Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63251) goblin1983 válasza fery02 (#63249) üzenetére


goblin1983
tag

Nálam pont ez maradt ki, valahogy átsiklottam felette. :(

(#63252) moltam


moltam
tag

Rendeltem eBay-ről egy hátlapot 3000Ft körül, azt hittem hogy valami gagyi lesz, de teljesen gyári, 100% egyezés van, és még a hátlap recsegés is eltűnt. :) Szóval ha valaki szeretne hátlapot cserélni akkor nyugodtan lehet eBayről rendelni. Valamint karcos volt a kamera lencsém, azt is találtam és tökéletesen passzolt.

(#63253) Indiant válasza Zoja™ (#63250) üzenetére


Indiant
addikt

Most akkor mégsem inkompatibilis a G4 kamerája a G2-vel?? :F

(#63254) Zoja™ válasza Indiant (#63253) üzenetére


Zoja™
őstag

Egyelőre még az, de Jishnu megoldja. Az M9 kamerája is működik CM-en.

(#63255) #08010496


#08010496
törölt tag

Sziasztok!

Erre tud valaki megoldást, hogy miért nem tudom használni az első 3 opciót? köszi

Mióta frissítettem a gyári lollipopra azóta így van.
Egy gyári visszaállítás gondolom megoldaná, de nem szívesen lakom be megint a telót, esetleg valaki találkozott már ilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#63256) Rasnac válasza #08010496 (#63255) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Helló!

Van egy progi ami a nem engedi a többit . Az ezsközkezelőknél nézd meg milyen progik vannak . És lődd ki , kivéve az andorid eszközkezelőt . Nekem is volt hasonló .

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#63257) Rasnac válasza Zoja™ (#63254) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !

Záridő is fog benne müködni Illetve esetleg egy kis manuális mód? vagy az már keményebb dió ? :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#63258) #08010496 válasza Rasnac (#63256) üzenetére


#08010496
törölt tag

Bővebb infóval ki tudnál segíteni, ebből nem értek semmit :) köszönöm

(#63259) Danny365 válasza Rasnac (#63257) üzenetére


Danny365
őstag

Esélytelen.

(#63260) Rasnac válasza #08010496 (#63258) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Bocsi :) Szóval beállítások -ba menj be ott van a biztonság és azon belül eszközkezelők , ott elvileg csak 1 proginak kellene lenni , ha neked több van akkor csak az Android eszközkezelő legyen bepippantva a többit meg deaktiváld. Telefon ujra indítás és akkor már jónak kell lennie . Nekem legalábbis ez volt a baj .

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#63261) Zoja™ válasza Rasnac (#63257) üzenetére


Zoja™
őstag

Csak annyit tudok, hogy most ráfeküdt a portolásra. De nem hiszem, hogy lesz benne záridő állítás, azt vagy API szinten kellene hozzá adni, vagy módosított driverrel ahogy xdabbeb is csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#63262) Rasnac válasza Danny365 (#63259) üzenetére


Rasnac
aktív tag

:( :( :( Pedig ha ez is fellelhető lenne a G2-be , hány embert tennének buldoggá :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#63263) Zoja™ válasza Rasnac (#63262) üzenetére


Zoja™
őstag

Bulldoggá? :DDD Nem akarok kutyává változni a G2 kamerája miatt... :DDD

(#63264) #08010496 válasza Rasnac (#63260) üzenetére


#08010496
törölt tag

Kipróbáltam, így is, és úgy is, hogy semmi nincs kipipálva, újraindításokkal, nem jó továbbra sem.
Esetleg más tipp? :) köszi

(#63265) Rasnac válasza #08010496 (#63264) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Fel tudnád kérlek sorolni milyen progik vannak ott ? Mert ezt csak app tilthatja most kipróbáltam és fel tettem azt a céges levelező progit ami átveszi az irányítást a kódolás felett és nekem is eltűntek azok a lehetőségek aztán töröltem és minden visszaállt .

