Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64251) Quqesz válasza racerx (#64250) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ebben van spot és mátrix is:camera dslr

extasymajom
köszi,de csak olvasgattam könyveket és gyakoroltam :B . A jótól messze van még az én tudásom,de tanulok.. :K
de hogy példa legyen ezen a képen hdr-t használtam és a napos/világos rész volt a fénymérési pont,és ez lett:[link]
egy naplementés kép:[link]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#64252) Quqesz válasza racerx (#64250) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Abban nem vagyok most biztos,ha a fókusz pontot átteszed a kijelzőn máshova az a fénymérés pontját is megváltoztatja. Teszteld le,elvileg látnod kell,hogy változik-e. Az LG telefonoknál a fénymérés gyors és tág tartományban tud mozogni(sötét-világos) gyorsan. Haverom samu s3-a pl nem volt ilyen,ez nem is tetszett benne neki.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#64253) racerx válasza Quqesz (#64252) üzenetére


racerx
őstag

Megváltoztatja, ezért is írtam. De nem túl nagy mértékben.

(#64254) kp78


kp78
addikt

Ma frissítettem a G2-m Lollipopra, nem kapkodtam el :)
Volt olyan a régi szoftverben, h feljegyzések, amelyek most átkerültek a Quickmemo+ alá. Jól látom, h itt viszont nem őket jelszóval védeni?? :F Tényleg nem lehet, vagy csak nem találom :U
:R

(#64255) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok tudnátok segíteni miért nem jo a kdz ? már egy ideje nem akarja csinálni perig minden driver fentvan telefont is lássa. Itt letudom retyzni 60%-ig utána semmi

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#64256) Meggyi001 válasza Cry0 (#64255) üzenetére

Ezt nekem is ki szokta írni, de a hátsó ablakban és a telefonon megy tovább a fles. Mondjuk ha ténylegesen megáll, lehet még sérült a kdz is.

(#64257) Cry0 : Hogyan?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#64257) Cry0 válasza Meggyi001 (#64256) üzenetére


Cry0
őstag

nekem nem ment tovább de megoldottam :)

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#64258) tirszin válasza unyadavid (#64245) üzenetére


tirszin
senior tag

Ahogy elnézem a feltett képeket, sajnos szinte mindegyiken jól látszik a G2 túlzott élsimítása/zajszűrése. :(
Ez még nem is lenne baj, ha állítható lenne a mértéke. Mivel ez egy szoftveres folyamat, simán megoldható lenne, de nem tudom hol/hogyan lehet paraméterezni.
A DSLR-emből RAW file-okat használok és már a PC-n nyeri el végleges formáját a kép. Ott egyszerűen állítható ennek a folyamatnak a mértéke. Apropó RAW, nem tudom hány év kell, hogy a telefonból is lehessen ilyen nyers képet lementeni, így ugrásszerűen javulhatna a fotók minősége, ha valaki picit is ért hozzá.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#64259) Danny365


Danny365
őstag

Én ezt tegnap lőttem teszt kedvéért. Szerintem korrekt ahhoz képest, hogy 00:30 volt és ezek az új utcalámpák sem a fényerejükről híresek.

(#64260) tirszin válasza Danny365 (#64259) üzenetére


tirszin
senior tag

Ez rendben van, szép amit kihoz a helyzetből a fénytelenség ellenére.
De nem ilyenkor van a baj vele, hanem amikor van fény rendesen és nem kellene zajtszűrni!

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#64261) fery02 válasza ironbed (#64224) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Stock recovery-t kicseréled a legfrissebb TWRP-re igen, újraindítod a recovery-t, restore settings-t nyomsz benne, majd flash-elsz egy Rashed féle bumped lolli bootstack-et, újraindítod a recovery-t, szokásos ROM-olás előtti wipe-ok, majd flash-eled pl a mai CM12.1 kiadást, arra mondjuk egy TK Gapps csomagot, majd wipe dalvic és cache.

Ennyi.
Szükséges linkeket tudsz találni Mélyvíz topikban, én mobilról nehezen tudok linkeket keresni és adni.

------------------------------------------------------

@Danny365: Hm, ez az éjszakai kép akkor stock CM12.1 kamera alól készült?

[ Szerkesztve ]

(#64262) duduati válasza fery02 (#64261) üzenetére


duduati
aktív tag

Érdeklődni szeretnék, hogy Loliról van a visszalépés a gyári 4. nemtomivolt-ra :D

Lefrissítettem gyári progiból, de nekem nagyon nem jön be. Hiányolom a gyári blacklist progit, meg egyébként is fényévekkel lassabb, illetve beakad.

