Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63351) Danny365


Danny365
őstag

10 perc és Samsung Galaxy Unpacked, ha valakit esetleg érdekelne.

(#63352) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Két napja cm 12.1-en vagyok aksiban nekem nagyon erős, jól teljesít. Net megy rendesen. Hívások sms-ek eddig oké. Ma 120 km GPS is volt, nem volt forró meg is lepődtem. Kamera gyengécske ahogy nézem, de majd látjuk több napos használat után mit mutat. Mobilnetet sem dobta el, illetve wifi is okés eddig.

Dupla kopp Nova és Screen Off appal hibamentes.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63353) Den Hadnagy válasza slloyd (#63342) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Takarítsd meg az előlapot, nekem egyszer a közelség- és/vagy fényérzékelő hülyült meg, és akadtak gondok a telefon felébreszthetőségével.

Kényesnek azért nem mondanám, messze ez a legproblémamentesebb teló, ami megfordult a kezeim között. Kíváncsian várom, hogy az 5.1 miben fog javulást hozni, hiszen én buggal még nem találkoztam, pedig gyötröm rendesen, gyári rommal.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63354) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#63341) üzenetére


vadászcsiga
félisten

F-ECT$
Fújd ki a toltő aljzatot, nekem is gyakran csinál ilyet. Egy fújás körtepumpával es maris jó

(#63355) LilProphet90 válasza Milk_n_Coffe (#63329) üzenetére


LilProphet90
senior tag

EZT próbáltad? Írták páran, hogy CM-en működik, én Euphoria-n használtam.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#63356) Zoja™ válasza Matyi222 (#63352) üzenetére


Zoja™
őstag

Az akksival tényleg nagyon jól bánik, meg is lepődtem rajta, mert a mai napig nem is néztem meg igazából tüzetesebben.

Hajnal 1-kor húztam le töltőről, azóta volt pár hívás, sms, email, folyamatos wifi/mobilnet kapcsolat, online videó nézés, youtube, G+, Facebook és most van az akksi 50%-on 4 óra kijelzőidővel.

Annyi csalás van benne, hogy a max. proci órajelet vissza vettem 1,7 GHz-re, mert így is fluid a rendszer. Lehet játéknál vissza ütne a csökkentett órajel, de nem szoktam telefonon játszani.

(#63357) Matyi222 válasza Zoja™ (#63356) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ma jött frissítés hozzá és most hozott recovery-t is. Hagytam had rakja fel, meglátjuk milyen lesz.

Én nem vettem vissza semmit, de így is erős az akku idő. Meglátjuk. Nexus 4 és 5-re emlékeztet ez a rendszer. Csak azok nem bírtak ennyit akksival.

Iphone 5S-ből meg a fényképező hiányzik. Azt azért szerettem, mert rohadt gyorsan lehetett lőni a képeket és mégis szuper volt a minősége.

Amúgy nálam még egy darabig tuti marad a G2. Szeretem mókolgatni. :)

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63358) Zoja™ válasza Matyi222 (#63357) üzenetére


Zoja™
őstag

Nekem az egyedüli, ami hiányzik, az egy full permissive kernel. Na meg egy jó kamera alkalmazás, de tegnap kipróbáltam a Motorola kamerát, de ez sem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#63359) Danny365 válasza Zoja™ (#63358) üzenetére


Danny365
őstag

Át tudod állítani permissive-re úgy, hogy rebootkor sem áll vissza. (csak ha frissíted a ROMot...)

Amúgy szerintem xdabbeb AOSP/CM kamera porton dolgozik most.

(#63360) Zoja™ válasza Danny365 (#63359) üzenetére


Zoja™
őstag

Van valami eldugott opció a beállításokban? Eddig SELinuxModeChanger-t használtam, de ha van ,,gyári" megoldás, hol találom?

(#63361) Danny365 válasza Zoja™ (#63360) üzenetére


Danny365
őstag

Jaa így nem tudod, terminálba vagy adb shellen keresztül kell pár kódot beírni. Ha érdekel, megkeresem.

