Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52001) zeg


zeg
senior tag

Kihasználatlanság miatt eladóvá vált egy Toshiba 2,5"-os 1TB-os MK1059GSM [link] notivinyó.
Ár (fix): 11K.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#52002) pilóta válasza Polemius (#52000) üzenetére


pilóta
nagyúr

Tudunk matricát csinálni. Nem ázik le, pár évig bírja kültéren is fakulás nélkül.
Viszont a mechanikai behatást nem nagyon viseli, megkarcolódik/kopik, úgyhogy ha ilyen helyre kell, akkor érdemes felragasztás után vízbázisú lakkal átfújni.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#52003) DarkByte


DarkByte
addikt

Szeretnék gombelemet venni egy ilyen Arduino modulhoz: [link]
Ha jól gondolom ez halál ugyanaz a méret mint a BIOS gombeleme. Szegeden belvárosban (Anna kúthoz közel esetleg) hol lehet ilyesmit venni? A már sokszor emlegetett 1000 aprócikk a centrummal szemben árulhat ilyesmit?

(#52004) Lacielvtárs válasza DarkByte (#52003) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én úgy tudom az sajnos már bezárt...
legalább is már a google térképen nincs is rajta....
műszaki pince esetleg a lófaránál?
bár mintha anno a Média Marktban is láttam ilyen elemet...
igaz ott volt vagy 500-100 ft között...
edigital esetleg?

link az edigitalhoz

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#52005) Agyasima válasza pilóta (#52002) üzenetére


Agyasima
senior tag

Már meg akartam kérdezni tőled, hogy ez a "Csúri László gázkészülék javító" vajon mivel dolgozik? Mert a matricái olyanok, mintha az istenek ragasztották volna a helyükre, egyszerűen leszedhetetlenek. Ráadásul nem is fakulnak, az ereszcsatornánkon szerintem egy évtizede ott van ennek a gyökérnek a matricája, de majdnem olyan, mintha új lenne.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#52006) pilóta válasza Agyasima (#52005) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem tudom, nem én csináltam, de szeritnem sim apapír etikett cimke lézerrel megnyomva.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#52007) azbest válasza DarkByte (#52003) üzenetére


azbest
félisten

valahol régebben 100 forint körül is láttam, de CR 2032-re keresve a neten dob pár találatot 300-500 forintos szinten is. Bár ha nem sürgős, akkor kínából 10es csomaggal is pár forint.

(#52008) Rick4 válasza DarkByte (#52003) üzenetére


Rick4
félisten

Auchanban vagy 2 db 400Ft, vagy 4 db 400Ft. Szerintem a szatelitben, ret-ben, mindenhol van ilyen.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#52009) macilaci78 válasza DarkByte (#52003) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Boba6? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#52010) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Autóba akksit hol érdemes venni? Esetleg ötlet, hogy milyet? Benzines focusba.

Köszi!

(#52011) macilaci78 válasza johnny82 (#52010) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Római Akkumulátor a Római krt 24 alatt. Vagy a Rigó utcában az Árkád mellett.
Néha Auchan, Metro, stb is akciózik jó féle akkukat.

Mekkorát? Benzines Babettáétól nagyobbat. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#52012) johnny82 válasza macilaci78 (#52011) üzenetére


johnny82
őstag

:) Köszi!

(#52013) Rick4 válasza johnny82 (#52010) üzenetére


Rick4
félisten

Kovácsautó, autócentrál, bárdi, unix, római akksi, auchan, tesco, metro, obi, praktiker. Az elmúlt 5-6 évben kb 5 akksit vettem, egy varta black 2 éves kora után megállt, egy bosch-t úgy adtam el, hogy 2 évig várt a sorsára, hébe- hóba autba is került, elvolt ezzel a körülménnyel, legutóbb pedig 2 év alatt két kevésbé márkás akksit vettem, egyik a johnson control által gyártott Gigawatt nevű akksi volt, volt, hogy havi 1x 3 percre indítottam be az autót, ezt szeretik legkevésbé az akksik, nem zavarta, hibátlan volt egy év után is, miután elkezdtem használni az autót, nem volt semmi különleges vele. Elég komoly a cég, a bosch akksikat is ez gyártja, ill rengeteg gyártóba a gyári akksikat is ők csinálják. Kovácséknál vettem a jászplasztikos Electric Power fantázianevűt, az is teljesen jól bírta, nem zavarta a napi 10 indítás sem, sőt, mikor télen nem volt oké valami, és hetekig úgy indítottam, hogy reggelente ment rendesen a hutyutyu, kb 1.5 perc volt, mire beindult a gép, na azóta le a kalappal azelőtt az akksi előtt, pedig nem adtam volna neki egy évet...De a mai napig sincs vele gond.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#52014) DarkByte válasza Rick4 (#52013) üzenetére


