Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63851) extasymajom válasza Doky586 (#63850) üzenetére


extasymajom
tag

Nalam ilyen meg nem volt.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63852) Zoja™ válasza Doky586 (#63850) üzenetére


Zoja™
őstag

A sok ezer felhasználó nem olvasgatja a PH-s fórumokat, ráadásul a G2 2db topikjának van 20-25 állandó tagja.

Ez a felbukkanó ablak pedig Windows-os probléma és nem telefonspecifikus. Töröld le a meglévő PC Suite-ot, driver-eket és minden LG-s maszlagot a gépedről, majd újraindítás után rakd fel a legfrissebbet.
Ha így sem szűnik meg a hiba, akkor tedd fel a kérdésed itt, biztos akad pár fórumozó, aki élből vágja, hogy mondjuk melyik registry-t, vagy egyéb beállítást kell módosítanod, hogy megszűnjön a probléma.

Mondjuk nálam is előfordult már hasonló, de nem csak telefonnál, hanem pendrive-nál és egyéb külső meghajtóknál is, de ez akkor volt jellemző, mikor érett már egy Windows újratelepítés.

(#63853) veze válasza XP NINJA (#63819) üzenetére


veze
őstag

Nekem pont ilyen olcsó edzett üveg van rajta kb egy hónapja, és teljesen elégedett vagyok vele eddig.
Lehet ollóval karcolgatni kulcscsomóval együtt hordani, semmi baja.
Ez szerintem többet ér mint egy fólia

(#63854) Doky586 válasza Zoja™ (#63852) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

OK kösz. :R Csak azt akartam kideríteni hogy ez a telefon hibája-e vagy a pc-jé. Eszerint nem a telefon hibásodott meg, nem kell emiatt szervizbe vinnem..

(#63855) Zsolto válasza Doky586 (#63854) üzenetére


Zsolto
őstag

Az sem mindegy, melyik USB-be dugod, direktben, vagy hubon keresztül csatlakoztatod, sőt, néha még a kábel is beleszól a képbe.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#63856) madarasz92 válasza madarasz92 (#63841) üzenetére


madarasz92
őstag

Végül bevittem a telefont Fehérvárra a fentebb emlitett LG szervizbe viszont ők csak átvevő pont .
Küldik tovább a Telemax-hoz Jujjujjj... :O

(#63857) akooos válasza madarasz92 (#63856) üzenetére


akooos
veterán

Nem kellett volna otthagyni :( Azt ajánlom ne olvass utána a Telemaxnak most már. És remélem körbefotóztad a telefont, mielőtt elvitted :(

(#63858) Danny365 válasza madarasz92 (#63856) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem volt már a Telemaxnál a g2-m, nem volt semmi gond. Attól, hogy van pár rémtörténet, még nem barmolnak szét mindent törvényszerűen.

(#63859) madarasz92 válasza akooos (#63857) üzenetére


madarasz92
őstag

Olvastam róluk de hátha szerencsém lesz .. ;]
Van képem a telefonról mivel 1hete vettem .. ;)

(#63860) akooos válasza Danny365 (#63858) üzenetére


akooos
veterán

Nyilván függ a javítótól is, hogy milyen kedve van, hanyadik azon a napon stb. Van egy kollégám akinek a párja a TMX-nél dolgozik és Samsungokat javít. Ott volt már olyan, hogy akksicsere közben véletlenül betört a kijelző, eltűnt egy telefon... ilyenek :) De ez nem törvényszerű természetesen.

(#63861) Zoja™ válasza Zsolto (#63855) üzenetére


Zoja™
őstag

Így van, egy rossz minőségű adatkábel is közbe szólhat. :K

(#63862) bala6120 válasza Danny365 (#63858) üzenetére


bala6120
senior tag

Az enyémet is ott javították, tökéletes munkát végeztek.

(#63863) reap3r


reap3r
aktív tag

Sikerült a páromnak is szerezni egy szép állapotú fekete G2-est, szóval már 2 db G2 van a családban! :D Húgom is beadta az igényét, hogy neki is kaparintsak meg egyet :D Gyűlnek a drágaságok szépen lassan... Csak azért írtam, hogy aki G2-n gondolkodik bátran ajánlom, elég jó vétel a mai napig is :)

[ Szerkesztve ]

(#63864) sonice


sonice
tag

Sziasztok

Kijelzot jo aron hol erdemes venni neten, akar utángyártottat? Esetleg vki rendelt mar? Koszi

(#63865) facsi2945


facsi2945
csendes tag

Sziasztok! Kijelzőt cseréltem már 3x és alul az egyik csatlakozónál elfáradt a ragasztó. Hol tudok venni újat? Kb. 4x4 mm darabról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#63866) Tex


Tex
senior tag

Üdv!