(#63362) Zoja™ válasza Danny365 (#63361) üzenetére


Zoja™
őstag

Azt megköszönném. :R

(#63363) Hyoora válasza akooos (#63229) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Már elnézét de csak a Gorillaglass(a plexi) tört. Amit már 1x cseréltek a sárga folt miatt. A kijelzőmnek egy pixelnyi baja sincs. Ha kell holnap mutatok képet.
De nem hinném hogy ez 25-30 ezer lenne. :F

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#63364) Danny365 válasza Zoja™ (#63362) üzenetére


Danny365
őstag

Ennyit kell bepötyögni (előtte viszont töltsd le a SuperSU appot, mert az szükséges [meg indítsd is el, frissíts binárist]):
su
mount -o remount,rw /system
mkdir /system/su.d
echo "#!/system/bin/sh" > /system/su.d/permissive.sh
echo "setenforce 0" > /system/su.d/permissive.sh
echo "0" > /sys/fs/selinux/enforce
chmod 755 /system/su.d/permissive.sh

(#63365) akooos válasza Hyoora (#63363) üzenetére


akooos
veterán

Én elhiszem, de külön üveglapot nem cserél a szerviz, csak kijelzőt egyben. Annak pedig ez az ára sajnos.

(#63366) Zoja™ válasza Danny365 (#63364) üzenetére


Zoja™
őstag

Köszönöm szépen, működik. A következő update előtt csinálok is egy recovery-ből futtatható script-et, hogy ne kelljen minden frissítés után bepötyögni. :R

(#63367) Milk_n_Coffe válasza LilProphet90 (#63355) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Igen próbáltam. Mindig leáll hibaüzenettel :(

Amerre mégy, oda tartasz

(#63368) Zoja™ válasza Milk_n_Coffe (#63367) üzenetére


Zoja™
őstag

Mert az SELinux-ot permissive-re kell állítani, anélkül nem fog működni.

(#63369) Quqesz válasza akooos (#63365) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na ma én is újraindítottam a telót 1000 üzemóra után...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#63370) Milk_n_Coffe válasza Zoja™ (#63368) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Ezer + egymillió hála Neked és Danny365 kommentjének!
Végre nem kell keresgélnem a távirányítót :DD

[ Szerkesztve ]

Amerre mégy, oda tartasz

(#63371) VOLTCRAFT(1) válasza extasymajom (#63343) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Mondok LG-G2 nekem majd' két év alatt egy fagyásom és random ujraindulásom sem volt .Igaz soha nem mókoltam a gyári rendszerrel használom a legnagyobb megelégedéssel.

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#63372) mateus


mateus
senior tag

Van a RAM törlés widget, mely teló újraindításnál 1GB szabad RAM körül mutat, használat után lemegy 300-400 MB közé, ha rányomok a törlésre, akkor felmegy 700-800 körülre, de csak ideig-óráig, utána visszaáll a 300-400 közé.
Van értelme ezzel a RAM törléssel szórakozni?

(#63373) geogabcsi


geogabcsi
tag

Kedves Zoooja!

Azért fordulok hozzád, mert a páromnak van egy LG G2-es telefonja, T-Mobile-tól újonnan vásárolt készülék, már az első héten gond volt vele, a digitizert cserélni kellett, mert a LED fény nem működött benne és azt mondták egyben van, illetve az első perctől fogva szinte minden applikáció leállt, ekkor újra szoftverezték és kértem, hogy a T-Mobile által módosított helyett a gyári LG által javasolt szoftver kerüljön rá! 1,5 évig sikeresen működött, most a random az óra elállítótidk. A telefonguru szerviz szerint nem szoftveres hiba, hanem ROM chip hiba, de mivel rá van sütve, ezért nem cserélhető, lehet kell egyet bontva vegyek? Szerinted a szoftveres telepítés megoldhatja?

Köszönöm!