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#63266) Rasnac válasza Zoja™ (#63263) üzenetére


Rasnac
aktív tag

:DD :)) hát nekem csak azok hianyoznak a g2 ből szóval... Jöhet a dog transformation :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#63267) Jacksonrodeo válasza #08010496 (#63255) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Szia,

Esetleg használsz vpn-t? Az ha jól tudom nem engedi....

J

(#63268) b_alazs


b_alazs
tag

Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek legújabb tapasztalataimat a rendszeremmel kapcsolatosan.

A gyári ROM-ot ahogy lehetőség adódott rá lecseréltem (egszerűen a stock android sokkal jobban tetszik).
Eddig a CM12 romját használtam (5.0.2) nagyon nagy megelégedettséggel. Remek üzemidő a remek teljesítménnyel karöltve. Nagyon apró bugokkal találkoztam csupán, amiknél jóval komolyabbakba is belefutottam a gyári LG lolli romja esetében.

Pár napja viszont megjelent a CM12.1 (5.1.1) aminél brutálisan javult a készülék teljesítménye.
De komolyan. Már 3. napja használom a rendszert és nem gondoltam volna, hogy ekkora ugrás lesz az előzőhöz képest.

Nyilván ugyan azokat az alkalmazásokat használom, mint ez előtt (migráltam a rendszert) ugyan azokkal a beállításokkal és

- jobb az akksi idő
- jobb a teljesítmény
- a státuszbár gyorsbeállításai "aktív" menüt kaptak (pl. wifire nyomva nem irányít át a beállításokba, hanem helyben lenyílik az elérhető kapcsolatok listája)
- egyszerűen telepíthető (ha már van CM-ed egy kattintás, ha nincs akkor sem bonyolult)
- az előző rendszerben található bugokat javították ( ha hívás közben jött egy bejövő, a fogadása után néma volt a mikrofon, gyári kamera app 16:9-ben torz képet mutatott)

Egyetlen hibával találkoztam, ami speciel zavar, de apróságnak mondható:

A felhasználóknál, ha a saját profilomra kattintok "nem létező névjegy" üzenetet kapok, így profilképet (ami a jobb felső sarokban a státuszbárban van) nem tudom módosítani.

Remélem valakinek hasznosak lesznek egyszer a fentiek, én bátran ajánlom a telepítést! : )

Üdv,
Balázs

[ Szerkesztve ]

(#63269) Balazska15 válasza b_alazs (#63268) üzenetére


Balazska15
senior tag

A dupla koppos lezárás az "asztal" bármely pontjára kattintva működik? Vagy még itt is csak az értesítési sávra kattintva zárja le?

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#63270) Zoja™ válasza Balazska15 (#63269) üzenetére


Zoja™
őstag

Csak az értesítési sávon működik. De a Play Store-ban van egy Screen Lock nevű program, azzal meg lehet oldani 3rd party launcheren.

(#63271) b_alazs válasza Balazska15 (#63269) üzenetére


b_alazs
tag

Szia!

Így van, csak az értesítési sávnál működik.
Mondjuk szerintem ez pozitív :)

Üdv,
Balázs

(#63272) Danny365 válasza b_alazs (#63268) üzenetére


Danny365
őstag

Én is épp tegnap tettem fel a cm12.1-et, én át tudom állítani azt a kis képet, amiről beszélsz.

(#63273) b_alazs válasza Danny365 (#63272) üzenetére


b_alazs
tag

Az frankó, báhonna próbálom elérni a menüpontot azt kapom, hogy nem létező kontakt...
Lehet egy újratelepítés megoldaná, de asszem ezzel most nem fogok szarakodni.

(#63274) b_alazs válasza Danny365 (#63272) üzenetére


b_alazs
tag

Kicsit utána olvastam, sikerült is megoldani a problémát! :)

Google+ > settings > [Your name] under account settings > contacts > check keep contacts up to date.
This adds your G+ profile image on the top right corner. Not sure about adding from the gallery though.

Checkbox pipa be- majd checkbox pipa ki és jó lett azonnal.
Végre van egy hasznos funkciója a G+-nak! :D:D:D

(persze töröltem ezután...:))

Üdv!
Balázs

(#63275) markomarkas válasza #08010496 (#63255) üzenetére


markomarkas
újonc

Nálam ez segített: Beállítások / biztonság / tanúsítványok törlése.

