Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63751) bakkir


bakkir
tag

Több oldalon is olvastam: Link
Szerintetek?

(#63752) racerx válasza bakkir (#63751) üzenetére


racerx
őstag

G2-re szvsz kizárt..

(#63753) Molk válasza bakkir (#63751) üzenetére


Molk
tag

Szerintem sem.

(Én inkább ahelyett, hogy vágyakoznék valami jobbra - ami majd egyszer esetleg bekövetkezik, vagy sem -. Elégedetten használom a CloudyG 2.2-t. Ezt csak azért írom mert régen én is vártam a Lollit...)

(#63754) hislah válasza mouzrr (#63741) üzenetére


hislah
aktív tag

Milyen romot használsz?
Mennyire vetted vissza a procit?

(#63755) mouzrr válasza hislah (#63754) üzenetére


mouzrr
őstag

Cm 12.1 és 1036 mhz re korlátoztam le. Vegyes fényerővel (átlag kb 50%) majd 6 óra kijelzőidő.

(#63756) Viktor0610 válasza mouzrr (#63755) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi értelme egy 2 GHz-nál magasabb sebességű procival szerelt készülék órajelét a felére maximalizálni?
Vegyél egy Snapi 400/410-es készüléket, annak van kb. ekkora sebessége. :D

Samsung Galaxy A54

(#63757) akooos válasza Viktor0610 (#63756) üzenetére


akooos
veterán

Mivel a CM simán elfut 1000 MHz-n is és így kevésbé terheli meg az akkut. Évek óta használják ezt az emberek. Miért, te mivel használod ki a Snapi 800-at? :U :DDD

(#63758) Danny365


Danny365
őstag

Ha már ennyien használtok CM-et és társait, itt egy újabbszuper téma a Theme Engine-hez. A fejlesztő másik, Coalfield témája is csúcs, és ez is eléggé tip-top lett.

(#63759) reap3r


reap3r
aktív tag

A pesti lg szervízben cserélt kijelzőre adnak valamilyen garanciát? Ha esetleg egy olyan g2est csináltatok, amin már nincs garancia, akkor az ott cseréltetett kijelzőre van valami garancia?

(#63760) akooos válasza reap3r (#63759) üzenetére


akooos
veterán

Igen, ha önköltséges a javítás akkor fél év garanciát adnak.

(#63761) mouzrr válasza Viktor0610 (#63756) üzenetére


mouzrr
őstag

Ennyi erővel mi értelme lekapcsolni a villanyt? Égjen csak egész nap, estére úgy is kell :C
Igazából semmi lassulást nem tapasztaltam, és az akkumulátor 2x annyit bír az én használatom mellett, szóval nekem sok értelme volt ezt a lépést megtenni (köszönet a kollégának aki ajánlotta a programot :R ).
Nem játszok semmivel, böngészek, TV-re stream-elek filmet/sorozatot, YT-ot nézek, csetelek, erre bőven elég ez a sebesség, sőt, lehet még lejjebb is veszem majd.
Szerintem a S400-at is lehúznám a felére :DDD :DDD

(#63758) Danny365
Ez tényleg egy nagyon jó téma :Y

[ Szerkesztve ]

(#63762) Viktor0610 válasza mouzrr (#63761) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért a két példa nem ugyanaz. Illetve egy esetben, ha nem mindig van levéve a proci órajele, mert az volna az általad említett példához hasonló.
Bár én még csak kis időre sem venném vissza a proci órajelét, nem azért használok erős hardverrel szerelt készüléket, hogy aztán lekorlátozzam. :P :D

Samsung Galaxy A54

(#63763) mouzrr válasza Viktor0610 (#63762) üzenetére


mouzrr
őstag

Én azért használom, mert egy gyengébben biztos nem lenne röccenésmentes a multitasking és a folyamatos ablakváltás. Emellett még le is korlátozhatom, mivel így is gyors. És ebben nem csak a processzornak van szerepe, hanem a ram mennyiségének, és a GPU-nak is. Illetve a szoftver ;]
Szóval ha kell a teljesítmény csak átváltom a profilt és kész :C
Ezért jó hogy a laptop energiatakarékos netezés közben, nem hajtja ki magát mint egy játék közben, ez már jobb példa :B

(#63764) reap3r válasza mouzrr (#63763) üzenetére


reap3r
aktív tag

A jövő telefonjai remélhetőleg úgy mennek majd, mint ahogy leírtad a laptop működését... :)

(#63765) neo_xperia válasza Viktor0610 (#63762) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Pedig a mindennapi használat során tényleg SEMMI észrevehető jelét nem tapasztaltam bárminemű lassulásnak v.röccenésnek. Ettől a hardwer még ugyanúgy bivalyerős marad. Igaz én csak 1,7gHz-ig vettem vissza, de látványos javulást okoz akkuhasználat terén.Akkor miért ne tegyem ? :F

(#63766) RECSKA válasza neo_xperia (#63765) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem kell visszavenni. Csak a proci utemezojet kell atallitani. Nekem gyari kernellel sem nagyon veszi 1500 fole a cput. ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#63767) sonice


sonice
tag

Udv

Valaki esetleg kijelzo csereben tud segiteni?

