Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63501) mouzrr


mouzrr
őstag

Valaki le tudná írni az 5.0-ról 20h-ra történő visszalépés menetét? Olvasgattam és bizonytalan vagyok hogy hogyan kéne. :R

(#63502) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Udv! Valaki esetleg az lg gyári bongeszoje, billentyuzet nevet ami alapjan letudom tolteni megtudna mondani vagy atkuldeni az appot.

(#63503) ZekiSkin


ZekiSkin
csendes tag

Sziasztok! Az LG pc suite fel ajánl valami frissítést érdemes le húzni ? illetve nem fagy be ? Válaszotokat előre is köszönöm szépen.

(#63504) bounty123 válasza akooos (#63494) üzenetére


bounty123
őstag

Ha ez megoldaná, akkor a factory reset is. Nekem kk->lollipop update után csinálta ezt a g2-m, de a factory reset megoldotta. Ha már az se segít, az elég húzósnak hangzik.

[ Szerkesztve ]

(#63505) Den Hadnagy válasza ZekiSkin (#63503) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Igen, érdemes.
Biztonsági mentés azért legyen, meg töltsd fel maxra a telót, mielőtt nekifogsz.

Sok sikert!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63506) ZekiSkin válasza Den Hadnagy (#63505) üzenetére


ZekiSkin
csendes tag

Köszönöm a gyors választ !

(#63507) Den Hadnagy válasza ZekiSkin (#63506) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Amint felment a Lollipop, egyből nyomj egy factory resetet, de ezt már korábban is írták. Utána kezdd el belakni a telót. A google accountod alapján a telefon minden korábbi alkalmazásodat le fogja tölteni, ezért jó egy teli akksi.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63508) F-ECT$ válasza geogabcsi (#63496) üzenetére


F-ECT$
titán

Telekomnál 2 év garit adnak, a számlát és a garipapírt kell vinni a szervizbe.

Dive ever, work never.

(#63509) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nincs olyan működő link a neten ahol egy megbizható 20F-et le tudnék tölteni. Olyanok vannak amiről nem tudom hogy szolgaltatós e vagy melyik verzióra való. Ennyit arrol hogy vissza megyek KK-ra. Megpróbálom a 30a-t az meg van régről. Múltkor egy kollega állította hogy az a jobb nem a D.

(#63510) stefi68 válasza vadászcsiga (#63509) üzenetére


stefi68
addikt

20H mért nem jó? Az volt az utolsó és dicsérték is.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#63511) vadászcsiga válasza stefi68 (#63510) üzenetére


vadászcsiga
félisten

20H volt fent anno de nem volt jó, hamar visszatértem F-re. Bugos volt. Mindegy nem is bánom, szerintem még aznap megbánnám a KK-t. Marad igy

(#63512) mouzrr


mouzrr
őstag

Valakinak van fent KK? Ha igen, nála is előjön az előmelegedés illetve a 300-500 ma töltés? :R

(#63513) neo_xperia válasza vadászcsiga (#63511) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

A 20h a legjobb,legstabilabb KK-rom.
mouzrr: Összefoglalóban részletesen le an írva. A telefon gyári visszaállitása résznél. Innen olvasd :ˇ:És Lenne még egy új frissítő program,..ˇˇ

[ Szerkesztve ]

(#63514) vadászcsiga válasza neo_xperia (#63513) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#63515) neo_xperia válasza vadászcsiga (#63514) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nálam semmi ilyesmi nem jelentkezett, hónapokig használtam míg meg nem érkezett a lolly. Aztán amikor az nem igazán jött be, ment is vissza a 20h. Tegnap unalmamban visszatettem a 30b-t, kap még egy esélyt a lolly, eddig jól muzsikál :)
De nálam még mindíg a v20h a N1 gyári romok közül.

(#63516) vadászcsiga válasza neo_xperia (#63515) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ugy nez ki hardver függő, nalam máshogy állnak a chipek :)

(#63517) stefi68 válasza vadászcsiga (#63516) üzenetére


stefi68
addikt

Lehet, hogy a "tiszta telepítés" és a frissítés nem ugyan azt az eredményt hozza.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#63518) vadászcsiga válasza stefi68 (#63517) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem tudom, nem szoktam frissíteni.

