Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#75601) johnny82 válasza Corpuscle (#75600) üzenetére


johnny82
őstag

Nem tudom még milyet, de holnapra kell, ezért helyben kell megvegyem.

(#75602) csoszogi válasza azbest (#75598) üzenetére


csoszogi
tag

koszi minden infot sokat segitettel. De biztos hogy azt nekem akartad linkelni, ami a gopro szoveg utan van (elso link)? En ott valami TV ajanlasat latom... :F

A tobbi lonket ertem...:)

(#75603) Corpuscle válasza johnny82 (#75601) üzenetére


Corpuscle
őstag

Tescoban mindig van egyszerűbb whisky akciósan, de alapból is egész jó árak vannak. Jó lenne tudni mennyit szánsz rá, milyen kiszerelés, ízvilág, stb.

(#75604) azbest válasza csoszogi (#75602) üzenetére


azbest
félisten

ah, copy paste félrement, [link]

(#75605) kraftxld válasza johnny82 (#75599) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mennyi a keret rá?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#75606) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Sziasztok! Másnál is "kép szétesőset játszik" a DIGI (nálam fél órája kezdte, itt alsóvároson)?

(#75607) Vesztor87 válasza -Tsaba- (#75606) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nálam nézhetetlen, csak a mindenféle színek keverednek, mint mikor vga kari hibás volt a gép...

(#75608) Old fox válasza -Tsaba- (#75606) üzenetére


Old fox
tag

Igen, a Tisza túloldalán is "kép szétesőset játszik" a DIGI. :W
Hogy ro..... +.

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#75609) Vesztor87 válasza Old fox (#75608) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Alonso alatt az indy 500-as motor is megadta magát...hihetetlen. Sztem a becsületesnepper se tudná ezek után eladni neki a Hondát:C

[ Szerkesztve ]

(#75610) Old fox válasza Vesztor87 (#75609) üzenetére


Old fox
tag

Kössz!
Tv helyett itt néztem, de közben jó lett a Digi.

[ Szerkesztve ]

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#75611) johnny82 válasza Corpuscle (#75603) üzenetére


johnny82
őstag

Ajándékba lesz, olyan 7-8K-t szánok rá. Tescoban van 0,7-es Jameson 7K-ért. Ennél jobb hasonló árban?

(#75612) kraftxld válasza johnny82 (#75611) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A Jameson egy elég alap ír whiskey, nem rossz, de nem ér 7K-t. Helyette inkább az olcsóbb Tullamore Dew-et venném, vagy ha még rádobsz egy kicsit akkor a Glenlivet egy nagyon tuti alap single malt. Ezt lehet máshol meg lehet kapni olcsóbbért is: [link]

[link]

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#75613) Corpuscle válasza johnny82 (#75611) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nekem a Tullamore Dew kevésbé jön be, de ízlés dolga. Ha maradsz a Jameson-nál a Penny-ben 3.500.- a 0,5l-es.

(#75614) -Tsaba- válasza Old fox (#75610) üzenetére


-Tsaba-
tag

Itt is "összeállt a kép" :D

(#75615) quailstorm válasza csoszogi (#75602) üzenetére


quailstorm
nagyúr

SD-hez még annyit, hogy nem hazai szénnéadóztatott árak mellett a class4 és class6 létjogosultsága megszűnt, hacsak nem valami 10 éves MP3 lejátszóbak kell mindössze. Sima Class10 és UHS-1 közt se nagy a differencia. Ezért gondolom, hogy UHS-1 alatt nem érdemes nézelődni.
Az elmúlt 6-7 év eszközei a sima class10-et legalább ki tudják használni, én már használtam anno Linux SWAP-nak is nagyon korai droidos telón. Nem mondom hogy villám volt, de amit szerettem volna az sikerült és nem féltem, hogy kinyírom a belső memót.

[ Szerkesztve ]

(#75616) johnny82 válasza kraftxld (#75612) üzenetére


johnny82
őstag

+(#75613) Corpuscle: köszi.

Akkor ami még kérdés maradt, hogy menjek Tescoba/Pennybe, vagy más bolt esetleg, ahol van választék whisky-ből?

