Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63951) Quqesz válasza goblin1983 (#63950) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Már nem,hanem egyből automatán elindítja a +1gb csomagot jópénzért...red-nél tuti..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63952) beta válasza veze (#63944) üzenetére


beta
aktív tag

Ez igaz, de vedd figyelembe, hogy az uveg folia alapvetoen nem a karcolasok elleni vedelemrol szol, hanem a toresallosagrol - leejtes eseten sanszos, hogy megvedi a kijelzot a pokhalosodastol. Cserebe viszont vastagabb (es nehezebb) lesz a telo, romlik a touch sensitivity, napsutesben rosszabbul olvashato (jobban tukrozodik), es a kijelzo szeleinel megtori a gyari uveg ivet, amivel rontja az ergonomiat.

Arra akarok kilyukadni, hogy ha a cel nem extrem behatasokat kivedeni, csak egyszeru karcolasvedelem, akkor egy sima muanyag folia celszerubb lehet.

(#63953) Meggyi001

Ezt gondolom ismeritek: YouTube background playback - Xposed modul.

[link]

https://gamergep.hu/

(#63954) goblin1983 válasza Quqesz (#63951) üzenetére


goblin1983
tag

Lehet csomag függő?

A vodások remélem tudnak a nyári +3GB extra adatról ami ingyenes.
Egy biztos, könnyen rá lehet szokni a jó netre.

(#63955) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Nekem pl. a legalapabb Vodafone Go van 3490 per hó áron, amibe 150 mega foglaltatik. Szól, amikor elfogyott a 80 százaléka, meg amikor teljesen (smst küld). Utána csak lelassít, de nem vásárol plusz adatot, csak jelzi, hogy ha a korábbi körülményekkel akarok netezni, akkor vehetek kiegészítést. Sosem vettem, mert általános szinkronozációhoz a lassított net is jó, sőt még pl. origót olvasni is.

Mi ez a nyári 3 gb akció?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63956) goblin1983 válasza Den Hadnagy (#63955) üzenetére


goblin1983
tag

Nekem is így működik, de én kb egy hét múlva búcsúzok a vodától.

Szóval a 3 GB:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#63957) racerx válasza beta (#63952) üzenetére


racerx
őstag

Na sajna ebből sok nem igaz, nem is megyek végig rajta :). Egyszerű karcolásvédelemnél is jobb az üveg, mint barmilen fólia.

[ Szerkesztve ]

(#63958) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Kikapcsoltam az LTE-t mert nem nagyon van rá szükségem. Lesz valami érezhető üzemidő javulás? :D

(#63959) Meggyi001 válasza XP NINJA (#63958) üzenetére

Nálam a 2G és a 4G/LTE ugyanolyan keveset fogyasztott, a 3G viszont szívta.

https://gamergep.hu/

(#63960) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Ma reggel sikeresen összetörtem a telefonom kijelzőjét (kiesett a kamionból). Tudtok itthon valakit aki olcsón cseréli? Vagy rendeljek inkább kínából? Ha utóbbi, akkor tudnátok ajánlani valamit amivel van már jó tapasztalat?

szerk: illetve nem vagyok benne biztos, hogy akijelző is tört, lehet hogy csak az üveg az elején. Lehet azt külön cserélni?

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#63961) Den Hadnagy válasza XP NINJA (#63958) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A fogyasztást tapasztalataim szerint az dobja meg igazán, ha gyenge a hálózat, és a telefonnak keresnie kell, ill. váltogatni a különböző változatok között (2-3-4 g).

Tehát ha mozgásban vagyok, nekem szívja, de ha városban, és stabil a 4g, akkor alig fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63962) Zoja™ válasza madmike (#63960) üzenetére


Zoja™
őstag

A kijelzőt csak egyben tudod cserélni, mert össze van ragasztva a digitizer a kijelzővel. Érdemes kerettel együtt venni, mert akkor nem kell ragasztgatni, otthon ki tudod cserélni.

