Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78001) csoszogi válasza johnny82 (#78000) üzenetére


csoszogi
tag

Utána lehet nézni melyik cég csinálja, pontosan nem emlékszem már de az elterjedt nagy gyártók a beszállítóik (Whirpool, Electrolux, Samsung stb...). Az asztaloson megspórolod az ÁFÁ-t meg még tudja mit. Nekünk is azt mondta akik összerakták, hogy olcsóbban ki lehet hozni, de aztán mikor két-három nap alatt összerakták, azért az igen meggyőző volt.
Ikeaban 5-10-15 év garancia van a dolgaikra. Mint írtam az egyik szempont az odamegyek-összeválogatom-lehozom összerakom és ez három nap. Ha előtte felmész szétnézni (az se egy örült összeg manapság), összerakva is láthatsz pár konyhát, az is adhat tippet.
És igen egészen a fizetésig módosíthatsz bármit. Ha mégsem jó a szín, vagy a forma vagy bármi.

küldtem privát üzenetet is

[ Szerkesztve ]

(#78002) Thom!


Thom!
veterán

--Inwin Chopin ház-- eladó, mini-itx rendszerekhez 150W táppal.

(#78003) pachito válasza Thom! (#77886) üzenetére


pachito
őstag

Szia!

Mi pénz lenne?

üdv :R

(#78004) SirRasor


SirRasor
őstag

Lassan kukázni kell a télikabátomat, de sose találok jót; csak kompromisszum.

Tudtok esetleg olyat javasolni, amiben nem fagyok meg -10 C°-ban, DE közepes intenzitású biciklizés közben nem rohadok bele?

Make Love not war!

(#78005) Agyasima válasza SirRasor (#78004) üzenetére


Agyasima
senior tag

Igen. Két külön kabát. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#78006) tisn válasza SirRasor (#78004) üzenetére


tisn
addikt

nem kabatot hordok ilyenkor, hanem decathlonos turafelsot alatta meg 1-2 reteg sportcuccot, ami szellozik

sportolashoz sportcucc kell, ideje megtanulni

nagyon sokaig en is pamutpoloban fociztam meg ilyenkor is, atizzad az ember, kellemetlen

a modern technologia jo ruhakat fejlesztett ki, azokat kell hasznalni

(#78007) Rawulf


Rawulf
őstag

Lefagy az iPhone X kijelzője a hidegben
Az Apple frissítéssel javítja a hibát, de azt mondja, hogy a telefon csak 0 fok fölött használható.
- Ez most komoly?

Rengeteg telefont használtam már -10 fokban és egyikkel sem volt ilyen, de persze gyorsabban lemerültek.
Azért egy félmilliós telefontól elvárnám, hogy legalább -10 fokig működjön rendesen.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#78008) totya694 válasza Rawulf (#78007) üzenetére


totya694
őstag

Semmi sem tarthat örökké...

Üdv:Attila

(#78009) Attix82 válasza Rawulf (#78007) üzenetére


Attix82
őstag

Samsung gyártja a kijelzőt.

(#78010) macilaci78 válasza SirRasor (#78004) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezek annyira egyénfüggő dolgok.
Columbiát hordok, kivehető termobéléssel, ami önmagában egy softshell dzsekiként is használható. Maga a télikabát van sportos és komolyabb, elegánsabb fazonban is.

Persze, ez sem feltétlen kompromisszummentes a maga 60-80k-s árával. 6 éves a kabát és messze nem érzem, hogy kukázni kellene, a patentek patent állapotban vannak, a tépőzárai nincsenek elkoszolódva, elöregedve, elválva, a derékrészen a hálós bélés bolyhos ugyan, de erre van szerszám, a cipzárak nem akadnak, nincsenek megnyúlva.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#78011) macilaci78 válasza csoszogi (#78001) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az IKEA konyhában nagyon erős, viccen kívül a maga mezőnyében egy nagyon jó választás. :K És mióta megnyílt az M5 bevezetőn, akár szegedieknek is jó alternatíva.
Egy személyautó bérlése 6-8k, utánfutóé a fele, egy kisbusz méretű dobozosé a duplája. Persze, pályamatrica, mert még WC-re is csak pályán lehet menni... Akinek sír a szája a bérléskor fizetendő kaucióért, annak nincs pénze konyhabútorra sem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#78012) Rawulf


Rawulf
őstag

1+2+3 = 24 az iPhone-ok új számológépe szerint : Ezt kipróbálná valaki, akinek 11.1-es iOS-e van? :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#78013) sarkanyolo2 válasza Rawulf (#78012) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Barátnőmnek 11.1 van, neki jól számol. iPhone 6S. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#78014) martonx


martonx
veterán

PH elkezdett Adblocker-es figyelmeztetéseket dobálni. Az a vicc, hogy még ezeket a figyelmeztetéseket is szívesebben nézem, mint a reklámokat :D

Én kérek elnézést!