(#75617) Corpuscle válasza johnny82 (#75616) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én Tesco, Auchan (ha útba esik) amit első körben megnéznék. Penny, Lidl nagyon kevés a választék. A Penny-t kimondottan a leírt italt miatt ajánlottam, mert az nagyon jó ár érte és akció nélkül, állandó áras (1 hónapja biztos ennyi volt még). Makkosházi körúton az OMV benzinkútnál, ahogy bekanyarodsz a bútorüzletekhez, ott van egy italkereskedés. Pár éve vettem ott whisky-t, választék kb. Tesco, de árban nem volt jobb, sőt.
Sokan nem rokonszenveznek Johnnie Walker-rel, de a Black (~8K) illetve a Double Black kiadás egész kellemes. Igaz ez blended, és füstösebb a korábbiakban tárgyaltaknál.
Nehéz ajánlani, ahány ember annyi ízlés.

(#75618) johnny82 válasza Corpuscle (#75617) üzenetére


johnny82
őstag

:R

(#75619) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Sziasztok.
Eladó egy LG Flatron W2242S monitor 16k-ért. Szép állapotban, csak próbagari van.

(#75620) csoszogi válasza quailstorm (#75615) üzenetére


csoszogi
tag

Köszönöm neked is a választ, így már könnyebb lesz dönteni. Egyik esetben sem tartós, hanem inkább alkalomszerű használatra kellenek majd, főképp nyáron az utazós, ráérős, videózós időszakban a gyerkőcöknek.
Ha meg azt írom, hogy ha gyerkőcöd van az amortizáció bármit figyelembe véve teljesen más dimenziójú, mint egy felnőtt esetében, akkor szerintem nem tévedek nagyot.. :D Szerintem ezzel páran egyetértenek akinek van csemetéje.. :D

(#75621) castiels


castiels
addikt

philips tv 3,5k

[ Szerkesztve ]

(#75622) veze


veze
őstag

Tudtok megbizható motor(kp) szervizt(Honda) Szegeden ?
Ki hol szervizeltet ilyen vasakat?

(#75623) csoszogi


csoszogi
tag

Valaki a napokban érdeklődött a parkolóautomaták, szegedi parkolás iránt:

itt van egy cikk erről:

[link]

(#75624) Rawulf


Rawulf
őstag

Raktam ki pár új videót youtube-ra, ha valaki esetleg nagyon unatkozna. :N

"Please state the nature of the medical emergency."

(#75625) Rick4 válasza csoszogi (#75623) üzenetére


Rick4
félisten

8.: A mobilparkolás start-stop rendszerű lesz, amit rendszámmal indíthatunk és a stop szó elküldésével állíthatunk le. Ha elfelejtenénk, akkor is maximum négy óra ára terheli a számlánkat.

Tehát az eddigi napi parkolásért az egyszeri sms helyett most reggel 8-tól vennem kell délig, utána déltől délután 4-ig, majd még egyet este 6-ig. Kiváló, ügyfélbarát megoldás... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75626) Rawulf válasza Rick4 (#75625) üzenetére


Rawulf
őstag

Már várom, hogy mikor szüntetik meg a sárga zónát is, ha már így felfalták a kéket.
Remélem, hogy a városfejlesztési alpolgármester találta ki ezt is... csak hogy ne kelljen mást is szidnom az eddigiekhez képest...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#75627) tisn válasza Rawulf (#75626) üzenetére


tisn
addikt

jol lattam, hogy bp v. kerben olcsobb a parkolas mint szegeden? :)

(#75628) Polemius válasza veze (#75622) üzenetére


Polemius
aktív tag

Konkrétan milyen típus?
Egyébként Yamaha Kalmár, elvileg a Napos úton a Qkac-Car is foglalkozik motorokkal (konkrét tapasztalatot senkitől nem hallottam róluk).

Én egy deszki sráchoz hordtam a motorom, illetve van Tápén (Petőfitelepen?) egy szerelő akit dicsérnek (a neve most nem ugrik be).
De a Petőfin az RMC/Galád vagy a Kossuthon a Roadside/Shox motorosboltban talán tudnak ajánlani valakit.
Sok lehetőséget sajnos nem találtam Szegeden, azóta meg ritkán járok otthon motorral (bár most pont fogok, és esedékes is lenne szervizelés).

