Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64351) hislah válasza ßrainiac (#64350) üzenetére


hislah
aktív tag

Kezdem megszokni. :)

Muszáj mert ezzel sokkal kecsesebb a készülék!

(#64352) ßrainiac válasza hislah (#64351) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem is az van, csak odaadtam Anyamnak amig erkezik az ove, de kozben rajottem, hogy tokre csuszos tok nelkul :DDD

(#64353) tirszin válasza ßrainiac (#64352) üzenetére


tirszin
senior tag

Én nem nagyon értem ezt a csúszósságot, amiket írtok. Bringázás közben szoktam vele fotózni, közel nyélen menve, 35...40-es tempónál, izzadt kézzel, de teljesen stabilan foghatónak érzem tok nélkül.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#64354) Meggyi001 válasza tirszin (#64353) üzenetére

Nem lehet, hogy esetleg kőműves vagy, azt olyan a tenyered mint a ráspoly? ;] :D Azt akkor jóhogy nem csúszik csoró telefon :)

(#64355) extasymajom: Ez kurv@ jó :DD :DD

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#64355) extasymajom válasza tirszin (#64353) üzenetére


extasymajom
tag

Mondod te Peter Parker. Nekünk azért csúszik picit. :DD

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#64356) ßrainiac


ßrainiac
addikt

lol

Nekem azert csuszik, mert zsiros lesz a kezemtol. A kezem meg a zsiroskenyertol :))

(#64357) hislah válasza ßrainiac (#64356) üzenetére


hislah
aktív tag

És a kenyér mitől lesz zsíros??? :)

(#64358) bigdee888


bigdee888
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni:
Elázott a G2-esem, bele lett ejtve egy "kevés" vízbe. Szétszedtem egyből, rizsbe tettem, de a képernyője teljesen meghalt.
Hogyan tudnám lementeni az adatokat, app-okat róla úgy, hogy utána vissza tudjam állítani egy G4-esre? Leginkább két app-ról lenne szó, az adataikkal együtt.
Maga a telefon működik, mert már rákötöttem a gépre, és sikerült is leszedni róla a fényképeimet és a fájlokat, amikre szükségem lenne, de az alkalmazásokkal bajban vagyok. (Sőt, PC Suit-tal készítettem backup-ot a két alkalmazásról, de a G4-esre nem lehet visszaállítani... :( )
Előre is köszönöm az ötleteket.

Üdv!

(#64359) Quqesz válasza hislah (#64357) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hajától?? :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#64360) Den Hadnagy válasza bigdee888 (#64358) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Jó lenne tudni melyik az a két app. Pl. hátha van felhős mentéses opció bennük, vagy ilyesmi...

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64361) bigdee888 válasza Den Hadnagy (#64360) üzenetére


bigdee888
tag

Idokozben lecsokkent egyre a visszaalitando programok listaja: Fuel Log a szoban forgo app. Nincs benn e felho mentes, nem kulso fajlokbol dolgozik (mukodo kepernyovel ki lehetne menteni az adatokat).

Sajnos root-olva sincs a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#64362) fery02 válasza bigdee888 (#64361) üzenetére


fery02
addikt

Ilyenkor lenne nagyon jó, ha microUSB-n egyszerre kettő mindent is lehetne aktívan csatlakoztatni.

Például most nagyon jól jönne neked egy Slimport kábel, amivel a telefon képét tudnád kiküldeni valami megjelenítőre HDMI-n keresztül, közben meg a telefont adatkábellel PC-re kötve asztali Total Commander ADB plug-in segítségével alkalmazás adatot tudnál backup-olni.

Esetleg olyan lehetőséget látok minderre, hogy a képet vezetéknélkül küldöd valami Miracast technológiával egy azt támogató megjelenítőre és akkor úgy ugye szabadon lehet csatlakoztatni közben PC-re.

Mondjuk ha a kijelződ érintést sem érzékel, akkor kéne még egy egér csatlakoztatása is OTG kábellel, szóval úgy már elég neccesnek bizonyul az egész helyzet.

Viszont kijelzőcseréhez nem kell formázni a telefont, szóval az adatok meg tudnának maradni, ha valóban csak a kijelző sérült leginkább.