(#78015) ShadowX válasza martonx (#78014) üzenetére


ShadowX
őstag

Ezt a 3-4 másodpercenként az arcodba nyomom hogy adblocker-t használsz típusút? Én még nem láttam...adguard.

(#78016) Rick4 válasza martonx (#78014) üzenetére


Rick4
félisten

Ha nincs reklám, mi sem leszünk? A célzott reklám, ami esetleg az érdeklődési körömmel függne össze, ahol emiatt nem a napi megjelenítés hoz pénzt, hanem ha kattintok, és szolgáltatást, vagy terméket vásárolok, nincs meg nekik? Pedig nem mai találmány. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#78017) Rick4 válasza macilaci78 (#78011) üzenetére


Rick4
félisten

Egy kisbusz méretű teherautó bérlése órára mindössze 6K, de ha egész napra kell, az is 9K, és abba sok sok m3 cucc belefér. Ja, és nem 80-nal kell felmenni meg lejönni, (ahol ugye a kamionok a nekik megengedett 90+-szal közlekednek) mint utánfutóval.

És persze van olyan is, hogy valakit meg lehet fizetni, menjen fel, hozza le a cuccot, szállítsa házhoz. Ez utóbbi lesz a legolcsóbb megoldás.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#78018) Rick4 válasza Rawulf (#78007) üzenetére


Rick4
félisten

Ez annyira komoly, hogy az egyik előző széria akksija sem bírta a hideget, amikor bejön a tél, a zsebedben simán kikapcsol a készülék. Majd melegebb helyre mész, felmelegszik, és újra be tudod kapcsolni. :D Ismerős 6S-sel volt, hogy már délelőtt 11-kor hangposta volt. :D Nagyon várta a tavaszt. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#78019) maximilian4


maximilian4
addikt

Itt Szegeden lehet valahol kapni Djarumot (Black), vagy egyéb különleges cigarettát valahol?

Maxi

(#78020) CanibelZ válasza maximilian4 (#78019) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Az Anna-kútnál van egy dohánybolt, szivarból van választék, szóval gondolom cigarettából is lehet találni valami különlegesebbet.

(#78021) macilaci78 válasza Rick4 (#78017) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért Szegedről Ikeába menni nem órabérben kell.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#78022) martonx válasza Rick4 (#78016) üzenetére


martonx
veterán

A PH-s reklámoktól azért vagyok kiakadva, mert pl. hwsw-n is reklámoznak, de közel sem zavaróan. Sőt indexen is reklámoznak de ott sem zavar. Én egész konkrétan pont a PH miatt használok adblockert :D
Mert itt a legarcbamászóbbak, legzavaróbbak a reklámok.

Én kérek elnézést!

(#78023) quailstorm válasza martonx (#78022) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azt hiszem te még nem láttál igazi netes reklámot. Itt a PH!-n észre se veszed őket kb...

(#78024) maximilian4 válasza quailstorm (#78023) üzenetére


maximilian4
addikt

Emlékszem volt h beírtam valamelyik híroldal webcímét, belépett és egyből jött egy olyan reklámvideó, ami az egész képernyőt beterítette, és kb 5 másodperc után lehetett skipelni csak. Talán pont az index volt. :D

Maxi

(#78025) FoxiestFox válasza quailstorm (#78023) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én azért észre szoktam venni azt a gigantikus, mozgó, vörös akármit, ami mobilon megjelenik a fórum felett, a kijelzőterület laza negyedét, és némi erőforrást elfoglalva. :D
Most nincs ott, pedig akartam egy képernyőmentést róla.

(#78026) quailstorm válasza FoxiestFox (#78025) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mobilról nagyon ritkán vagyok, ott is asztali nézetben.

Ettől függetlenül tartom hogy a PH! kb az egyik legdiszkrétebb hirdetés szempontjából, és vírusos reklámokat se szoktam látni.
Máshol popup hegyek vannak...

(#78027) Agyasima válasza martonx (#78022) üzenetére


Agyasima
senior tag

...kézműves tartalom...:Y totál @gyf@sz

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#78028) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Sziasztok!

