Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150801) espi38 válasza Vhiktor (#150799) üzenetére


espi38
őstag

köszönöm a válaszod, akkor a megadott típusok közül fogok választani, remélhetőleg megbízható lesz a márka ugy mint az eddigi összes Samsungom.
Nézelődtem én a Samsung 65"keszulekei között de ezekről mind lebeszeltek, mert hogy gyenge panelek vannak az összes 2020 utáni szériákban :W

(#150802) Redneck


Redneck
veterán

Meghalt az UE40D6500-as TV-m 9 évesen, így lecserélem. Egy ideje felül csíkosodott, de mostmár lejjebb is csinálja, felül pedig szellemképesen vibrál.
Rendeltem GRX-ből egy 55Q80T-t, 250-ért. Szerintetek jól döntöttem? Ebben az árban a TCL 55C728 volt még amivel szemeztem, illetve az idei Samsung modellek, de azoknak elvileg gyengébb a képe, rádásul drágábbak.

Alaposan meg fogom nézni, ha valami nem okés vele, elállok a vásárlástól. Van tippetek, hogy mit nézzek meg leginkább, hogy rendben van-e a panel benne?

Szerk:
Korábban Q90T volt a terv, de az egy százassal drágább, és most nem szeretnék többet áldozni rá. Azt hiszem, így is előrelépés lesz.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#150803) Elar válasza Vhiktor (#150786) üzenetére


Elar
senior tag

Köszi
És Q70T vs Q70A ? :)

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#150804) Vhiktor válasza espi38 (#150801) üzenetére


Vhiktor
veterán

A 715 csak 60 Hzes.
A 725 és 728 között nem tudom mi apontos különbség.

Én a C728-at teszteltem [link] az rendben volt, viszont azt tudni kell, hogy a max fényereje 320 nit körül van, tehát a HDR és Dolby vision nem lesz annyira ütős. Kontrasztja viszont jó.

Most egy C825 van nálam, az más kategória, de cserébe jóval drágább is.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#150805) wallace 234 válasza Redneck (#150802) üzenetére


wallace 234
őstag

Q80T egy jó tv! 2021-es év, eléggé felemás lett sokkal több ips panelt, kapott a Samsung. Normál tartalom mellet nem látsz hibát, akkor szerintem felesleges azt keresni. 14 napos elállásod van használd,, vegyesen ha akkor találsz hibát akkor el állsz tőle. Persze vannak akik egyből teszt képeket nézegetnek, azt lehet ott lesz egy kis elváltozás de normál tartalomnál sose fog zavarni.
Elar. #150803

#150803
Q70A dual ledes, 2 különböző színű ledet használnak, ha jól emlékszem kék meg sárga ledet. Így segítve a jobb színeket.

[ Szerkesztve ]

(#150806) Vhiktor válasza Elar (#150803) üzenetére


Vhiktor
veterán

Őszintén szólva így hírtelen nem tudom mi a különbség a 2 között.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#150807) s_misi


s_misi
csendes tag

Valaki tudja esetleg, hogy mi a színhelyes beállítás a 65Q80A (VA paneles)TV-nél vagy milyen beállítások mellett érdemes használni, hogy a legtöbbet kihozzam belőle.

Köszi!

(#150808) Barney1981


Barney1981
csendes tag

Tegnaptól meglett a 32"-os LE32A551P2R utóda, egy QN90A (Neo QLED). Visszaküldött termék volt, így elég jó áron lett. A legelső kérdésem az volt a boltban, hogy VA vagy IPS. Kibontották az eladók, megnéztük, IPS. (Rögtön tudtam, hogy valószínűleg az előző vevő számára kiderült a paneltípus, és élt a 14 napos elállási joggal, bár a történet szerint meggondolta magát és inkáb OLED-et vett)
Bekapcsoltuk, nézegettem....hát én tökre nem találtam benne semmi kivetnivalót, be is lett rakva egy sötét filmrészlet, teljesen rendben volt, szép folyamatos lejátszás, a kép is nagyon szép, tiszta, igaz, állítgattunk is a beállításoknál, hogy mégtöbb részlet látszódjon, de végső soron....nem hagyhattam ott enyiért.
Hazahoztuk, összeraktuk, és használatba vettük. IPS vagy VA ide vagy oda, én nem bántam meg, hogy elhoztam (lekopogom, remélem, nem lesz semi baja) Samsung 55QN90A, egy jó darabig idejétálló lesz, úgy hiszem.

