Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63001) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Acer E1-472-t szeretnék feltölteni. Nem kaptam hozzá töltőt :U
Továbbá, ha van eladó töltője valakinek, akkor érdekelne.

Előre is köszönöm.

65W 19V 3.42A, kerek

(#63002) proper válasza johnny82 (#62999) üzenetére


proper
őstag

írtam, hogy mennyiért érdekel, komolyan

manapság nem tudom mi van a mobil piacon de mindenki többért adja a telefonját mint független újat a boltban
ezt nem neked szántam személy szerint csak úgy megjegyzem a többségnek

(#63003) Rick4 válasza _Petya_ (#63000) üzenetére


Rick4
félisten

Már benne volt a listában, de vannak jobb alternatívák, pl sima E27-es izzó 8-900Ft. Ha csak ez maradnak, akkor is inkább 3-4K-ért inkább veszek magamnak egy ilyen műkörmös lámpát, jó lesz az mg legközelebb is.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#63004) johnny82 válasza proper (#63002) üzenetére


johnny82
őstag

Hol lehet kapni független újat ennyiért?

mod: amúgy a hardveraprós árakat szoktam figyelembe venni. Plusz valamennyi kedvezményt mindig adok, ha szegedi veszi meg és nem írtam ki, hogy fix az ár (de 70-ért inkább odaadom rokonnak részletre).

[ Szerkesztve ]

(#63005) Ted_Beneky válasza johnny82 (#63004) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Vásároltam már johnny82 kollégától telefont és mindketten elégedettek voltunk utána.
Másrészről igaza van Proper kartársnak , én is tapasztaltam hasonlót, mint amit említett. Az én személyes kedvenceim azok, akik hirdetnek valamit, azután 3-4 napra rá reagálnak az érdeklődésedre.

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#63006) johnny82 válasza Ted_Beneky (#63005) üzenetére


johnny82
őstag

Köszönöm! :R

Már csak egy válasz kéne a legutolsó kérdésemre.

(#63007) proper válasza johnny82 (#63006) üzenetére


proper
őstag

melyikre? hogy komolyan érdekel e vagy hogy hol lehet kapni?

elég annyit beirni a gugliba hogy z3 compact ár és dobálja is ki az árukereső/olcsobbat/árgép linkeket

pl kinéztem a lumia 640-et ami mindenhol 42-45 még vodánál kártyásan is a 45

de mindenki 45 és felette árulgatja :Y

nálam a használt ár belővése az áfa minusz meg egy kicsi és az már kissé reálisabb árazás

[ Szerkesztve ]

(#63008) johnny82 válasza proper (#63007) üzenetére


johnny82
őstag

Az utolsó, hogy hol van ennyiért? Beírtam, nálam 97-98K között jött ki a legolcsóbb, sufni gsm-es garival. Üveget sem írnak hozzá, tokot sem, minőségi mágneses töltőt pláne nem. :N

(#63009) johnny82 válasza proper (#63007) üzenetére


johnny82
őstag

Bocs, azt elfelejtetem írni, hogy jelen estben kutyát nem érdekli a lumia 640 használt piaci ára. Mi köze van ennek a Z3C-hez?

(#63010) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Össze ne vesszetek már. :D

Ha drága, ne vedd meg.
Ha sokáig nem veszik meg, csökkents árat.

Szívesen!

(#63011) proper válasza johnny82 (#63009) üzenetére


proper
őstag

beszélgettünk a telefon árakról és csak ugy felhoztam példaként pl

de ez akármelyik tipusra igaz ha megnézel akármilyen aprós oldalt és megnézed mennyi az uj

de ha jól rémlik te is 110ért kezdted árulni :))

kb 70 a reális ár szerintem de ezt nem kérdezte senki és nem is érdekel senkit, neked nem kötelező eladni ennyiért és megharagudni sem fogok ezért
mindenki annyiért adja a dolgát amennyiért akarja, majd idővel mindig kiderül mennyiért is viszik el

nekem nem sürgös jelenleg a telefonvásárlás csak égeti a zsebemet már a pénz ;]

(#63012) lugosi válasza proper (#63007) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt is vedd figyelembe hogy sokan független telefont árulnak, aminek az ára magasabb mint egy szolgáltatói függő telefonnak.
Azon kívül a szolgáltatói telefonnál, ha nem kártyásan lett véve, fennáll a letiltás veszélye, ami szintén árcsökkentő hatású.

