Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54001) ShadowX válasza CanibelZ (#54000) üzenetére


ShadowX
őstag

(#54002) lugosi válasza Syl (#53997) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem jól számolod :P

Már 3 e-penis kategória volt :
- speedtest
- IQ teszt
- ki mennyit keres teszt

Már "várom" a következőt.

(#54003) lugosi válasza ShadowX (#54001) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez rohadt jó. Ha jó állapotban van meg kell venni. Ha szegedi lenne, minimum megnézném...

(#54004) DarkByte válasza tisn (#53968) üzenetére


DarkByte
addikt

Sokan nem szeretjük Pestet. Én is hamarabb venném külföldre az irányt. Nem is gondolom hogy ne tudnék összehozni egy külföldi állást több-kevesebb próbálkozás után.

Inkább az a kérdés hogy az ember fejben el tudja-e dönteni: akkor most tényleg hátrahagyom a családot, barátokat, az utolsó szegletig ismert helyszíneket. Mert ha külföldön megtelepszel és meg tudod szokni a környezetet, úgy is ott maradsz. Az itthoniakat is könnyebben tudod onnan segíteni mintha hazajössz utána. De csak egy teljes életmód váltás.

Természetesen megértem hogy csomó ember van aki az állóvizet nem szereti és folyamatosan menne máshová, mindig újat és mást. Nekem is van nem egy ilyen ismerősöm, egyik Chicago-ban, másik Ausztráliában, harmadik Svájcban. Magamban viszont eddig nem találtam az elhatározást. Bár az is igaz hogy most úgy érzem a karrierem egy helyben toporog és többet ki tudnék magamból hozni. Kiveszett belőlem a tudásvágy, új dolgok megismerési igénye. Annyi bedarál a hörcsögkerék a mindennapokban.

[ Szerkesztve ]

(#54005) tisn válasza CanibelZ (#53992) üzenetére


tisn
addikt

arul egy srac lenovo t410-eseket (tobbek kozott) kb. ilyen aron, 6 ho garival
en azt vennek

igaz ez 14-es, de matt kijelzoju uzleti noti

(#54006) tisn válasza ShadowX (#54001) üzenetére


tisn
addikt

en is inkabb ilyet vennek

(#54007) adequate_cou válasza CanibelZ (#53995) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Ennyiért csak használtat szabad venni, laptopsystem.hu-n nézz körül, kérdezz rá milyen notit vegyek topikban is, ugyanezt fogják mondani. 100K környékén az újakkal csak szopás van.

(#54008) FoxiestFox válasza adequate_cou (#54007) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igazából 200k környékén is rengeteg szemetet kapni. :(

(#54009) SirRasor válasza lugosi (#53991) üzenetére


SirRasor
őstag

Itt jön az a kérdés, hogy mennyi kell ahhoz, hogy valaki kényelmesen meg tudjon élni, mert valakinek a 200 is elég, valakinek meg a 600 is kevés :U

Make Love not war!

(#54010) martonx válasza Syl (#53997) üzenetére


martonx
veterán

:D Azt a témát nem szeretem, mert mindig a mezőny végén kullogok.

Én kérek elnézést!

(#54011) martonx válasza SirRasor (#54009) üzenetére


martonx
veterán

öhm, mindig ez okozza a nézeteltérést közöttem és az asszony között is :K
Ismeritek a mondást, a maga szintjén mindenki nyomorog.
Vicces látni pl. a svájcban dolgozó programozó ismerősöket. 5000 euró alatt ott nem lehet keresni, de olyan magasak a társadalmi elvárások / árak, hogy végeredményben vicces, de nem élnek igazán jobban mint itthon egy jobb pesti fizetéssel.

Én kérek elnézést!

(#54012) totya694


totya694
őstag

HP 650 valakinek?
i3 3310M,4Gb,500Gb,W7 matrica stb.
Ha érdekel keress privibe.

