Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88001) fradi81


fradi81
veterán

Aprilia SR 50 R Factory 150.000Ft

moto g72, Ninebot d28e

(#88002) veze válasza quailstorm (#88000) üzenetére


veze
őstag

nálam a Digi, mivel nem kértem semmi extra előfizetős csomagot mellé külön ( amihez már mindenképp kell a routeres cucc) igy csak sima ONT eszközt adtak, ami ugy visekedik mint egy modem, nincsenek wifis és router képessége se, így kérni se kellett hogy állítsák át. UTP jon ki belőle a sajat routeremhez, és antenna kábel a tv-knek és minden tv működik róla nem kell STB se hozzá
Persze ami nem HD képes ( volt olyan is, 20 éves crt) azon a HD csatornák se lesznek azok, de amugy igen .)

[ Szerkesztve ]

(#88003) Valkűr válasza veze (#88002) üzenetére


Valkűr
őstag

Remélem itt csak olyan lesz ami nem szol bele a sebességbe amit a mostani routerem kezelni tud!

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#88004) fradi81 válasza fradi81 (#88001) üzenetére


fradi81
veterán

Tárgytalan elkelt.

moto g72, Ninebot d28e

(#88005) Rhino666


Rhino666
őstag

Üdv!

Vett valaki mostanában normális forgószéket?

Magas háttámlás, fém lábcsillagos, valódi bőr kivitelűt hol lehet venni 100k alatt? :F

Az se volna baj ha kímélné a sérvemet.

Szeretnék egy olyat, amit nem kell másfél év után kidobnom.

Köszi a tippeket. :R

Üdv:
Rhino666

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#88006) macilaci78 válasza Rhino666 (#88005) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vatera, jófogás.
Ha pedig egészségügyi panaszod van, akkor vegyél valami jól paraméterezhető széket. Engedd el a valódi bőrt, talán a fém lábcsillagot is és nézegesd a gémer székeket.

Anno az Antares-nél vettem jó széket, mai napig használja egy barátom. Nem tudom, megvan-e még a szegedi üzletük, de tán Domaszéken van a székhelyük.

A Telekomnál dolgoztam, valami profi székeket raktak alánk, 150 kg teherbírással, 10 év garival. Nem is volt bajom velük, de a 40-50 kilós kislányok rendszer törték őket. Agyam nincs, hogyan. Egy olcsó Jysk-ös széket használtam napi szinten 12 évig, a gyári hintamechanika eltört, az Antaresben cseréltettem, semmi baja nem volt utána. (Persze a műkőrt kikezdte az idő.) Pár éve adtam oda egyik fórumtársnak ingyen, de ő már a 4. szépet pusztítja azóta. Ezek szerint a szék ilyen: valakinek beválik, másnak nem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#88007) csoszogi válasza Rhino666 (#88005) üzenetére


csoszogi
tag

nézd meg a Printker-t. Olcsó székek vannak, ki is próbálhatod. Sokféle van, egy próbát megér. Jysk-ben is vannak jó székek nem túl drágán.

abban igaza van macilaci78-nak, amit a székekről írt ahány ember annyi féle.

[ Szerkesztve ]

(#88008) ShadowX válasza Rhino666 (#88005) üzenetére


ShadowX
őstag

macilaci78 mondja jól. Antares.

Szatymazon van a gyár, de forgalmazza több üzlet is Szegeden. Én a Dominó irodabútornál vettem az enyémet (Rózsaszín rendőrség és Iparkamara között). UFO a neve. Gyakorlatilag mindene paraméterezhető volt, én nagyobb seggtámlával kértem az enyémet. Nyilván a szivacsot ki lehet ülni mindegyiken egy idő után, de mivel jól szerelhetőek a székek, így szerintem megoldható az újraszivacsozás (mégegyszer, ha kell) kárpitosnál is. Mechanika szempontjából jelenleg úgy látom, hogy egy atomrobbanás sem fogja tönkretenni. Erős, vastag anyagok, nagyon össze vannak rakva.

Nálunk az irodában steelcase-ek vannak, de azt beszerezni sem lehet magánszemélynek, meg egy kisebb vagyon. Persze nagyon profik, de azért van egy határ árban...

(#88009) Rhino666 válasza macilaci78 (#88006) üzenetére


Rhino666
őstag

Sajna nekem a fém lábcsillag és a valódi bőr hiánya garancia arra, hogy 1-2 év után kuka legyen. :(

Tört már el alattam műanyag lábcsillag és a műbőr/PU/ekobőr/PVC/bőr hatású/akármi hónapok alatt kiszakad mindig.

Printkerben csak műbőr van, a mostani is onnan van és nem bírta sokáig. :N

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#88010) _Petya_ válasza Rhino666 (#88009) üzenetére


_Petya_
őstag

IKEA Markus-t ajánlom, nagyon jól bírja, kényelmes is és csak 50k.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#88011) Rhino666 válasza _Petya_ (#88010) üzenetére


Rhino666
őstag

:R

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#88012) martonx válasza Rhino666 (#88009) üzenetére


martonx
veterán

Mömax-ban vettem legutóbb széket, emlékeim szerint 40K körül volt. Napi 8-14 órát ülök benne, szerintem egész korrekt. Mondjuk még csak fél éve van meg, eddig nem volt vele gond (pedig a súlyom se kicsi :D )

Én kérek elnézést!