ODB2 bluetooth diag eszközt keresek kölcsönbe a mai napra Megane 1hez kellene. Telefonnal párosíthatót.
Köszi.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#78029) Agyasima


Agyasima
senior tag

Amúgy szerintetek várható, hogy a RAM-ok ára csökkenni fog valamikor a nem túl távoli jövőben? Eljutottam az elhatározásig, hogy váltok Ryzenre. Oszt leesett az állam, amikor megláttam, hogy 16 G RAM ~50 ezres. :Y

Szóval a kérdés adott: nyugodjak bele, hogy ennyi, oszt köhögjem ki az árát vagy várjak árcsökkenésre?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#78030) ShadowX válasza Agyasima (#78029) üzenetére


ShadowX
őstag

Több szakmai portálos elemzés szerint sajnos nem fog csökkeni, sőt enyhe emelkedés várható. Itt a hardveraprón ki lehet fogni azért jó áron. Én a 16 GB so-dimm ddr4-et vettem 21K-ért. Sokan számlával, garival adják.

Bolti árak eszméletlenek.... :( Utoljára még az első gépeim építésekor voltak arányaiban nézve ilyen árak. A mobilpiac és az ssd piac tolja felfelé az árakat.

[ Szerkesztve ]

(#78031) Agyasima válasza ShadowX (#78030) üzenetére


Agyasima
senior tag

Köszi! Akkor nincs értelme várni. Hardverapró meg pont most esett szét, ahogy elnézem. 502 Bad gateway

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#78032) ShadowX válasza Agyasima (#78031) üzenetére


ShadowX
őstag

Ezt napjában többször eljátsza sajnos. Nekem most jó volt fél perce.

(#78033) Orionk válasza FoxiestFox (#78025) üzenetére


Orionk
senior tag

Én itt a Prohardveren fórumozás közben még szinte sosem láttam reklámot. :)

Én Pc-ről Chrome böngészőn vagyok AdBlocker nélkül.

(#78034) kovnor


kovnor
csendes tag

Sziasztok!

Eladó Nikon D3200 váz + ÚJ! Nikon 18-55 AF-P DX G VR objektív

Nikon D3200 váz
Kiválló állapotban lévő Nikon D3200 tükörreflexes váz eredeti akkujával, akkutöltővel, kábelekkel. Magyarországon vásárolt, minden papírja (számla, használati utasítás, doboz) meg van hozzá!
Expószám: 27971
Gyártói garancia: 2017. 11. 24-ig
S/N: 7176598
Az oldalon lévő képet ezzel készítettem: [link]
Ár: 54.000 Ft

ÚJ! Nikon 18-55 AF-P DX G VR objektív
Az objektív kitben lett Magyarországon vásárolva, de nekem csak a vázra van szükségem.
Egyszer sem használtam!
GARANCIA: 1 ÉV GYÁRTÓI
S/N: 20943162
Ár: 54.000 Ft

A kettő egyben: 104.000 Ft

Kipróbálás, átvétel Szegeden, esetleg Vásárhelyen.

Tel.: 20/460-5858
email: info@kovacsnorbert.hu










(#78035) Rick4 válasza macilaci78 (#78021) üzenetére


Rick4
félisten

Nem értetted meg..
Amíg egy szobafestő úgy dönt, hogy a saját munkájával foglalkozik, és kifest két szobát 3 óra alatt 25 ezer munkadíjért, vagy egy fodrász megcsinál 6 férfi vágást 12 ezerért, esetleg egy autószerelő megcsinál egy olaj és egy vezérléscserét 25 ezerért, addig nem feltétlenül érdemes nekik autót bérelgetni, meg autókázni Szegedről Budapestre, meg pakolászni a cuccokat a kocsiba. Van olyan, aki ehhez ért, és olcsóbban megcsinálja ugyanazt, mint ha te magad próbálkoznál.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#78036) tisn válasza kovnor (#78034) üzenetére


tisn
addikt

ilyen draga mar a 18-55?

(#78037) Rick4 válasza tisn (#78036) üzenetére


Rick4
félisten

Nem értek hozzá, de ez nem ugyanaz? [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#78038) tisn válasza Rick4 (#78037) üzenetére


tisn
addikt

ugy nezem ez ujabb, de az index nikonos forumaban is ezt irtak neki

Ezeket az objektíveket kitből kiszedve, gyakorlatilag pár tucat expóval 25-30 körül árulgatják, és a régebbi vázakkal nem is teljesen kompatibilis! Szerintem gondold át az árát, így nem kell senkinek.

a regebbi 18-55 meg 15k korul van

en 40-ert vettem a 18-105-t hasznaltan (40-45k korul van), az merfoldekkel jobb ojjektiv

(#78039) SirRasor válasza tisn (#78006) üzenetére


SirRasor
őstag

Thx, akkor így keresgélek.

Make Love not war!