Üdv:Attila

(#54013) Rolly válasza martonx (#54011) üzenetére


Rolly
veterán

svájcban úgy jó dolgozni, hogy 1 hónapot ott dolgozol aztán 3 hónapig itthon elvagy :) majd megint 1 hónap svájc ... van egy ismerős aki így csinálja :)

más :D (Csak poén... tudom, hogy Ricknek ilyen kocsija van / vagy volt? :) )

[ Szerkesztve ]

(#54014) tisn válasza SirRasor (#54009) üzenetére


tisn
addikt

hat, nem sz@ros 2000 ejrot kellett volna megjelolni felso hatarnak :)

(#54015) tisn válasza Rolly (#54013) üzenetére


tisn
addikt

svájcban úgy jó dolgozni, hogy 1 hónapot ott dolgozol aztán 3 hónapig itthon elvagy :) majd megint 1 hónap svájc ... van egy ismerős aki így csinálja :)

van haverom aki ennel jobban csinalja:

itthonrol dolgozik fejlesztokent svajci cegnek, 1-2 havonta kimegy par napra
engem sajna nem vett be a bizniszbe :W

(#54016) FoxiestFox válasza Rolly (#54013) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Amúgy nincs erre a kocsira valami utángyártott műanyag idom, amivel össze lehetne kötni az orrát a szélvédő aljával?
Belül tök jó tágas és világos lehet, de hát ez így hogy néz már ki? :U :D

(#54017) tisn válasza martonx (#54011) üzenetére


tisn
addikt

egyetemistakent azt hittem gazdag leszek, ha lesz lakasom, es barmikor bemehetek venni egy big mac-et/whoppert

:)

az igenyek valtoznak, ahogy tobbet keres az ember

ja es a kolkok viszik a penzt rendesen, kertel mar fizuemelest? :)

valahol meg is ertem ricky fijjut, hogy malajt valasztotta a purgyek helyett : :DD :DD

(#54018) tisn válasza Rolly (#54013) üzenetére


tisn
addikt

en is akartam masodik autonak egy ilyen cng-st, de egyreszt elriasztott az index forumon a hiba ozon amit olvastam (a regi dizel fiatom jutott rola eszembe :D), masreszt az asszony megvetozta a csunyasaga miatt

(#54019) Rhino666 válasza CanibelZ (#53995) üzenetére


Rhino666
őstag

Eleve "A" betűsöket tilos venni, nagyon rossz irányban tapogatózol. :(

Szerk: Nektek se jön be az eDigi? :F

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#54020) tipuka válasza Rhino666 (#54019) üzenetére


tipuka
addikt

A black friday miatt kifagytak szerintem egy időre. Én kíváncsi lettem volna az "akciókra" azért. :D
Hol van még ilyesmi nagy akciózás? Csak körül néznék. :)

Köszi erre nem gondoltam volna, hogy blackfriday.hu az egész. :D

[ Szerkesztve ]

(#54021) Rhino666 válasza tipuka (#54020) üzenetére


Rhino666
őstag

blackfriday.hu

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#54022) Rolly válasza tipuka (#54020) üzenetére


Rolly
veterán

azért nem hiszem, hogy most hajnalban nagyobb terhelést kapnak mint napközi csúcson néha... szóval nem igazán értem miért halt le az oldaluk...

Mediaban is van black friday ... 1-2 cucc tényleg jó áron volt ... de inkább csak parasztvakítás ...

[ Szerkesztve ]

(#54023) lugosi válasza SirRasor (#54009) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én nem azt mondtam, hogy kényelmesen, hanem hogy tisztességesen.

(#54024) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Mi van Malájjal?
Nem láttam már vagy egy hónapja itt, de lehet hogy több.

(#54025) CanibelZ válasza Rhino666 (#54019) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Hogy érted azt, hogy "A" betűsöket? :F
Ha 15,6-os lapost kéne neki nézni, az még menne valamennyire magamtól is, de ezek a kicsik úgy néz ki más kategória. :(((

(#54026) Rolly válasza tipuka (#54020) üzenetére


Rolly
veterán

úgy ahogy az edigital.hu csinálja a black friday-t úgy én mertem volna a helyükben max 100%-os kedvezményt is adni a weboldalon :D

(#54027) lugosi válasza Rolly (#54026) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát igen én is eddig akárhányszor néztem rá, ma még nem ment a weblap.

