olcsobb de Novatek chipsetesnek hirdetettből, ez még ha bekérik a számlát akkor is át fog menni a vámon aztán ha nem az a chipset lesz benne , megy a reklamáció

martonx: én tudok ácsot akivel dolgoztattam már és nekem megfelet a munkája, de hogy mikor van ideje..azt tőle kell megtudakolnod. nem valószínű hoyg otthon ül és megrendelésre var...

[ Szerkesztve ]

(#76674) SharpSA


SharpSA
veterán

Eladó dupla dines androidos fejegység

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#76675) martonx válasza veze (#76673) üzenetére


martonx
veterán

Priviben megkuldod az ács elerhetoseget?

Én kérek elnézést!

(#76676) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok!

Ismertek-e Szegeden olyan helyet, akik még megvásárolnak egy elromlott konyhai mikrót, mert még talán felhasználhatják valamire?

Egyébként lehet, hogy csak a biztosíték ment tönkre benne és lehet, hogy nem is lenne akkor drága a javítás. Így olyan szervíz is érdekelene, akik javítanak mikrót.

köszönöm

(#76677) CanibelZ válasza Orionk (#76676) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Old fox kollégát keresd meg első körben szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#76678) ShadowX


ShadowX
őstag

Van itt két asztal, amitől megválnék:

Az első egy edzett üvet lappal szerelt asztal. Én a lapost használtam rajta monitorral. Azt nem állítom, hogy egy egész embert elbírna, nem is azzal a céllal készült. H: 106 cm x SZ: 60cm x M: 74cm. Ár: 7.500HUF

A másik egy étkezőasztal (csak az asztal). H: 160cm x SZ: 80cm x M: 74 cm. Középen széttolható és még bővíthető egy kisebb résszel. Ár: 15.000 HUF.

(#76679) Rick4 válasza Orionk (#76676) üzenetére


Rick4
félisten

Ha kinyitod, és belenézel, látsz egy kis halvány homokszínű lapocskát, az nincs átégve? Mert ha bekapcsol, de szikrázik, akkor ez a baj, ha bekapcsol, de nem melegít, akkor magnetron, na pont ott van vége, egy forintot se ad érte senki.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#76680) stopperos válasza Digital (#75745) üzenetére


stopperos
senior tag

Szia,
Tudom már nem aktuális, de beírom, hogy ha más keresné akkor legyen meg arhívumban. Mi is kerékpár kölcsönzés problémába futottunk. Nekünk a SzegedBike lett a megoldás.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#76681) castiels


castiels
addikt

Szegő lécet, mivel lehetne rendesen odafogatni az egyenlőtlen falhoz?

A csavaros megoldas szkip nem valami jó..

[ Szerkesztve ]

(#76682) vizslakutya válasza Orionk (#76676) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Tabán utcában van a Károly bácsi,a mikrohullámú sütő mindentudója, próbáld meg nála, reggel nyolckor nyit,11-15 közt pihen, este 18 ig van nyitva.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#76683) Lehiñito válasza castiels (#76681) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Én szilikonnnal szoktam húzni a szegő hátuljára 30centinként egy 10cm hosszú csíkot. (Ez másnapra köt csak meg.)
Közé meg hőpisztolyos ragasztórúddal szoktam nyomni 1-2 mogyorónyi nagyságú ragasztót 40centinként. (Ez biztosítja a gyors rögzítést.)
Míg megköt a szilikon, csak addig kell a ragasztórúdnak rögzítenie, utána már fogja a szilikon.
Nálam így csináltam 5éve. Azóta is fixen áll.
Ha nagy a feszültség a szegőben a falhoz szorítás végett, akkor el szoktam vágni a szegőt függőlegesen keresztben.

(#76684) macilaci78 válasza castiels (#76681) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Patex rúd pár helyen és sziló hosszú elnyújtott S-vonalban, majd felül kihúzod festhető szilóval és falszínnel rájavítasz.
2-2,5 méteres szálak ezek, kell vagy 6 kéz, ami odanyomja, ha szépet akarsz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76685) castiels


castiels
addikt

Oké, köszönöm a válaszokat!

(#76686) Rawulf


Rawulf
őstag

Ha szeretne valaki extra olcsón új Xiaomi Redmi Note 4X B20 telefont, akkor van rá három napja.
Szegedi (vagy deszki) átvétellel 40k HUF.
Ez az ajánlat péntektől tárgytalan és csupán két darab van belőle.
Csak a szeged topik fórumtársak részére él ez a lehetőség. Se hardveraprón, sem máshol nincs meghirdetve.
Privát üzenetben lehet rá jelentkezni.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#76687) kraftxld válasza Rawulf (#76686) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Yüan-od nincs középárfolyamon? :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#76688) ShadowX válasza castiels (#76681) üzenetére


ShadowX
őstag

Szerintem esélytelen. Lehet 1-2-3 évig kibírja, de nálam elkezdte magát lerúgni (az éjszaka a szívbajt hozza ránk, amikor halljuk a pattanó hangot). :D

Kapcsos megoldás tényleg nem valami jó, de a ragasztott is csak ideig-óráig jó. Arról nem is beszélve, hogy engem marhára zavar, hogy látom benne a görbét. Bár nálam panel van, az egy átlag falnál azért jóval "hullámosabb".

