Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63301) mateus válasza rasotamas (#63300) üzenetére


mateus
senior tag

Mennyiért vetted?
Én egy 20ast fizettem rá a Nexus 4-emre, annyit megért. De ezért nem veszek 130-150ezres telót, mert mire eladnám, a felét se éri.
Sajnos most ez a piaci ára a telónak, ezért is bestbuy mostanság, ki kell fogni vmi szép használtat:)

[ Szerkesztve ]

(#63302) rasotamas válasza mateus (#63301) üzenetére


rasotamas
veterán

T-mobil, 2013 november 126ezer előfizetéssel.Már nagyon régen adtam el telefont (Nokia 6260, 3310/3330, Samsung C100), általában megörökli valaki (Iphone 3G, Xperia U), vagy annyira keveset ér mire eladnám, hogy a fiók mélyén marad tartalék/nosztalgia gyanánt(K660, V3X, 3410). Illetve valamilyen funkció mindig el is romlott addigra. Iphone-on nem szól a hangszóró így csak kihangosítva lehet beszélni, home gombot meg satuval kell nyomni.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#63303) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Sziasztok,

A G2-esem amúgy sem erős rezgőmotorja egyik napról a másikra beadta a kulcsot, nem működik.
Fizikai behatás nem érte a telefont.
Elképzelhető, hogy csak szoftveres galiba okozza? Cloudy G3 2.2 van a telefonon, mostanában egyre több "hülyeséggel" fáraszt, ezért gyanakszom rá...

Ha mégis hardveres a hiba, hol s kb mennyiért javítják?

Minden infot s segítséget előre is köszi :)

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#63304) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Eljutottam odaig, hogy a g2 megprobalom levaltani. Vettem egy meizu mx4 pro-t. Hat minoseg erzetre sokkal jobban bejon az lg.. Az 1mm vastag kis fem csik nem adja a minoseget, plusz a hatlap ami elegge karcolodosnak tunik... Sebessgere jo, de a dupla kopp mar most hianyzik:) Az ujlenyomat olvaso viszont nagyon bejon. Ami meg hatrany hogy napszemuvegben ameg tok jol tudom olvasni az lg, ezt sehogy.. Lehet megis marad az lg.. De azert par napot adok neki... Vegulis nem sokat tudtam meg nyomkodni.. Bar felek a 4gtol is bucsuzhatok... Allitolag a vodas 4g nem mukodik a kinai telokon mert az 800hz en sugaroz.. De majd kiderul... Lehet meg fel evet egyutt fogok elni a g2 vel.. :) A hatso gombok is nagyon hianyoznak:( ekkora telonal felulre rakni a kiakapcsolo gombot nemtudom kinek jutott eszebe... A samsung edge lenne az uj aldozatom, ha nem ennyibe kerulne fuggetlenul, de elso kinai telefonkent bekell valljam felelmetes ennyiert mit tud, csak a minoseg erzet valahogy meg mindig erzodik, hogy a nagyobb markaknal inkabb megvan.

[ Szerkesztve ]

(#63305) pcnet válasza Fail3D! (#63304) üzenetére


pcnet
addikt

Lenovo P70 biztosan működik Voda 4G-vel. Ismerős használja.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#63306) Laca0 válasza pcnet (#63305) üzenetére


Laca0
addikt

Felvetem a témát itt is, hátha nem mindenki olvassa a mélyvíz topicot:
1-2 hónapja gyakran elmegy a hálózat hosszú időre a telefonon. Csak forog a hálózat keresés jel, de nem talál.
Repülő módba átrakva sem javul meg. Újraindítás után viszont mintha mi sem történt volna, jön a full térerő.
A mélyvíz topicban azt írták, hogy az LTE hálózatra váltáskor, ill. visszaváltáskor akad ki.
Lehet benne valami, mert amióta elkezdték bekapcsolgatni a Telenornál a 4G tornyokat, nagyjából azóta vannak ezek a problémák.
Létezhet, hogy van egy LTE képes telefonom és 3G-re, ill. EDGE-re vagyok kárhoztatva?!?!?!?
Nagyon szomorú és mérges leszek, ha így van!!!
Tök jól amúgy a 4G, hotspotként használom a telefont. Sokkal pörgősebb a net.