(#88013) macilaci78 válasza Rhino666 (#88009) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Markus-t sokan ajánlják, akcióban 35-36k volt.
Alattam is tört el az Antaresben vett szék lábcsillaga (inkább csak repedt) pár hónappal a vásárlás után, szó nélkül cserélték megerősítettre. Súlyra és szemre is több anyag volt benne.
Amikor az IKEA-s hintamechanika tört el, nem egyedül ültem a székben és dinamikus terhelést kapott... De az alkatrészcsere ezt a problémát is tartósan orvosolta.

A bőr szétszakad, garantálom neked. Autós topikokba nézz be, rendre ott lesznek a panaszok a bőr kárpitra. 200k km autó átlag 80 km/h sebességgel 2,5k üzemóra, ez kb 300 munkanap 8 órás ülőmunkával. :U A tetejébe bele is izzadsz/sülsz és csúszik is.
A Markus is textilbőr: egy vékony felső réteg marhabőr textilre kasírozva, ki fog repedni a széleken. Ettől függetlenül jó hírnek örvend, kényelmes. Nekem a deréktámasza gyenge, ott van, ahol kell, de a hálós anyag miatt nem elég merev és tartása csak hátrébb van. Ki kell próbálni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#88014) Cyrin válasza _Petya_ (#88010) üzenetére


Cyrin
addikt

Én is ezt használom, csak a szövetes verziót, és 25-ért vettem akcióban.

(#88015) quailstorm válasza macilaci78 (#88013) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Team irodabútorban nézelődtél már?

Mondjuk én pont magas támlás fém lábcsillagosról váltottam ergonómikusra, úgyhogy ilyen paraméterrel széket nem vettem mostanában. De amikor néztem, Jyskben nem voltak túl tartósak.

[ Szerkesztve ]

(#88016) sarkanyolo2 válasza quailstorm (#88015) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Erősítő (hibás) + hangfal kombó valakinek? Aki innen veszi azzal megbeszéljük az árat. :D

ITT A KÜTYÜ

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#88017) macilaci78 válasza quailstorm (#88015) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Itthon már nincs forgószék, koncepciót váltottunk.
Munkahely meg nem az a sztori.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#88018) SirRasor válasza macilaci78 (#88017) üzenetére


SirRasor
őstag

Na mesélj, milyen koncepciót.
Én is azon vagyok, mert józan ésszel végiggondolva semmi keresnivalója egy széken háttámlának és karfának. Ha ezek nélkül kényelmetlen az ülés, akkor itt az ideje felkelni.
Nyilván ezt nem lehet mindenhol eljátszani...de amúgy hátizom és derékizom bizonyos része elsatnyul, ha állandóan kitámasztjuk.

Munkahelyre vettem fit-ballt, de NEM JÓ. Az állandó rugóztatás kifejezetten rossz a gerincnek 1-2 óra után.
Térdeplőszéket kerestem, na az jó akár 1-2 órára is. Azt váltogatom a rendes székkel és így már elviselhető a 8 óra. Meg közben nyilván sokszor felkelek, csinálok olyan munkát, amihez éppen nem kell ülés.
Igazából egy szélesebb hokedli kéne még, amin lehet törökülésben ülni :U

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#88019) Amarth


Amarth
aktív tag

1.5 szobás albit valaki nem tud?
Gyerekkel költöznék.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#88020) tisn válasza ShadowX (#88008) üzenetére


tisn
addikt

az ufo jo szek, raadasul kerheto vastagabb uloparnaval is. sajna kozvetlenul az antarestol szerintem dragabb, mint egyes webshopokban :)

(#88021) tisn válasza Rhino666 (#88009) üzenetére


tisn
addikt

az ufonak fem labcsillaga van, muanyag boritassal :)

joval 100 felett vagyok sajnos

(#88022) sarkanyolo2 válasza Amarth (#88019) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Írj, 1 hónap múlva költözök ki a mostaniból. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#88023) Amarth


Amarth
aktív tag

Annyit sajna nem tudok várni.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#88024) macilaci78 válasza SirRasor (#88018) üzenetére


macilaci78
nagyúr

[kép]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#88025) Rhino666 válasza Amarth (#88019) üzenetére


Rhino666
őstag

Jövő héten szabadul fel egy, ha minden igaz.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#88026) Rickeffe válasza SirRasor (#88018) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Szakdoki nekem azt mondta, hogy jó lehet a fitball is meg sok másik szék is de a lényeg az lenne, hogy kb. 2 óránként máson ülj, más pozícióban legyél.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#88027) ShadowX


ShadowX
őstag

Mekkora méretre most egy ONT a DIGI-nél? Most raknak át optikára és szűkös a hely ahová szeretném rakni. :(

(#88028) martonx válasza ShadowX (#88027) üzenetére


martonx
veterán

Kisebb, mint a tp-link archer c9 routerem.

