Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64401) ßrainiac válasza szabyka95 (#64386) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ilyen atlatszot a regi feher G2-mon hasznaltam, nagyon franko volt.

De ha megnezed a teljes kinalatot naluk, talalhatsz az atlatszo mattnal jobbat is a feketere, pl. fust szinut.

Quqesz: en csak az uj Nexusok kozul csabulnek el valamelyikre, bar nem tudom.. Majdnem minden Nexusbol volt idaig nekem, kiveve az elsot, ez most bejon a G2-n, hogy nem fapad droid es megis gyors.. Eddig ezt altalaban a teloim 2 hetig tudtak, aztan belassultak. Pl. S3, Note 2, meghat G2 is az elejen, G3 mind a mai napig :W

Baro ez a telo, ez van. Max a kamera miatt erne meg lecserelni, de az meg nem er meg +tizensokezret :/

[ Szerkesztve ]

(#64402) gubolaa válasza Zsolto (#64400) üzenetére


gubolaa
tag

Hát kiderül. Sajna most 3 óra képernyő használat 17 óra össz idő egyenlő 17 százalék.... Lehet akisit kellene cseréltetnem inkább? Még nincs egy éves a teló

Adam

(#64403) laci1892 válasza szabyka95 (#64386) üzenetére


laci1892
senior tag

Probáld meg anélkül super frosted tokot. Nagyon jó szerintem

(#64404) Quqesz válasza gubolaa (#64402) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem most 15h49perce megy,ebből 1h 16 perc a kijelző és 77% az aksi...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#64405) Meggyi001 válasza pcnet (#64387) üzenetére

Igen ez így működik egyszerre mind a három, akár több is. 5 hónapja már megosztottam itt :). tök jó dolog. A töltés meg azért nem megy, mert vagy az otg funkciókat használod, vagy töltöd. A kettő együtt sajnos nem megy. Nekem erre anno azért volt szükségem, mert a kjlező nem érzékelt jól, és így nem tudtam romot telepíteni, nem tudtam írni, stb. Ekkor jöttem rá, hogy megy egyszerre az infra egér, infra billentyű, plusz usb pendrive. Így már ment a telepítés, de sajnos a kijelző nem lett jó, de ez már egy másik story :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#64406) akooos válasza fery02 (#64384) üzenetére


akooos
veterán

Nézegettem a Pebblet, mikor kijött a GWR, de valahogy jobban bejön a "hagyományos", kerek kijelzős óra. Én nagyon meg vagyok elégedve a GWR-rel, az akksitól sem én félek, hanem laci1892 :P

Egyébként ha valakit érdekelne a GWR megkapta azt a frissítést amiben engedélyezték a wifi chip működését, ezért ha azonos hálózaton van a telefonnal, BT kapcsolat nélkül is tud üzemelni :)
Ez is egyre csak jobb lesz :)

(#64402) gubolaa:

Akkucserén én is gondolkodom, lassan ráfér a kicsikére így 1 hónap híján 2 évesen :P Most egyébként lekopogom, nagyon jól működik. 35 óra készenlét, ebből 2h55m SOT és most van 14%-on :))
De ha kicsit játszok, netezek, akkor titanicot játszik :)

[ Szerkesztve ]

(#64407) gubolaa válasza Quqesz (#64404) üzenetére


gubolaa
tag

Hát az nem rossz, de akkor gondolom a tiéd az alkalmazás ill netezés közben is jobban teljesít.

akooos:

Hát akkor mondjuk azt hogy jobb mint az enyém :D:D úgyhogy várok még kicsit és lehet tényleg megpróbálom a cserét....

Viszont szundi van... :D

Adam

(#64408) Den Hadnagy válasza gubolaa (#64399) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nálam semmi korlátozás nincs, mégis minden ok.

Firefox helyett adj egy eselyt az Operának, én nagyon megszerettem, pláne a Turbo módot.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64409) bubumaci74


bubumaci74
tag

Sziasztok!

Az volna a kérdésem,hogy milyen programot kellene telepítenem a telóra,hogy az lg wifis bluray lejátszóm lássa a tartalmakat?A új smartshare progit nem ismeri fel.Elötte egy f6-osom volt,azon volt egy másik,korábbi verziójú smartshare azzal ment.

Tipp?

(#64410) MikitoLac


MikitoLac
tag

Nagy nehezen rávettem magam hogy feltegyem az 5.0.2őt.Nem volt eddig kedvem mindent ujratelepiteni rajta mert ugye itt is irtátok hogy tiszta telelítés ajánlott. Lg pc suit-al siman ráfrissítettem (t-mobilos) minden progi beallitas ugy maradt mint a 4.4 alatt. Le a kalappal előttük. Semmi reset semmi nem kellett minden flottul müködik picit gyorsabb is a telefon. Konkretan az időjaras widget-en kivül semmi mast nem kellett beallitanom.