Cloudy 3.2-ről hogyan váltsak CM 12.1-re?
Időnként akadozik a hang hívás közben.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#63867) XP NINJA válasza sonice (#63864) üzenetére


XP NINJA
őstag

Nekem ennyi infóm van. :)

(#63868) reap3r válasza Tex (#63866) üzenetére


reap3r
aktív tag

TWRP-ben wipe dalvik, cache, system, data,
aztán flash cm 12.1 valamelyik nightly-t, ami szimpatikus,
aztán flash Gapps
Azt hogy honnan töltsd le a dolgokat visszakereséssel megtalálod, nekem is linkeltek talán 1-1,5 hete gapps-et. A CM meg a cyanogenmod oldaláról leszeded a G2 D802-es verziót, nem másikat!

(#63869) Tex válasza reap3r (#63868) üzenetére


Tex
senior tag

12.1 milyen kernelt használ? A Cloudy KK alapút.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#63870) gyendre2


gyendre2
tag

Sziasztok!

A G2 alján ugye van a 2 lyukacsos nyílás a hangszórónak, itt 2 hangszóró van beleépítve a telefonba vagy csak egy? Eddig nem is figyeltem fel ilyesmire, de ma ment rajta egy zene és a jobb oldali nyílást véletlen lefogtam, és a baloldaliból semmilyen hang nem jött.

Lehet hülyeség és ez így van jól mert csak 1 hangszóró van benne, viszont ha 2 akkor a baloldali nekem nem működik.
Köszi előre is !

(#63871) Matyi222 válasza gyendre2 (#63870) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szia. Csak egy van.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63872) Zoja™ válasza Tex (#63869) üzenetére


Zoja™
őstag

A CM-nek saját kernele van.

(#63873) Zoja™ válasza facsi2945 (#63865) üzenetére


Zoja™
őstag

Bármelyik papír írószerben, vagy a p.aktikerben. Szabvány 2 oldalú ragasztó jó hozzá, ha biztosra akarsz menni, akkor 3M-es, vagy pattex jó hozzá.

(#63874) Sanki válasza madarasz92 (#63859) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem is telemaxba küldték egy debreceni szaküzletből szervizelni és ugyanolyan állapotba jött vissza.
Szerk.: Mármint semmi sérülés nem keletkezett náluk és a hibát javították. :)

[ Szerkesztve ]

(#63875) kodekovitsch


kodekovitsch
csendes tag

Sziasztok!

Abszolút hozzá nem értő vagyok, szóval elég egyszerűen tudom csak leírni mi a problémám, hátha tud valaki segíteni. Az imádott kis G kettőm az utóbbi kb. 1 hónapban azt csinálja, hogy mindent amihez mobil net kell, kegyetlen lassan nyit meg (ha egyáltalán). Appokat (pl. híroldalak appjait) meg weboldalakat egyaránt. Ha wifivel csatlakozok pikk-pakk megy minden, ahogy eddig is, de valamiért a mobiladatról nem. Speedtesteltem, elvileg a sávszélesség pöpec. Elvileg 4G-n csatlakozik. Mégis, úgy áll a dolog, hogy mondjuk egy youtube videót nem képes elindítani. Kb agybajt akarok kapni, mert az eddig hű szerelemem most szinte használhatatlanná vált. :/ :W

Ha valakinek van ötlete, ne tartsa magában. Előre is hatalmas köszi!

LG G2

(#63876) akooos válasza kodekovitsch (#63875) üzenetére


akooos
veterán

Van egy olyan érzésem, hogy itt nem hardver hiba lesz. Kérdezd meg a szolgáltatód, hogy mekkora a tényleges adatforgalmad. Lehet, hogy levitték kb 10 megára ami elfogy pikk-pakk. Hiába van 4G, ha kevés a keret. Elsősorban ezt ellenőrizném.

(#63877) kodekovitsch válasza akooos (#63876) üzenetére


kodekovitsch
csendes tag

Ezen a körön is túl vagyunk. 1 GB adatkeretből gazdálkodok. Nem szokásom kimeríteni. :(

LG G2

(#63878) extasymajom válasza facsi2945 (#63865) üzenetére


extasymajom
tag

Emiatt nem kell kicserelni. Nincs jelentősége.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63879) Zoja™ válasza extasymajom (#63878) üzenetére


Zoja™
őstag

Szerintem csak ragasztót akar venni hozzá, nem kijelzőt/keretet... ;]

[ Szerkesztve ]

(#63880) rasotamas


rasotamas
veterán

Megkérdeztem, mennyibe kerülne ez a G Pro, ha nem adnám vissza a szakszervíznek a cserekészüléket, hát horror számokat hallottam. Kb 100. Én ilyen 40re gondoltam.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#63881) akooos válasza rasotamas (#63880) üzenetére


akooos
veterán

100.000 forint???? Úristen :D Keress inkább egy eladó G Pro-t.