Ebay-en 15-18k körül már kapsz komplett kijelzőt kerettel együtt, itthon asszem 28k beszereléssel együtt. Ha nem bízol magadban, akkor keresd meg fagyalllo kollégát a HA-n, Ő be is szereli 28k-ért és 3 hónap garit is vállal rá.

(#63963) XP NINJA válasza Den Hadnagy (#63961) üzenetére


XP NINJA
őstag

Köszi, nem is gondoltam volna. Ha jól tudom csak az amoled feketéje nem fogyaszt? Akkor azzal sem nőne az üzemidő ha egykezes üzemmódban használom? :)

(#63964) madmike válasza Zoja™ (#63962) üzenetére


madmike
őstag

Bízok magamban annyira, hogy inkább megspórolom azt a 10.000-et. Amit Ebayről rendelek az gyári cucc? Vagy legalábbis nem rosszabb minőségű?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#63965) Zoja™ válasza madmike (#63964) üzenetére


Zoja™
őstag

Original vagy OEM cím szóval érdemes keresni és érdemes megnézni az eladó értékeléseit.

(#63966) rasotamas


rasotamas
veterán

Emberek mi lett azzel a Lollipoppal? Próbáltam hívást rögzíteni, nincs ilyen gomb hívás közben. Próbáltam feltelepíteni egy olyan játékot amihez sokszáz megás obb fájl van, nem volt obb mappa az Android mappában, hát csináltam, de miután elindítottam az apk-t azt írja hiba az adatfájlban.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#63967) Den Hadnagy válasza XP NINJA (#63963) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nem tudom mit értesz egykezes mód alatt, de mivel a kijelző a legnagyobb fogyasztó, első lépésben a fényerővel tudsz játszani, ha spórolni akarsz. Van aki 50%on használja.

Ha érdemi változást akarsz, akkor CM 12.1. Bár nekem pl. elég a stock Lolli üzemideje, mindig van konnektor, vagy akkupakk ha kell. A CM-ot sokan dicsérték az akkukímélése miatt.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63968) Den Hadnagy válasza rasotamas (#63966) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A hívásrögzítés passz, de az apk-ból telepítéssel való gondod nem feltétlenül a Lolli hibája. Play storeból sem megy?

Sokan savazzák itt amúgy a stock Lollit, nekem semmi gondom nincs vele.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63969) rasotamas válasza Den Hadnagy (#63968) üzenetére


rasotamas
veterán

A Heroes 3 nem túlságosan van fönt playstoreban, nem tudom.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#63970) Tex


Tex
senior tag

A CM 12.1 28-ai nightly létezik hogy nincs rootolva?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#63971) Rasnac válasza rasotamas (#63969) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Fent van az csak fizetősen :) ha onnan töltöd tuti jó ... Mivel tört így ebben itt nem tudunk segíteni (szabályzat alapján legalábbis ) :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#63972) Danny365 válasza Tex (#63970) üzenetére


Danny365
őstag

Nem. Kapcsold be a Developer options-ben.

[ Szerkesztve ]

(#63974) Zoja™ válasza mouzrr (#63973) üzenetére


Zoja™
őstag

A virágboltos (warez) játékok és alkalmazások telepítési útmutatóját hanyagoljuk légy szíves.

Az ide vonatkozó hsz-ed töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#63975) Den Hadnagy válasza rasotamas (#63969) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Igen, sejtettem, hogy warez-vonalon mozgunk. Tehát nem a Lolli a hunyó. :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63976) mouzrr válasza Zoja™ (#63974) üzenetére


mouzrr
őstag

Rendben, elnézést az okozott kellemetlenségekért ;] :R

(#63977) 4D4M válasza porse (#63933) üzenetére


4D4M
aktív tag

Köszi. Ilyenkor baj, hogy igényesen le van kerekítve a kijelző széle körben. Megtöri az ívet még a fólia is. Ilyen szép megoldásoknál már mérlegelem azt az opciót is, hogy nem rondítom el semmilyen védelemmel, hanem inkább az élettartama vége felé(néhány karc) kap egy új kijelzőt.