(#64411) Quqesz válasza bubumaci74 (#64409) üzenetére


Quqesz
nagyúr

iMediaShare a playről és megy minden. Én nekem az jó volt a wifis lg tv-vel.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#64412) bubumaci74 válasza Quqesz (#64411) üzenetére


bubumaci74
tag

Köszi.Megnézem.

(#64413) Terence12 válasza MikitoLac (#64410) üzenetére


Terence12
tag

Egy olyan amatőr kérdésem lenne, hogy 4.4.2-n vagyok, szintén T-s G2, ott normális, hogy a lollipop frissítés OTA-ként nem jelentkezik? üdv és köszönöm

(#64414) hcs57 válasza Terence12 (#64413) üzenetére


hcs57
őstag

Normális, mert OTA-n nem is tudod feltenni.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#64415) Den Hadnagy válasza Terence12 (#64413) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Normális, mert LG Pc suite kell hozza a pc-n. A lollit OTA-n nem fogja jelezni/látni.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64416) Terence12 válasza Den Hadnagy (#64415) üzenetére


Terence12
tag

Köszönöm a válaszokat! :R

(#64417) LilProphet90 válasza szabyka95 (#64386) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ez, ha jól látom 0,3mm-es, én is ilyet használok, csodát nem kell várni tőle (egyszer leejtettem a telót betonra, le is tört egy része a toknak, bár tény hogy a telónak csak minimális külsérelmi baja lett). Én most EZT rendeltem, 280 Ft-ért elvileg kapsz 2 darabot, fizetés előtt üzenetben kérheted két színben is.

A teló cseréjéről.. én sem érzem úgy, hogy megérné cserélni bármilyen modernebb telóra a G2-t, összehasonlító videókban is látható, hogy nincsen lemaradva a konkurenciától (S6 Edge videóban ilyen 0,4 másodperccel indultak el azon gyorsabbak az appok, viszont multitasking 0 volt G2-höz képest), az 5,2" pedig még a pont ideális méret egy kézhez.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#64418) szabyka95 válasza LilProphet90 (#64417) üzenetére


szabyka95
őstag

Megrendeltem, igaz 2.5 euroert.
Erdelyben lakok, ha Azsiabol rendelek, akkor elkell menjek a vamhivatalra h kivegyem

[ Szerkesztve ]

(#64419) Graphics válasza kovacs.adam9 (#64081) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aztan meg eladod masnak ugy, hogy tudsz a hibarol, de a hirdetesben errol melyen kussolsz?

[link]

Nem egy ph-ra valo alak vagy... :(((

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#64420) extasymajom válasza Graphics (#64419) üzenetére


extasymajom
tag

Hmm. :(

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#64421) Gabman


Gabman
csendes tag

Sajnos ma megtörtént az, amitől minden mobiltulajdonos retteg...betört a teló képernyője. Semmire nem reagál a kijelző, tehát a megoldás vagy kijelző csere vagy kuka, és új mobil....
Namármost a G2-t én nagyon megszerettem, igaz nem volt hosszú kapcsolatunk (alig fél éves), szerintetek érdemes beruházni mondjuk G3-ra vagy maradjon a jó öreg G2?

Kijelző cseréről van valakinek tapasztalata? Nagyságrendileg mennyibe fájna?

(#64422) Zsolto válasza Graphics (#64419) üzenetére


Zsolto
őstag

Nem lehet, hogy azóta megjavították? :U

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#64423) Zoja™ válasza Gabman (#64421) üzenetére


Zoja™
őstag

13-15k körül meg lehet úszni a kijelzőcserét, ha magadnak szereled be.

Szerintem a G3 nem nagy előre lépés a G2-höz képest, én nem ruháznék be rá.

(#64424) Meggyi001 válasza kovacs.adam9 (#64081) üzenetére

Csúnya rossz kisfiú :D

https://gamergep.hu/

(#64425) Graphics válasza Zsolto (#64422) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem... :)

Ismeros megvette, ugyanolyan szar., csak epp errol nem adott tajekoztatast...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#64426) tirszin


tirszin
senior tag

Sziasztok, a mély vízben nem válaszolt senki, hátha itt:
A G2 kamarájával az történt a minap, hogy nem akar elfókuszálni a végtelenig.
Ha manuálra állítom a fókuszt és tologatom a csúszkát, a végtelen állásnál csak kb. 30cm körül lesz éles. A virágocska állásnál 3...4cm-nél van az élességpontja.

Lehet ez Szoftveres gond, érdemes kamera app-okat törölni/hard reset vagy irány a szerviz?

