Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Szerintetek egy karcmentes gyári független 32gb-os, dobozos-mindenes, alaplap garanciás fekete G2-t mennyiért lehet, érdemes eladni? Nagyon tetszik a G4, de nem tudom ér e annyival többet, vagy csak az újdonság varázsa..

(#63902) tothgergo90


tothgergo90
tag

Szomorú nap ez a mai számomra.
A kollégám egy szerencsétlen mozdulattal kiütötte a kezemből szeretett G2-met (amit 2 éve minden nap tokban használtam, csak most kb 2-3 napig anélkül), majd pont a sarkára esve teljesen bepókhálósodott a kijelző és a tapintást sem érzékeli. :-(
Az elmúlt hetekben felvetődött bennem a kérdés, hogy érdemes-e már lecserélni a G2-t egy másik telefonra, de arra jutottam, hogy abszolút nem.
Most viszont kénytelen leszek. Túl drága a telefon javíttatása. Angliában élek, kb £100 a kijelző csere, használtan jó állapotban viszont £80 a készülék. (újonnan Hong-Kongból e-bayen keresztül £120)
Adja magát a dolog, hogy itt nem érdemes belemenni egy ilyen javíttatásba.
Ti tudtok ajánlani valami okos megoldást, vagy szerintetek is a készülékcsere a legésszerűbb megoldás? :-/
Ha már készülékcseréről volna szó...
Ti mit tudnátok helyette ajánlani? Nem vagyok platform függő, sem márka függő, sem hype függő.
Egy lagg, bug mentes smooth készülékre volna szükségem, nem feltétlenül androidra. Jobban nem akarok bele menni ebbe az Android - iOS - RIM .. stb témába, ennek nincs itt helye, ugyanakkor Titeket szeretnélek első sorban megkérdezni, hogy milyen készüléket vennétek a helyemben. (Bevallom, android piacon most nem igazán van számomra igazán tetsző darab, igen... a G4 sem adja igazából. Nem hozza azt, amit a G2 megjelenésekor. Elgondolkodtam a 6-os iPhone-on, mert állítólag működik, gyors, megbízható és mindent hoz, amit egy okostelefonnak hoznia kell, de sosem használtam iOS-t és félek a váltástól. Mit gondoltok?)
Előre is köszi! :-)

... bocs a regény miatt...

(#63903) vadászcsiga válasza tothgergo90 (#63902) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En használok iOS-t. Volt iphone-om most meg Lg-m. Szerintem a 6-os már a merete miatt majdnem tökéletes válásztas ha nem zavar a zártság. Smooth, lagmentes. Persze én inkabb a G4-et javaslom.

(#63904) bounty123 válasza tothgergo90 (#63902) üzenetére


bounty123
őstag

Én G2-ről S6 Edge-re váltottam. Még a G4-en gondolkoztam, mert szívesen maradtam volna a márkánál, annyira szerettem a G2-t. Végül a mérete miatt nem az lett, az Edge a külsejével és paramétereivel levett a lábamról - nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#63905) tothgergo90 válasza bounty123 (#63904) üzenetére


tothgergo90
tag

Sosem voltam Samsung párti, de ettől függetlenül sem igazán tetszik az S6 edge. Nekem a lekerekített szél abszolút nem tetszik, ha Samuban gondolkédnék, akkor Note 4-5 lenne a befutó.

(#63906) Quqesz válasza tothgergo90 (#63902) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem menj be egy mm-be és nyomogass....nekem pl s6,s6 edge nem jött be(kínai játékteló érzet). Szifon 6 nekem szintén nem tetszett sem külsőre,se szoftverileg(persze ez szokás kérdése)..email cím beállnál hult a hajam...nekem most inkább ilyen asus zenfone2(4gb ram!),huawei mate7/p8, lenovo vibe z2pro jön be,de ez ízlések és pofonok. G4 szintúgy tetszik.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63907) vadászcsiga válasza tothgergo90 (#63902) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, az os váltáshoz annyit hogy en szimultán használok iOS-t (iPad) es androidot (telefon) es semmi hátrányt nem érzek mint par éve amikor az iOS-t részesítették előnyben a fejlesztők. Már minden elérheto mindkét platformra. Értelemszerűen a tweakek nem de ahogy olvasom neked inkabb a használatóság fontos.
Tehat G4 vagy i6 (plus).
Samut sosem vennék