(#76689) tisn válasza Rawulf (#76686) üzenetére


tisn
addikt

30-ert lehet erdekelne :)

35+fa az eustockon

(#76690) DarkByte válasza ShadowX (#76688) üzenetére


DarkByte
addikt

Lehet hülye ötlet, de nem lehetne valami puhább anyagot a fal és a szegőléc közé tenni? Mondjuk valami habszivacsot, vagy hungarocellt, ami azért képes felvenni a fal egyenetlen alakját?

(#76691) macilaci78 válasza tisn (#76689) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ami magánszemélynek bruttó 42k, közösségi adószámmal pedig bruttó 44k, mert ugye nem triviális az Áfa visszaigénylés és erre még jön egy ezre szállítási költség.
Kérdés, hogy a topiktárs milyen garanciával tudja adni, illetve hogy az Eustock-on elfogyott fekete színről van-e szó, vagy a sukár aranyról. :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76692) Rawulf válasza tisn (#76689) üzenetére


Rawulf
őstag

Azon kívül, hogy modortalan ez a megjegyzés, de legalább ripost-olhatok rá egy jó ízűt:
Mosd ki a csipát a szemedből, mert amiről te beszélsz, az a sima Redmi 4X és nem a Redmi Note 4X.
Szóval ne keverd a grapefruit-ot a polemo-val.

Ettől függetlenül azért megjegyezném, hogy a 3GB ram, 32GB tárhelyes verzió, mielőtt valakinek belelógna a bilibe a keze.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#76693) tisn válasza macilaci78 (#76691) üzenetére


tisn
addikt

cegem van, eleve a netto 36k-t fizetem csak ki es van ra gari is

(mar ket telot rendeltem onnan)

(#76694) macilaci78 válasza ShadowX (#76688) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért nem mindegy, hogy egy 20×60-as tömör tölgyet kell megfognia, vagy egy laminált lábazatot.
A kapcsos a szögegyenes gipszkarton falról is képes elengedni a szegőt. :N

DarkByte: sehogy sem jó, bármilyen egyenes dolgot teszel is a fal közelébe, az kiemeli a falban lévő hullámokat. Igaz ez a fallal párhuzamosan rakott szalagparkettára, lamináltra is, a szegőre is. A szegőt fixen kell rögzítsd a falra. A falra, hogy alatta tudjon dilatálni a padló, ha akar. Így az sehogy sem jó, hogy a fal és a szegő közét utólag kinyomod valamivel. Ráadásul a szegőnek egy változó mélységet is ad, ami megint kiemeli a fal egyenetlenségeit, és még hülyén is fog kinézni, mert a szegő színével, textúrájával nem tudod lekenni a töltőanyag látszó síkját, a falszín meg hülyén néz ki ilyen távon.
Amit esetleg lehet csinálni, hogy kb térd-csípő magasságtól lefelé kiglettelni a falat, ezzel elcsalni a hullámokat a padló síkjáig. Láttam már ilyet, kb 4,5 méteres falból az 5 cm mély hullámot vették így ki és nem mondanám meg utólag, hogy hullámos a fal.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76695) macilaci78 válasza tisn (#76693) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az én céges telóm is Eustock-ról van, de nem triviális az Áfa visszaigénylés, nem minden vállalkozás alanya az áfa-nak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#76696) fecus válasza totya694 (#76671) üzenetére


fecus
őstag

Egy ismerősöm venne ajándékba a testvérének. Most mondta, hogy 1 hónap múlva átadná, így Ebay nem játszik.
Csak infót gyűjtöttem és továbbítottam.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#76697) sss válasza Rawulf (#76686) üzenetére


sss
senior tag

4A nincs? Azzal szemezgetek egy ideje.

(#76698) Rawulf válasza sss (#76697) üzenetére


Rawulf
őstag

Más új telefon csak egy Doogee DG700 Titans2 telefon van még valahol a dobozában.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#76699) Rick4 válasza Rawulf (#76692) üzenetére


Rick4
félisten

Szóval ne keverd a grapefruit-ot a polemo-val.

Te meg a Polemo-t a Pomelo-val. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#76700) Rawulf válasza Rick4 (#76699) üzenetére


Rawulf
őstag

Minő csalódás, hogy csak te vetted észre! :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.