Koszi

(#63768) bagyulus


bagyulus
tag

Szép napot segítséget szeretnék kérni adott egy Vs980 4G telefon és sehogy nem tudom összehozni az Lg Pc-vel segítséget előre is köszönöm.5.0.2 van rajta.

(#63769) kurion válasza sonice (#63767) üzenetére


kurion
senior tag

Ha bátor vállalkozó vagy Youtube-on nézel videót melyik egyszerű és hasonló alkatrészt veszel, nem egy ördöngőség ha bevállalós vagy :)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#63770) sonice válasza kurion (#63769) üzenetére


sonice
tag

Köszi de inkabb hozzaerto szemelyre biznam.. :) Ha esetleg valaki vallal vagy foglalkozik javitassal.

(#63771) neo_xperia válasza RECSKA (#63766) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

És azt milyen app-al?

(#63772) reap3r


reap3r
aktív tag

Két gyors kérdés:
1.Flottás telefonokat, amik egy összegben lettek kifizetve tényleg nem tiltják le?
2.Ha kiesett a hátlapon az LG logóból az egyik betű, akkor cserélik a hátlapot?

(#63773) hcs57 válasza reap3r (#63772) üzenetére


hcs57
őstag

A flottás telefonra is lehet hűség, s ha nem fizet, akkor azt is tiltják..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#63774) Bennedek


Bennedek
tag

Sziasztok!

G2-met kicsit vizes, párás helyre raktam le éjszakára. Egy napig úgy érzékelte, hogy be van dugva a füles, most már csak lassan tölt(kb 5 óra gyári töltővel). Garancia még van rá, vajon csinálnak vele valamit? Valamint melyik rom van most ajánlva, cloudy 3.3 nagyon nem fogott meg. Köszi előre is!

(#63775) Zoja™ válasza sonice (#63767) üzenetére


Zoja™
őstag

Ha megvan az alkatrész, akkor bármelyik gsm szerviz átszereli neked 4-5000 forint ellenében.

Vagy Debrecenben személyesen akár én is kicserélném neked, ha megvan az alkatrész, csokiért, sörért cserébe. ;)

(#63776) Zoja™ válasza Bennedek (#63774) üzenetére


Zoja™
őstag

Ez sajnos nem garanciális hiba. Szalagkábelt kell cserélni, mert egy áramkörön van a mikrofon, jack csatlakozó és a micro usb port is. Kb 5-7 ezer forintos tétel külföldről rendelve, itthon nehezen beszerezhető, ha van is, akkor legtöbbször bontott.

(#63777) reap3r


reap3r
aktív tag

Holnap megyek Pestre, gondoltam benézek a váci úti szevízbe, beadom a telómat, mert az akksija nagyon gyenge, már örülök a 4 óra SoT-nak, pedig elhihetitek, hogy nem vagyok tele fingós appal meg azért havonta hard reset meg ilyen finomságokat csinálok, nem megy állandóan mobilnet/wifi stb... Régebben mocskosul bírta. Szerintetek cserélik az akksit? Amúgy már hónapok óta tervezem garanciáztatni, mert a GPS kb. 2 percenként dobálja a jelet, és utána nem szokott nagyon magához térni... Ezt szeretném legfőképp gariztatni... Szerintetek a karcos hátlapot cserélik? Tokban volt hordva, de sajnos kerül por a zsebembe és bemászott a tok alá, ezért karcolódott rendesen, amikor megláttam rosszul lettem...

(#63778) sonice válasza Zoja™ (#63775) üzenetére


sonice
tag

Koszi. Esetleg valaki tapasztalat gsm boltos kijelzo csere ugyben?

(#63779) Bennedek válasza Zoja™ (#63776) üzenetére


Bennedek
tag

Köszi, igazából csak a gyenge töltés maradt meg mint probléma. De ez igazából csak kontakthiba nem? Spray nem segítene? Szalagkábel forrasztós vagy "bedugós"?

Lenne még ezen kívül problémám, ha gyenge a hálózat folyamatosan eldobálja a jelet, a többi környezetemben lévő telefonon meg rendesen van térerő(ugyanaz a szolgáltató). Ez garanciális probléma?