DarkByte
addikt

A hétvégén lett cserélve az akku a Felicia-ban, abban is egy Gigawatt akku volt amivel vettem, most egy Topla ugrott a helyére. Elég érdekesen pulzáltak a lámpák induláskor a kocsin egy hete és szaki megnézte, egyrészt már az akku is kb. 4-5 éves volt de mint kiderült a Felicia-ban a generátor széria hibája hogy a diódahíd felfogatása időnként fellazul és nem tölt rendesen. Apum szétszedte, kipucolta és meghuzigálta. Azóta most tökéletes, úgy indul mint a kisangyal :)

A gombelem tippeket köszönöm mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#52015) Rick4 válasza DarkByte (#52014) üzenetére


Rick4
félisten

Na igen, az nem túl jó, ha az akksit 12.5V alatt tartod, mert akkor szulfátosodik rendesen...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#52016) DarkByte válasza azbest (#52007) üzenetére


DarkByte
addikt

Egyébként ironikus ha tényleg lehet Kínából ilyen gomb elemet rendelni mert én is olyan kombóban akartam ezt a modult megvenni hogy legyen hozzá csomagolva elem de mindenütt azt írják hogy a szállítás miatt nem küldhetnek vele. Azt hiszem a linkelt eBay leírásnál is ott van.

[ Szerkesztve ]

(#52017) azbest válasza DarkByte (#52016) üzenetére


azbest
félisten

Na mondjuk az utóbbi éves kavarás miatt lehet nem sima ügy. Bár úgy olvastam az akkukra mennek rá elsősorban. Közben azon gondolkodom, hogy mikor volt utoljára akkut vagy elemet tartalmazó rendelésem... Januárban rendeltem két tévé tunert ShenZhenből, azok távirányítójában is cr2032 vagy hasonló elem szokott lenni.

Árulnak, az biztos [link] Lehet a megfelelő csomagolás hiánya miatt nem akarják egyben.

(#52018) Rawulf válasza azbest (#52017) üzenetére


Rawulf
őstag

Esetleg csoportos rendelésben tudnék hozatni Kínából CR2032 elemeket, de a kavarás azért van, mert lítium cucc ez is. Táblagép és telefon akksit sem ecccerű rendelni.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#52019) abridabri


abridabri
veterán

Tovabbra is keresek Alpenföhn Peter 79XX Edition / Peter 2 VGA hutot , vagy ha van valami mas brutal hutod 7950 es VGA ra . Joarasitva gondoltam (tehat hasznalt elsosorban ) :R
Hmvhely /Szeged szemelyes atvetel. Az se lenne hatrany ha ra tudnad varazsolni a VGAm ra ,mert en nem ertek hozza , es nem is akarok kockaztatni :B

(#52020) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kéne nekem valami régebbi PDA, asztali órának, naptárnak, néhány régi ppc játékra.
Ha valakinél kallódik egy, ne tartsa magában.
Dokkoló előny, akku állapota tökmindegy, mert mindig áram alatt lesz. Elölről nézve ne legyen túlságosan szálcsiszolva :D
Wifi nem feltétel, blútyúk igen.

(#52021) pilóta válasza FoxiestFox (#52020) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nekem van ilyesmim, valami HP. Majd megnézem...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#52022) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#52020) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kimaradt, hogy jelképes összegért :D

pilot: rendben, kösz

(#52023) Rawulf válasza FoxiestFox (#52022) üzenetére


Rawulf
őstag

Deák Ferenc? :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#52024) FoxiestFox válasza Rawulf (#52023) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tizedéért ;]

(#52025) nap válasza FoxiestFox (#52024) üzenetére


nap
addikt

Mondd ki, hogy sörcsoki. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#52026) Rawulf


Rawulf
őstag

Vagy mondj ki mást. Pl.: SH*T :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#52027) FoxiestFox válasza nap (#52025) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem-nem, direkt elkerülöm :D

(#52028) FoxiestFox válasza Rawulf (#52026) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A hülye :D

(#52029) pilóta válasza FoxiestFox (#52022) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na megvan, és még működis is :C
Egy HP iPAQ hx2000-es
Megvannak a leírásos könyvecskék, kábelek, töltö, CD, miazmás.
Még egy SD és egy CF kártya is van benne.
Valahol van egy BT GPS modul is valahol, azzal navigálni is tud :D

Eljösz megnézed?

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#52030) SirRasor


SirRasor
őstag

Picit off:
Szeretnénk kicseréltetni a bejárati ajtónkat és nekem a fémek tetszenek, mert jó masszívak, és azért azt csak nem tudják áttörni szokványos megoldásokkal.

..mondjuk egy konzervnyitóval?
Ez brutális:
https://www.youtube.com/watch?v=dhD4dYNJXwo :DD
..asszem mégse lesz fém :))

Make Love not war!