(#150809) Vhiktor válasza s_misi (#150807) üzenetére


Vhiktor
veterán

Mozi képmód, meleg2 színhőmérséklet, minden "képjavító" kikapcsolva.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#150810) Redneck válasza wallace 234 (#150805) üzenetére


Redneck
veterán

Felhívtam őket, és sajnos rossz infókat kaptam. Az egyiknek valami talp gondja van, a másiknak meg a kijelzőjén van folt.
Marad a TCL 55C728 ebben az árban.... :(((

Mondjuk az se rossz cucc.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#150811) wallace 234 válasza Redneck (#150810) üzenetére


wallace 234
őstag

Teljesen jó a TCL!

Barney1981. #150808
Igen ips panelt kapott, de a Boe által gyártott nem az Lg féle ami az utóbbi időben, nagyon gyenge kontraszttal vannak. 55qn90 egy nagyon jó tv, nálam is jó darabig meg marad! Nincs hiányérzet, hogy kéne még egy kis fekete vagy több fényerő! Film módba gyárilag kalibrált a tv. Nem nagyon kell rajta állítani.
"QN90A modellektől kezdve minden készülék gyárilag kalibrált. Az úgymond „Expert Calibration” a képmegjelenítést optimalizálja, különös tekintettel a film képmódra, ami nagyon üdvözlendő, mert elvileg szükségtelenné teszi a hozzáértést. Ezt írják róla, az persze más kérdés kinek mi tetszik.

(#150812) zekk007


zekk007
aktív tag

Sziasztok lenne nekem egy Samsung UE55D8000 -es TV aminek észrevettem hogy ilyen porszerű-kosszerű kis valamik vannak a panelben. Ha megkocogtatom ott ahol vannak olyan mintha felülről mégtöbb jönne még rosszabb... Ez hogy a fenébe van Illetve ez hogy orvosolható. Hogy lehet ezt kitisztítani? Válaszokat előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#150813) Daffni2 válasza zekk007 (#150812) üzenetére


Daffni2
addikt

Felejtős nem szabad megvenni!

"Aki ad,az nyer"

(#150814) mrThomi válasza zekk007 (#150812) üzenetére


mrThomi
addikt

Szerintem a kijelző és az kijelző üveg közti gumi ami az idők során elfáradt. Ha nem sajnálod nézz yutubon szétszerelési videót es szereld szét vagy kerj meg egy szervizest hogy kezdjenek vele valamit.

(#150815) Redneck


Redneck
veterán

Csíkozódó kijelzőt, lehet házilag javítani, ha van az embernek egy kis elektrotechnikai képzettsége, és műszerei? Jól tudom, hogy ilyenkor a nyákra hajló, fóliás lábak elengedése okozza a hibát? :F

Ha meglesz az új TV-m, megpróbálnám megjavítani, hátha újra összehozható az a kontakt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#150816) zekk007 válasza mrThomi (#150814) üzenetére


zekk007
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszokat akkor megkérek egy TV szerelőt pucolja ki én vagyok annyira szerencsétlen hogy hazavágnám... :R

(#150817) Batib válasza Redneck (#150815) üzenetére


Batib
őstag

Esélytelen. Még szervízben sem tudják javítani.
https://prohardver.hu/tema/lcd_plazma_es_projektoros_tv_hiba_topic/hsz_1-50.html
A topoicgazdanak (Axelrose) egyszer volt egy projektje (építettek egy gépet) erre, de nagyon kevés sikerrel.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#150818) Redneck válasza Batib (#150817) üzenetére


Redneck
veterán

Fasza. Örülök hogy csak 9 évesen engedett el ez a fóliás megoldás. Tudtommal van aki javít ilyesmit, de nem vállal rá garanciát. Mondjuk ez érthető.

Végülis még nagyjából nézhető, egy rászoruló családnak, vagy hétvégi házba, még jó lehet egy darabig. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#150819) gigollo


gigollo
tag

Sziasztok,
van 1 samsung tv m es egy samsung monitorom, mind a kettohoz kaptam egy samsung one remote taviranyitot.
hogy tudnam megoldani hogy az egyik taviranyito az egyik eszkozt a masik meg a masikat vezerelje. Sajnos most tv t se tudok nezni ha megy a monitor mert ahogy nyomkodom a tv t ugy nyomkodom szet a monitort is. Elegge idegesito egy problema esetleg tud ra valaki valami megoldast?
koszi

(#150820) 0629 válasza gigollo (#150819) üzenetére


0629
csendes tag

Pont emiatt vettem én is Samsung tévét a Sony mellé, pedig Sonyt akartam.