(#63013) proper válasza lugosi (#63012) üzenetére


proper
őstag

pont forditva nézed amit mondtam de mindegy

éppen azon vagyok kiakadva hogy a függő készülékeket IS drágábban adják mint az új függetlent
és a használt függetlent is drágábban adják mintha bemennék a boltba

nem is szeretek függő készüléket venni pont a letiltás miatt

de lényegtelen mert ez az én bosszúságom :))

[ Szerkesztve ]

(#63014) lugosi válasza proper (#63013) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem, akkor ez elkerülte a figyelmemet.

(#63015) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Digisek, nálatok hogy megy a net?
Nálam ilyen 5/8 jelenleg a 100/50.
A ping viszont jó, tehát a böngészésen nem nagyon látom, csak a letöltéseimen.

(#63016) bitpork válasza FoxiestFox (#63015) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63017) FoxiestFox válasza bitpork (#63016) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ausztriával még nem néztem, de oda még lassabb.
Router reboot már volt, igaz, csak admin felületről, majd mindjárt áramtalanítom is.
Szerk: az sem segített. Remélhetőleg holnapra elmúlik. :D

[ Szerkesztve ]

(#63018) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#63017) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Rendbejött.

De most akkor mondjátok meg: szerintetek lehetséges, hogy egy virtuális rendszerben végzett módosítás megzavarja a gazdarendszer hálózati adapterének beállításait?
Mert ez az egy változás volt ma a gépen, Backtracket és Kalit próbálgatok, ezekben machináltam a hálózati adapterekkel wifin és vezetékesen is.

Most az volt a hiba, amiért lassú volt a net, hogy LAN-on csak csepegett az adat... de még két gép közötti másolás is ilyen 120 kbps volt maximum... hiába volt router restart, ez nem változott.
Ellenben wifin minden oké volt... így leszűkítettem a laptop vezetékes adapterére, eltávolítottam a driverét, visszarakattam a Winnel, és azóta ismét jó.
Wtf?

(#63019) Rick4 válasza FoxiestFox (#63018) üzenetére


Rick4
félisten

Ha a virtuális rendszer lanja bridged lan volt, akkor elvileg nem lehetne baj belőle.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#63020) johnny82 válasza proper (#63011) üzenetére


johnny82
őstag

Rosszul rémlik. Az egy vadonatúj, nem szolgáltatónál vásárolt, gyári garis, fehér színű volt. 2 nap alatt elment, kicsit alkudtak belőle.

Kívánom, hogy találj magadnak ilyet, 70-ért. :R

(#63021) bb0t


bb0t
senior tag

Már a DHL sem a régi. Kihozza a 8-18 órás csomagomat 3/4 8-kor majd közli a kollégával, hogy ő már nem jön erre úgyhogy majd akkor hétfőn. Neked felajánl a Nespresso 3 időpontot, te kiválasztod mikorra kell a csomag a futár meg eldönti, hogy mikor van kedve kihozni. Szenzációs. :N

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#63022) Rick4 válasza bb0t (#63021) üzenetére


Rick4
félisten

Homárkodj egy kicsit, de előtte mindenképp írd meg a cégnek a sztorit.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#63023) bb0t válasza Rick4 (#63022) üzenetére


bb0t
senior tag

Nem akarom én ezt felfújni, névről ismerem a futárokat, fel szoktak hívni, normálisak. DHL-el küldjük a doksikat sokat jönnek erre, ez a futár valami kis tacskó lehet.