(#52031) proper válasza SirRasor (#52030) üzenetére


proper
őstag

elkezdesz ajtót keresni és majd csak leesik az állad majd az áraktól

semmi baj nincs ezekkel az ajtókkal csak ezekből is van ami papír betétes és 1 záras azt kerülni kell
2 záras és üveggyapot szigetelésűt kell keresni ha lépcsőházra nyílik akkor tökéletes ha utcára nyílna akkor lehet zsebbe nyúlni de az más tészta

a lényeg hogy megfelelő szakemberrel építtesd be mert az sokat jelent

én sokat nézegettem az ajtókat de inkább ilyen mellett döntöttem, ha meg akarod tapogatni eljöhetsz

műanyag biztonsági ajtó meg nem lesz 150 alatt ami jó

(#52032) partymaci


partymaci
aktív tag

Hivás Canoscan lide scanner elvihető, sör,csoki jeligére.
Működik csak a kép amit scannel torz. Használtan vettem, szétszedték gondolom és nem tudták összepakolni normálisan. :)

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#52033) SirRasor válasza proper (#52031) üzenetére


SirRasor
őstag

Most elgondolkodtam elég rendesen.
Ez nem is tűnik olyan gagyinak és az ára is korrekt.

Make Love not war!

(#52034) proper válasza SirRasor (#52033) üzenetére


proper
őstag

úgy nézelődj hogy egy jó beépítés 15-20k

ebből kiindulva még elmegy az ár de ez is kínai ajtó ;]

(#52035) SirRasor válasza proper (#52034) üzenetére


SirRasor
őstag

Hol vetted a tiédet?
Lehet, hogy kínai, de a specifikációi alapján elég jó. Vagy idehaza felturbózták :U

Make Love not war!

(#52036) lugosi válasza FoxiestFox (#52020) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Van egy Acer N30-am, valami érintkezési probléma miatt akkuról nem megy csak hálózatról. Valami Windows fut rajta. Érdekel?

Ja látom közben már került egy.

[ Szerkesztve ]

(#52037) FoxiestFox válasza lugosi (#52036) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Várom a jelentkezőket hétfőig még, és pü röppent

(#52038) zeg válasza zeg (#52001) üzenetére


zeg
senior tag

Notivinyó eladva.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#52039) proper válasza SirRasor (#52035) üzenetére


proper
őstag

ment pü

(#52040) _Petya_ válasza SirRasor (#52035) üzenetére


_Petya_
őstag

[link]

Nekem ilyen van, atomkirály. Bátran ajánlom mindenkinek, megéri az árát!

szerk: #52033: DE, ez full gagyi, ugyanaz mint a kíniai amit konzervnyitóval kinyitnak. Laktam olyan helyen ahol ilyen volt, a tulaj szerint 2 hónap után hullott darabjaira a zárszerkezet, majd a garancia helyett pénzért cserélt második újabb 3 hónapot bírta. Másmilyet nem lehet beszerelni, mert teljesen szabványtalan cucc.

Petya

[ Szerkesztve ]

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#52041) totya694 válasza _Petya_ (#52040) üzenetére


totya694
őstag

(#52042) SirRasor


SirRasor
őstag

Basszus, újraindul a gépem..ma már másodszor, pedig csak youtubes videókat néztem.
Most fut a FurMark és a Prime95 egyszerre (tehát a táp is jó), hót stabil a gép, és a vinyók meg 100/100-asok.

Flash playert kikapcsoltam és a html5 alap videólejátszóval is újraindult!

Szóval nem értem :U

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#52043) Rick4


Rick4
félisten

Vegyetek internetzsinórt: [link] :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#52044) Rick4 válasza proper (#52031) üzenetére


Rick4
félisten

Erre mondjuk annyit, hogy 60-ért beépítik a vékony fémlemezes változatot, másnap leméred, elmész, és veszel 4mm-es fémlemezt, leszinterezteted, sőt, ha akarod, előtte akármilyen csilicsálé motívumot rávarrathatsz, és úgy szintereztetsz, majd a hátoldalára körben rakatsz 8-10 csavart és egyszerűen átcsavarozod a meglévő ajtón. Na azt nem fogják kinyitogatni, az tuti.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#52045) pmheros válasza SirRasor (#52042) üzenetére


pmheros
senior tag

cseréltél mostanában drv -t (akár Ms update -ből is)? hardvert (vga) ?

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#52046) SirRasor válasza pmheros (#52045) üzenetére


SirRasor
őstag

Lassan 1 éve semmi változás hardveresen, meg driverek terén is majdnem fél éve semmi. Updatek le vannak tiltva.
Egyedül arra tudtam gondolni, hogy X nap eltelt win8 update nélkül és kékhalállal honorálja, mert csak szoftveres hibára tudok gondolni. Vagy ez, vagy a firefox, mert buheráltam benne csomó memóriát érintő dolgot (pl: nincs disc cache), de azokat is legalább fél éve. Viszont most a napokban volt firefox update és eddig csak böngészés alatt szállt el a gép :U

Na thx a gondolatmenetet, így már 99%, hogy az új firefoxxal (a beállításaim függvényében) lehet valami..

Make Love not war!

(#52047) Rawulf


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#52048) Rawulf


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#52049) Lacielvtárs válasza Rawulf (#52048) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

már akkor is ez volt?
most annyi változik hogy a monitoron már a facsebóók van :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#52050) Rawulf


Rawulf
őstag

Most már igazán megjelenhetne az Elite IV...

"Please state the nature of the medical emergency."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.