(#150821) espi38 válasza Vhiktor (#150804) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
ezt néztem ki ebben is gyenge a fényerő úgy mint az 55"panelban? [link]
De várok még hátha lejjebb megy az ára, nem kívánok ennyit fizetni egy dobozert😀
Samsungnal milyen arkategorianal érdemes nézelődni, nem kell Qledes tévé mert az nekem áron felül van :R

(#150822) wallace 234 válasza espi38 (#150821) üzenetére


wallace 234
őstag

Tcl topikba nézz szét! Tcl tvk nek elég jó a natív kontrasztjuk, ill a fényerő miatt se kell aggódni! Volt tcl tvm! Ha ez tetszik nyugodtan vedd meg!

(#150823) Vhiktor válasza espi38 (#150821) üzenetére


Vhiktor
veterán

320 nit körül van ez is. De ebben az árkategóriában ez ilyen.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#150824) wallace 234 válasza espi38 (#150821) üzenetére


wallace 234
őstag

[link]
Itt egy teszt róla, kb. 600 cd/m² ez a maximális fényerő. Ez a 55 collos verzió tesztje.

[ Szerkesztve ]

(#150825) espi38 válasza wallace 234 (#150824) üzenetére


espi38
őstag

akkor nem 320 nit, ez viszont jó hír.
Köszönöm a linket elolvasom :R

(#150826) pruzsi


pruzsi
őstag

Sziasztok!
Egy hiba diagnosztizálásaban kérnek segítséget mielőtt a szervizhez fordulnak .

Adott egy Samsung qe55q60ta tv.
Problema jelensége film nézés közben van hogy többször is elmegy a kép egy pillanatra a hang négy tovább de néha egy hétig problémamentes .

Filmeket egy Berlinkgt1 ről nézem, van egy telekomos box de az csak dísz.

Kb fél éves a tv előtte egy Sony volt ott nem volt probléma .

Nézzék tovább HDMI kábelt már cseréltem .
Lesz egy új box is nemsoká nem e probléma miatt csak így alakult az meg kb 3 hét. Vim3 khadas.

Milyen egyéb problémák lehetnek.
A tv re optikan van kötve egy edifier 2.1 van közte egy dac is .

A beelink box usb hddn vannak a filmek mivel hang megy tovább ezt kizárnam . Továbbá nincs felmelegedve lejátszás közben 10%korul van a proci használat ,memória kb 600mb foglalt a 3gb ből .grafikus hardver is alacsony hőmérsékletű .

Tv, Beelink, edifier nincsenek közvetlen áram alatt hanem egy fsp szunetmentesen vannak .
Ez a legkisebb áram ingadozásnal is sipolna stb .

Gondolkoztam hogy szerzek egy okos konnektort a fps és a tv közé hátha az diagnosztizal valamit.

Jöjjenek a szakik :)

[ Szerkesztve ]

(#150827) Marky18 válasza pruzsi (#150826) üzenetére


Marky18
aktív tag

HDMI handshake issue meg elkepzelheto, ha a port serult, bar akkor a hang se menne at.
Box nelkul, csak magaban is reprozhato a hiba? Sajat lejatszoval is elofordul?

(#150828) pruzsi válasza Marky18 (#150827) üzenetére


pruzsi
őstag

Azt holnap fogom letesztelni. Gondoltam felrakom állványra a telót és levideozom mivel teljesen random .
Másik HDMI porton is próbáltam ott is volt hiba :) .

(#150829) Celtis válasza pruzsi (#150826) üzenetére


Celtis
veterán

A boxra tippelek. A sony tv is 4k-s volt?

(#150830) Elar válasza Bagan (#150758) üzenetére


Elar
senior tag

Ez engem is érdekelne
Alapból én is ezt néztem ki, de minél többet olvasgattam róluk - lemondtam róla.
Ma ismét visszakanyarodtam ehhez a tipushoz...
Gondolkodom rajta.
Az általam vágyott 85-ös méretben 680e vs 1m vs 1.4m ft a különbség a Q60 , Q70 és NQ85 között. Nem gondolnám, hogy van közte ennyi.