(#63374) F-ECT$ válasza mateus (#63372) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs. Mindig felszabadít annyit, amennyi kell neki. Persze ez sajnos azt is jelenti, hogy néha újra kell töltenie dolgokat, amik jó lennének, ha a háttérben futva maradnának.

geogabcsi: 2 év gari van rá, miért nem viszed el az LG szervizbe?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#63375) slloyd


slloyd
senior tag

Srácok 1 kérdés...
Azt,hogy és milyen progival lehetne megvalósítani,hogy pl egyszerre több alkalmazás legyen nyitva?
Konkrétan pl. arra gondolok,hogy a háttérben szeretnék youtube zenét halgatni és böngészni közben.
Mint pl. egy asztali gépen...
:R

[ Szerkesztve ]

(#63376) akooos válasza slloyd (#63375) üzenetére


akooos
veterán

Androidon leginkább sehogy (legalábbis gyári YT appal).
Azt hiszem xposed modul van rá, azzal be lehet állítani, hogy a háttérben fusson. Nem tudom, hogy a gyári lollin megy-e a dual-screen, de a back gombot hosszan nyomva fel kéne ugrania egy ablaknak, ahol több appot tudsz választani. Egyik a képernyő alján, másik a tetején. Talán így mehet, de bután néz ki.

(#63377) Balazska15 válasza slloyd (#63375) üzenetére


Balazska15
senior tag

Gyári kettős ablak funkció?

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#63378) Zoja™ válasza geogabcsi (#63373) üzenetére


Zoja™
őstag

Első körben egy KDZ-s szoftver cserét mindenképpen próbálj ki. Ha továbbra is produkálja a hibát és még van rá garancia, (szolgáltatós telefonokra 2 év jár) akkor vedd fel a kapcsolatot a budapesti Váci úti szervizzel, ők nem szoktak problémázni, egyből fődarabot cserélnek.

(#63379) slloyd


slloyd
senior tag

Köszönöm a segítséget a kettős ablak bejött :R

(#63380) geogabcsi válasza Zoja™ (#63378) üzenetére


geogabcsi
tag

Köszi, megpróbálom! A Váci úti Duna Plázában lévő T-Mobile szervizre gondolsz?

(#63381) 4D4M


4D4M
aktív tag

Sziasztok,

G2 tulajdonossá váltam, de nem indul felhőtlenül a kapcsolatunk (:
1.: Mennyire normális, hogy 0%-os akksival jött? Tudomásom szerint nem igazán kedvelik ezek a LiPo akksik, ha bizonyos töltöttség alá esik.

2.: Bekapcsolás óta nem csatlakozott egyszer sem mobilhálózathoz. Mobilhálózatok menü inaktív. Nem akarok rá másik ROM-ot, amíg ki nem derül, hogy visszaküldős-e a story. (4.4.2 van rajta most)
A sim kártya 3 napos, másik telefonban működött. Ötlet?
Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#63382) fery02 válasza geogabcsi (#63380) üzenetére


fery02
addikt

1134 Budapest,Váci út 33. Tel:06 1-796-04-92
Hétfőtől péntekig van nyitva 8 és 18 óra között.

----------------------------------

@4D4M: 1. Az bizony hogy nem tesz jót az akksinak. Ha használtan vetted, akkor elég felelőtlen volt az eladó ezzel kapcsolatban.
Ha akksit hosszabb ideig nem tárolunk, azt érdemes fele töltöttségen hagyni (ez igaz pl eladásnál is).
Általában újonnan is ilyesmi töltöttségen szoktak érkezni az elektronikai cuccok akku-jai.

2. Erre a problémára hirtelen annyi ptletem lenne, hogy kapcsold be-ki a repülő módot és próbálj mobilnetre csatlakozni, de gyanús, hogy ott más lesz a háttérben.
Egy Hard Reset-et még megérhet a dolog szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#63383) extasymajom válasza VOLTCRAFT(1) (#63371) üzenetére


extasymajom
tag

Ezt valahogy nehezen tudom elhinni :N De azért örülük, nekem is csak nagyon aprók voltak mint pl: elment a térerő a föld alatt és csak restart után volt hajlandó megjönni újra vagy alkalmazások közötti váltásnál volt pár másodperces képernyő fagyás. esetleg főképernyőre visszalépésnél volt olyan, hogy az ikonok és navgombok késlekedve jelentek meg.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63384) 4D4M válasza fery02 (#63382) üzenetére


4D4M
aktív tag

0 km-es webshopos darab. De ki tudja mennyi ideje volt koppon. Megér ez egy visszaküldést vajh?

