Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63401) F-ECT$ válasza oba (#63399) üzenetére


F-ECT$
titán

Az sem mindegy, hogy mire megy el az a kijelzőidő. Játékkal 2-3 órát megy a telefon, de netezéssel 3x annyit is. Nem változtak a használati szokásaid?

Dive ever, work never.

(#63402) oba válasza F-ECT$ (#63401) üzenetére


oba
addikt

nem változtak :) játszani nem szoktam, fényerő is 50% auton van mint mindig szokott
szóval minden ugyanaz, és mégis csökken az üzemidő

(#63403) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Mekkora egy fos ez a lolli. Azert LG-ék gondoskodtak arrol hogy jó jó ez a G2 de lehetőleg váltsál 4-re.
Havonta 2x ugy veszem ki a zsebemből hogy se kép se hang, a fals villogó értesítések meg az agyamra mennek. KK ehhez kepest egy dór oszlop volt stabilitást tekintve.
Gondolom nem lesz tobb verzió G2-re ebbol a kiváló romból?

[ Szerkesztve ]

(#63404) Cry0 válasza vadászcsiga (#63403) üzenetére


Cry0
őstag

Elvileg jön az 5.1.1-is
Legalábbis a mobilarénán ezt írták

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#63405) vadászcsiga válasza Cry0 (#63404) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na az majd taccsra vágja

(#63406) oba válasza vadászcsiga (#63403) üzenetére


oba
addikt

És mi az akadálya hogy visszaválts? :) Szerencsére ez nem iPhone és iOS, ott ha a gyártó belassítja a telódat az új frissítéssel akkor meg vagy lőve, sehogy sem tudsz visszamenni korábbi verzióra. Mondjuk nekem a Lollipop (CloudyG) semmivel sem volt lassabb mint a KK, sőt, néha még fürgébbnek is éreztem. Csak az akkuidővel voltak gondjaim, de úgy látszik ez nálam hardveres (akku) probléma lesz.

[ Szerkesztve ]

(#63407) vadászcsiga válasza oba (#63406) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A lustaság :D
Meg félek hogy elavultnak tűnne. Az appok nagy resze nem követeli még meg a lollit?

[ Szerkesztve ]

(#63408) oba válasza vadászcsiga (#63407) üzenetére


oba
addikt

Nyilván van olyan ami követeli, de nincs olyan amit egy "appneve.apk" google keresés ne oldana meg ha így is van :) Rendszerint a play áruház (vagy az app készítője) tiltja le a telepítést ha ilyen appról van szó, de amúgy működne KK alatt is, így ha letöltöd apk formában simán telepíthető.
Mondjuk én még ilyen appal nem találkoztam, igaz nem is vagyok az a tipikus heavy user.
Ja és az elavultnak tűnés ellen fel kell rakni egy launchert és problem solved :)

[ Szerkesztve ]

(#63409) Indiant válasza LilProphet90 (#63355) üzenetére


Indiant
addikt

A kérdés már csak az, h. miért nem a fullos Qremote-ot portolták? (mert ez egy piszok régi verzió)

(#63410) Zoja™ válasza oba (#63408) üzenetére


Zoja™
őstag

Nyilván van olyan ami követeli, de nincs olyan amit egy "appneve.apk" google keresés ne oldana meg ha így is van :) - azért a warez felé kanyarodást kerüljük...

Egyébként hogy a témához is hozzászóljak: az egész kulcsa az api támogatás. Az igaz, hogy a fejlesztőn múlik, hogy az alkalmazásait milyen kompatibilitásban írja meg, de hülye lenne most még csak Lollira írni, mikor a rendszer elterjedtsége közel sem 100%-os. Olyat csinálhat viszont, hogy egyes funkciókat, amiket api szinten támogatnia kell a telefonnak, régebbi rendszereken lekorlátoz, mert az os nem támogatja azt.

(#63411) Den Hadnagy válasza extasymajom (#63383) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Pedig én is meg tudom erősíteni, amit a fórumtárs ír. Ha jól rémlik, talán egyetlenegy nem kívánt újraindulásom volt január óta. A stock lollival full problémamentes az élet, pedig kvázi laptop helyett mindenesként gyötröm a telót napi szinten, majdhogynem hc szinten. A romolgatásból kinőttem, az akksiidő nem lényeg, a munkahelyemen lakom, konnektor mindig van. Amikor olyanom van, játszom is ezerrel.