[ Szerkesztve ]

(#64363) bigdee888 válasza fery02 (#64362) üzenetére


bigdee888
tag

Koszi az otleteket!
A slimport kabeles megoldasra nem is gondoltam, lehet erre fogok elkanyarodni.
A kepernyo egyebkent erzekel, de nem mutat semmit (hallom ahogy feloldom a kepernyozarat).

(#64364) 4D4M válasza bigdee888 (#64363) üzenetére


4D4M
aktív tag

Droid VNC Server?

...ha valahogy el tudnád indítani... (:

[ Szerkesztve ]

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#64365) bigdee888 válasza 4D4M (#64364) üzenetére


bigdee888
tag

Szia!
Koszi, de ez sajna nem jo, mert nincs root-olva a telefon.

Adja magat a kerdes: nincs valakinek slimport kabele Szekesfehervar kornyeken? Kolcsonkernem egy probara, termeszesen nem ingyen.

(#64366) LilProphet90 válasza ßrainiac (#64324) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Tetszetős, kár, hogy már sehol sincs kékben.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#64367) goblin1983 válasza fery02 (#64362) üzenetére


goblin1983
tag

Ez tényleg így van? Egyszerre csak egy aktív cucc? Akkor az, hogy dugnak rá egyszerre egeret, billentyűzetet, HDD-t, esetleg gamepadot plusz töltést az kacsa? Vagy működik, csak G2-n nem?
Pont most akarok rendelni otg kábelt amiről tudok tölteni és legalább egy USB van még rajta.

(#64368) mateus


mateus
senior tag

A gyári kamera appban videózásnál mikor az audio zoom funkcióra megyek, kiírja, hogy tegyek csippentő mozdulatot. Ez mit jelentene?:D
Mert a zoomolás az megy, ha húzogatom a kijelzőn az ujjam, mást nem veszek észre.

(#64369) _greg_


_greg_
csendes tag

Sziasztok, tapasztalatok már olyat hogy a képernyő elforgatás funkció nem működik? Újraindításra megjavul aztán 1-2 nap és újra hibás. :F

(#64370) oba válasza _greg_ (#64369) üzenetére


oba
addikt

Persze, gondolom Lollipop van fen nálad. G2 lollipop betegség, mindenkinél előjön... javítás eddig nem jött rá, talán majd az 5.1 -ben javítva lesz.

(#64371) laci1892


laci1892
senior tag

Bár nem ide tartozó kérdés talán de hátha tudtok segíteni előre is köszönöm a választ esetleg a tippeket mindenkinek.

Szóval helyzet az hogy gondolkozok g2 mellé egy LG R watchban. Az a típusú ember vagyoj viszont aki kétszer megfontolja a vásárlás szándékát ( xd )
S bármilyen hasznos ( nekem ) az óra még is van amitől félek kicsit. Mi van akkor ha az aksi be krepál. Ezeket vajon lehet cserélni?

(#64372) akooos válasza laci1892 (#64371) üzenetére


akooos
veterán

Hali,

November óta használok G Watch R-t, az akku semmit nem romlott azóta. Biztos lehet egyébként benne akkut cserélni, miért ne lehetne? :)

(#64373) laci1892 válasza akooos (#64372) üzenetére


laci1892
senior tag

Huh hát köszönöm a választ. Attól féltem ha nem lehet akkor csak papir nehezék lesz

(#64374) _greg_ válasza oba (#64370) üzenetére


_greg_
csendes tag

Akkor ez nyalóka! :( :O

(#64375) szabyka95


szabyka95
őstag

(#64376) Den Hadnagy válasza _greg_ (#64369) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem tökéletesen jó Lolli v30b-vel, szóval nem feltétlenül Lolli betegség... Vagy csak én vagyok ilyen szerencsés.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64377) laci1892 válasza szabyka95 (#64375) üzenetére


laci1892
senior tag

Iph. 6-on ugyan ettől a gyártótól nekem van.

(#64378) Den Hadnagy válasza laci1892 (#64377) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Fú, és jó? Nekem nagyon tetszik. Kopóban a SlimArmor, lehet, hogy lecserélem egy ilyenre. Mondjuk jól néz ki, ha full alu, csak az antennának mennyire jó?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64379) pcnet válasza Den Hadnagy (#64376) üzenetére


pcnet
addikt

Én is szerencsés vagyok! :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#64380) szabyka95 válasza laci1892 (#64377) üzenetére


szabyka95
őstag

Es milyen ? Nagyon vastagit ?

