Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73640) Flashget


Flashget
félisten

A-tól Z-ig volt alkalmam letesztelni a H6500-at a 4 magos procijával együtt.
Tény, hogy a külső HDD-ről a BD filmet és annak m2ts fájlját reccenés nélkül vitte. A 3D-s filmet is de nem kandencia helyesen. Olyan volt az egész mint amikor a sima tv adást váltaná valaki 3D-re. Én mondtam nekik ez nem igazi 3D majd megmutatom azt is milyen a kölcsönadott lejátszómmal.Arra jó, hogy a 3D-s szemüveg párosodjon a tv-vel de semmi másra. Aki elhiszi, hogy a tv beépített lejátszója über fasza óriási tévedésben van. Továbbra is az én véleményem, hogy mezei avi lejátszásra jó (pl. tv sorozat netről leszedve) minden máshoz egy külső lejátszó kell, hogy élvezni is lehessen a képi megjelenést.
Smart szempontból pedig veri a 2 magos procis tévéket, de ebben semmi meglepő nincs. Gyorsabb böngészést jelent a tv-vel és az említett m2ts fájlt reccenés nélkül viszi. Az 1 magos D6500 meg csak homokórázott vele.
Maga a tévézés az F6500/6640-hez képest semmiben nem különbözik a menü része is 85-90%-ban ugyanaz.
A konzolos játékot (xbox) ma este fogják kipróbálni rajta miután az illetőnek meghozta a jézuska. :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.