Más típusú telefonnál nem okoz gondot a 4G-3G hálózatváltás?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63307) kurion válasza Laca0 (#63306) üzenetére


kurion
senior tag

Telenoros vagyok én is, és hát 4g-nél valami gebasz van náluk mert átállásnál néha nálam is eldobálja, bár amióta ujra raktam a romot(Custom) nem volt vele gond(egy napig használtam), illetve ezek után lekorlátoztam 3g-re megnézni akkor van e gond, de azóta 1x se veztette el a hálózatot.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#63308) Laca0 válasza kurion (#63307) üzenetére


Laca0
addikt

Nálam 2-3-4 naponta történik ez a kiakadás, tehát 1 napos teszt nem sokat mond számomra.
Milyen rom volt? Most gyári lollipop van fent?
Neked is újra kell indítanod a készüléket, hogy jó legyen?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63309) kurion válasza Laca0 (#63308) üzenetére


kurion
senior tag

GYári lollin volt gond, jelenleg KK-na vagyok (MIUI v6) nekem magától vissza csatlakozott de 1-2 percet hálón kívül töltött.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#63310) Laca0 válasza kurion (#63309) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem újraindításig nincs hálózat, volt hogy fél délelőtt nem voltam elérhető, mire észrevettem...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63311) Quqesz válasza Laca0 (#63310) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nálam hasonló 3G-->2g váltáskor keres hálózatot,de max 10sec..ellenkező irányba pillanat alatt megvan a váltás. Voda van nekem..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63312) bigdaddylaza


bigdaddylaza
tag

üdv megint variálok hogy az iphone 5öm lecserélném egy lg g2re néztem egy boltot ott a 32gb 88ezer összes tartozék stb..1év + 1év bolti gari vagy tudtok más megbizható boltot ajánlani?jah ez a b-tel egy másik oldalon ezt ajánlották..köszi

(#63313) Laca0 válasza Quqesz (#63311) üzenetére


Laca0
addikt

Még egy érdekesség: egyszerre vettük a G2-t a barátommal, ugyanott. Neki nincs semmilyen baja a hálózatváltással, pedig nála folyamatosan be van kapcsolva a mobilnet és a wifi is. Én szoktam ki-be kapcsolgatni mindkettőt. Ha ebből kiindulok, akkor nála kellene többször fagynia a telefonnak, nem nálam szerintem...
Mindketten Telenor-osok vagyunk, tehát az sem eltérés...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63314) pcnet


pcnet
addikt

Haverom G4re váltás miatt eladná G2-jét. Tudnátok erre is árat mondani?

Gyári független, 32 gigás fekete példány
GSM boltos gar
Üveg fólia+szilikon tok.
2015. február 18-ai vásárlás.
Minden tartozéka, doboza, papírjai megvannak, teljesen karcmentes állapot.
Nem rootolt, nem buherált.

Köszi! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#63315) migabi24 válasza pcnet (#63314) üzenetére


migabi24
nagyúr

50-60 közt mennek az ilyenek

[ Szerkesztve ]

(#63316) fery02 válasza bigdaddylaza (#63312) üzenetére


fery02
addikt

B-Tel korrekt, ajánlott bolt valóban, nem valószínű, hogy csalódnál bennük a jövőben.