(#63908) bounty123 válasza Quqesz (#63906) üzenetére


bounty123
őstag

Nekem is ez az első samsungom, a játékteló érzet minősítést nem lehet komolyan venni, bár persze minden szubjektív. De a g4 műanyagjai sokkal inkább gagyinak tűnnek nekem kézbe fogva, persze sokan mindent műanyagba tesznek, mindegy miből van, akkor tényleg mindegy. A felsorolt gyártók közül amúgy pont csak a samu nem kínai :P

(#63909) extasymajom válasza tothgergo90 (#63902) üzenetére


extasymajom
tag

Ha tudsz vegyél Sharp aquos chrystal x-et. És ha már ott jársz vegyél egyet nekem is mert rohadtul nem tudok sehogy hozzájutni. :(

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63910) Den Hadnagy válasza tothgergo90 (#63902) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Oneplusone vagy Oneplus two, Huawei Mate 7, Honor 6, valamelyik nexus, esetleg Motorola G 2015? Xiaomit se hagynám ki a szórásból.

Attól függ mennyit szánsz rá, meg mekkora kijelzőt szeretnél. De lehet, hogy erre a milyen telefont topik jobb. Konkretizáld az igényeket kicsit, nekem így elsőre ezek ugrottak be.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63911) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok! Ez nálatok is így néz ki..? (Stock LP)

Tehát hogy a szoftver verzió ilyen alakban íródik ki, mintha ez KK-on más lett volna, és nem csak a 20h-ra gondolok, hanem hogy a 30b-ből is többfajta lehet.

(#63912) Naigen válasza Doky586 (#63911) üzenetére


Naigen
aktív tag

Nálam tök ugyan így néz ki, csak jobb a térerő :)

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#63913) Quqesz válasza Doky586 (#63911) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nálam annyiban más,hogy 21h van :DD

vounty123
Nem a teló adottságaival van gond, hanem kézbevettem és a súlya meg a fogása nekem ilyen érzetet kelltett,de jó telefon. Ezért írtam élőben csekkolja,neki lehet bejön ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63914) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok
mi a külömbség CyanogenMod 12.1 official és a Nightly között?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#63915) Balazska15 válasza Cry0 (#63914) üzenetére


Balazska15
senior tag

Az utóbbi naponta frissül (mármint nekem az utóbbi három napra jelzi), bár elképzelni sem tudom, hogy mi frissül benne naponta.. :)) az official meg gondolom mikor összegyűlik több apró frissítés amit érdemes egyben kiadni!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#63916) reap3r válasza tothgergo90 (#63902) üzenetére


reap3r
aktív tag

Hát az az igazság, hogy én a helyedben vagy vennék egy full új G2-est, mert van egy olyan érzésem, hogy ott is jó vétel a mai napig a többihez képest... Vagy amit ajánlani tudnék az mindenképpen nem Samsung, hidd el a Touchwiz-t nem akarod, de amire én esetleg G2-t váltanék az a OnePlus Two, esetleg egy Sony Xperia Z3 vagy majd a lassan megjelenő Z5 Compact, mert a Sonyk elég jók a csúcskategóriában(szerintem)... Az iPhone igazából full egyszerű, full smooth, de megkérik az árát és pl. akksi ügyileg nem hiszem, hogy a G2-vel bármelyik is pariban van, akárki akármit mondhat... Viszont ha az OS váltás miatt félsz, szerintem nem kell, mert az iOS-t úgy másfél nap alatt ki lehet tanulni, mert valljuk be, nincs agyon tömve feature-rel...

(#63917) Danny365 válasza Cry0 (#63914) üzenetére


Danny365
őstag

A nightly is official, máshogy tedd fel a kérdésed.