(#63882) Quqesz válasza kodekovitsch (#63875) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hr megvolt?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63883) SoundBox válasza kodekovitsch (#63875) üzenetére


SoundBox
tag

Szia nekem is volt hasonló gondom, én a Tm.-nál vagyok annyi volt felhívtam az ügyfélszolgálatot és küldtek nekem egy hálózatfrissítést " asszem ez a neve" sms-ben megnyitottam "telepítettem", újraindítottam a telót és jó is lett!

(#63884) facsi2945 válasza extasymajom (#63878) üzenetére


facsi2945
csendes tag

Csak a ragasztóra lenne szükségem, a keret új és ki van cserélve.
Időközben láttam Youtube videot, ahol sima szigszalaggal ragasztotta le valaki, végülis az érintkezés így is meglesz - kipróbálom.

(#63885) Quqesz válasza facsi2945 (#63884) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Inkább vegyél kétoldalú ragasztószalagot,az jobb lesz,nem vészes dolog. Megéri mint szgszalaggal megcsinálni.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63886) facsi2945 válasza Quqesz (#63885) üzenetére


facsi2945
csendes tag

Sajnos nem tudom melyik típus lenne jó, a Ragiboltban pl. rengeteg van.

(#63887) reap3r


reap3r
aktív tag

Valaki tudna esetleg ajánlani/mutatni arany színű tokot? Nem kihajthatósat keresek, hanem valami hátlapra tehetőt... Nem nagyon találok, csak G2 minire -.-

(#63888) Quqesz válasza facsi2945 (#63886) üzenetére


Quqesz
nagyúr

3M,Tesa,Pattex...vékony legyen,mert van vastag is,az meg nem férne el.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63889) Gajho


Gajho
csendes tag

LG-D802_PhilZ_Touch_Recovery_DroiDMester.7z <--ezt fel tudnátok tenni mégegyszer? köszi

(#63890) rasotamas


rasotamas
veterán

Nem lehet kapni ehhez a telóhoz valamilyen vezetéknélküli töltős hátlapot? Pin-ek sincsenek kiépítve? Olyan megoldás érdekelne, ami a hátlap alatt oldja meg a dolgot nem az USB-re csatlakozva.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#63891) akooos válasza rasotamas (#63890) üzenetére


akooos
veterán

Nem.

(#63892) reap3r


reap3r
aktív tag

Szerintetek egy fehér G2-es hogy nézni ki fekete hátlappal? Gondolkodom egy fekete hátlap rendelésen, mert tiszta karc már, de úgy érzem ritka ocsmány lenne :)

(#63893) Den Hadnagy válasza reap3r (#63892) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Szvsz nagyon kendácsolt hatást keltene. Mint amikor egy kocsin nem egyszínűek az elemek.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63894) Den Hadnagy válasza rasotamas (#63890) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Én is szerettem volna ilyet, de csak külső megoldás van, hamarosan megérkezik a szettem. Amúgy arra jutottam, hogy nem is baj ha be lesz dugva a microusb, mert nem gyűjti a szöszt. Másolni tudok rá wifin, egy 2A-es töltővel meg közel úgy fog töltődni, mint a gyári vezetékessel. Egyedül annak a lehetősége vész el, hogy használat közben töltsem. Tok meg úgyis van rajta, a Slim Armor alatt jól el tud bújni az adapter.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63895) SoundBox


SoundBox
tag

Hali valaki használ dokkolót a G2 töltéséhez, esetleg tudnátok ajánlani olyat ami jó hozzá?
Köszönöm :)

(#63896) jose999 válasza SoundBox (#63895) üzenetére


jose999
senior tag

Régebbi kérdésedre: a két üveg ugyanaz, tőle javaslom,kipróbálva G2 G3 G4 -en, mind tőle. 10 nap alatt volt a kezemben a megrendeléstől számítva, elég gyors!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#63897) JohnnyX válasza madarasz92 (#63835) üzenetére


JohnnyX
senior tag

LG szerviz van a Videotonnal is.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#63898) Fantomas80


Fantomas80
tag

Sziasztok!

Betört a telefonom kijelzője. Abszolút semmit nem érzékel.
Mielőtt beadom szervízbe hogyan lehetne mindent törölni róla?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#63899) akooos válasza Fantomas80 (#63898) üzenetére


akooos
veterán

Gyári állapotban van a telefon? Ha igen, akkor EZT javaslom.

(#63900) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Egy hetes KK tapasztalat LP utan.
Hihetetlen de az akksi még gyorsabban tölt 100-ra mint eddig. Az idő megszepitette a kitkatet. Vannak itt is akadásbeli problémák, legalabb annyi mint lolli alatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.