Szóval őszinte megdöbbenéssel olvasom, amikor a kollégák itt a stock lollit szidják, nekem 100.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63412) vadászcsiga válasza Den Hadnagy (#63411) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerencsés ember vagy

(#63413) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#63412) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Amúgy melyik verzió van fent neked? Kdz-vel, vagy pc suite-tel tetted fel? Hardresetet próbáltad? Amiket leírtál, nagyon nem normálisak egy flagship telónál, még ha 2013as flagship, akkor sem.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63414) vadászcsiga válasza Den Hadnagy (#63413) üzenetére


vadászcsiga
félisten

30D voda. Volt minden, hr elotte utana, es kdz-vel húztam frissre. Mindent utana tettem fel. Root van

(#63415) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Van itt olyan, aki utólagos szettel vezetéknélküli töltésre alkalmassá tette a telót? Vannak erre ugyebár szettek gombokért az ebayen meg Kínából, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Sokszor van olyan, hogy ledobom a telót 10 percre, addig jó lenne a delej bele. Nem, nem féltem az akksit, azért van, hogy használjam :)

Vajon egy Spiegen Slim Armor hátlapján át menne a töltés?

Köszi!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63416) vadászcsiga válasza Den Hadnagy (#63415) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#63417) extasymajom válasza Den Hadnagy (#63415) üzenetére


extasymajom
tag

Melyik lolli van fenn neked?

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63418) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#63414) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Marha érdekes, nekem v30b, független a teló, bár én is vodás vagyok, a cucc a pc suite-tal ment fel. Sajnálom, hogy gondok vannak.

A sokat dícsért Cloudyt nem próbáltad? Ilyen nothing to lose alapon? Vagy netán LG márkaszerviz?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63419) vadászcsiga válasza Den Hadnagy (#63418) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A root a maximum energia amit erre a telefonra szánok. Ha majd végre eljön a tél neki ülök es vissza teszem a KK-t. Vagy csinalok egy hr-t hatha csak tisztára kell pucolni a telefont.

(#63420) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#63419) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Sok sikert, én biztosan maradnék lollin, sokkal smoothabb.

Lehet, hogy egy fórumtárs két sörért felránt neked egy fain romot bármikor, ne mondj le róla, jóféle teló ez!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63421) Den Hadnagy válasza extasymajom (#63417) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A 30b, az a független, ha jól tudom. A teló maga német régiós, a térerőnél vettem.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63422) vadászcsiga válasza Den Hadnagy (#63420) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dehogy mondok, másfél eve a társam. Majd ha lemegy a G4 ára lecserélem

(#63423) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#63422) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Gondoltam rá, de nekem kicsi, meg kicsit bumfordi a design. A tudása 5*, olyan 100 körül majd reális lesz.

Várok a snapi 820 fecskékre, meg az LG saját fejlesztésű chipjére, jókat olvastam róla. Meglátjuk, az LG vonal 80%, mert a hátlapi gombok, meg a duplakopp nagyon szerethető feature, máshol nem nagyon van.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63424) vadászcsiga válasza Den Hadnagy (#63423) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kicsi? Dehat nagyobb mint a G2

(#63425) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#63424) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Jaja, de +0.3" miatt nem váltok. Nekem a következő állomás a 6". Nagyon várom a Pro széria következő tagját épp ezért.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63426) cicaslany86


cicaslany86
aktív tag

Egy fura kérdésem lenne. Nektek gyakran van makro fotozásnál, hogy "mellélő"? Tegnap elkezdtem vele szórakozgatni és azt vettem észre, hogy van, hogy 5x ujra neki kell fussak, mert rosszul allitja be az autofokuszt, homályos. Mi befolyasolhatja a dolgot? Nem tudom a telefonban van e valami gubanc, vagy ez normális és én vagyok túl szőrszás hasogato.

[ Szerkesztve ]

(#63427) Danny365 válasza cicaslany86 (#63426) üzenetére


Danny365
őstag

Használj manual fókuszt, aztán meg is van oldva a problémád.