-----------------------------

@Laca0: Azt tenném a helyetekben, hogy barátod beleegyezésével valamennyi időre SIM kártyát cseréltek, így kiderítve, hogy nem-e csak SIM hibásodás miatt van a probléma.
Ha nem válik be, akkor Hard Reset, majd ha az sem, akkor szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#63317) Den Hadnagy válasza Indiant (#63294) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Meglepően jól, én 2012 óta javarészt telefonon netezek, akkor még egy Defyvel, aztán ugrottam 5 majd 5,2" méretre. Egyre több a mobiloptimalizált oldal.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63318) Den Hadnagy válasza Ferenczi Áko (#63288) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Erre nagyon-nagyon kíváncsi vagyok. A következő jelöltem a Mate7 lenne, csak nem tudom, hogy a grafikai gyorsítója mit mutat. Vágyom a 6os méretre, de túlságosan szeretem a G2-t, meg most elég nagy lenne a bukó rajta, még akkor is, ha 60ért elmenne. Sokáig lesegettem a Mate-et, de akkoriban nekem nem ért meg 135 ezrest, így a G2 futott be 90ért.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63319) stul87 válasza Laca0 (#63313) üzenetére


stul87
tag

Nálam is már 2-szer előfordult, hogy fél napig nem voltam hálózaton mire észrevettem..gyári kk...viszont előtte se, azóta se...én a telenyomor számlájára írom.

"csak a pubg!" by Sz

(#63320) Laca0 válasza fery02 (#63316) üzenetére


Laca0
addikt

" valamennyi időre SIM kártyát cseréltek"
És ezt mégis hogy?!? :)
Egy ideig ő intézi az én ügyeimet, én meg az övéit? :))

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63321) fOriginal válasza fOriginal (#63287) üzenetére


fOriginal
tag

Valaki pls legalább egy linket dobna, vagy útba irányítana, google nem segít az LG pc suite meg nem talál updatet. http://mobilarena.hu/tema/re_lg_g2_tapogatnivalo_hatso/hsz_63287-63287.html

"a pessimist is never disappointed"

(#63322) akooos


akooos
veterán

Ma lemerült a telefonom... :(( 800 óra után.. Soká értem haza az állatorvostól és 2 percre a háztól lemerült :( Pedig ment volna 1000 órát bőven.

(#63323) pcnet:
Én épp ezért nem adom el az enyémet majd soha. Nehogymár 50.000 forintot kérhessek el érte, amikor szinte most is a csúcskategóriát képviseli. Most azért, mert nem alma vagy Samsung? :)

[ Szerkesztve ]

(#63323) pcnet válasza migabi24 (#63315) üzenetére


pcnet
addikt

50-60e 32 gigásért? Az én 16 gigásomra mondtatok 55-60at. Akkor az enyém biztosan marad! Amíg 50e ft egy Galaxy Ace 4, közelség és fényérzékelő szenzor nélkül, addig a G2-met senki nem fogja tapogatni 55e ft-ért. Nem, 60ért sem!
Bocsánat, nem ellenetek irányul, köszi a segítséget! :R A technika sajnos ilyen.

+1 a mobilon netezésre. Én is több éve már telefonon netezek. Mobilaréna, Logout, PH! fórum. Nem szeretek gép előtt görnyedni, az orromat a monitorba nyomva. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#63324) Zoja™


Zoja™
őstag

A Telefon gyári rendszerének visszaállítása menüpont az összefoglalóban frissítve, köszönet jár érte Oceanus és HUTCHDB fórumtársainknak. :R

(#63325) reap3r válasza Danny365 (#63272) üzenetére


reap3r
aktív tag

Milyen cm-eket tesztek fel? Nighty-kat vagy mást?

(#63326) Danny365 válasza reap3r (#63325) üzenetére


Danny365
őstag

Yep, nightly.

(#63327) bala6120 válasza Danny365 (#63326) üzenetére


bala6120
senior tag

Melyik bootstack van fent?

(#63328) Danny365 válasza bala6120 (#63327) üzenetére


Danny365
őstag

Rashed-féle bumped 30d.

(#63329) Milk_n_Coffe


Milk_n_Coffe
tag

Sziasztok,

Cyanogenmod 12.1-hez tudtok működő Quick remote port öt?

Amerre mégy, oda tartasz

(#63330) bala6120 válasza Danny365 (#63328) üzenetére


bala6120
senior tag

Köszi. :)

(#63331) Tüske0614 válasza Zoja™ (#63324) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

:R :R szintén neki köszönhetem !!