Telefon nincs mókolva, nem is szeretném, ha van olyan megoldás hogy root nélkül visszaálljon az érdekelne.

Előre is köszönöm!

(#64263) Doky586 válasza duduati (#64262) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Tettél pár kijelentést, de kérdezni nem akartál valamit?

(#64264) Naigen válasza duduati (#64262) üzenetére


Naigen
aktív tag

Nálam van blacklist, és spam sms szűrés lolin.

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#64265) Zsolto válasza Doky586 (#64263) üzenetére


Zsolto
őstag

"Van a" helyett "van-e"-t akart írni: Van-e visszalépés.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#64266) Danny365 válasza tirszin (#64260) üzenetére


Danny365
őstag

Olyan kép is van. (ez nem új, talán itt is mutattam már korábban)

Egyébként a Play Store-on lévő XCam Settings appal egyebek mellett a zajszűrést is ki lehet kapcsolni.

(#64267) Zsolto válasza Danny365 (#64266) üzenetére


Zsolto
őstag

Mesélj erről a macskás képről, mert nincs benne exif -- ez a G2-vel készült, és kikapcsolt zajszűréssel, az XCam Settings LG appal? Nagyon szép, részletgazdag és jó a dinamikája is.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#64268) Danny365 válasza Zsolto (#64267) üzenetére


Danny365
őstag

Tinypic úgy tűnik sztornózza az exifet, meg ahogy látom, át is méretezte magának a fotót.
A képet amúgy még mi2raw appal lőttem anno, ez tudott RAW-ban fotózni (dng). Ezért ilyen részletgazdag, mert így ugye nincs post-processing, ami szétbaromlja általában a fotót.

Viszont ha jól tudom, a Lollipop frissítés óta nem lehet dng-t készíteni se ezzel, se Xcam-mel, se semmivel.

Arra már nem is emlékszem, hogy simán csak a zajszűrést kikapcsolva milyen eredmények születtek, több, mint egy éve nem volt stock ROM a telefonomon.

(#64269) tirszin válasza Danny365 (#64266) üzenetére


tirszin
senior tag

Na, ez egész jó, látszanak a szemében a részletek!
Köszi, megnézem ezt a XCam Settings app-ot.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#64270) tirszin válasza Danny365 (#64268) üzenetére


tirszin
senior tag

Váááóó, ez az köszi az infót!
Nem is tudtam, hogy lehet RAW-ot is kicsikarni belőle.
Nekem még gyári 4.4.2 van fent, akkor azzal ki is próbálomaz mi2raw-ot, és ezzel meg is fog oldódni a részlettelen képek problémája!

Egyébként épp most teszteltem, részletgazdagabb képet kaptam, ha 13Mpx-es képeket lövök és utána kicsinyítem, mintha eleve csak fullHD képméretet állítok be.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#64271) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Egy kis összehasonlítás fotó terén. Ugyan ott lőve egymás után:
sony z1c 8mp
sony z1c 21mp
Lg G2

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#64272) Laca0 válasza Quqesz (#64271) üzenetére


Laca0
addikt

Mennyi idős a szivarfád? Nekem 7 év alatt sem nőtt ekkorára...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#64273) Quqesz válasza Laca0 (#64272) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az csak 4 éves(telepítés után 1 évre majdnem kipusztult),de van beljebb takarásban egy 5 éves,ami vagy 5x ekkora! Van öntöző rendszer a kertben,mást nem kapnak(max pici fűtáp tavasszal)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#64274) Ruzcak


Ruzcak
tag

Hali!

Valamelyik nap visszaviszem telenor garira a telóm,mert elengedte a ragasztó a kijelzőt jobb alsó sarokban.
A bal alsóban pedig van egy sérülés ,szerintem nem leejtve volt bár nem tudom.
Inkább valami tok kezdhette ki vagy nekiütődött valaminek.

EZ miatt mondhatják hogy nem rendeltetésszerű használat, vagy a ragasztó elengedése nincs kapcsolatban ezzel?
Mármint az ügyfélszolga számára.
Csak hogy mennyire kezdjek el vitatkozni :DD

[ Szerkesztve ]

(#64275) norbert1998


norbert1998
veterán

Na, találtam egy játékot ami akad!
KOTOR, max grafikán, kint a Taris Upper City-n. Olyan 20 fps körül lehet, de pl. a multitaszkingban rohadtul nem okoz gondot. Simán meg volt nyitva a játék reggel, azóta facebook, fórum, yt, távirányító és most nyitottam vissza játszani. Semmi gond nélkül sikerült is.