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#150831) Sonex79


Sonex79
aktív tag

Na végül teszteltem hogy hogyan is jobb a tv (q80t) helyi sötétítés normál vagy helyi sötétítés magas + eco mód (környezeti fény érzékelés bekapcsolva). A teszt arra irányult hogyha nem akarom hogy kisüsse a szemem a tv sötétben melyik a jobb megoldás. Arra jutottam hogy a helyi sötétítés magas és hozzá az eco mód jobb, mert ha helyi sötétítés normálban van és sötét van a szobában akkor nagyon durván ingadozik a sötét jeleneteknél a fény, konkrétan rohadt sötét lesz, illetve a feliratoknál is idegesítő a korrekciója.

Világos szobában meg egyszerűen kikapcsolom az eco módot és megy a helyi sötétítés magas értéken.

(#150832) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Sziasztok! Van egy UE40H6400-as tévém. Gondolkozok egy PlayStation 5 beszerzésén. Próbálta már valaki PS5-tel? A tv tudja a Full HD 120Hz-et a PS5-tel? Hdmi 1.4-es bemenet van a tévén, 1.4-es HDMI kábelem van hozzá.

(#150833) A Mágus


A Mágus
csendes tag

Üdv!
Vettünk egy Samsung UE32T5302CKXXH TV-t. Próbáltam utánakeresni, de sajnos nem találtam választ rá: nem tudjátok, hogy milyen panellel készül? Mivel ha nem konkrétan szemben és szemmagasságban ülünk vele, akkor furák a színek és a kontraszt.
Valamint nem tudom, hogy miért, de valamiért rettentően "szédítő" gyors mozgásoknál a TV, ugyanazt a streamet nézve (pl. 75 és 144Hz-es) monitoron ez a jelenség nem tapasztalható. Miért lehet ez?

(#150834) Vhiktor válasza wallace 234 (#150824) üzenetére


Vhiktor
veterán

Sajnálom hogy ezt kell írnom de ez hazugság, nem tud 600 nitet! A kedves prohardveres kolléga kimasolta a neten található specifikaciobol.

Kalibraltan 320 nit, benne van a teszt videomban is meresekkel bizonyítva, nem kalibraltan 380 nit körül van maximum.

Sajnos rengeteg fizetett kamu teszt van.
Meg máshol odairjak hogy x 1000 zónás local dimming amikor a tv nem local dimmenges!

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#150835) Doblós


Doblós
aktív tag

Sziasztok!

Vásároltam a napokban egy QE50Q60A típusú készüléket,és azt vettem észre,hogy amikor pendriveról nézek filmet,"laggol" a tartalom.Hogy lehet ezt megszüntetni,vagy ez ilyen?

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#150836) Vhiktor válasza espi38 (#150825) üzenetére


Vhiktor
veterán

De 320 nit.

Nézd meg a videomat ott valóban profi módon van tesztelve készülék és nem fizetett teszt.
Pont ezért indítottam a csatornát, hogy ne hazugság, ferditesek alapján vásároljon az ember és legyen atverve.
[link]

320 nitet tud és nem local dimminges, sima backlightos a tv.

De ettől függetlenül ez a tv ennyi pénzért brutálisan jó vétel.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#150837) Vhiktor válasza Vhiktor (#150836) üzenetére


Vhiktor
veterán

Boldog Karácsonyi Ünnepeket! :)

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#150838) wallace 234 válasza Vhiktor (#150834) üzenetére


wallace 234
őstag

Igen néztem a videód! Közbe be ugrott! Igazából írni sok mindent lehet, és úgy tűnik ez is kezd olyan lenni mint a Házimozi erősítők 150 Wattjai, közbe jó ha 30 Wattot tud 🤣🤣. Tcl nél van valami kontraszt zóna és azt hívják 1000 zónásnak. De amúgy jó kis tv ez ha helyén van kezelve!
Kellemes ünnepeket kívánok!