Én kérek elnézést!

(#88029) _Petya_ válasza ShadowX (#88027) üzenetére


_Petya_
őstag

Ne rakd szűk helyre mert brutál módon melegszik.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#88030) sarkanyolo2 válasza sarkanyolo2 (#88022) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ugyanitt, 52nm-es lakás kiadó a szilléri közepén. 5 emeletes legtetején, lift ugye nincs,de nem para. Közepesen bútorozott. 80+rezsiért veszem ki jelenleg. 105-110-ben szokott megállni egy hónapban.

Kb. Június 21-én költözhető.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#88031) Amarth válasza Rhino666 (#88025) üzenetére


Amarth
aktív tag

Megoldódott, köszi!

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#88032) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Invitel net másnál sem megy?

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#88033) Agyasima


Agyasima
senior tag

Béláim az úrban! Tudjátok-e, ilyen kábelt hol tudok venni Szegeden holnap? (esetleg ma) Az idő szorít, az internetes raktárkészletek Szegeden bénák. (A nézd meg itt vagy ott most nem segít, tuti hely kéne.)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#88034) Ezekiell válasza Agyasima (#88033) üzenetére


Ezekiell
veterán

Elektro pince Dugó tér, ott már vettem ilyet, tartanak. Ott amúgy is van minden IS :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#88035) regvoltrossz válasza regvoltrossz (#88032) üzenetére


regvoltrossz
tag

Mint valósziínűsíthető, az Invitel hálózatával lehet baj a városban. Amikor bejelentettem dél körül, az ügyintéző annyit mondott, hogy "hű ma már nagyon sokan hibát jelentettek Szegedről. Jó akkor ide is kiállítok egy hibajegyet..". Persze azóta sincs net, azaz két napja. Képes volt hétvégén elromlani, amikor a szerelők csak hétköznap dolgoznak. :) Legalábbis így képzelem el..

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#88036) Agyasima válasza Ezekiell (#88034) üzenetére


Agyasima
senior tag

Gracias! :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#88037) fecus


fecus
őstag

Megakadtam az Ubuntu szerveremen a Network Managerrel. Szerintetek melyik topikban tudnak segíteni? Hol tegyem fel a kérdésemet?
Létrehoztam egy bridge-t a hálókártyák között, pontosnak tűnő leírás alapján, de a csatlakozó cuccok nem kapnak IPV4-et csak 6-ot.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#88038) pulutodurumo válasza fecus (#88037) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Esetleg linux haladóknak?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#88039) mimi82


mimi82
tag

Sziasztok!
Kimaradt építőanyag eladó,ha kell valakinek.
Bolti alatt!
mapei keraflex s1 25Kg 4db zsák 4500Ft.
mapei ultraplan eco 20 23Kg 4db zsák 3000Ft.
Haverom cucca ide hozta,hogy útba legyen. :-)
Érdeklődni Pm-be.

Üdv.:
mimi

(#88040) fecus válasza pulutodurumo (#88038) üzenetére


fecus
őstag

Ez jó lesz. Kösz. Feltettem a kérdést.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#88041) totya694 válasza mimi82 (#88039) üzenetére


totya694
őstag

Ezek után még a haverod? ;]

Üdv:Attila

(#88042) Agyasima válasza totya694 (#88041) üzenetére


Agyasima
senior tag

Akartam mondani, hogy amíg alszik, öntse ki az S1-es ragasztóból. Az amúgy is elég tartós cucc. ;]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#88043) mimi82 válasza totya694 (#88041) üzenetére


mimi82
tag

Szokott segíteni rajtam (burkol) és is úgy teszek.
1994-óta haver. :K

(#88044) totya694 válasza mimi82 (#88043) üzenetére


totya694
őstag

Gondoltam,hogy oka van

Üdv:Attila

(#88045) pachito


pachito
őstag

Sziasztok, sűrített levegőt merre érdemes venni? Neten is néztem de az egész korrekt árra majdnem egy ezrest rádobna a szállítás úgy meg már nem nagy buli..

(#88046) macilaci78 válasza mimi82 (#88043) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy burkoló burkolási segédanyagot nem tud sem tárolni, sem felhasználni? :F

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#88047) _Petya_ válasza pachito (#88045) üzenetére


_Petya_
őstag

Auchan, Media Markt, Ret, Műszaki pince.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#88048) pachito válasza _Petya_ (#88047) üzenetére


pachito
őstag

:R :R

(#88049) tisn válasza mimi82 (#88043) üzenetére


tisn
addikt

nalam ingyen elhasznalhatja, meg csempet is veszek hozza :)

(#88050) mimi82 válasza macilaci78 (#88046) üzenetére


mimi82
tag

Panel lomtárba?Így gyorsan elfogy. :Y
Építőipari cégnél melózik. "Szokott burkolni"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.