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#64427) Meggyi001 válasza tirszin (#64426) üzenetére

A végtelen mit jelent...öööö... a vénuszt mondjuk? ;] :P

https://gamergep.hu/

(#64428) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Tanácsot szeretnék kérni egy dilemmához :13 hónapos független 32g telefonomra kaptam egy elég jó ajánlatot : 66ezerért elvinnék.
Viszont a helyzet az hogy ennyiért hasonló tudású készüléket közel sem kapok és nagyon szeretem a G2-t. G3-ban gondolkodtam, de arra a döntésre jutottam hogy nem ér meg ~+35 k-t.
Viszont elgondolkodtam egy új G2 vásárlásán.90 körül lenne, szerintetek megérné eladni és +24-ert venni egy újat?

(#64429) gubolaa


gubolaa
tag

Nos nem tudom érdekel ééé valakit, de megosztom veletek. A tegnapi akkumlátor merülés dolog mintha javulgatna. Reggel 4 óta 72 százalékon vagyok másfél óra képernyő idővel, amiben volt wifi, 4g letöltés (play áruház) kis játék és még egy fél óra hír olvasás is.... Ja és nem merül magától (képernyő kikapcs---pihi) a telefon, legalábbis max 1-2 százalékot (azért most este még tesztelem). Szerintem a youtube alkalmazás volt beragadva. Szerencsére a frissítések jót tettek (mintha a firefox nem enné az aksit) na meg persze a kijelentkezés youtubeból.

Köszönöm a tippeket :DD

Adam

(#64430) Meggyi001 válasza gubolaa (#64429) üzenetére

Érdekel persze, azért vagyunk. Örülünk, hogy javulgat a helyzet , akkor most már mehetünk aludni , vagy tv-zni

https://gamergep.hu/

(#64431) gubolaa válasza Meggyi001 (#64430) üzenetére


gubolaa
tag

A tv már megy :D viszont ezt találtam: http://neurogadget.com/2015/08/23/lg-g2-lg-g3-and-lg-g4-to-receive-android-marshmallow-instead-of-5-1-1-lollipop/13245 , ha jól értelmezem nem várható semmiféle gyári frissítés.... :(

Adam

(#64432) extasymajom válasza neo_xperia (#64428) üzenetére


extasymajom
tag

65 es 70 korul is lehet mar talalni hasznalt g3 telokat. Szvsz ne csereld le az oreg g2. Ujra meg plane ne. Vegyel hozza egy uj hatlapot mas szinben,mondjuk pirosban es megint ujnak fogod erezni. Szoval ne add el!!!!!!!!!

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#64433) neo_xperia válasza extasymajom (#64432) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Köszönöm a tanácsot,holnapig még gondolkodom.Nagyon akartam sokáig G3-at, de a gyenge akkuidő meg a sok repedtf keret eltántorít. Egyszerűen nincs alternatívája a G2-nek, pedig már több mint két éves teló :))

(#64434) Terence12 válasza Den Hadnagy (#64415) üzenetére


Terence12
tag

Megpróbáltam, elkezdődik a folyamat, de amikor újraindul a teló és kiírja, hogy Firmware update, akkor 0%-on megáll és nem mozdul, bármelyik usb-ből próbálom, bárhogyan :W . Valaki ötlet?

(#64435) Zsolto válasza neo_xperia (#64433) üzenetére


Zsolto
őstag

Tényleg nincs alternatíva, a G3 tuti nem ér +35k-t. Viszont egy új G2 se ér +24-et szerintem, mert azért az azt feltételezné, hogy akkor legalább egy évig meg akarnád tartani. Az alatt pedig simán kijöhet valami, vagy lemehet az ára egy mostani jó telónak, amire át tudnál nyergelni -- a mostani G2-dről is. Szóval én is megtartanám, amíg nincs egy olyan teló, ami _annyira_ tetszik _neked_, hogy rászánod az árkülönbséget.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#64436) Balazska15


Balazska15
senior tag

Majdnem elcsábultam egy Honor 4X-re,mert a telekomnál az most az egyetlen értelmes (és nagyon olcsó ajánlat), sok pénzt nem szánnék most semmire.. Honoron meg elvileg van dupla koppos ébresztés, megfelelő a kijelző méret és tetszik is az EMUI. De inkább várok a karácsonyi akciókig, hátha jó áron lenne egy Note 4 (bár most eltűnt a kínálatból), nem szeretem a samsungot (S5 pl most nem alternatíva), de a Note széria mindig is tetszett, Note 2 is nagyon bejött anno.. :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#64437) Ruzcak válasza Balazska15 (#64436) üzenetére


Ruzcak
tag

G2 helyett egy 4X?
Szerintem bőven jól jársz hogy nem cseréled le. :DD

(#64438) Terence12 válasza hcs57 (#64414) üzenetére


Terence12
tag

Gondolom ezért. hiába mindenből a legfrissebb, mégis emiatt akad el, és nem jutok túl rajta :W

