Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81001) fero02 válasza lorcsi (#81000) üzenetére


fero02
veterán

Jó az ár. Kérem ha lehet. :K :R

[ Szerkesztve ]

(#81002) lorcsi válasza fero02 (#81001) üzenetére


lorcsi
veterán

:K -okés

(#81003) csoszogi


csoszogi
tag

Ha valakit érint a közeljövőben, átadták a Trogir-Ciovo közti új hidat...:)

[link]

(#81004) totya694


totya694
őstag

Úgy tűnik,hogy az új Apró mindenki figyelmét leköti :DD Van is mit nézni rajta...

Üdv:Attila

(#81005) -juc-


-juc-
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani egy bevált, jó ingatlanost, akibe némi lelkesedés is szorult? (Akár priviben.)
El kéne adnom a panellakásomat, de már csak futólag szoktam Szegeden járni.
:R

(#81006) tisn válasza -juc- (#81005) üzenetére


tisn
addikt

milyen, mennyiert?

(#81007) -juc- válasza tisn (#81006) üzenetére


-juc-
aktív tag

55 m2 (+1/3 tárolórész az alagsorban), a Hont Ferenc utcában a trolivégállomásra néz, 4. emelet egy 5 emeletesben. Lift nincs, erkély van, klíma van... A mosógépet (működik, de csereérett), a hűtőt, meg valamennyi bútort otthagynék (amiket a lakással vettem). A kádra ráfér a felújítás (újrazománcozás), de sosem jutottunk oda 2015 óta. Elég kulturáltak a szomszédok, a lépcsőházból pár éve elköltözött a két "gáz" lakó.
Nagyságrendileg 13M körül láttam hasonlókat hirdetve, de nem néztem még teljesen utána. Ez egy hirtelen döntés, tegnap született.
Holnap megyek le, pár nap alatt össze akarok csomagolni, ha esetleg érdekel.

(#81008) csoszogi


csoszogi
tag

üdv

Tudtok helyet iss Szegeden, ahol lehet kapni teljesen műanyag, tengeri cipőt? A webshopok nem játszanak, fel kell próbálni mindenképp (széles lábfej, magas rüszt..:) ). A Decathlon, Árkád kombót végignéztük.

Lehet egyáltalán máshol tengeri cipőt venni Szegeden?

Kösz a választ.

[ Szerkesztve ]

(#81009) Ted_Beneky válasza csoszogi (#81008) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Milyen az a tengeri cipő? Bemehetsz vele a tengerbe és nem szúrja meg a tsün a talpad vagy a hajó fedélzetére jó, ha felcsap a hullám?

A webshoposat visszaküldheted pont ilyen okból.

Vagy vegyél papucsot, abból kifolyik a tengervíz :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#81010) Gondwana válasza csoszogi (#81008) üzenetére


Gondwana
addikt

Dallàsz melletti Lidlben vettem két hete a fiamnak nylonszandàlt vitorlàzàs előttre + utànra.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#81011) csoszogi válasza Ted_Beneky (#81009) üzenetére


csoszogi
tag

igen hogy ne szúrja meg a kő sün satöbbi. A gyerkőcök igen aktívak, mindenhva felmászkálunk sziklás helyekre. Amik voltak textil alapúak szétszakadtak, kőbe akadás miatt, a puha talpuk meg elkopott-elronygyolodott egy hét alatt, ezért gondolok most más anyagúra.
GOndwana: kösz, meglesem hadd kérdezzem már meg mi az a Dallász :F

[ Szerkesztve ]

(#81012) Gondwana válasza csoszogi (#81011) üzenetére


Gondwana
addikt

Szabadkain a kùtfùròk

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#81013) Rick4 válasza -juc- (#81005) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem felrakod a jófogásra, és 1 hét múlva találkozol egy nap alatt 4 érdeklődővel, egy újabb hét múlva pedig az ügyvédnél a szerződés aláírásakor a négyből az egyikkel. Gondolom két nap megér neked is 4-500 ezret.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#81014) -juc- válasza Rick4 (#81013) üzenetére


-juc-
aktív tag

Tesóm is ezt mondta: most lesz az egyetemi ponthúzás, és utána villámgyorsan elviszik, Te pedig megerősítetted a véleményét. A próféta szóljon belőletek! :R
Csak alapvetően én nem vagyok ilyen optimista. :B Persze 1 hét múlva is átadhatom a stafétát egy ingatlanosnak, ha nincs érdeklődő...