(#63918) goblin1983 válasza reap3r (#63916) üzenetére


goblin1983
tag

Ebben egyetértünk, G2. Szerintem fölösleges annyi pénzt kiadni egy G4-ért vagy valami másik pl S6 telefonért. Úgysem fogod érezni a különbséget egy G2 és G4 futása között. Ha viszont neked megér plusz kb 100 ezret a bőr hátlap és az elég jó kamera, akkor vedd azt. Ha nem akarsz annyit költeni, akkor pár napja linkeltem egy cikket tuti onnan néznék egyet ami megéri árban is. De gyanús azért, hogy nem nagyon találnék a G2-nél jobbat amire jelenleg megérné többet fizetni.

Nekem jelenleg ami a G2-ben nem tetszik (az apró szoftveres bugokon kívül, de az minden telefonon van), hogy nem lehet bővíteni a memóriát. Ezzel azért még együtt lehet élni, csak figyelni kell.

[ Szerkesztve ]

(#63919) fery02 válasza reap3r (#63892) üzenetére


fery02
addikt

Ritka ocsmány? Azért ez eléggé szubjektív és mindenképp túlzó kijelentés szerintem.
Én már több, mint fél éve fekete IMAK tokkal hordom a fehér telefonomat és nekem tetszik, bármilyen szögből is nézem a telefont.
Konkrétan így néz amúgy ki.

-----------------------------------------

Fantomas80: Kijelző cseréltetéshez szerintem felesleges letörölnöd a telefonról mindent.
Ott úgyis max annyira fognak "belenézni" a telefonba, hogy kijelző csere után ad-e rendes képet vagy nem, nincsenek kiéhezve (meg valszeg idejük sincs rá) idegenek adataira.

De egyébként a procedúra az, amit már előttem megválaszoltak neked. :)

[ Szerkesztve ]

(#63920) Balazska15 válasza fery02 (#63919) üzenetére


Balazska15
senior tag

Hátlapról van szó és nem tokról! :) Fekete tokkal szerintem is nagyon jól néz ki a telefon, de fekete hátlappal elég bazári lenne a kinézet :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#63921) fery02 válasza Balazska15 (#63920) üzenetére


fery02
addikt

Banyek megint sikerült félreolvasnom/értelmeznem hozzászólást és megint te igazítottál helyre. :D
Mentségemre szóljon most ezúttal, hogy éjszaka közepén válaszoltam és egyébként is van most felfordulás itt munkahelyen. :)

Szóval úgy már tényleg ocsmány lehet az összkép. Fordított helyzetben (fekete előlap, fehér hátlap) viszont szerintem még akár jól is nézhet ki (Sony is gyárt ugye ilyen formában telókat pl).

(#63922) hislah válasza facsi2945 (#63865) üzenetére


hislah
aktív tag

Nincs ott csatlakozó csak pár kondi a fólián. Ragaszd le egy falat szigetelő szalaggal, hogy ne lifegjen. :)

(#63923) Den Hadnagy válasza cicaslany86 (#63901) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Szvsz olyan nagyon max 60 környéke, tokkal, fóliával... Előny a 32 giga, de így is buksz rajta. Hasonló cipőben járok én is, de nem adom el ennyiért.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63924) reap3r válasza fery02 (#63921) üzenetére


reap3r
aktív tag

Fekete előlap+fehér hátlapos G2-ről már láttam képet, az pedig ha hiszitek, ha nem nagyon szép volt, tényleg olyan Sony-s beütés, ahogy említed :D De gondolkodtam és a fordított kombó tényleg bazári lenne, de sejtettem is, csak fel akartam dobni a fehér egyhangúságot...
Amúgy meg én is fekete tokkal használom a fehér G2-t és szép :D

(#63925) extasymajom válasza fery02 (#63921) üzenetére


extasymajom
tag

Nálam most így nyomul a g2. A piros hátlap nagyon jól mutat feketével, az arany is de az nem annyira űtős szerintem. Viszont itt a kijelzőnek felül is króm kerete van így extra a kinézete.

:K :K

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63926) Quqesz válasza extasymajom (#63925) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az a fekete/piros állat! Gyárilag volt ilyen v utólag vetted a hátlapot? Volt gyári piros, de az festett volt,nem anyagában volt piros és tudott kopni(arany is).