3 óra 40 perc lett a képernyőidőm 12%-ig, ennek javarésze KOTOR vagy YT full fényen.

(#64276) duduati válasza Doky586 (#64263) üzenetére


duduati
aktív tag

Igen, kerdezni akartam :-)
Kerdes az lenne, hogy a hyari frissitett Lg g2 lollipop-rol vissza tudok e terni a gyari 4. Valamennyire? Arra ami alapbol volt fent,mert ez a lollipop nekem nagyon lassu. Tudom hulye voltam hogy frissitettem,most meg viszakoznek, de a jo gyors kis telombol lett egy nagyon lassu :-(
Gyari modszerrel szeretnem,hogy a gari maradjon.
Koszi

(#64277) Doky586 válasza duduati (#64276) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, a G2 szabadon downgradelhető. A topikösszefoglaló "Telefon gyári rendszerének visszaállítása" menüpontjában kiválasztod a szimpatikus *.KDZ gyári romot és felteszed az ott leírt két módszer egyikével.

(#64278) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali. Mindenhol azt olvasom hogy rengeteg a gond a lollipop frissítés óta. Laggolás, gyenge üzemidő (amikor g2-m volt, kb lemeríhetelen volt). Nálatok mi a helyzet ? Tényleg ilyen rossz a helyzet? :S

Galaxy S10

(#64279) duduati válasza Doky586 (#64277) üzenetére


duduati
aktív tag

Ohh szuper hirek. Raolvasok es nekivagok. Koszonom a helpet!

Tovabbi szep estet!

(#64280) duduati válasza duduati (#64279) üzenetére


duduati
aktív tag

Megpróbáztam a leírtak szerintd a dolgot. Végig is futott a dolog, de ezután a teló azt játsza, hogy LG logo, és újraindul. Download menü se akar bejönni. Nagy nehezen, hosszas kikapcs gomb után kikapcsol, de download menü nem akar bejönni.

Ötlet amit próbáljak?

(#64281) fery02 válasza exelsior1 (#64278) üzenetére


fery02
addikt

Biztos véleményed csak is akkor lesz róla, ha ténylegesen kipróbálod, mert sokan itt szerintem már szinte divatból fikázzák, sokan viszont gond nélkül használják.
Plusz ugye azt is érdemes tudni, hogy általában csak a fanyalgók gyarapítanak ezzel kapcsolatban hozzászólást, mert aki meg van elégedve valamivel, az ugye kevésbé hajlamos írni róla (ez természetes ugye).

Amit mindenképpen tudni kell róla az az, hogy hiányoznak egyes korábbi funkciók, amik korábbi KK ROM-okban benne voltak (ezek pótolhatóak thirdparty app-okkal), de vannak persze extrák is (legfontosabb talán a SmartLock).
Általánosan pörgősebb, gyorsabb Lolli-val a rendszer, viszont jobban tud melegedni és így merülni is valamennyivel.

Tényleg ki kell ezt próbálni, mások véleményére ezzel kapcsolatban nem érdemes hagyatkozni.

----------------------------------------------

@norbert1998: Az a multitaszt tényleg nem rossz, ahhoz képest amit nálam képes produkálni a telefon CSR Racing alatt.
Ott sűrű az újratöltés akár csak Hangouts csevegőprogramba rá- és visszaváltás után, de a csúcs, amikor azt mondom, hogy "ilyen nincs", az olyankor van, mikor a Beállításokban tekerek csak picit a dátumon (hogy feltöltődjön a játékban az energiacsík :) ) és azt sem bírja ki újratöltés nélkül. :D

Mondjuk ez az egyre gányabb játék miatt is lehet, szóval nem feltétlen a jelenlegi CloudyG3 3.2-as ROM-ot fikázom ezért, bár már tényleg nagyon kipróbálnám én is a CM12.1-et, csak sajnos hó vége fele szükségem lenne jó fotókat készítő telóra, szóval maradnia kell még mindenképpen a Cloudy ROM-nak. :/

----------------------------------------------

@duduati: Egy Hard Reset-et kéne megejtened első sorban szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#64282) Den Hadnagy válasza fery02 (#64281) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Meg tudom erősíteni a leírtakat. Nekem problémamentes, lag-mentes, max az üzemidőn lehetne egy kicsit csiszolni.

Maxiriszpekt az LGnek, hogy egy ennyi idős flagship 4.2ről indulva ennyire naprakész és (nálam legalábbis) bugmentes.

A magam részéről ajánlom a frissítést, nekem csak pozitívumot hozott, és a design is tetszik.