Den, ez nem full alu, egy kemeny tok hatara van ragasztva egy aluminium reteg

(#64381) LilProphet90 válasza szabyka95 (#64375) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Van, világoskékben. Nagyon tetszett, megrendeltem, felraktam, azóta porosodik... nem annyira jött be élőben. Nem javaslom, de ha nagyon tetszik próbáld ki, esetleg jelképes összegért odaadom az enyém. Vastagít is, nem is illeszkedik jól (mintha mindig lecsúszna valamelyik pontja a telóról), nem az én világom.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#64382) Quqesz válasza _greg_ (#64369) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia
A független v30a,voda v30d/f tartalmazza ezt a bugot,a független/tcom v30b nem. Én azt vettem észre,hogy ha előjön,akkor pár napig szivat aztán elmúlik,nem kell ezért újra indítgatni a telót. Ha újraindul a telő pár napig jó,aztán kb 5 napig hol jó hol nem,aztán utána egyszer csak abbahagyja és nem csinálja míg újra nem indítod. Én is 700 óra után indítottam újra a telót,már el is felejtettem ezt a hibát,oszt meglepődtem...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#64383) laci1892 válasza szabyka95 (#64380) üzenetére


laci1892
senior tag

Műanyag tokra van egy kicsit vastagabb réteg alu ( talán ragasztva? Tévé. Igazából elég minőségi árához képest szerintem

(#64384) fery02 válasza bigdee888 (#64365) üzenetére


fery02
addikt

Root-ot is tudsz intézni, stumproot (ha jól tudom) pl letölthető apk formában telefonnal is és gyakorlatilag vezetéknélkil tudsz root-olni. Korábban már volt róla szó, szerintem linkeket is találni.

Egyébként lehet lemaradtam valamiről, de mihez szeretnél root-olni? Csak mert alkalmazás adatok mentéséhez nem szükséges root (legalábbi az én, fentebb írt Total Commander-es megoldásommal)
Sajnos nem vagyok Székesfehérvár környéki.

--------------------------------------------

@goblin1983: Legalábbis én úgy tudom, hogy OTG-n egyszerre csak egy eszköz lehet aktív.
Olyankor nem tudom mi van amúgy, ha rádugsz egy USB elosztót és azt teledugod különféle eszközökkel. :)

--------------------------------------------

@akooos: Ha félsz az okosórák akksija végett, akkor esetleg ajánlom a Pebble szériát, azokat elég csak hetente tölteni, szóval azokat nem kell félteni akksi romlás terén.
Nem mellesleg piszok jó órák, szívesen várunk a topikjában. :)

(#64385) laci1892 válasza laci1892 (#64383) üzenetére


laci1892
senior tag

De csak iph. 6-on próbáltam szóval.. ( az illeszkedés miTt írom)

(#64386) szabyka95 válasza LilProphet90 (#64381) üzenetére


szabyka95
őstag

akkor passzolom..
ilyen?

(#64387) pcnet válasza fery02 (#64384) üzenetére


pcnet
addikt

Működik az USB HUB-os megoldás. Egeret, billentyűzetet és pendriveot csatlakoztattam egyszerre. Még Nexus 4-hez vettem Y OTG kábelt, amin táp bemenet is van, de az nem működik. Nem tölti a telefont.

szabyka95: Ilyen tokom van, valóban vékony, nem vastagítja a telefont. Engem a SIM tálcánál a kivágás zavar, felesleges szerintem, ha néha napján cserélek SIMet, nem tart semeddig levenni a tokot. Csak por jut be ott is. Ha száraz a kezed, elég csúszos a tok, valamint az alsó fele elég éles. Ujjamal alul megtámasztom a telefont, 5 perc böngészés után elég zavaró. Én nem ajánlanám ezt a tokot. De ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#64388) gubolaa