(#63428) extasymajom válasza Den Hadnagy (#63421) üzenetére


extasymajom
tag

Sajnos csak telenoros kartyam van es nem emlekszem hogy független a telefonom vagy sem. Vagy az vagy telenoros. Valahogy meg kellene neznem majd egyszer.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63429) Laca0 válasza cicaslany86 (#63426) üzenetére


Laca0
addikt

Lehet, hogy karcos a kameravédő lencse.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63430) erno5009


erno5009
csendes tag

Sziasztok !

Az megoldható, hogy a telefon ikonra kattintva ne a Tárcsázóval kezdjen, hanem a Hívásinfóval ?
Sajnos a fülek átrendezése nem segít :((

Üdv.: Ernő

(#63431) vadászcsiga válasza erno5009 (#63430) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ott kezd ahol hagytad
Amúgy meg a Call history shortcuttal mindig ott kezd

[ Szerkesztve ]

(#63432) erno5009 válasza vadászcsiga (#63431) üzenetére


erno5009
csendes tag

"Ott kezd ahol hagytad"...
Sajnos nem :((

Majd megnézem/kipróbálom az ajánlott linket.

Mindenesetre köszönöm !

Üdv.: Ernő

(#63433) 4D4M válasza 4D4M (#63386) üzenetére


4D4M
aktív tag

Ideírom a "megoldást", hátha belefut valaki hasonlóba.
A probléma az volt, hogy a D802-ként megrendelt telefon LS980-ként érkezett meg hozzám egy megbízható magyar webshopból. Nem tudom, hogy csak én nyúltam ebbe így bele vagy ez egy gyakori eset, de ezekszerint oda kell figyelni. Ez meg a 0%-os akku után már nem gondolkodtam a visszaküldésen...

Csináltam egy táblázatot kíváncsiságból, aztán formáztam is akkor már, hogy legyen valami értelme: (:

Most, hogy már gondolom mindenhol kifogynak a készletek lassan és előkerülnek a raktárak aljáról a megmaradt hülyeségek, esetleg érdemes lehet a topik leírásába betenni valamilyen formában.
itt van az xlsx is
Öszsegezve a következtetés: nem érdemes más típussal szórakozni idehaza.
Nem értek hozzá, hogy CDMA mennyire kompatibilis az itteni UMTS rendszerrel, de inkább külön oszlopba tettem.

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#63434) extasymajom válasza erno5009 (#63432) üzenetére


extasymajom
tag

Pedig de. A hiba az on keszulekeben van :)

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63435) reap3r válasza vadászcsiga (#63419) üzenetére


reap3r
aktív tag

A 30d az szar is egy rom az általad említett hibáival... A 30b hibátlan amúgy, a helyedben azt tenném fel kdz-vel...

(#63436) erno5009 válasza extasymajom (#63434) üzenetére


erno5009
csendes tag

"Pedig de. A hiba az on keszulekeben van"

Lehetséges...

T-mobilos D802, Android 4.4.2,
Kernel: 3.4.0
Szoftver verzió: D80220h-EUR-XX

(#63437) fery02 válasza erno5009 (#63436) üzenetére


fery02
addikt

Igen, 4.4.2-n még nem jegyzi meg a legutóbbi fület a híváslistában, de Lolli rendszerre való frissítés után már megszűnne ez a problémád.
Viszont csak ezért nem feltétlen éri meg frissíteni, sokan szidják a gyári Lolli-t és igazából teljesen egyéni, hogy kinek jön be és kinek nem.

Ha csak ezért nem akarsz frissíteni, akkor vannak alternatív megoldások, amikből már kaptál is ötletet.

------------------------------------------

@Laca0: Az a kettős ablak funkció a navbar visszagombjának hosszan való nyomásával jön elő.
Ezt igazán odanyöghették volna a fiúk a sok mellébeszéd helyett...

[ Szerkesztve ]

(#63438) beta válasza reap3r (#63435) üzenetére


beta
aktív tag

Hagyjuk mar ezt, semmi baja nincsen a 30d-nek. Egy szar benne, a voda update alkalmazasa, de azt meg ki kell irtani a system appok kozul.

(#63439) reap3r válasza beta (#63438) üzenetére


reap3r
aktív tag

A 30d az egyenlő a 30a-val, azért van benne annyi hiba... 30b az, ami rendesen működik, hidd el nekem.