(#63519) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Nem tudom ki, hogy van a dologgal, de nekem most nagyon bejött CM 12.1. Atom stabil nálam, eddig semmi melegedés. Töltésnél veszi az 1300-1600 ma-t. GPS jó, kamerát meg megoldotta nekem ez a cameramoto.
Kivárom míg jön valami jó kis kamera port. Addig meg jó ez.Pontosan annyira személyre szabható amennyire kell, nincs túlzásba a rengeteg opció és magyar is rendben van benne.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63520) tirszin


tirszin
senior tag

Sziasztok!
Eddig 20h ROM-ot használok új kora óta megelégedéssel.
A kamera képe viszont úgy túl van zajszűrve, hogy egy távolabbi arc textúrája szinte teljesen eltűnik. :(
Változtat ezen valamelyik Custom ROM vagy az összefoglalóban leírt kamera csere zip-ből?
Snap Camera apk-t használok, de azon belül sem lehet zajszűrést állítani, innen gondolom, hogy a kamerája natívan kezeli ezt a kérdést.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#63521) stefi68 válasza Matyi222 (#63519) üzenetére


stefi68
addikt

Jobb mint a korábban favorizált AICP ?

Autós töltővel is megy az 1.3 - 1.6 A?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#63522) Cry0


Cry0
őstag

skacok mára betelt a pohár a cloudy 3.3-mal teljesen belasult nléha felse lehet ioldani a kijelzőt ugyhogy vissza szeretnék térni 3.2-re az lenne a kérdésem hogy most elkezdtem játszani a pixwordel hogy annak a mentését hogyan tudom visszatenni az uj romra illetve ami alul felül van szinezett sáv azt valahogy xposed nélkül meglehet-e oldani ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#63523) Matyi222 válasza stefi68 (#63521) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Jobb, nekem most jobban bejött.

Holnap megmérem azt is, de GPS közben feltöltötte 100%-ra a kocsiban is hamar.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63524) Tüske0614 válasza vadászcsiga (#63514) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

[link] itt szerepel 20 f de gondolom ezt már nézted

(#63525) vadászcsiga válasza Tüske0614 (#63524) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerepel csak eppen nem él a link

(#63526) Tüske0614 válasza vadászcsiga (#63525) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

és tényleg nem.. csak a reklámok jönnek

[ Szerkesztve ]

(#63527) reap3r válasza Matyi222 (#63519) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nekem is tetszik a 12.1, de a kamera botrányos, ezt a motorola cam-et hol találom? Mi a menete a telepítésének?
1 napja van megint Cloudy 3.2, de már kezd kiakasztani, valahogy az a CM jobban tetszett picivel, de ezen a fránya sync mindig x idő elteltével nem hajlandó működni, illetve nem tudok playról sem letölteni ,akármit csinálok elkezdi a letöltést, de nem jut tovább...

(#63528) Tüske0614 válasza Tüske0614 (#63526) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

[link] és itt ?

(#63529) vadászcsiga válasza Tüske0614 (#63528) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez honnan van? Milyen verziós?

(#63530) Matyi222 válasza reap3r (#63527) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ezt a kamerát csak akkor tudod használni ha engedélyezed a SElinuxot.

Én is innen tanultam meg a fórumról, illetve Zoooja segített.

Kamerát innen szedtem.
[link]

A parancsokat pedig Danny365 osztotta meg velünk. Így mennek a portolt cuccok CM 12.1-en

[link]

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63531) Tüske0614 válasza vadászcsiga (#63529) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Balti bocs.. Azt hittem eus.... Xda egyébként.,[link] ez francia oldal de eus-nak irja

[ Szerkesztve ]

(#63532) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Hűha hol a pezsgő (kvázi-tag) lettem, de boldog vagyok :)) :DD :C

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63533) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Eus 16G-s 20F kerestetik!