(#54028) Rhino666 válasza CanibelZ (#54025) üzenetére


Rhino666
őstag

ASUS, Acer, Apple, ilyesmi szemét.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#54029) Rolly válasza Rhino666 (#54028) üzenetére


Rolly
veterán

ez aztán megalapozott döntésnek látszik :D ... a nagyfos acerből 2 gép van ami kb 8 éve megy a családban (ebből mind a kettő kb 3 évig napi 12 órában volt használva ... :) )... persze a festék lekopott róla de működik :)... Apple Macbook Pro-it meg sok mindennek nevezném meg még túlárazottak is de nem szemetek ...

(#54030) Rhino666 válasza Rolly (#54029) üzenetére


Rhino666
őstag

Az a baj hogy nem 8 éves Acereket árulnak. :) Apple-t hagyjuk, egy vagyonba kerül és csak a sz*pás van vele, ugyanúgy kuka. Csakis Lenovo, Sony, Dell, esetleg Toshiba, kb. minden más mehet a levesbe.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#54031) FoxiestFox válasza Rhino666 (#54030) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Toshiba? :Y Miről maradtam le?

(#54032) CanibelZ válasza Rhino666 (#54030) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Acer-t nem használtam még, de az apple szerintem is egy túlárazott vacak. Asus lapos meg több is van a családban, nekem is az van és semmi bajom vele, csak a touchpad-et nem szeretem annyira, de úgy is egérrel használom. De lehet csak mi fogtuk ki a jobbakat.
Akkor gondolom 85k-ért nincs is olyan újonnan, amit te ajánlanál. Barátnőm csak akkor akar venni használtan, ha van még rá garancia, de olyat nem nagyon találtam. :(

[ Szerkesztve ]

(#54033) lugosi válasza Rolly (#54029) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én 8 éve használom ugyanazt az Apple gépet (8 év után még mindig használható, egy darab ram bővítést igényelt, amit egy ajtó lepattintásával még én is meg tudtam csinálni). Ennél jobb vételem, mióta számítógépet használok, nem volt.
Itt egy átlag user 8 év alatt hányszor cserélt gépet? Vagy mennyit költött a felújításra? Megkockáztatom abból nekem már ingyen lenne egy következő 15-ös mbp.

(#54034) lugosi válasza Rolly (#54026) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Most már az a foglaltat jelző oldal se jön be, most nálam azt hozza hogy kompletten a weboldal nem érhető el.

(#54035) FoxiestFox válasza CanibelZ (#54032) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kérdezd meg tőle, hogy használni szeretné-e, vagy nézegetni.
Ha nézegetni, vegyél neki egy festményt, ha használni, akkor ja, valami használt jobbféle TP, Dell, HP.
Ha jót fogsz ki, még azt is ráfoghatod, hogy új. :D

(#54036) ShadowX válasza lugosi (#54027) üzenetére


ShadowX
őstag

Nekem már ment. De ugyanaz van, mint az aliexpress-en volt...amint akcióra került a sor rögtön nem volt elérhetô a termék. Itt is természetesen a kis akciók elérhetôek, de a nagyok nem. Érdemes lenne a fogyasztóvédelem tudtára adni.

(#54037) pilóta


pilóta
nagyúr

Kell valakinek alkatrésznek egy Epson 1400-as nyomtató? Tele van frankó kis motorokkal meg minden :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#54038) Rhino666 válasza FoxiestFox (#54031) üzenetére


Rhino666
őstag

Esetleg... :) Ki kell fogni.