De egyébként vicces mert a DHL azt mondta, hogy a gonosz Nespresso nem írja rá a fuvarlevélre a kiszállítás időpontját. Ezért felhívtam a Nespressot gondoltam megkérdezem, ott meg olyan készségesek, hogy egyből felvették a kapcsolatot ők is a DHL-el. Mondtam, hogy nem kell már én is beszéltem velük majd lesz valami, csak jelezni akartam nekik az anomáliát, de hiába. :D

Na mindegy hát kávé az kell. :D Csak ilyenkor mindig elgondolkozok rajta, hogy sz@rrágó genya vagyok-e ha reklamálok, lúzer-e ha kényük kedvük szerint megcsinálnak velem bármit, vagy itt Mo-n mindenki egy kretén és tényleg csak így lehet. Nyugaton is tudsz rosszul járni, tudsz elégedetlen lenni, de ott legalább megindokolják és érvekkel támasztják alá a dolgokat itt meg nincs kidolgozva semmi, és mindenki hasraütésszerűen hozza a döntéseket. :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#63024) quailstorm válasza quailstorm (#63001) üzenetére


quailstorm
nagyúr

come on....

nem hiszem, hogy sehova se tudnám elvinni a cuccot
ketyeg a 14 nap

valaki legyen szíves kisegíteni egy Acer töltővel

(#63025) Rick4 válasza bb0t (#63023) üzenetére


Rick4
félisten

Megint más az, ha meg kell érteni egy szitut, akár közbejött valami, vagy csak sok cucc van másfelé, és erre sietős lett, persze, megteszi az ember, de magyarázat nélkül én se nagyon szoktam elnézni, legalábbis nem érzem, hogy nekem kellene engedni. :U

qualistorm: Ez még mindig az, amire linkeltem is a FB-os univerzális töltőt?

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#63026) quailstorm válasza Rick4 (#63025) üzenetére


quailstorm
nagyúr

semmilyen reakciót nem láttam rá, de lehet, hogy én vagyok a vak

(#63027) Rick4 válasza quailstorm (#63026) üzenetére


Rick4
félisten

A sztori ugyanaz, csak a másik eset Vesztor volt. De a dolog neked is áll: :K [link]

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#63028) lugosi válasza Rick4 (#63027) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Van ilyen a családban, nagyon szkeptikus voltam vele, de működik.

(#63029) quailstorm válasza Rick4 (#63027) üzenetére


quailstorm
nagyúr

annyira nem ugrálok érte, mert akkor most ki kéne adnom 5k-t, hogy kiadjak még 5k-t egy rendes töltőre ha jó a gép...
a bánatom az, hogy mire veszek egy gyári töltőt, lehet letelik a 14 nap

egyébként univerzális adaptert az mindig is akartam
majd meggondolom

[ Szerkesztve ]

(#63030) Rick4 válasza quailstorm (#63029) üzenetére


Rick4
félisten

Ha veszel egy ilyet, és eleve eldugod az asztal mögé, akkor minek másik töltő?

lugosi: Nekem is van ilyenem, elégedett vagyok vele. Egyet nem tudott, a Samsung ultrabook hipervékony töltőfeje nem volt benne a készletben, de vettem 4-500Ft-ért egy normál töltőfejről átalakító 10 centis kábelt, kiváló lett.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#63031) quailstorm válasza Rick4 (#63030) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mert az univerzálisat nem adom tovább, azért.
Nincs énnekem pénzem laptophegyeket tartogatni, mikor itthon P4 van...

(#63032) FoxiestFox válasza quailstorm (#63031) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pedig az jó móka, nekem csak azért nincs 3, mert 2 fér el az asztalon. :D

(#63033) bb0t válasza Rick4 (#63025) üzenetére


bb0t
senior tag

Ha felhívott volna és azt mondja, most jár erre nem tudja megoldani és megkérdezi, hogy jó-e a hétfő azt mondom, hogy igen.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#63034) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Marós szakit tudtok ajánlani ?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63035) macilaci78 válasza bitpork (#63034) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tudok. Győrbe költözött a pénz miatt. :P
Milyen anyagot kéne marni? (Mert ez sem mindegy annyira.)
Unokabátyám Szőregen fémmegmunkáló cégnél dolgozik.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#63036) bitpork válasza macilaci78 (#63035) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Egy konyhai robotgépbe bakelit asszem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63037) macilaci78 válasza bitpork (#63036) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bakelit... Ötletem sincs. Az nem fröccsöntött technikával készül?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#63038) bitpork válasza macilaci78 (#63037) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mit számít mivel készül? :U Most van egy nagyobból leesztergálva méretre, de fogakat nem tudunk bele marni ,mert nincs hozzá cél szérszám, ezért keresek maróst aki mögcsinájja :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63039) macilaci78 válasza bitpork (#63038) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem akarok okoskodni, nem értek hozzá, de tippem szerint a marandó anyag szerkezete befolyásolja a marást. A bakelit nem tudom, hogy viselkedik, de lehet, elreped, eltörik a fogak bemarásánál, ugyanakkor fröccsöntéssel meg tartós alkatrészt lehet belőle csinálni...
Majd a marós megmondja. Műanyag maróst nem ismerek. :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#63040) biomassza válasza quailstorm (#63029) üzenetére