(#78040) Rick4 válasza tisn (#78038) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor csak jól gondoltam, hogy ornitológusnak készül a srác. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#78041) azbest válasza Rawulf (#78007) üzenetére


azbest
félisten

a korábbi modellnél is volt probléma hidegben, Magyarósi Csaba vlogon is volt ilyen miatt garis szerviz 3:45től, akkor akku kapacitás eltűnt :)

A szoftverfrissítés lehet az lesz, hogy fűti hidegben a telefont proci pörgetéssel :D

A számológép meg nem rosszul számol, csak a dizájn a funkcionalitás rovására ment és nem veszi be a gombnyomást animáció közben...

(#78035) Rick4
ja, neten láttam én is legalább két vállalkozót, aki ütemezve szegedre hord ikeás cuccokat. Ami pech vidékieknek, hogy ha valami féláras, family cardos akció van, az nem biztos, hogy működik úgy. A kártyához is személyes bemenetel kell, meg talán a használathoz is. Persze normál áras cuccnál a 10% fuvardíj még vállalható lehet, főleg, ha itt nem kapni ami kell.

[ Szerkesztve ]

(#78042) macilaci78 válasza Rick4 (#78035) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Te nem értetted meg: ha már elmegyek vásárolni, megveszem és hazahozom. Persze, ha nem tudom, mit akarok és van-e készletem, akkor azt csak kirándulásnak tartom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#78043) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Sziasztok!
Van tippetek arra, hogy mi lehet a gond nálam? (vírusírtó és malware irtó nem talál semmit...)
Már másodszorra fordul elő, hogy az utoljára megnyitott-szerkesztett XLS vagy doc fájlt, pár nap múlva - az asztali gép indítása után, megkapom e-mail csatolmányként a saját e-mail címemről.
Magyarul nem küldöm el, csak lementem merevlemezre a fájlt (xls, vagy doc), és mégis olyan, mintha elküldtem volna magamnak e-mail-en. Feladó én vagyok, a címzett én vagyok.

(#78044) kovnor válasza tisn (#78036) üzenetére


kovnor
csendes tag

Szia!

Jobban körülnéztem és levittem az árát 37.000-re.
Üzletben 64.990
[link]

(#78045) Orionk


Orionk
senior tag

Hi!

Elég "korán" már a következő Pénteken lesz az ExtremeDigitalban BlackFriday.

Ti kinéztetek, láttatok már valamilyen értelmes akciót arra a napra?

(#78046) Ted_Beneky válasza Orionk (#78045) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Igyekeznek minél korábban profithoz jutni :)
Még nem néztem meg mit kínálnak azokon a napokon.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#78047) Orionk válasza Ted_Beneky (#78046) üzenetére


Orionk
senior tag

Vigyázni kell az EDigitalban az akciókkal, mert sokszor olyan "áresést" reklámoznak be, ami az előző hónapok többségéhez képest nem is számít olcsóbbnak annál a terméknél, de a reklámozás miatt az emberek azt hiszik, hogy igen.

(#78048) proper válasza Ted_Beneky (#78046) üzenetére


proper
őstag

nem kell hinni már a mesékben

mindenhol feláraznak majd nagyon leáraznak így szépen mutatnak a százalékok de lehet drágábban veszed meg mint 1 nappal előtte

országosan biztos lesz pár db termék ami megérné de lesz belőlük 1-2 db így csak páran fognak jól járni

black friday, karácsony, joy napok, glamour napok

ezeket hagyni kell és majd január - februárban kell vásárolni mert akkor lesznek tényleges leárazások

(#78049) Rick4 válasza macilaci78 (#78042) üzenetére


Rick4
félisten

Ha te teherautóval jársz nézelődni, akkor tőled külön kérek elnézést. :D Gondolom te vagy az egyetlen, aki nem érti, hogy sok ember a számítógép előtt ülve, és megtervezve a dolgokat nem mindent lát ugyanúgy, ahogy az a valóságban néz ki, és elmegy inkább megnézni, a fiókokat kihúzgálni, a mintát, fényességet, valós árnyalatot, erezetet stb megnézni. Hidd el,sokaknál így működik. :D
Ahol pici gyerek megy anyukával, ott még egy mosógépet se nagyon szeretnek hazavinni, nem hogy 3 m3 bútort bepakolni a családi suzukiba, de biztosan én látom rosszul. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#78050) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!
Költöztetésben járatos céger tudnátok ajánlani? Olyan kellene ami megbízható, jó. Nem baj ha olcsó is, de ha nem a legolcsóbb de jó az is megfelel. Lényeg hogy az ember számíthasson rá és vigyázzanak a cuccokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.