(#63276) goblin1983


goblin1983
tag

Ha már kamera, akkor nekem a makró is hiányzik. :(

(#63277) oba


oba
addikt

Ha az 5.x CloudyG -ről szeretnék visszaváltani a KK -s CloudyStock -ra, kell e valamit flashelnem a rom előtt vagy mehet egyből? Ugye a KK-Lolly váltáshoz kellett valami bootstack vagy mi. Itt is kell valami ilyesmi? Illetve miket kell wipeolnom? Dalvik, data, cache, system elég?

(#63278) Matyi222 válasza #08010496 (#63255) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szerintem oly egyszerű a dolog, mert pin kódot használsz. Ha jól emlékszem.

Mégsem, megnéztem nem az.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63279) stefi68


stefi68
addikt

Aki CM12.1-en AICP-n vagy Blisspop-on van kipróbálhatná EZT a kamerát.
Írták, hogy jól működik ezeken a romokon.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#63280) extasymajom válasza oba (#63277) üzenetére


extasymajom
tag

Twrp alatt csinálj full wipeot.(Dalvik, Cache, System & Data)
Aztán flasheld a KitKat basebandet
Aztán a romot.
Akkor nem lehet baj.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63281) oba válasza extasymajom (#63280) üzenetére


oba
addikt

:R

(#63282) #08010496 válasza markomarkas (#63275) üzenetére


#08010496
törölt tag

Ez segített köszönöm szépen! :)

Más kérdés: ha szeretnék on screen phone-t használni wifi-n vagy bluetoothon keresztül, mi akadályozhatja a kapcsolatot? Egyikkel se sikerül kapcsolatot létesíteni.

köszönöm

(#63283) oba


oba
addikt

Esetleg ez nincs meg valakinek letöltve, és fel tudná valahova tölteni? Nem jó már a link XDA -n. LiNK
Vagy valami más debloater stock KK romhoz? CloudyStock van fent, tudom hogy a bloatware nagy részét Cloudy már kiirtotta, de minél többtől meg akarok szabadulni :D

[ Szerkesztve ]

(#63284) F-ECT$ válasza b_alazs (#63268) üzenetére


F-ECT$
titán

Aksi idő kb mit jelent, hány órát megy, ebből mennyi a SoT és azt milyen arányban használod net / játék / videó / egyébre?

Dive ever, work never.

(#63285) andris811


andris811
tag

Sziasztok!
Lenne két kérdésem hozzátok. Érdemes ilyen telefont venni még? :-) Xperia sp -m van és ideje lecserélni. Elsősorban hasznaltra gondolok,az van 50 körüli árkategóriában. Esetleg van valakinek eladó? Köszönöm

(#63286) Balazska15 válasza andris811 (#63285) üzenetére


Balazska15
senior tag

Szerintem 100 %-ig megéri, csak vásárlásnál nagyon nézd meg fehér háttérnél a kijelzőt, nincs-e sárga folt, játssz egy kicsit valami hardverigényesebb játékkal, hogy kicsit melegedjen a telefon, akkor jobban látszik :) De szerintem a használt piacon a legjobb ár-érték arányú telefon, sokkal inkább ez, mint egy S5 70-ért.... :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#63287) fOriginal


fOriginal
tag

Sziasztok! Új dolog nekem az android, van egy LG G2 telenoros, 4.4.2 androiddal rajta, és szeretném frissíteni az elérhető legfrisebb droidra (5.0.1?) kérlek segítsetekmi a teendőm.
Üdv

"a pessimist is never disappointed"

(#63288) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ma jön meg a Huawei Ascend Mate 7-em.. Szombaton írunk az egyik jóbarátommal egy Mate 7 vs Vibe z2 pro logout cikket, aminek a végén leírom azt is, hogy milyen a Mate 7 a G2 után..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#63289) akooos válasza Ferenczi Áko (#63288) üzenetére


akooos
veterán

Én tudom milyen lesz. Baromi rohadt jó! 2 nap alatt fogod kb megszokni a méretét, a sebessége pont, mint a G2-nek. Összességében nem fogja megérni a váltást, de az újdonság miatt pont jó :))