Kipróbálok egy hard resetet, köszönöm.

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#63385) Zoja™ válasza geogabcsi (#63380) üzenetére


Zoja™
őstag

A Váci úti LG szervizre gondoltam...

(#63386) 4D4M válasza fery02 (#63382) üzenetére


4D4M
aktív tag

Hard reset nem segített, de vicces módon a státuszbár lehúzása után elérhető mobilkapcsolat gomb hosszan nyomásával bejutottam a mobilhálózatok menübe, de csak GSM/UMTS módot választva csatlakozik fel. A kapcsolat optimalizáló pedig elszáll hibával.

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#63387) Laca0 válasza Balazska15 (#63377) üzenetére


Laca0
addikt

Ez a kettős ablak funkció ha jól tudom, akkor a lollipop-al eltűnt.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63388) Danny365 válasza slloyd (#63375) üzenetére


Danny365
őstag

Oops. Elkéstem, semmi.

[ Szerkesztve ]

(#63389) F-ECT$ válasza vadászcsiga (#63354) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, úgy tűnik, hogy ez segített :C

Dive ever, work never.

(#63390) Indiant válasza Laca0 (#63387) üzenetére


Indiant
addikt

Rosszul tudod.

[ Szerkesztve ]

(#63391) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!Olyan embert keresek Budapesten, aki ért a romoláshoz, és egy jelképes összegért cserébe felrakna egy Cm12.1-et a telómra.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#63392) Laca0 válasza Indiant (#63390) üzenetére


Laca0
addikt

Ez hogy jön elő?
A qslide alkalmazásokat megtaláltam, de abban pl. a youtube nincs benne... hogyan lehet hozzáadni?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63393) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#63389) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs mit. Nekem egész nap a zsebemben van, teli megy zsebszösszel. Amikor lassu töltést dob már fújom is ki

(#63394) Indiant válasza Laca0 (#63392) üzenetére


Indiant
addikt

[link]

Pl. Cloudy-ban a task managgernél van.

(#63395) Laca0 válasza Indiant (#63394) üzenetére


Laca0
addikt

De akkor ez egy mod amit mutatsz, nem gyári megoldás a G2-n.
A gyári lollin csak a QSLIDE alkalmazásokat lehet kitenni kis ablakokba.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63396) Indiant válasza Laca0 (#63395) üzenetére


Indiant
addikt

Nem. Ez a gyári megoldás kibővítése, hogy minden progit ki lehessen tenni. De a funkció adott.

(#63397) Laca0 válasza Indiant (#63396) üzenetére


Laca0
addikt

De hogy rövidre tudjuk zárni most már a témát: a gyári megoldással csak a QSLIDE alkalmazásokat lehet kitenni kisablakba, (root-olva és) moddolva pedig (szinte) bármit. Jól mondom?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63398) Indiant válasza Laca0 (#63397) üzenetére


Indiant
addikt

Nem.

(#63399) oba


oba
addikt

nem tudom mi lett az üzemidőmmel... eddig CloudyStock -on simán megvolt a 4-5 óra kijelző idő, használattól függően... aztán ugye váltottam a CloudyG 3.2 -re, amivel ez lecsökkent 3,5-4 -re, majd egy hónap használat után 3 -ra... visszatértem cloudystock -ra, volt rendes wipeolás ahogyan kell, és 1 óra screentime -al 60% -on van az akku szint... hát ez sehogyan sem lesz 5 óra akárhogyan számolom :) és most sokkal kevesebb app van feltéve, mert még viszonylag új a rendszer, 2 napos
kezdene veszíteni a kapacitásából az akkum?

(#63400) Matyi222 válasza Zoja™ (#63358) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Na most, hogy nekem is megy a SELinux,( :C Köszi) így felraktam a cameramoto.zip-et, ez még elég elfogadható minőségű képet csinál a többihez képest.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.