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#63978) vadászcsiga válasza rasotamas (#63966) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mikor volt hívásrogzito gomb a telefon alkalmazásban?

(#63979) beta válasza racerx (#63957) üzenetére


beta
aktív tag

ertem mester, ha te mondod, akkor az ugy van :R

[ Szerkesztve ]

(#63980) Meggyi001 válasza vadászcsiga (#63978) üzenetére

Az csak a mókolt romokban volt nem? Meg mintha csak KK-ban lett volna, vagy cm lolliban van?

https://gamergep.hu/

(#63981) vadászcsiga válasza Meggyi001 (#63980) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem tudom nem írta csak annyit hogy lollipop. Gyári KK-ban sincs vagy én vagyok vak és nem láttam

(#63982) madmike válasza Zoja™ (#63965) üzenetére


madmike
őstag

Köszi a segítséget!
Végül ezt rendeltem. Lett volna olcsóbban Kínából, de ha azt megfogják a vámon akkor ugyan itt vagyok, arról nem is beszélve, hogy ez valószínűleg jövő héten itt lesz.

Most hogy megnyugodtam, hogy előbb utóbb lesz telefonom elmesélem a kijelzőtörésem csattanóját.
Szerdán hoztam el a szervízből, ahol kijelzőt, keretet, hátlapot, akksit, usb csatit cseréltek rajta. Szerencsére gariban. Szóval tulajdonképpen volt egy új telefonom, erre én here leejtettem vagy 1,80 magasból... :W

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#63983) Zoja™ válasza madmike (#63982) üzenetére


Zoja™
őstag

Hát remélem másban szerencsésebb vagy. ;]

(#63984) Fantomas80 válasza beta (#63952) üzenetére


Fantomas80
tag

Hát az én telefonomat nem védte meg a az üvegfólia a betöréstől.
Az utcán sétálva megbotlottam kezemben a telefon, ráestem persze a kijelző lefele volt :W
Alsó sarkánál szerintem valami kavics lehetett onnan indul a törés :(
Lg Váci út szervízbe mennyibe kerül a csere, kb mennyi ideig javítják ha ott van leadva javításra?

[ Szerkesztve ]

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#63985) madmike válasza Fantomas80 (#63984) üzenetére


madmike
őstag

Árat nem tudok, mert az enyémet garanciában cserélték.
A telefonom 15 naptári napot volt ott, annak ellenére, hogy 3-5 munkanapot mondtak amikor leadtam. Az ötödik naptól kezdve minden nap többször próbáltam őket hívni, de egyszer se vették fel. A 15. napon jött az SMS, hogy mehetek érte. A durva az egészben, hogy a munkalap szerint 4 nap után kész volt, de derogált nekik kiértesíteni.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#63986) Tonimcfish válasza Fantomas80 (#63984) üzenetére


Tonimcfish
tag

nekem 2 nap alatt kicserélték gariba.....

mi 11 lite 5g

(#63987) Quqesz válasza Fantomas80 (#63984) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A váci úton 28-29e között van a csere és van akinek az nap megcsinálták(személyesen vitte be)

Madmike
Részvétem....

Den Hadnagy
Na ezért én 2g-ben hagyom(sok szinkron fut,arra elég) és ha gyorsabb kell,akkor váltok. Sokat segít aksi időben.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63988) Den Hadnagy válasza Quqesz (#63987) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nyilván sokat segít. A telóm egy 3 emeletes, folyamatosan haladó hajó alsó szintjén van, gondolhatod mit szív az antenna meg az akksi, hogy tartsa a jelet :D Így egy nap, otthon 2. Én nem kapcsolgatom a 4g-t, hasítson, ha tud.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63989) Quqesz válasza Den Hadnagy (#63988) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az kemény műszak az aksinak,főleg, hogy gondolom nem egy viking fahajón szolgálsz evezősként :) ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63990) Jozsika94


Jozsika94
csendes tag

Sziasztok.