Érdemes lehet még itt megkérdezni, van pár szegedi még.

(#75629) Rick4 válasza Polemius (#75628) üzenetére


Rick4
félisten

A tápéi egy Attila nevű a Gerle u 27 alatt lakott pár éve.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75630) Polemius válasza Rick4 (#75629) üzenetére


Polemius
aktív tag

Ő az, Redenczki Attila ha jól emlékszem!

(#75631) Rick4 válasza Polemius (#75630) üzenetére


Rick4
félisten

Nem szereltettem nála soha, csak régen egyforma autónk volt, és a szembeszomszédja volt a haverom. Mikor egyszer náluk voltunk, kijött a srác, és döbbenten állt, aztán nevetve mondta, hogy hirtelen nem értette, miért parkolt a más bejárójára. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75632) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Jeee... verem a f*szom a bürokráciába. Lepattantam az okmányirodáról mint erjedt muston nevelkedett muslinca az autópályán száguldó kocsi szélvédőjéről...
Kiderült, hogy nem lehet jogsit megújítani ha nincs veretes magyar lakcímem, minden dokumentumom volt, lakcímkártya is, csak ugyebár lakcím nélkül :D
Közjegyzői okirat nem jó, a hajléktalanok meg az indiánok gondolom simán kapnak mindenféle papír nélkül.
Aztán a nő elkezdett hápogni még előtte, hogy bankkártyával akarok fizetni, és ez neki fél óra telefonálás lesz BP-re... még szerencse, hogy eddig nem jutottunk el.
Mikor mondtam neki, hogy ugyan próbáljunk már meg a nagy csodálatos mindenható rendszerbe valami lakcímet beírni kb ufónak nézett, hogy hát márpedig olyat aztán nem lehet.
Csak ezért meg nem fogok a maradék pár hónapra új lakcímkártyát kérni, TB-t fizetni, aztán meg kijelentkezni megint.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#75633) csoszogi válasza kraftxld (#75632) üzenetére


csoszogi
tag

Nekem külföldön élő magyar állampolgár ismerőseim megkértek valakit, akihez be vannak jelentve. Ennyike. 1985 óta működik, se TB se semmi nem kell hozzá.

(#75634) azbest válasza kraftxld (#75632) üzenetére


azbest
félisten

Van amikor ilyet játszanak ezek a nyomorultak. Egyik haver barátnőjénél azon izmoztak, hogy munkahelyhez tb kártya kell, a tb kártyához meg munkahely és egymásra mutogattak. Persze valójában nem megoldhatatlan a feladat, csak a csinovnyikok szokás alapján és nem az igazi szabályok alapján okoskodnak.

A bankkártyás dolog külön vicc, mikor kormányhivatalos doksi szerint csak úgy lehet fizetni. szerk, ja bocs az másik megyés doksi.

A vicc, hogy esetenként sokkal gördülékenyebb némely autóval kapcsolatos ügyintézés, péládul átiratás, ha valami céget bíznak meg vele és fizetnek érte. Mert gondolom, akkor már soron kívül, zsebpénzért, bejáratott módon mennek a dolgok. Amit személyesen 8 példányban kérnek, a fizetős cégen át egy példányban is megoldják. Elszoktál már te ettől a korrupt kis országtól ;]

[ Szerkesztve ]

(#75635) pilóta válasza kraftxld (#75632) üzenetére


pilóta
nagyúr

Próbáld meg másik okmányirodánál, simán lehet, hogy ott meg lehet...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#75636) ShadowX válasza kraftxld (#75632) üzenetére


ShadowX
őstag

Erről mindig a Banános Joe c. film jut eszembe. :D

(#75637) r0by válasza pilóta (#75635) üzenetére


r0by
addikt

Pont ezt akartam én is írni.
Mikor írattam át az autót a nevemre, akkor a Rókusi tescóban nem fogadták el a netrisk által küldött kinyomtatott igazolást a kötelező szerződésre vonatkozóan. Viszont ugye mást olyankor nem tudok még adni.
Átmentem a Rákóczi térre, ott meg minden gond nélkül megoldották :Y