biomassza
csendes tag

Van egy elfekvő, a számok stimmelnek, azt viszont nem tudom, hogy csak egyféle véggel létezik-e. Feltölteni oda tudom adni, eladni nem szeretném (tartalék laptopé). Mennyire akut?

(#63041) quailstorm válasza biomassza (#63040) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Írtam, hogy sürgős a 14 napos elállási jog miatt. Ha működik a lapos, rendelek töltőt hozzá valahonnan.
Ez egy elég common vég, mm-t nem tudok fejből, de sokat láttam, kerek vastag.

Írok privátot.

(#63042) bitpork válasza macilaci78 (#63039) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A marós, az népi nyelven van és konkrétan forgácsoló, és menetvágó :U Felmentél BP -re és már is szédülsz beton nélkül?! :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#63043) bb0t válasza quailstorm (#63041) üzenetére


bb0t
senior tag

Milyen töltő kéne? Hány volt hány amper, és milyen DC dugó? szerk: mit jelent az hogy kerek? külső meg belső átmérője kell a DC dugónak. [link]

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#63044) quailstorm válasza bb0t (#63043) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Már írtam, de akkor még egyszer...

19V 3,42A 5,5mm átmérő

(#63045) bb0t válasza quailstorm (#63044) üzenetére


bb0t
senior tag

Bocs, a DC csatira vonatkozó részt nem találtam. Mindegy ha találsz a lapunkon olyat ami jó akkor feltöltheted vele a gépedet.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#63046) quailstorm válasza bb0t (#63045) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Már nem kell, köszönöm.

Változott a helyzet. Töltő már van. 3 ágú bizbasz kábel kell, amit belarakok, mingyá megnézem hogyhíjják.
IEC 320 C5 Micky

(#63047) martonx


martonx
veterán

Sziasztok,

Mivel itt mindenki ért mindenhez megkérdezném, hogy a saját 4 gyerekes extrém igénybevételünkre milyen mosógépet ajánlanátok. A második gép készül kihullani alólunk, és jó lenne végre valami olyat venni, ami garantáltan sok évig bírja a komoly igénybevételt (értsd nem heti 1-2 mosás, hanem napi 1-2).

Én kérek elnézést!

(#63048) macilaci78 válasza bitpork (#63042) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tök mindegy a szó etimológiája, ha a megmunkálni kívánt anyag például alkalmatlan a feladatra. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#63049) macilaci78 válasza martonx (#63047) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bemész egy mosodába és megnézed a típust. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#63050) Rick4 válasza martonx (#63047) üzenetére


Rick4
félisten

Eddig minden minden mosógépünk ment napi 1-2-t, most 2 éve egy 55K-s fagor van, előtte 13 évig egy 60K-s whirpool volt, ide csak felültöltős jöhet, elöltöltős nem. Nem a mosások számával van a baj, hanem hogy mi kerül a gépbe, és az milyen dolgokkal nyomja tele a mosóvizet. Itt a ruhákkal még nem lenne baj, de kutyaplédek, kisebb belépőszőnyegek is belekerülnek, amiben a berakáskor van 15 deka homok, a gépek mégis bírják. Igaz, nem pakolunk bele 20 kiló cuccot csak azért is, inkább menjen bele kettőben.

Szóval más baj lesz ott... :D Egyébként is, ki tudja, a gyereken, meg rajtad kívül még hány férfire mos az asszony. ;]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.