(#63332) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Lehet hulyeseget kerdezek, de a flyme os letudom cserelni lg re?:) annyira megszoktam ezt a telot, hogy a meizu mx4 bol jolenne lg designt csinalni... Nagyon xar hogy nagyobb kerpenyon max 4 ikonom van es a testreszabhatosag is katasztrofa szamomra...

(#63333) bounty123 válasza Fail3D! (#63332) üzenetére


bounty123
őstag

Én kapásból egy nova launcherrel indítanék - a G2-n is ezt használtam, jobb simán bármelyik gyári launchernél.

(#63334) fery02 válasza Laca0 (#63320) üzenetére


fery02
addikt

Ja, hogyha mindketten annyira fontosak vagytok, hogy picit sem engedhetitek meg azt, hogy ne legyetek elérhetőek rövid ideig, akkor ez a lehetőség persze kiesik.

Nem tudom mennyi idő alatt tudod reprodukálni a hibát.
Ha esetleg fél óra alatt ki tudod próbálni, akkor azért fél óra elérhetetlenség egyikőtök számára sem jelentené a világ végét (főleg jelenlegi helyzetedben nálad, hogy van mikor tudtodon kívül vagy elérhetetlen addig, amíg észre nem veszed, hogy megint csak pörög a hálózat ikonja).

(#63335) Fail3D! válasza bounty123 (#63333) üzenetére


Fail3D!
addikt

En imadom a gyari lg launchert...:) de oks, ha ilyen lehetoseg nincs, hogy atvigyem akkor mas alternativa marad.

(#63336) general


general
addikt

ezt meg kell osszam veletek :) :
szóval februárban elhagytam biciklin ülve a telót, ráadásul szakadt az eső... 10 perc múlva vettem észre, visszatekerve az útvonalon sajna nem találtam. egy barátom tanácsára lekértük a gps helyét google.ből (épp be volt kapcsolva, pedig nem szoktam), és láss csodát, bő fél óra múlva megtaláltuk! közben persze hívtam is, hátha... az úton feküdt a szaggatott vonalon egy igen forgalmas kereszteződésnél, majd' egy óra alatt kitudja hány autó hajtott át rajta. de amikor megtaláltam, kicsörgött és működött a gps! a kijelző szilánkokra törve persze.

egy szó, mint száz, slimporttal adott képet, be volt kapcsolva, úgyhogy utánajártam, hogy javítható-e, lehet-e állapotfelmérést csinálni. az LG márkaszervíz vállalta - rá kell ugye tenni egy kijelzőt előbb...
sokáig jegeltem a dolgot, mert 40 ezer körül mondták a cserét, ami nem is biztos, hogy megoldja.

nemrég elszántam magam, és végre ma reggel meghozta a futár (öcsém átvette Pesten, mert csak személyesen lehet!), és működik és boldogság van!!! csodával határos módon a letesztelés szerint csak a kijelző halt meg, más baja nincs, ami elképesztő, tekintve mit kapott... kijelzővel lefelé feküdt az úton, egy egyszerű szilikontok volt rajta, a hátlap karcmentes maradt!

28.800 ft volt a kijelzőcsere, ez jó infó lehet másoknak, nem volt ugyan gyors a szabik miatt, két hét, de megérte!

semmi pénzért nem cserélném le ezt a típust! :C

újra ONLINE :))

[ Szerkesztve ]

(#63337) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Hali!

2014 majusaban vettem b-telnel a telomat ha jol emlekszem 1+1 ev garival.
par napja vettem eszre, hogy a kijelzo jobboldalan,
a felso egy harmadban sargasodas veheto eszre fuggolegesen.
Hogy mukodik a kijelzo csere? Ez a garanciaba belefer?
El kell postaznom nekik a telomat? Lehet felhivom oket valamikor.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#63338) Laca0 válasza JohnnyX (#63337) üzenetére