gubolaa
tag

Sziasztok. A lolli üzemidővel kapcsolatban lenne kérdésem. Kb egy hónapja használom lollin és a korábbi hozzászólásoknak megfelelően az üzemidő gyengébb de nem tudom hogy ez normális e. Reggel 4kor teló mínusz töltő irány munka iskola. Egész nap max egy óra használat se auto szinkron se semmi más max egy kis net és fb itt már 70 százalék és úgy hogy kikapcsolt képernyőnél is merült. Aztán hazafelé fórum olvasás firefox és merült egy óra alatt 30 százalékot. Szóval most vagyok 40 százalékon. Se játék se egész napos messenger parti se semmi. Automata fényerő. Nem sok ez? Kitkat en ha lerakta este nem merült 2 százalékot. Most ez is inkább 5-10.

Adam

(#64389) Quqesz válasza gubolaa (#64388) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De sok. Nincsen bekapcsolva pl wifi,gps,bt? Ha nem kell kapcsold ki,ezek is fogyasztanak az állandó keresés miatt. Nézd meg nem-e akatd be vmelyik app....én pl 2g-n hagyom he nem netezek,azzal is kevesebbet eszik. Nekem ennél jobb az akkuidőm...

Más
Hát srácok ma bent voltam az mm-ben és több mint egy órát nyomkodtam mindent ami volt(huawei mate7,lenovo vibe z2pro,s6,s6 edge,huawei p8,szifon6/6+,g4,stb...) és hát motíváció a cserére nulla lett bennem. Amikor a voda845-öt lecseréltem nexus s-re,majd lg 4x-re,majd g2-re volt vátozás/fejlődés. De most a g2 betette a kaput! Nem érzem azt,hogy ha ezt v azt megvenném az hú de mekkora előrelépés lenne és a g2 meg mennyire gyenge mellette. Ez van.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#64390) gubolaa válasza Quqesz (#64389) üzenetére


gubolaa
tag

Sajnos nincs bekapcsolva egyik sem amit írtál, max este a wifi az otthoni hálózathoz. De amikor este lerakom akkor az itthoni wifin van és úgy még annyi kraft sem kellene neki elvileg. Este mégis merül. Az meg hogy egy óra fórum olvasás 30-35 százalék.... nem értem. Mondjuk a semmire történő leszívás sem kevésbé idegesít. A gyári aksi figyelőt tudom nézni mert nem vagyok rootolva, de abban ami fura az max a youtube.... Arra azt írja hogy használ kraftot és leállíthatom, pedig nem is szoktam használni. Viszont ha leállítom sem érdekli. Egy óra múlva az akkumlátor használatnál megint az van hogy Leállít, szóval merít. Viszont a futó alkalmazások között nincs ott.

---Most annyit vettem észre, hogy (persze a youtubot nem használtam) az akksi résznél futott ezért megnéztem az alkalmazások között és és azt mutatta, hogy 10 perce fut a youtube.... viszont ezzel egy időben eltűnt.... :( ja és ekkor már az aksinál sem mutatta.... (viszont 3%ot jelez youtube használatnak ha ez számít)

[ Szerkesztve ]

Adam

(#64391) Den Hadnagy válasza Quqesz (#64389) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

+1

Ugyanígy vagyok én is. Ha nem vágynék 6 collra, eszembe nem jutna váltani 2016 végéig... De a G Pro 3at nagyon várom. Amúgy tényleg nincs racionális alternatíva.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64392) tirszin válasza gubolaa (#64390) üzenetére


tirszin
senior tag

Valószínű a Youtube is olyan típusú alkalmazás, ami fut a háttérben, használat nélkül is (Youtube fiók miatt pl.).
Elég durván merül a telód, nekem épp ezért eszemben sincs 5.x-re frissíteni. Akkor már inkább egy custom Kitkat.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#64393) gubolaa válasza tirszin (#64392) üzenetére


gubolaa
tag

Az oké hogy fut a háttérben, de az akku használat most pl 4 százalékot ír. De mondjuk a gmail amit rendszeresen frissítek kézileg nem mutat sőt az aliexpress sem. Nem tudom ez számít e. De sajna nekem is soknak tűnik. Pedig volt hard reset telepítés után

Adam

(#64394) Quqesz válasza gubolaa (#64390) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Alapból én nem hagyom wifin még itthon sem, mert az a tapasztalatom, hogy többet eszik az aksiból,mint a 2g. Szóval teszteld így. Nekem nem lett rosszabb az akkuidőm loli alatt(54h 4-5 óra kijelzővel),pedig 3mail,3gmail,időkép,időjárás szinkron fut. Youtube-ba be vagy jelentkezve? Ha igen lépj ki teszt képpen. Neken éjszaka 2%-ot merül.