(#63534) Balazska15 válasza Matyi222 (#63519) üzenetére


Balazska15
senior tag

+1 :DD előzőnél még úgy éreztem jobb nekem a cloudy, de lassan egy hete cm12.1 van fent és tökéletes :)) kamera nekem nem számít annyira így tökéletes számomra! :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#63535) Matyi222 válasza Balazska15 (#63534) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Én is így jártam, és most azt érzem ezt összekapták rendesen :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63536) Danny365 válasza vadászcsiga (#63533) üzenetére


Danny365
őstag

Múltkor már linkeltek, de akkor itt van megint. Ez független, ugyanaz, mint amit más országokba is szántak.

(#63537) Danny365


Danny365
őstag

Pár új Android 6.0 háttérkép, ha valakit érdekel.

(#63538) fery02 válasza F-ECT$ (#63508) üzenetére


fery02
addikt

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy úgy tudom nem csak Telekom-oshoz adnak 2 év garit, hanem akármilyen szolgáltatónál vásárolthoz.

@mouzrr: KK-ra downgrade esetén előnyösebb talán először egy 10E-t flash-elni (igen, JB ROM), és aztán mondjuk egy 20H-t.
Többször bebizonyosodott, hogy valamiért a 10E vissza-flash-elése a legbiztosabb (nem áll meg flash közben a folyamat) és utána onnantól már felmegy szépen bármi.

[ Szerkesztve ]

(#63539) vadászcsiga válasza Danny365 (#63536) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hmm és tényleg. Remélem működik is a link, este kipróbálom. Köszi

(#63540) mouzrr válasza fery02 (#63538) üzenetére


mouzrr
őstag

Ma rootolom es felrakom a lollira a twrp t, majd abbol fek a cm 12.1 et. Ha ez nem tetszik akkor arrol hogy allok vissza a Kitkatra?

(#63541) Zoja™ válasza mouzrr (#63540) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha vissza akarsz állni, akkor fel kell tenni egy KK bootstack-ot, majd reboot recovery és mehet vissza a rom. Persze csak ha Cloudy féle KK-ra akarsz vissza állni.

Ha stock-ra, akkor egy DM féle zip elég lesz, ehhez nem kell semmit csinálni, csak twrp-ből felrakni, de a DM féle zip-ek teljesen gyári KK-ra állítják vissza a telefont.

(#63542) mouzrr válasza Zoja™ (#63541) üzenetére


mouzrr
őstag

A teljesen gyarira állnék vissza abban az esetben ha nem tetszene a cm. Az osszefoglaloban megtalalhato az a zip ami nekem kellene? Köszönöm

(#63543) HD5570 válasza Zoja™ (#63541) üzenetére


HD5570
aktív tag

Szia!
Ha visszarakom twrp-ből a KK DM-zip-et akkor maga a recovery is elszáll vagy a twrp megmarad?

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#63544) Zoja™ válasza mouzrr (#63542) üzenetére


Zoja™
őstag

Igen, az.

HD5570: igen, a twrp is elszáll olyankor.

(#63545) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Cm 12.1 autóban 1A kínai töltő nem gyári kábel.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63546) Zoja™ válasza Matyi222 (#63545) üzenetére


Zoja™
őstag

Nálam a kínai 2A-s hálózati töltő is max 1A-val töltött. Persze csak addig a 1,5 hétig, amíg meg nem döglött. :DDD

(#63547) Matyi222 válasza Zoja™ (#63546) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Hát kíváncsi leszek ez is 1$-ér postával meddig húzza :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63548) general


general
addikt

Lehet, hogy láma kerdes, de visszatettem a Nillkin tokot a telora, de nem mukodik a kis ablak kijelzo, meg hogy ha razarom a tokot, lecsuk,stb. Miert? Lollira lett frissitve, elotte a gyarin, amivel vettem, mukodott. Tudtok segiteni?

[ Szerkesztve ]

(#63549) akooos válasza general (#63548) üzenetére


akooos
veterán

Be van kapcsolva a menüben a QuickWindow funkció?

(#63550) mouzrr


mouzrr
őstag

Na megvan a root és a twrp is sikeres. Feltettem a memóriába a cyanogenmod 12.1 legfrissebb nightly-ját, ügyelve arra hogy d802 legyen. Gapps-ot kell szereznem? Ha igen, honnan? Másra még figyeljek? A systemet kell wipe olni itt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.