(#75638) Rick4 válasza r0by (#75637) üzenetére


Rick4
félisten

Ráadásul amoda se kellett volna átmenni, csak másik számot húzni, és azokhoz kerülni, akikhez én jutottam. :D Fél éven belül 3 autót irattam át, mindháromnál csak a telefonon lett megmutatva, hogy itt a mail a biztosítótól... Oké, köszi.
Igaz, én nem a netriskkel szerződöm, hanem ott megnéztem, amelyik a legolcsóbb, és normális ott a biztosító oldalán 5 perc alatt kb 10%-kal olcsóbban megkötöm...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75639) Orionk válasza Rawulf (#75624) üzenetére


Orionk
senior tag

Kínában okostelefongyártó cégnél melózol? Érdekes. :)
Lehetne akkor gyakrabban város, vagy gyár bemutató videó.

(#75640) Orionk válasza Rick4 (#75625) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia!

Nekem is ez a kérdésem egyelőre ezzel az új rendszerrel kapcsolatban.

Mivel megszüntették a napi jegyet, ezért aki autóval megy dolgozni, akkor el kell hagynia a munkahelyét azért, hogy újra megvegye 4 óra hosszára a parkolást ? Pfff...

Napi jegy eddig 1.550 Ft volt. Így dupla annyiba jön ki a napi parkolás... Többet ér napi 1.000 forintért egész napra berakni Szeged belvárosában egy parkolóba az autót...

(#75641) Rick4 válasza Orionk (#75640) üzenetére


Rick4
félisten

Írtam, megveheted sms-ben is a jegyet, nem kell egy lépést se tenni. Persze ezzel oda jutott a dolog, hogy nem éri meg.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75642) Polemius válasza kraftxld (#75632) üzenetére


Polemius
aktív tag

Miért fizetnél TB-t a lakcím miatt? :F Jelentkezz be valahová (ismerős, rokon) és kész.
Jogsi miatt sem kell TB, mert az orvosi nem TB körbe tartozik.

(#75643) Ted_Beneky válasza Polemius (#75642) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Gyakorlatilag bárkihez bejelentkezhet, akit kinéz a telefonkönyvből, nem mennek ki ellenőrizni.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#75644) Rick4 válasza Polemius (#75642) üzenetére


Rick4
félisten

Akinek van magyar lakcíme, annak kellene TB-t fizetnie,de amennyiben az illető meghatározza az adóügyi illetőségét, és az nem magyarország, onnantól a TB-nek nincs lényege. Minden gond nélkül lehet úgy magyar címe az embernek, hogy egyrészt évi 183 napnál kevesebbet tölt itthon, másrészt a jövedelme külföldről érkezik, és külföldön is adózik.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75645) Polemius válasza Rick4 (#75644) üzenetére


Polemius
aktív tag

Ezt mondom én is.

Hozzáteszem, az adóügyi illetőség változásához nem kell feltétlen 183+ napot egy adott másik országban tölteni.

(#75646) Rick4 válasza Polemius (#75645) üzenetére


Rick4
félisten

A 183+ a TB-hez kell, nem? Hozzáteszem, nekem nincs a nyaraláson kívül másért külföldre mennem, szóval nem is nagyon ástam bele magam.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75647) csoszogi


csoszogi
tag

Ilyen esetekben a konzulátusok nem állítják ki a lejárt dokumentumokat? Kinnt élsz, magyar állampolgár vagy stb.

(#75648) Rick4 válasza csoszogi (#75647) üzenetére


Rick4
félisten

Nem, csináltass nemzetközi jogsit.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#75649) tisn


tisn
addikt

hazban van egy elado garazs, 18m2, 3M
kicsit soknak tunik, viszont ingatlan.com-on elegge szornak az arak 1-5M között

megéri?

(#75650) Doggy dog válasza tisn (#75649) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Kb 3 hónapja adta el szomszédom az 5 szintes panel (felsőváros) alatti 17 m2-es garázsát 3,2m-ért.
Első vevő vitte alku nélkül kp-ban!
Majdnem drágább m2 ára,mint a panelnak.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.