Laca0
addikt

LG-s garpapírt kaptál?
Ha nem, akkor a második év csak szoftvergarancia (bármit is jelentsen...).
Az LG hivatalos álláspontja, hogy a gsm boltos telefonokra 1 év jótállást vállal.
Az én LG-s garanciajegyemben 2 év van.
Ha neked is ilyen van és meg tudod oldani, akkor menj be vele az LG központi szervizébe. Szerintem meg kellene javítaniuk...
Tervezem én is, hogy bemegyek, de egy kicsit messze lakom, úgyhogy nehezen kivitelezhető...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63339) Indiant válasza general (#63336) üzenetére


Indiant
addikt

Veled örülünk! :C

(#63340) JohnnyX válasza Laca0 (#63338) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Hazaerek, megnezem, koszi.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#63341) F-ECT$


F-ECT$
titán

Néha ha rádugom töltőre a telefont, akkor nem kezdi el tölteni vagy csak "Lassú töltés"-sel. Ez akku hiba, vagy érintkező vagy alaplap, esetleg más?

Dive ever, work never.

(#63342) slloyd válasza F-ECT$ (#63341) üzenetére


slloyd
senior tag

Passz....
Viszont a töltőt nyugodtan ki lehet zárni mert vagy 4 különféle töltővel töltöttem és mindig azonnal töltött...

Más:
Tegnap érdekes anomália jelentkezett a telón.
Egyszercsak fogta magát és semmilyen tapizásra nem reagállt befagyott a kép.
A duplakoppra és a bekapcsoló gombra volt csak hajlandó reagállni....
Sőt még az állapotsáv is félig lehúzva mardt...
Kb fél perc után koppintásoktól vagy nem tudom mitől újra magától helyreállt...
Mi lehetett ez?
Gyári lolli rom..
Ez a telefon egy kicsit kényes amúgy nem???
Lehet oda se adom az asszonynak inkább eladom míg garis :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63343) extasymajom válasza slloyd (#63342) üzenetére


extasymajom
tag

Kényes??

Mondj egy olyan telefon aminél nincsenek időnként képernyő fagyások vagy random újraindulás.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63344) Laca0 válasza slloyd (#63342) üzenetére


Laca0
addikt

Lollinál nekem is előfordultak hasonlók, előző rom-on (KK) nem volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63345) slloyd válasza extasymajom (#63343) üzenetére


slloyd
senior tag

Ez igaz!
Talán az eggyetlen felefonom ami nem csinált még semmi furcsát egy s3 neo volt..
Meg feleségem mostani huawei csodája y550 majd 1 éve anomália nélkül üzemel..
Amúgy ja sony telóm is kb 3x lefagyott egy év alatt amit csak a reset gombal lehetett megoldani..

[ Szerkesztve ]

(#63346) Matyi222 válasza extasymajom (#63343) üzenetére


Matyi222
aktív tag

+1
Én ezt a telefont már "rommá" romoltam. Ezen már volt minden,de szerintem ennél strapabíróbb telefon nem nagyon van. Teljes halálból is visszatudtam hozni,többször is. Ha veszek másikat akkor is megmarad, mert megérdemli. :) respect a G2-nek :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63347) F-ECT$ válasza Matyi222 (#63346) üzenetére


F-ECT$
titán

SGS2 is kibírt mindent :)

Dive ever, work never.

(#63348) Cry0


Cry0
őstag

Na megjött a hátlapi gombok illetve kamerát védő üveg eléggé eredetinek tűnik nem nagyon van rá panasz :D
Más:Már pár napja random kikapcsol a telefon jobb esetbe csak ujraindukl de rezgés nélkül miért van ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#63349) extasymajom válasza slloyd (#63345) üzenetére


extasymajom
tag

Nálam megfordult már sokféle még alma is de azt is kiakasztottam párszor. A G2 viszonylag jól bírja, ezt mutatja az a tény, hogy ez kb a 7. g2 telefonom. mindig visszatérek. ezen kívül a z1 volt amire nem tudok rosszat mondani.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63350) Indiant válasza F-ECT$ (#63347) üzenetére


Indiant
addikt

Sőt a ThL T11-et nem lehetett a halálba kergetni sem, így vissza sem kellett hozni. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.