[ Szerkesztve ]

(#81015) Doggy dog


Doggy dog
senior tag


Sziasztok.
Autó klímaszerelőt tudtok ajánlani?
Könnyezik a kompresszor :/
(Rácz-ot ajánlotta ismerősöm)

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#81016) Rick4 válasza -juc- (#81014) üzenetére


Rick4
félisten

Ha elkel a lakás, ne felejtsd a részem. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#81017) Ted_Beneky válasza -juc- (#81014) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A villámgyorsba a jó ár is belejátszik, érdemes tanulmányozni a konkurenciát :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#81018) pilóta


pilóta
nagyúr

Van egy Canon 4400F típusú szkennerem. Nem tudom jó-e, vagy mi van vele, évekig állt a polcon.

Ha kell valakinek, akkor elvihető ingyen.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#81019) -juc-


-juc-
aktív tag

Ingyen elvihető 3 zárt terrárium.
20*20*20 cm, pókot szoktak ilyesmiben tartani. Repedt (de nem törött, azaz funkcióját betölti) az ajtaja.
30*30*60 cm álló, az egyik ajtaja sajnos eltört, a sínek megvannak, de öregek; fém szellőzőrácsok vannak beépítve elöl és a tetején, anoliszoknak készült.
30*50*70 cm álló, ez elvileg hibátlan, anoliszoknak készült, legutóbb leopárdgekkó lakott benne (fektetve használva); fém szellőzőrácsok vannak beépítve elöl és a tetején. Alatta van egy 50*70-es bútorlap.
Elvihető a lisztkukac-tenyészetem is, zárható műanyag doboz szellőzőráccsal, utoljára akkor vettem kukacot, amikor ebbe beletettem 1 adagot, azóta önfenntartó. Etetésük: liszt, dara, almacsutka, uborkavég...

(#81020) Old fox válasza pilóta (#81018) üzenetére


Old fox
tag

Pü!

[ Szerkesztve ]

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#81021) nap


nap
addikt

Régi "Gazdálkodj okosan!" társasjátékot keresek.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#81022) -Tsaba- válasza _Petya_ (#80992) üzenetére


-Tsaba-
tag

Én a Pilóta Panziót ajánlanám, bár nem apartman de szerintem nagyon hangulatos (is)....

(#81023) Rimuru válasza nap (#81021) üzenetére


Rimuru
veterán

Mennyire regi? :D

Vigyázat, csalok!

(#81024) nap válasza Rimuru (#81023) üzenetére


nap
addikt

Ezres a legnagyobb címlet, lakásvásárlás 70 000, takarekbetétkönyv 5000/10000.
Szerintem 30+.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#81025) _Petya_ válasza -Tsaba- (#81022) üzenetére


_Petya_
őstag

Köszi :)

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#81026) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Használt számítógép boltot tudnátok mondani, ahol valószínűséggel kapnék mondjuk AM3-as vagy AM3+ alaplapot?

We are only Stardust...

(#81027) pulutodurumo válasza Jinxb1rd (#81026) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Talán a Bécsi körúton.

Pc Bontó Ker. Szolg. bt. Szeged, Bécsi krt. 25, 6722

(62) 202 008 Google maps

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#81028) Lacielvtárs válasza nap (#81021) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nekem tesco gazdálkodj okosan van :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#81029) mimi82 válasza nap (#81021) üzenetére


mimi82
tag

Szia!
Próbáltad a vaterán?
Sok szerencsét kívánok!

(#81030) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.
Nem tudjátok miert volt, áramszünet felsővároson? Azóta nincs telekom otthoni szolgáltatás sem, de már dolgoznak rajta elméletileg.