Remélem segítettem.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64283) Doky586 válasza duduati (#64280) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Frissítés után az természetes ha hosszan percekig mutatja a logót. Esetleg nyomj egy HardResetet (ennek módja más LP-n mint KK-n)

Nem szabadott volna kapkodnod. HR után próbálkozz újra.

(#64284) laci1892


laci1892
senior tag

Sziasztok.
Egy végtelenül amatőr kérdésem lenne szóval előre is bocsi.

Szóval az van hogy, a g2 az első- komolyabb- androidos telefonom. Nagyon meg vagyok vele elégedve hasít mint k**a élet.
Viszont sokaktól hallom hogy custom romot használnak. Ennek van valami funkcionális előnye?

Mármint... A telefonom teljesen átlagos dolgokra használom ennek tekintetében is meg erne valtani custom romra akár?

(#64285) Zoja™ válasza laci1892 (#64284) üzenetére


Zoja™
őstag

Tényleg általános használatra - úgy, hogy az általad leírtakból tűnik, hogy meg vagy elégedve a telefonnal - nincs értelme custom romra cserélni. Esetleg a Cloudy romokat kipróbálhatod, de a kinézeten kivűl nem tartalmaz olyan plusz funkciókat, amiért megérné lecserélni a gyárit.

(#64286) laci1892 válasza Zoja™ (#64285) üzenetére


laci1892
senior tag

Köszönöm szépen a választ

(#64287) norbert1998 válasza fery02 (#64281) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor ha kell jó fotó, tedd fela az Eufóriát. Abban minden rendben van a kamerával. GyönyörÚ képeket csinál :K

Szerintem azért tölt újra a gamma, mert szinkronizálná magát a nettel, vagy mittudomén, vannak ilyenek, hogy mindig ujratölt. Pl. a hártsztón is ilyen, hogy egy idő után újratölt, holott azt még az SP-vel is tudtam multitaszkba tartani pár percig.

Tegnap a kotorral 9kor játszottam utoljára, azóta volt YT, PDF olvasás, sok weblap a böngészőben, mindegyiken HTML5 videó, facebook, messenger és a játékot most is visszahozta.
Tegnap este vettem le képernyőről, wifi szinkron ON, és a KOTOR ment a háttérben, plusz volt 1 óra képernyőm, így 88%-on van az aksi.

(#64288) Den Hadnagy válasza laci1892 (#64284) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Szia,

a lényeget jól összefoglaltad:

"Nagyon meg vagyok vele elégedve hasít mint k**a élet."

Innentől kezdve nincs értelme mókolni. Szvsz azt csak akkor érdemes, ha valami hiba/hiányosság nagyon-nagyon idegesít a stock romban.
A felesleges reszelgetés vége szokott az lenni, hogy 1 kis bug helyett lesz 3 másik, vagy neadjisten téglázod a telót. Már csak ezért is volt érdemes komolyabb telót venned, hogy csak használnod kelljen.

Ami megéri, az egy root, hogy egy reklámblokkolót telepíteni tudj pl.

Mondom mindezt úgy, hogy egy régebbi középkategóriás telefonomat szerettem romolgatni, tehát nem zsigerből utasítom el a dolgot, csak egyre kevesebb okot látok rá így, hogy elég jól reszelgetik a droidot, más kérdés, hogy van, akinek ez sem elég.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64289) Laca0 válasza Den Hadnagy (#64288) üzenetére


Laca0
addikt

Én 10 hónapig hibamentesen használtam a G2-t a 4-es rom-okkal. Májusban feltettem a lollit. Azóta hálózat kapcsolódási, gps és hangminőség promlémáim vannak.
Szervizben cseréltek antenna fóliát, kijelzőt és rátolták ők is a lollit.
A hálózati probléma csökkent, a hangminőség rosszabb lett.
Hogy ez most a lollitól van-e? Fogalmam sincs. De ha a szervíz ismét nem oldja meg, visszateszem a Kk-t.
Egyébként én is a legjobb telefonnak tartom most is... csak működne megint rendesen...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#64290) Zoja™ válasza Laca0 (#64289) üzenetére


Zoja™
őstag

De kemény lett az avatarod, rohadt jól néz ki :D

(#64291) Quqesz válasza exelsior1 (#64278) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én is gyári rendszert használok és meg vagyok vele elégedve. Két bugom van:a led villogása gmail/mail esetén és a képernyő elforgatás időnként beragad,de aztán helyreáll. Minden más ok nálam.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#64292) duduati válasza Doky586 (#64283) üzenetére


duduati
aktív tag

Kapkodás nem volt, megvártam még minden szépen végigmegy, csak utána azt játszotta, hogy egyhuzamba Lg logó és újraindul. Ez ment vagy 5 percig, és azóta is.