(#150839) pruzsi válasza Celtis (#150829) üzenetére


pruzsi
őstag

Jaja az is 4k volt

(#150840) Vhiktor válasza wallace 234 (#150838) üzenetére


Vhiktor
veterán

Micro dimminget használ a TCL C728, ez kb egyenlő a dinamikus kontraszttal.
Az ezer x zóna meg ebben az esetben csak annyit tesz, hogy az adott képkockát ezer x darab zónán elemzi és ezek alapján állítja be a dinamikus kontrasztot az egész panelen (1 db zónán=a panel egész területén, mert nincs zóna). Így nyílván blooming sincs viszont a kontraszt arány is marad ugyanaz. Lényegében ez csak szoftveres dolog.

Az iagzi local dimmingnél meg ugye x darab zónára van osztva fizikailag a háttérvilágítás, ezek a zónák külön vezérelhetőek, tehát az teljesen más (jobb) technológia. ez pedig szoftveres + hardveres dolog egyszerre.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#150841) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok,
Segítségét kérek.
Adott egy ue32eh6030 tv, aminek az RCA portjára Wii-t akartunk kötni. A konzol működik másik tv-n, az öreg Samsung érzékeli, hogy van valami bedugva, de jel nincs. A videót a sárga/zöld, a két hang kábelt a két audio feliratú csatiba dugtam. Van tippetek, hogy miért nem kap képet?
Köszi!
Dodo

(#150842) wallace 234 válasza Vhiktor (#150840) üzenetére


wallace 234
őstag

Igen ismerem a local dimminget, hogy működik 😉 tcl nél ami nálam volt ott 2 lehetőség volt a Micro dimming, meg a local dimming. Jól működtek ezek a funkciók. Droiddal volt nyűgöm vele. Samsung Tizen rendszerre, jobban be jött. Droid se lenne rossz, ha Google nem bánna olyan mostohán vele. Ill a tv gyártók is jobb erősebb hardvert is tehetnének a tvkbe.

(#150843) Karzsuzsi


Karzsuzsi
újonc

Szaisztok!
Van egy 4 éves Samsung smat tvnk. Ma vettem észre hogy a képernyő bal sarkában elkezdett fehéredni egy csíkban és forrósodik előteljesen. Mi lehet a hiba? Mit tehetek?

(#150844) Batib válasza Karzsuzsi (#150843) üzenetére


Batib
őstag

Talán egy foto segítene kitalálni a hibát.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#150845) Bugarov válasza A Mágus (#150833) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Beállítással a mozgás anomália biztos orvosolható. Valószínűleg be van kapcsolva valamilyen mozgásjavítás, ami szappanopera hatást okoz. Régen volt samsungom, már nem emékszem rá, hogy pontosan mit kell kikapcsolni / mire kell állítani.
A panel pedig biztos VA ha nem pont középről nézve elmásznak a színek.

(#150846) Karzsuzsi válasza Batib (#150844) üzenetére


Karzsuzsi
újonc

És ezen a részen van a túlhevülés is. Kb egy fél órát bír és megjelenik az ott a sarokban és forró az a terület.

(#150847) Batib válasza Karzsuzsi (#150846) üzenetére


Batib
őstag

Én ezt bevilágításnak vélem. Ekkora még az uj tévéknél is előfordul. Nálad (ha eddig nem volt) talán valami deformálódot, elmozdult.
A melegedés: Ez talán egy edge ledes tv, és azon az oldalon van a ledsor. Az alapesetben is meleg, csak lehet, hogy eddig nem tűnt fel. Innen többet nem tudok.
Van itt egy tvszerelős topik, vagy keress egy szerelőt. A pontos tipust is nézd meg, kellhet nekik!

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#150848) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
75" méretben melyik tipus ajánlott 300 ezer körül? Csak tv és film nézésre.
üdv

(#150849) rainman72 válasza nagyfejü (#150848) üzenetére


rainman72
nagyúr

Nem igazán van választék a tavalyi TU7022 vagy az idei AU7102 inkább talán ez.
Itt lesz bluetooth is sztem plusba. [link]
Korábban volt AU8002 is 300e körüli áron,de már nincs.A többi meg már 500e környéke.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#150850) mrThomi válasza nagyfejü (#150848) üzenetére


mrThomi
addikt

Hello, nem tudom hova valósi vagy de én pár napja láttam a Pécsi euronicsbe Samsung 75TU7000-et 269 ezerért karácsonyi kiárusítás keretében. Lehet hogy a kiállított darabot árulták ennyiért nem tudom, csak messzebről láttam, ilyen modellek ekkora méretben engem spec nem érdekel, de árban nagyon jó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.