Más
Egy kis érdekesség: szóval van még mindég ez az elforgatás bug néha és pl tegnap is úgy állt helyre,hogy hazajöttem és az itthoni wifin megnéztem az időképet és megjavult az elforgatás. Mobilnettel nem.... Szóval akinek jelen van ez a bug, annak vmi progi akasztja be(akár napi szinten) az elforgatást.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63927) neo_xperia válasza extasymajom (#63925) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ez tényleg szép. Hol sikerült beszerezned?

(#63928) Zsolto válasza goblin1983 (#63918) üzenetére


Zsolto
őstag

MInden szavaddal egyetértek, én is nézelődök jobbra-balra (ki nem? :DDD ), de pillanatnyilag nincs olyan teló, amelyik érdemben jobb a G2-nél és ki is tudnám/akarnám fizetni az árkülönbözetet.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#63929) extasymajom válasza Quqesz (#63926) üzenetére


extasymajom
tag

Útólag vettem. Mind a kijelzőt mind a hátlapot. Szerintem ez sem gyári ( bár annak volt hirdetve) mivel az aranynál az LG logo teljesen belesimul, a gyárin domború picit. Valamint a gombok körül ha jól megnézem akkor látható egyenetlenebb vágás. De tényleg centiről kell nézni. Ez is festett. a piroson egy apró tűfejnyi sérülés keletkezett és latta ezüst színű.

# neo_xperia mindent shenzenből. A hátlap k drága volt valami 6k ha jól emlékszem és alig lehet pár helyen kapni.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63930) Quqesz válasza Zsolto (#63928) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63931) porse


porse
senior tag

Nem tudom ki ajánlotta már itt, de megrendeltem ezt az üvegfóliát, lévén olcsó is. S tényleg rátapad rendesen mindenhol, karcállósága meg majd kiderül..

... szerintem.

(#63932) 4D4M válasza porse (#63931) üzenetére


4D4M
aktív tag

Valóban le van kerekítve a sarka vagy csak vakítás? Mennyire tud beleakadni valamibe(szöszök, szövetek stb)?

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#63933) porse válasza 4D4M (#63932) üzenetére


porse
senior tag

Úgy mint a képen igen, de azért nem annyira. Nem tudom, ma tettem fel, az imak tokkal pont egy szintbe van így.

... szerintem.

(#63934) rasotamas


rasotamas
veterán

Na visszakaptam 3 hét alatt a G2-met a márkaszervízből.Jó lett, kijelző/előlap csere a sárgásodás miatt, akkucsere meg valami átvezető szalagkábelt kicseréltek, gondolom mivel mondtam h lassan talál jelet a GPS és kegyetlenül szívja az akksit.
Úgyhogy most van egy karcmentes készülékem új akkuval. Kéne rá valami fólia, ajánlanátok valamit légyszi?
Jól megvédte a valószínűleg hamis Spigen Slim Armor. Fekete tokban fehér telefon :)

https://tinyurl.com/rasoapro

(#63935) goblin1983 válasza fery02 (#63919) üzenetére


goblin1983
tag

Jól néz ki ez a tok is, tetszenek. Csak azt nem értem, hogy miért nem védi jobban a sarkokat? :(

(#63936) Ruzcak


Ruzcak
tag

Sziasztok
Tegnap óta énis beszálltam a g2t használók táborába.
az lenne a kérdésem hogy van valami jelölés adott kiadásnál ,amelyikből kideríthető h fog e sárgulni vagy full random?

Illetve érdekelne milyen olcsó es jó minőségű üveg fóliát ajánlotok?

Tok is érdekelne quickwindow, az a vékony imak illetve spigen slim armor kozott nezelodok.

Minden hasznos tanacsot elfogadok mit honnan mennyiert.

Szep napot!