[ Szerkesztve ]

(#64439) Zsolto válasza Balazska15 (#64436) üzenetére


Zsolto
őstag

Hát, a Note-ok nekem is tetszettek, de klasszikusan példázzák azt, hogy amire váltanék, az annyival drágább, amennyit nekem már nem ér meg. Ezért marad a G2 egyelőre.
Viszont (csak mondom, hogy beszélgessünk), a fiam egy Nexus 4-ből a napokban fog átköltözni egy Meizu M2 Note-ba. Érdekes készülék, és az expansyson nem is elmebeteg az ára. Csaxólok :), és befejeztem az offolást. :U

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#64440) Danny365


Danny365
őstag

Aki esetleg gondolkodik a g4-en, nézze meg a Telekom oldalát, elég combos akció van. A bőrös, BT fülhallgatós verzió így 3 hónappal a megjelenés után annyiba kerül, amennyiért én anno a g2-t vettem, fél évvel a megjelenése után.

(#64441) m_dawe


m_dawe
senior tag

Sziasztok.
Tegnap sajnos betörtem a telefon LCD-jét.Jobb oldalt kb. 2 centis csíkban fekete, de a kijelző többi része csak néha csíkozódik be..Sajnos jelenleg nem áll módomban megjavítattni. Ha így használom a telefont, lehet belőle bármiféle hátrányom a későbbiekben?

(#64442) Den Hadnagy válasza Terence12 (#64438) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ez W7? Nekem tuti nem a legújabb driverek voltak fent, minden ok volt.

Próbáld meg egy más verziójú pc suite-tal, vagy legvégső esetben egy másik laposon.

Usb kábel a gyári? Amúgy jó?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#64443) Terence12 válasza Den Hadnagy (#64442) üzenetére


Terence12
tag

Igen w7 64 bit, regebbi suittal probaltam de ahogy feldobta a frissitest ugy kerte a suit frissiteset is. Gyari lg kabel. Amugy latja a gep rendesen csak amikor atvalt a telo a frissiteskor firmware update modba akkor elkezd drivert telepiteni a gep es az mindig sikertelen igy elakad a telepitesi folyamat. Bocs az ekezetekert.

(#64444) bubumaci74 válasza Quqesz (#64411) üzenetére


bubumaci74
tag

Kipróbáltam,tökéletesen megy!Mégegyszer köszi. :C

(#64445) Zsolto válasza m_dawe (#64441) üzenetére


Zsolto
őstag

Sajnálom :(
Nem hiszem, hogy ennél nagyobb baj lehet, a kijelző úgyis kuka.
Viszont arra számíts, hogy ha végleg meghal, nehéz lesz mentést készítened, így ami fontos, azt most mentsd ki róla, és időnként készíts új mentést is, amíg még működik a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#64446) m_dawe válasza Zsolto (#64445) üzenetére


m_dawe
senior tag

Azt már megtettem. Egyébként van esély rá, hogy ezt garanciában valahogy megvsináltassam? B-telből van rendelve. A külső üveg az teljesen karcmentes.

(#64447) mateus válasza Graphics (#64419) üzenetére


mateus
senior tag

Azért az ár már magában erősen gyanút kelt, furcsa,ha vki ennyiért hirdet egy "hibátlan" készüléket.

(#64448) dorika87


dorika87
őstag

Tudnátok kompatibilis nem "agybedugós" headsetet ajánlani G2-höz. Nem szól rosszul a gyárija, viszont ezzel a kivitellel még a mai napig nem barátkoztam meg, ezért keresnék olyan headsetet amely teljes mértékben kompatibilis vele, tehát mindhárom gomb együttműködik a telóval. Köszi.

(#64449) stefi68 válasza dorika87 (#64448) üzenetére


stefi68
addikt

"nem szól rosszul a gyárija"

Nem vagyok nagy zenehallgató mobilon. Egyszer dugtam csak be a gyári fülest, de eléggé lesújtott a hatás.
Kipróbáltam egy régi Samu hallójáratossal is. Na az már kezdett tetszeni...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#64450) Den Hadnagy válasza dorika87 (#64448) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A gyári fülese konkrétan hulladék. Kényelmetlen is, lehet ezért nem tetszik... Próbálj ki más agybadugósokat is esetleg, hátha megbarátkozol vele.

Nekem van hozzá egy Xiaomi Piston 3 fülesem, remekül szól, és a vezérlőgombok is működnek. Kínából 4-5 ezer, itthon 8-9. Kínából rendeltem, eredeti, problémamentes - ajánlom.

Szerk.: ja most olvasom, hogy NEM agybadugós kell, sorry. Akkor mi? Earbud vagy esetleg fejhallgató?

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.