(#63290) slloyd


slloyd
senior tag

Szia légyszi ha belefér csináljatok egy játéktesztet is hogy mit bír az a soc mundjuk adrno 330-hoz képest.... :R
Jövő hét után cserélem le a g2-őm amit feleségemnek passzolok.
Valami nagyobbat szeretnék helyette egyenlőre még csak nézelődöm.
Note 3,4 és most ez a mate 7 is nagyon tetszik de tartok a soc-tól egyenlőre...
Valamint nálam a használt teló lélektani határ max 100k annyiért meg csak 2 Gb ram os van mert ugye a 32gb-os ban van csak 3gb ram.
Szóval remélem nem nagyon fogja vissza a 2 Gb ram a mate 7-et...

[ Szerkesztve ]

(#63291) F-ECT$ válasza slloyd (#63290) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért váltasz olyanra a G2-ről, ami nem, vagy csak nagyon kis előrelépés :F

Dive ever, work never.

(#63292) akooos válasza slloyd (#63290) üzenetére


akooos
veterán

Nem fogja vissza a 2 GB RAM a Mate 7-et. Ezt garantálom. Játékról nem tudok nyilatkozni, barátnőmé a telefon és nem játszik. De biztos vagyok benne, hogy nem fogsz te sem csalódni benne. Bár ha jól tudom a fényerő neked kell 95% fölött. Nem fényesebb a Mate, mint a G2 (de nagyobb)

(#63293) slloyd válasza F-ECT$ (#63291) üzenetére


slloyd
senior tag

A g2-vel semmi bajom csak újra szeretnék "nagy" kijelzőn tartalmat fogyasztani a néhai Z ultrám után csupán ennyi.
Mivel az esetek 98%-ban telóról vagyok neten :K
Pl. az asztali gépemről most írok ide először :B

[ Szerkesztve ]

(#63294) Indiant válasza slloyd (#63293) üzenetére


Indiant
addikt

Elképzelni nem tudom,hogy lehet telefonon böngészni. :F

(#63295) slloyd válasza akooos (#63292) üzenetére


slloyd
senior tag

Okés köszi az infót :R
Nem akarok újra batár nagy telót de olya 5.7-6" szerintem még beférne a zsebembe...
A z ultra 6.4" volt na az nem fért be illetve mindig ki kellett venni ha leültem aztán meguntam és rászoktam a sport táskára :DDD
Mondjuk annak a kávája is elég nagy volt.
Még mindig vacilálok ,hogy mi legyen az utód azt hiszem a héten elugrok az expert-be kicsit megnyomkodom ezt a mate 7-et :K

[ Szerkesztve ]

(#63296) Ferenczi Áko válasza slloyd (#63290) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Belefér természetesen!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#63297) Zoja™ válasza Indiant (#63294) üzenetére


Zoja™
őstag

Én is javarészt mobilról vagyok. Sőt, az összefoglaló egy részét is mobilról szerkesztettem. ;]

(#63298) pcnet


pcnet
addikt

Gondolkozok G2-öm eladásán.

9 hónapos
Btelnél vásárolt, gyártói garanciás
Teljesen karc mentes, sárgulás nincs, matt fólia van rajt, de van 2 db clear fólia, egy szilikon tok és egy 0.3 mm-es kemény tok
Gyári független, headset bontatlan.
16 gb-os modell
Doboza és minden tartozéka megvan.
Lolli 5.0.2-vel, soha nem volt rootolva és romolva.

Szerintetek mennyiért lehetne eladni?

Előre is köszi a segítséget! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#63299) akooos válasza pcnet (#63298) üzenetére


akooos
veterán

max 60, de inkább 55 ha el akarod adni

(#63300) rasotamas válasza akooos (#63299) üzenetére


rasotamas
veterán

Akkor sose adom el, pedig gondolkoztam rajta, hogy lecserélem.

https://tinyurl.com/rasoapro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.