[ Szerkesztve ]

(#63780) Milk_n_Coffe


Milk_n_Coffe
tag

Sziasztok!

Gyári lollin vagyok, ma arra lettem figyelmes, hogy a képernyő jobb alsó sarkában egy kb. fél cm-es fehér folt van. Ez mi lehet? Gariban javítják?

U.I.: Újraindításnál nem látszik, amikor az LG logó van, de amint belép a rendszerbe egyből ott van, érdemes lenne újra pakolni a rendszert?

[ Szerkesztve ]

Amerre mégy, oda tartasz

(#63781) bounty123 válasza Milk_n_Coffe (#63780) üzenetére


bounty123
őstag

Ha nincs beázás, törés, külsérelmi nyom, akkor esélyes.

(#63782) mouzrr válasza Milk_n_Coffe (#63780) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem ez gyári lollinál volt de csak újraindítás közben.

(#63783) Laca0


Laca0
addikt

Nemrég problémáim adódtak szeretett telefonommal kapcsolatban. Felvetődött a garancia kérdése, mivel már elmúlt 1 éves és gsm boltban vásároltam. Mindenki azt mondta, hogy 1 év a garancia.
Mivel nekem olyan piros LG-s garpapírom volt, amiben 2 év gar van mobiltelefonra és tablet-re, bevittem a központi szervizbe.
Az ügyintéző megnézte a papírt és azt mondta, hogy megoldjuk garanciában. Így is lett. 2 nap múlva hívnak, hogy kész van. Futárral kiküldték, következő munkanapon meg is kaptam.
Kicserélték a kijelzőt, a keretet (ez már nem fényes karimás, mint az eredeti) és az antenna fóliát, valamint toltak rá egy 5.0 szoftvert, amit egyből frissített is a rendszer 5.0.2-re.

Le a kalappal ismét az LG szerviz előtt, amilyen korrektül és gyorsan kezelik a garanciális ügyeket! :R

A telót ismét belaktam, kíváncsian várom, hogy a problémáim megszűntek-e ettől a kis szervizlátogatástól.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63784) akooos válasza Laca0 (#63783) üzenetére


akooos
veterán

Tudnál dobni egy képet a garipapírról? :Y Nekem is kis könyvecském van, de 2014 novemberében lejárt a garanciám. Viszont elvinném kijelzőcserére ha tényleg megoldható :Y

Előre is köszi :R

(#63785) Laca0 válasza akooos (#63784) üzenetére


Laca0
addikt

Korábban már beszúrtam ide a fotót a belső oldalról: kép
Ha kitöltötte, lepecsételte a garancia jegyet az eladó, akkor szerintem próbáld meg!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63786) fery02


fery02
addikt

Ha már felvetődtek az alkatrész témák, akkor engem érdekelne olyasmi, hogy fagyalllo szerintetek foglalkozhat-e olyannal, hogy pl csak alkatrészt küld?

Azért nem merek konkrétan rákérdezni ezzel, mert nem tudom mennyire venné rossz néven és megsérteni meg semmiképp sem szeretném őt (az nekem semmiképp sem érné meg a jövőben :) ).
Szóval itt olyanok válaszát várnám először, akiknek már volt vele dolguk, netán esetleg személyesen is ismerik.

Nagyon vonzó ugyania, hogy állítólag gyári alkatrészekkel dolgozik és pár dolgot szeretnék cserélni tudni a telefonba (akksi, alsó csatlakozó rész) és szerintem 1 feles után lehet neki mernék leselkedni magam is Fixit-es youtube videók mellett.
Azért csak nem kéne ugye napokig nélkülözni a telefont (én csak postai úton tudnék javíttatást intézni).

[ Szerkesztve ]

(#63787) Cruiserke


Cruiserke
tag

Sziasztok.
Sajnos sikerült összetörni az előlapot. Tudnátok ajánlani valakit, vagy boltot/szervizt ahol olcsón megcsinálják?
Előre is köszi.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#63788) fanthomee


fanthomee
tag

Sziasztok! Segítséget kérnék. Megtennétek hogy akinek KK van a telefonján, és használja a google fotók programot csinál egy tesztet? Nálam ha törlöm az eredeti videót a telefonról, a szinkronizáltat már nem engedi lejátszani, mondván nincs meg a videó. A képek okésak. A neten is keresgéltem, de semmit nem találok, tehát lehet hogy csak nálam van gubanc? Előre is köszönöm!

(#63789) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Tegnap frissítettem nightlyt majd újraindulás után teljes megállás csak hibaüzeneteket dobált fel és semmire nem reagált .. Szoktatok cm et frissíteni?