(#81031) nap válasza mimi82 (#81029) üzenetére


nap
addikt

Köszi a tippet!
Sajnos, az ország másik végén található, ami engem érdekel.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#81032) FoxiestFox válasza nap (#81031) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Napjainkban ez egy elég könnyedén és olcsón áthidalható akadály. Még a Magyar Posta is képes rá :D

(#81033) Vesztor87 válasza -juc- (#81014) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Mi decemberben adtuk el a panelt 5 nap alatt, nem kell félni tőle. Jól kell belőni az árat, el kell dönteni árulni/eladni akarod -e :)

(#81034) -juc- válasza Vesztor87 (#81033) üzenetére


-juc-
aktív tag

Köszi a biztatást, holnap jönnek megnézni. Meg arra számítok, hogy holnaptól lesz még több valós érdeklődő is az esti ponthúzás után. Szerintem már az összes helyi ingatlanos felajánlotta a szolgálatait. :D

(#81035) macilaci78 válasza -juc- (#81034) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Budapest topikban mesélte valaki, hogy felrakta a lakását ingatlan.com-ra, majd 1-2 nappal később ugyanazokkal a képekkel, adatokkal még 3-4 példányban futott a hirdetés ilyen-olyan ingatlanosok révén, akikkel persze semmilyen kapcsolat nem volt. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#81036) veze válasza macilaci78 (#81035) üzenetére


veze
őstag

és ez mire jó?
ha hozzá megy a vevő akkor kussba maradhat mert semmi köze az eladóhoz.
hiába ígér(ne) bármit a vevőnek, az eladó elhajtja a pcsába őt is meg az ő vevőjét is ha nem teszik neki valami

(#81037) -juc- válasza macilaci78 (#81035) üzenetére


-juc-
aktív tag

Kemény... Ha nekik jó így... Csak éppen ki fizet nekik? Ha sikerdíjért dolgoznak lakást keresőknek, akkor sem értem, mi értelme tovább hirdetni, hiszen ha jó az ajánlat, akkor felfigyel rá a konkurencia is. :F

veze: Plusz az első kérdésnél kiderül, hogy életében nem látta a lakást, csak felolvasni tudja a hirdetés szövegét, ha valamit tudni szeretnének. És még jó eséllyel a konkrét címet sem tudja.

[ Szerkesztve ]

(#81038) nap válasza -juc- (#81037) üzenetére


nap
addikt

Azt éppen most nem tudja megmutatni, van másik hasonló...
Növeli a kínálatot, így több vevő jön, előrébb van az internetes keresésekben, ilyesmi.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#81039) -juc- válasza nap (#81038) üzenetére


-juc-
aktív tag

Értem, akkor csalinak kell, mint amilyen hirdetésekkel találkoztam, amikor BP-i albikat kerestem. :W Egyetlen valós sem volt, persze nyilván nem a drágákat próbáltam felhívni.
Majd körbenézek, ha lesz időm. :R

(#81040) macilaci78 válasza -juc- (#81039) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Meg ha van már 2-3 komoly érdeklődő, akkor felhívja a tulajt...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#81041) Ted_Beneky válasza macilaci78 (#81040) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ezt a "komoly érdeklődő" kifejezést sohasem értettem. A zsebében van a vétel ár ? Vagy mitől komoly?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#81042) pilóta válasza Ted_Beneky (#81041) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ráncolja a homlokát :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#81043) Ted_Beneky válasza pilóta (#81042) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Akkor már találkoztam vele! :-)) Látta a beméretezett alaprajzot a hirdetésbe (ő mondta), de azért eljött élőbe megnézni hátha nagyobbak a szobák. És 95%-ban már előre tudta, hogy nem veszi meg, (ezt is ő mondta), de csak eljött hogy ráncolhassa a homlokát :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#81044) -juc- válasza Ted_Beneky (#81043) üzenetére


-juc-
aktív tag

User error, nem tudott teret tágítani.

(#81045) Ted_Beneky válasza -juc- (#81044) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Lesz érdekes figura nálad is, ne aggódj :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#81046) macilaci78 válasza -juc- (#81044) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A tulaj megbizonyosodott arról, hogy a ház rendben van statikailag. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#81047) totya694 válasza macilaci78 (#81046) üzenetére


totya694
őstag

Ha egyszer valaki igazából belerúg az ajtófélfába szerintem rendben fogja találni a lakás keménységet :K

Üdv:Attila

(#81048) Rick4 válasza macilaci78 (#81035) üzenetére


Rick4
félisten

Telefonszám a kép közepére vízjelként, és meg is van oldva. De amúgy egy pár hívást érdemes lett volna megereszteni ismerősök telefonjáról, hogy komolyan érdekel, itt a pénz, mikor mehet megnézni...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#81049) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Szegeden tudtok ajánlani telefonszervizt? iPhone-ról lenne szó.

(#81050) Ted_Beneky válasza Corpuscle (#81049) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én nem, de jó a csigád! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.