(#63440) vadászcsiga válasza reap3r (#63439) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem koppra ugyanaz mind a három? De a b meg a d biztos

[ Szerkesztve ]

(#63441) elmariachi89


elmariachi89
csendes tag

Sziasztok
Szeretnem a segitsegeteket kerni.
Telefonvaltason gondolkozom es arra lennek kivancsi hogy megeri e lecserelni az Lg G2 esem galaxy s5-re vagy galaxy Alphara? Ill melyik a jobb telo? Sokat szoktam jatszani igy az is szempont hogy ne akadjanak a komolyabb jatekok sem. G2-n nem akadnak jelenleg.
Koszi a segitseget.
Udv

(#63442) akooos válasza elmariachi89 (#63441) üzenetére


akooos
veterán

Én egyikre sem cserélném. Visszalépés lenne minden szempontból. Az S5 egy hiba volt a Samsung részéről. Nem véletlenül változtatták meg az egész mindenséget az S6-ra :) Az Alpha pedig.. Hát fém meg minden, de 720p, kicsi is, (szerintem) csúnya is.

Tehát a válaszom: Vagy hagyd meg a G2-t, vagy valami nagyobb lépésre szánd el magad.

[ Szerkesztve ]

(#63443) fery02 válasza elmariachi89 (#63441) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Utóbbi időkben már többször felmerült a téma itt, hogy valóban nem érezhető különösebb ugrás teljesítményben egyik jelenlegi csúcstelefon esetében sem (főleg, hogy van már pár napja hivatalos CM12.1-ünk is, ami állítólag turbózza a telefonunkat szépen).

Minimum év végéig érdemes lenne várni az akkor tájt érkező finonságokra, de inkább a következő évben érkező Snapi 820-as csodákra.

Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#63444) Balazska15 válasza fery02 (#63443) üzenetére


Balazska15
senior tag

Mivel a kérdező most sem egy G4-re vagy S6-ra akarja cserélni a telefont így nagy ötlet, hogy várjon a következő 200ezres telókra.. :))

Az én véleményem egyébként, hogy nem jobb az s5 sem, szoftveresen semmiképp, és mit ér egy jobb proci, ha nincs rá megfelelő szoftver, bár a samsung főzött romjaiból az s2-nél leragadtam, de szerintem ebben az árkategóriában a G2 verhetetlen :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#63445) SoundBox


SoundBox
tag

Hali mikor töltök le valamit wifin nagyon lassan tölti le, a mobilnet hamarabb leszedi, valaki találkozott hasonló hibával, 5.0.2 szoftver van rajta.
Köszi a segítséget

(#63446) banán007


banán007
tag

Sziasztok!

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem! CloudyG2 3.2-t akartam telepíteni, de JB bootloader maradt a telón...igy semmire nem reagál most..mit tehetek? :F :F

Szerk: a téglás rész a összefoglalóban segithet rajta? :O

[ Szerkesztve ]

(#63447) banán007 válasza banán007 (#63446) üzenetére


banán007
tag

Na már sikerült visszahozni az Összefoglalóban talalhatókkal :R :R most csinálok egy restoret a régi rendszerről hátha jó lesz :))

(#63448) banán007 válasza banán007 (#63447) üzenetére


banán007
tag

Na sikerült, visszahoztam! CM12 van fent épp.

(#63449) slloyd


slloyd
senior tag

Legyen szíves árulja el már valaki mitől olyan frankó ez a Cm 12 a gyári lollipop-hoz képest?....

[ Szerkesztve ]

(#63450) reap3r válasza slloyd (#63449) üzenetére


reap3r
aktív tag

Hát teljesen témázható és mocskos gyors, na meg eléggé testreszabható. Ja és az üzemidő talán jobb,mint stock lollin, de nem vennék rá mérget.Állandó frissítések is vannak és nekem speciel olyan, mintha nekem találták volna ki. Pont azok a feature-ök vannak benne, amik nekem hiányoztak, de másnak lehet semmiségek...Emellett viszont szar a kamera, nem kell púderezni, ami kamera benne van egy kalap ***, de elvileg gőzerővel dolgozik rajta 2 elszánt emberke, akik nagyon remélem sikerrel járnak :) nevüket majd imákban fogjuk itt néhányan zengeni :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.