(#63790) Zoja™ válasza Tüske0614 (#63789) üzenetére


Zoja™
őstag

Twrp-ből frissítetted? Ha a systemet is wipe-oltad akkor előfordul, de a gapps újbóli flashelése megoldja.

(#63791) fery02 válasza Cruiserke (#63787) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Pont feletted írtam fagyalllo fórumtársat, ő megbízhatóan, gyári alkatrészekkel és olcsón (nem tudom mennyi az annyi) dolvozik.
Vagy pedig budapesti Váci úti szerviz, ahol 28ezerért kicserélik neked.

De ha járható, akkor olyan 15ezer körül eBay-es kijelző is megteszi (linket nem tudok), és vagy magad vagy pedig 4-5ezerért bármelyik GSM-es szerviz-es beszereli neked.

--------------------------------------

@Laca0: Tudom nem igazán lényeges, de gondolom helyesbítek, hogy LG soha sem adott ki 5.0-át, rögtön 5.0.2-es verzió android-ot kaptunk, csak adtak ki közben javított verziókat.
Nálad is ez lehetett.

(#63792) extasymajom


extasymajom
tag

Mindenkinek aki g2 tulaj ajanlom hogy a kijelzo cseret otthon maga vegezze el. Komolyan semmi nehez nincs benne. Tenyleg rem egyszerű. Tele van a yt videokkal hogy hogyan kell csinalni. Magam is csinaltam mar vagy 10x es ha az alkatresz jo akkor sikerulni fog.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63793) neo_xperia válasza fery02 (#63786) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én pont vele cseréltettem a kijelzőt kb. 2 hónapja.Nagyon korrekt munkát végzet, és a gyorsasága is elismerésre méltó. Kedden adtam fel a telefont elsőbbségi küldeményként,szerdán megkapta,megcsinálta,még aznap postára adta, és csütörtökön már vissza is kaptam !
Szerintem ha itt helyben csináltatom /Debrecen/ sem lett volna gyorsabb. Arról nem beszélve hogy több szervízben is érdeklődtem, és mindenhol 40 K lett volna, ő pedig 28 ezerért cserélte,Gyári kijelző, három hónap garit vállal rá. Egyébként egy Gsm szervízben dolgozik,legalább is oda kellett címeznem. Egyszóval csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#63794) Laca0 válasza fery02 (#63791) üzenetére


Laca0
addikt

Akkor ez valami spéci szerviz verzió lehet, mert ez 5.0.0 volt!
Direkt megnéztem, hogy melyik verzió van rajta. De mire felpakolgatta az app-okat a play-ről, már jelezte is, hogy akarom-e most telepíteni a rendszerfrissítést. Rányomtam, hogy most telepítem, úgyhogy addigra már azt is letöltötte a háttérben. Most már 5.0.2

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63795) akooos válasza Laca0 (#63785) üzenetére


akooos
veterán

Megnéztem a sajátomat itthon, nekem azt írja, hogy mobilkommunikációs készülékre 1 év, kivéve Telenor vagy Telekom üzletből :U

(#63796) fery02 válasza neo_xperia (#63793) üzenetére


fery02
addikt

Köszönöm a reagálást!
Az tényleg nagyon gyors, annyi időre kb ki is bírnám talán a SE X8-as pót telómmal. :)

Nem birizgálom inkább akkor a parazsat, ha befut az átlag hétköznapi kijelzőidőm 1,5 óra alá (már egész közel járok hozzá), már küldeni is fogom majd neki. :D

-------------------------------------------

@Laca0: Oké, a tévedés jogát fenn tartom, lehet volt itt gyári ROM akkor 5.0.0-ával is. :)

[ Szerkesztve ]

(#63797) gubolaa


gubolaa
tag

Sziasztok. Szerettem volna a lollin változtatni kicsit, de az összesítőben lévő témák az ikonokat változtatják csak. Van valami olyan téma ami mondjuk a menü-névjegyzék-üzenetek hátterét változtatja... Előre is köszönöm. Igaz a teló nincs rootolva, de ha csak ez az akadálya akkor belefér az is

Adam

(#63798) Cry0


Cry0
őstag

Skacok
Vodafonnál hogy van a gari ? 2 év a telefonra vagy 1 év a telefonra és 1 év szoftweres garancia ?
illetve most hogy mennek a függő garis g2-es árak szép állapotba ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#63799) Quqesz válasza Cry0 (#63798) üzenetére


Quqesz
nagyúr

2 év teljes

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63800) oba


oba
addikt

milyen kernel ajánlott cloudystock alá? amiben lehet governort állítani cpuhoz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.