Folytatom a dolgokat, megírom majd hogy mire jutottam.

Addig is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#64293) duduati válasza duduati (#64292) üzenetére


duduati
aktív tag

Hmmm. Apró hülyeség, de lemaradt a kicsi fejemből, hogy a képek alatt is elolvassam, erre pont ott volt a másik HR módja. Úgy be is jött a menü, HR megvolt, telefon be is töltött.

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Üdv

(#64294) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok!
Win10 alatt vissza lehet teljesen gyári állapotba állítani a telefont? Cloudy g3 van a telefonon és szervizbe kéne vinni a telefont, szóval ezért vissza kéne állítanom gyári állapotba...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#64295) reap3r válasza AllTheBest (#64294) üzenetére


reap3r
aktív tag

(#64294) AllTheBest:A mélyvízben adtam választ a kérdésedre...

Más:
3 napja kaptam vissza a G2-esemet a szervízből, és immáron a 2. kijelzőcserét élte át. Beadtam Pesten a Váci úti LG szervizbe, hogy leszervizeljék... Beadtam akksi problémával(4 órás SOT-ért már összetettem a kezem, de mondjuk 2-3 órát mondtam a szervizben...), gps dobálja a jelet, utána nem találja és továbbá foltos a kijelzőm... A kijelzőm szerintem nem sárgult, hanem szimplán a ragasztó engedett el, mert voltak rajta esetenként szürke foltok az egyik oldalán a kijelzőnek. Szerdán meg is kaptam a GLS futártól Győrben, kedden adtam le és a következő hét szerdán meg is jött. Kicserélték a kijelzőmet, az akksimat és grátisz lecserélték a karcos hátlapomat,viszont a GPS-szel konkrétan nem b*sztak semmit, csak futtattak egy tesztet, ami szerint hibátlanul működik.
Na, de most jön a csavar, amiről én nem tudtam. Nézem a szerviz lapocskámat és a garancialevelemet, hát nem LG-s a munkalap, se a pecsét a garancialevelemben, hanem TELEMAX-os. Ugye ez a szervizelés egy Telekomos 2. évében járó G2-esé volt... Én valamiért azt hittem, hogyha beviszem az LG-be, akkor ott is csinálják meg, de tévedtem. Amúgy semmi bajom a TMX-szal(azon kívül, hogy mennyi rosszat hallok róla...), csak a GPS-szel azért egy teszt lefuttatásán kívül mást is csinálhattak volna, mert elég sokszor eldobja a jelet, és nem igazán működik úgy, mint pl. párom G2esén... Na nem baj, legalább kaptam egy szép új hátlapot és egy új panelt, ami állítólag már nem fog sárgásodni...
Egy kérdés tőletek a kijelzővel kapcsolatban:
Akik a G2es kijelzőjén kikapcsolt állapotban csíkokat látnak, annak sárgásodott már be a kijelzője? Ugye most cseréltek kijelzőt, ez már tényleg másik panel szerintem, remélhetőleg ezzel a panellal a G2esem elfut még egy két évig :)

[ Szerkesztve ]

(#64296) Quqesz válasza reap3r (#64295) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha függőleges vonalakat látsz az a digitalizer,az normális. Nekemis van és nem sárga a kijelző már 17 hónapja.Ha sok meló van az lg szervízben,akkor van ilyen, hogy továbbadják a melót a tmx-nek. Volt már rá példa itt is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#64297) reap3r válasza Quqesz (#64296) üzenetére


reap3r
aktív tag

Azt tudom, hogy normális, de az előző panelen nem hiszem, hogy ennyire látszott volna. Aztán lehet, hogy én vagyok a hülye, de volt nálam 2 G2-es, az egyiken nem nagyon lehetett látni, a másikon, amin 2 hetes kijelző volt, azon meg elég erőteljesen, ha olyan fény volt, akkor még bekapcsolt kijelzőn is... Ezért remélem, hogy ez valami új panel, ami már nem hajlamos a sárgásodásra...

(#64298) Quqesz válasza reap3r (#64297) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Majd kiderül.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#64299) Balazska15


Balazska15
senior tag

Srácok, van valami módja annak, hogy az Itt szóltam hozzá dobozból véletlen kitörölt topikot újra hozzáadjam? Vagy ez az egy volt? :B Bocsi az off-ért :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#64300) Meggyi001 válasza Balazska15 (#64299) üzenetére

Persze, beírod a googlibe az adott fórum nevét meg hogy prohardver, majd megint beleírsz valamit :)

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.