Den Hadnagy
Ugyi! Akkor nem vagyok egyedül...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#64395) Zsolto válasza gubolaa (#64393) üzenetére


Zsolto
őstag

Én egy jó ideje amit lehet, böngészőből oldok meg, kiirtottam az összes "célzott appot" (index, origo, facebook, ebay, hahu és társai). Nagyon sokat javult az üzemidőm, ajánlom mindenkinek. És főleg nem zaklatnak mindenféle "fontos" értesítéssel.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#64396) goblin1983 válasza Quqesz (#64389) üzenetére


goblin1983
tag

Nincs reális áron alternatíva ami tényleges előre lépést jelentene. 150-200 ezret kiadni azért, hogy eggyel újabb chipek legyenek benne gyakorlatilag észrevehetetlen javulás miatt, esetleg 2 helyett 3 GB RAM nem éri meg sehol. Aki meg szeret sokat bukni pár hónap alatt, az vegyen.

Más. Ma sikerült nekem is negatív üzemidő csúcsot produkálni. Reggel 6 után mentem haza melóból, 100%-on volt az akksi. Mobilnet ment, fél 9-kor kemény 54%-ot mutatott nyomkodás nélkül. Nézem mi történhetett, Google szolgáltatás 45%, média 36%. A többi szokásos apróság elhanyagolható.

(#64397) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Nekem Lollival éjszaka max 3 százalékot merül. Repülőgép móban 1-2-t. Ott valami nagy gebasz van.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64398) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

@64396
Az észrevehetetlen javulásról annyit, hogy én elég kekec vagyok smoothság szempontból, de pl. a barátnőm S6 edge-ét nem látom olyan nagyon gyorsabbnak, mint amit a 260ezres ára indokolna... Tekintve, hogy 60ért fullos G2-t kapni.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64399) gubolaa válasza Quqesz (#64394) üzenetére


gubolaa
tag

Na felraktam ezt a javítást ami kijött, frissítettem mindent az áruházból, kijelentkeztem a youtube-ból, viszont sajnos nem tudom este tesztelni mert azóta már 20 százalékon vagyok(még 20 százalék este 19.30 óta és csak most nyomkodtam amíg ezt megcsináltam)

Zsolto

Sajnos van néhány alkalmazás amire szükségem van, de egyébként én sem azt preferálom.... Viszont én firefoxot használok és most az is nagyon szív....

Viszont plusz kérdés. Nektek vannak háttéradatok korlátozva, letiltva fölös sza...ok, vagy valami más csinálva? Alkalmazások automatikus bezárása vagy valamin más?

Adam

(#64400) Zsolto válasza gubolaa (#64399) üzenetére


Zsolto
őstag

Nekem nincs, szabadon jönnek-mennek az adatok egész nap. Wifi bekapcsolva, 4G-n van, BT is bekapcsolva (ha nem használom, 0%-ot szív). Így nap végére 30% körül járok (reggel héttől éjjel egyig). Éjjel tölt és kezdi újra. Viszont nekem is van olyan napom, amikor óránként 6%-ot is merül csak attól, hogy itt van az asztalomon, máskor meg 1-2% körül van az órántkénti merülés. Nem tudom, mitől.

Azt tudom, hogy pl. a HERE nevű navigáció hajlamos futva felejteni magát, hiába lépek ki, és az bizony szívja az akkut rendesen. Egy másik telefonomon (Idol 2s) a Current Widget nevű app szívott óránként 4-5%-ot az akkuból, pedig ez a G2-n is fenn van, és azon semmi bajt nem okoz. Szóval figyelni kell. Én a Gsam Battery Monitort nézegetem, hogy mi rendetlenkedik, de sokat nem izgatom magam ezen, ha merül, csinálok egy memóriatisztítást és rárakom a töltőre.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.