Lehet volt mar ilyen kerdes de nagyon ossze karcolodott a kamera lencseje vagyis annak ez a vedo uveg izeje ..es kerdesem az lenne, hogy ezt mivel lehetne patyolat tisztara megcsinalni? A telefonnal lott kepeken nem latszik semmi folt vagy homalyos folt halistennek.

Ha veszem a fáradtságot, hogy rád írjak az a minimum, hogy válaszolsz.

(#63991) Cry0 válasza Jozsika94 (#63990) üzenetére


Cry0
őstag

Szerintme semmit ne csinálj vele én próbáltam nekem nem jött össze semmivel se ebay-ról rendeltem vadi ujjat gombokal együtt 3 ezerért

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#63992) Jozsika94 válasza Cry0 (#63991) üzenetére


Jozsika94
csendes tag

Tudnal adni linket, vagy hogyan keressem? Es ezt nem nagy dolog kicserelni vagy kell hozza konyitani valamit? Nem vagyok valami nagy origami mester eleg nagy kezeim vannak. :D

Ha veszem a fáradtságot, hogy rád írjak az a minimum, hogy válaszolsz.

(#63993) Quqesz válasza Jozsika94 (#63990) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fogkrém vagy polirpaszta sokaknál bejött és kell azért több percig sikálni. Egy kisérletet megér és ha nem jön be rendelsz az ebájról egyet...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63994) Zsolto válasza Jozsika94 (#63992) üzenetére


Zsolto
őstag

Józsika, Józsika... ismerkedj meg a fórum kereső funkciójával. Most még kivételesen megcsináltam helyetted:
Itt mindent megtalálsz.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#63995) Jozsika94 válasza Zsolto (#63994) üzenetére


Jozsika94
csendes tag

Nagyon koszonom nem vagyok nagy forumozo. :) legkozelebb en magam keresem majd meg.

Ha veszem a fáradtságot, hogy rád írjak az a minimum, hogy válaszolsz.

(#63996) Tex válasza Danny365 (#63972) üzenetére


Tex
senior tag

Köszi! :R

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#63997) Naigen válasza beta (#63952) üzenetére


Naigen
aktív tag

Alkalomadtán lemérem, hogy a gyári tömege mennyire duzzad egy üvegfóliával, vkinél biztosan számít, hogy 143, vagy 143,04 gramm...
A sima műanyag fólia előnye az üveggel szemben, hogy néhány havonta cserélgetheted, mert annyira tele lesz karccal.

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#63998) fery02 válasza XP NINJA (#63963) üzenetére


fery02
addikt

Én értem mi a célod az egykezes móddal (hogy a kisebb képernyő miatti maradék fekete rész ne fogyasszon).

Na, ilyesmi trükk IPS kijelzőnél nem játszik, mert itt kijelzőtartalomtól függően egyformán fogyaszt ugyanolyan háttérvilágítással full fekete és full fehér kép is.

----------------------------------------------------------

@goblin1983: IMAK tok azért nem védi jobban a sarkokat, mert az a tok nem a védelemre van, hanem a jobb fogásra.

(#63999) madmike válasza fery02 (#63998) üzenetére


madmike
őstag

Erről jut eszembe (meg arról hogy lezúztam a telefonom), hogy milyen tok van ami védi a telefont és nem olyan batár mint a Spigen Slim Armor?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#64000) fery02 válasza madmike (#63999) üzenetére


fery02
addikt

Nekeda Saffiano

Korábban sokszor volt róla már szó, szóval infókért és véleményekért találsz találatokat topik keresővel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.