(#54032) CanibelZ: Lenovo Flex 10 már 90k körül is van, ahogy nézem. Nem mintha vennék magamnak, de még mindig sokkal jobb, mint amiket néztél. :)

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#54039) Rick4 válasza lugosi (#54024) üzenetére


Rick4
félisten

Odavan dubajozni. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#54040) Rhino666 válasza Rick4 (#54039) üzenetére


Rhino666
őstag

Nem rossz hely, csak kicsit meleg van, drága a koszt és sok a beduin. :DDD

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#54041) bb0t


bb0t
senior tag

Valaki be tudott jutni az Edigital oldalára?
Tényleg olyan nagy akciók vannak?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#54042) pilóta válasza bb0t (#54041) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem senki.
Kicsit fordítva sült ez a feketepéntekes amerikamajmolás. (Ott is ölik egymást az emberek, sokszor szó szerint, hogy egy műanyag darabot, amira amúgy semmi szükségük nincsen, most kevesebbért vegyenek meg, mint egyébként vennének, de persze ez így is végtelenszer több, mint amit akkor fizetnének, ha nem vennének ilyet...)

Lehetett tudni előre, hogy nem fogják bírni a szerverek, ergo kellett volna bővíteni előtte. Így annyi marad meg az emberekben, hogy rohadék e-digital, csak kamuzott. Persze lehet, az is, hogy tényleg kamuztak, és direkt nem fejlesztettek rá...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#54043) Rolly válasza lugosi (#54033) üzenetére


Rolly
veterán

Én is gondolkodtam már egy macbook pro vasarlasan.... De 600e ftert elvárná m a 3 év garit.... Csak ez tart vissza...

(#54044) CanibelZ válasza pilóta (#54042) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Hajnali fél3kor néztem az oldalt, akkor még egyszer fel tudtam lépni (azóta is csak még egyszer sikerült...), de már akkor is volt olyan, ami elfogyott... Valami Nokia Lumia volt 15k-ért, talán 50%-os akcióval.

(#54045) FoxiestFox válasza bb0t (#54041) üzenetére


FoxiestFox
félisten

És ha valaki személyesen megy be, mi van? Vajon él az akciós ár akkor is, vagy csak netes rendelés esetén?
Mert akkor tulajdonképpen nincs probléma, persze felettébb unprofessional a dolog, de hisz ez Magyarország.

(#54046) bb0t válasza pilóta (#54042) üzenetére


bb0t
senior tag

Szerintem is alap lenne ilyenkor megerősíteni a szervereket, nem értem. Ha valaki személyesen bemegy az üzletbe akkor elvileg tud vásárolni de simán mondhatják, hogy óóhátazmár elfogyott. Meg ott amúgy sem tud az ember meggyőződni az árakról és a kínálatról sem. Valami olyasmit is olvastam, hogy 30000 termék lesz akciós nekem bent azt mondták 400... Nagyon gáz de nem lepődök meg. Bármit veszek az sosem original náluk, ott csalnak ahol tudnak. A weboldalukon inkorrektek az információk, gyűlölöm őket. :W

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#54047) lupus_l válasza FoxiestFox (#54045) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Az akció él személyes vásárlás esetén is. Én 5 óra körül néztem az oldalra, egyből ment a rendelés. Reggelre elérhetetlen lett :DDD

(#54048) lugosi válasza bb0t (#54046) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is vettem már enyhén szólva nem bontatlan fényképezőgépet náluk, konkrétan totál kopott volt a hátulján. De mondtam hogy nem veszem át, kérek egy másikat. Várni kellett újabb egy hetet, de új lett.
Régen amúgy, évekkel ezelőtt nagyon jó árakon dolgoztak, most már ez nem igaz. Közép áron, vagy kifejezetten drágán árulnak. Újabban sokszor a media marktban olcsóbb, ez régen elképzelhetetlen volt.

(#54049) bb0t válasza lugosi (#54048) üzenetére


bb0t
senior tag

Én könyvet írhatnék a szemétkedéseikből. :D remélem homáron, vagy valahol lesz erről az edigital féle "black friday"-ről egy szép kis értekezés.
Ha már a mediánál tartunk gőzöm sincs hogy élnek meg, 20-30% felár van mindenükön amit árulnak. :(

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#54050) pilóta válasza bb0t (#54049) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem mindenen, én például most vettem egy nyomtatót tőlük, olcsóbb volt, mint a beszerzési ár bárhol másutt...

Aki él és nem boldog, az téved!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.