(#63937) Atish19 válasza Ruzcak (#63936) üzenetére


Atish19
őstag

Én ezt a csomagot vettem meg. Minden egyes darabját használom és hibátlanok :) (kivéve a ceruzát, mert azt sajnos kifelejtették a csomagból)

(#63938) veze válasza porse (#63931) üzenetére


veze
őstag

Nekem ilyen van rajta, én már kopácsoltam olló hegyével meg húzogattam rányomva rendesen, de semmi sérülés..
letöröltem és makulátlan utána..
Ennél nagyobb karcolások nem érhetik normál használatban sem
Adnak hozzá száraz és nedves törlő kendőt ( a felrakáshoz) ragasztószalagot az előzetes pontos pozicionáláshoz, stb
ennyit megér véleményem szerint...

[ Szerkesztve ]

(#63939) Fredy02 válasza porse (#63931) üzenetére


Fredy02
tag

Én is vettem ugyanilyet nekem nem tapadt rá körben teljesen, ugyanúgy pereme van, igaz vékonyabb mint az átlagnál.

S23U

(#63940) Den Hadnagy válasza Ruzcak (#63936) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Spigen Slim Armort találsz itt hardveraprón, asszem Debrecenből küldi az amúgy nagyon korrekt eladó 1 2 nap alatt, 3000 forintért. Én nagy megelégedéssel használom a mindennapokban.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63941) beta válasza veze (#63938) üzenetére


beta
aktív tag

Hat ez nem egeszen igy van, normal hasznalatban - a zsebedben - durvabb anyagokkal talalkozik a kijelzo, mint egy relative puha anyagbol keszult ollo v kes. Ami a gorilla glasst megkarcolja, az az akarmilyen hardened ultra kemeny glass protectort is meg fogja.

(#63942) andris811


andris811
tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy a telefon mobilnete borzasztóan lelassult. Csatlakozik LTE-re is, viszont 1-2 Mbps a max sebesség... Valakinek bármi ötlete?

(#63943) Den Hadnagy válasza andris811 (#63942) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

És ugyanaz a sim másik készülékben ugyanazon a helyszínen mit mutat sebességben? Nem szolgáltatóoldali a probléma? Egy telefont lehet, hogy érdemes lenne megeresztened az ügyfélszolgálatnak.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63944) veze válasza beta (#63941) üzenetére


veze
őstag

Lehet hogy igazad van, de akkor még mindig le lehet rajta cserélni egy másik ötszázforintos glass protectorra és ujra szép mintha új lenne

(#63945) andris811 válasza Den Hadnagy (#63943) üzenetére


andris811
tag

Ha elfogy a mobilnetem (ilyen még nem történt, de lehet most ez van), akkor nem kéne kapnom valami értesítést? Meg ilyenkor kikapcsolják a netet, vagy lelassítják? Mert ha lassítják akkor meg van a probléma oka :D (telekomos vagyok amúgy)

(#63946) Quqesz válasza Ruzcak (#63936) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A sárgulás full random. Volt itt többszöri próbálkozás a felderítésére,de sem a használat,sem a terhelés,sem a gyártási idő nem ad irányt. Valószínű több helyről jön a ragasztó,ami besárgul,ebből van egy rossz beszállító....

andris811
A tré lassít,a voda +csomagot számol fel,tnor-t nem tudom..nézd meg a szolgáltató oldalán a csomagod specifikációit......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63947) Cry0 válasza andris811 (#63945) üzenetére


Cry0
őstag

telekomnak mobil apja szedd le és ha bejelenkezel elvileg látnod kelelne hogy van-e még neted

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#63948) Danny365 válasza andris811 (#63945) üzenetére


Danny365
őstag

A Telekom 32 kilobitre lassít, szóval az közel sem 1-2 mega, no meg sms-t is küld róla, legalábbis nekem.

(#63949) andris811 válasza Cry0 (#63947) üzenetére


andris811
tag

Telekom app nálam nem megy, üzleti díjcsomagban vagyok... Mindenesetre párom telefonjában is ugyanilyen... Speedtest appban 0,04 Mbps. Kedden kiderül, hogy csak elfogyott vagy más a baj.

(#63950) goblin1983


goblin1983
tag

Vodafone is lassít, de lehet venni plusz adatot "jó pénzért" :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.