Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63101) szabyka95 válasza F-ECT$ (#63100) üzenetére


szabyka95
őstag

9-10 fontert tudsz alkut venni, ingyen kitudod cserelni

(#63102) tepenzed válasza szabyka95 (#63101) üzenetére


tepenzed
őstag

az nem hiszem,hogy az eredeti akksi ;]

(#63103) hislah válasza tepenzed (#63102) üzenetére


hislah
aktív tag

Annyiért nagyon valószínű, hogy gyári akkut kapsz!
Ha otta genuine megjelölés akkor 100 százalék!

[ Szerkesztve ]

(#63104) Laca0


Laca0
addikt

A nyíregyházi Park Mobilban már megszűnt az LG garanciális ügyintézés. :(
Küldött már valaki postán vagy futárral a központi szervizbe?
1 éves már elmúlt a telefon. Le lehet valahol ellenőrizni, hogy biztosan érvényes-e még a garancia?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63105) F-ECT$ válasza hislah (#63103) üzenetére


F-ECT$
titán

De vajon miért nem árulnak ilyet "hivatalos" forrásból?

Dive ever, work never.

(#63106) szabyka95 válasza tepenzed (#63102) üzenetére


szabyka95
őstag

mindenhol ennyi

[ Szerkesztve ]

(#63107) tepenzed válasza szabyka95 (#63106) üzenetére


tepenzed
őstag

a kommentek nem erről árulkodnak ;]

(#63108) rasotamas


rasotamas
veterán

Bevittem a telót a Váci úti szervízbe sárgás kijelzővel és gyorsan merülő akksival. Azt mondták az akksira is van 2 év gari, előtte beszéltem a közponit 06-40-es számmal és ők mondták, hogy ha szolgátatónál veszed akkor 2 év a gari akksira is.
Kérdeztem a srácot, hogy a gari lejárta után mennyi lesz bele egy akksicsere, azt mondta kb 12ezer.
Mivel a héten nemigen lesz kész kértem és kaptam is cseretelefont, egy Optimus G Pro-t. Kicsit instabilabb a G2-nél, de lehet vissza se adom :) Nagyobb, bővíthető memóriás és vannak rajta gombok elől. Utóbbi 2-nek a hiánya amit bő másfél év alatt sem tudtam megszokni a G2-nél. Nagyon sajnálom, hogy már minden gyártó átállt erre a virtuális menüsávra. Talán a Samsung nem, azt meg élből utálom. Feleségemnek van Ace 4, földhöz tudnám csapkodni szánt szándékkal.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#63109) F-ECT$ válasza rasotamas (#63108) üzenetére


F-ECT$
titán

Mennyivel bír kevesebbet az aksi? Mennyi időt megy el, kb mennyi kijelzőidővel?

Dive ever, work never.

(#63110) rasotamas válasza F-ECT$ (#63109) üzenetére


rasotamas
veterán

Azt mondanám percenként 1%, de csak saccolok. Mondjuk 100 percet bír aktív kijelzővel. GPS-szel jóval kevesebbet. Ma navigáltam kb 20 percet meg nyomkodam még 15-öt és lement 45%-ra.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#63111) Ferenczi Áko válasza rasotamas (#63108) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Jó kis G Pro..mennyire imádtam azt a telefont!!! Sajnos lejárt a garija és eladtam..

Ahogyan a G2-t is az előbb vitték el.. :O Tovább kell lépnem,pedig best buy telefon volt! Most egy olyan telefonom van,amivel csak telefonálni meg smsezni lehet..Amíg nem lesz más,itt maradokVeletek :)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#63112) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok! Kellene egy kis segítség, mivel a kijelzőm megadta magát, és le kellene menteni az adatokat. Minden működik, érzékel mindent, csak nem látok semmit. Milyen képet kapok, ha USB-vel kapcsolom össze a géppel? És esetleg lenne olyan program, a vezeték nélküli tároláson kívül amivel a ruteren keresztül elérhetném a telefont?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#63113) szabyka95 válasza neo-geo (#63112) üzenetére


szabyka95
őstag

Probald meg az lg on screen phonet, kell hogy mukodjon

(#63114) rasotamas válasza Ferenczi Áko (#63111) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem jobb teló ez mint a G2? Amúgy miért ragaszkodsz annyira a garancia lejártával eladáshoz?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#63115) Laca0


Laca0
addikt

Ma egy érdekes eset történt velem.
Eddig jó véleménnyel voltam az LG szervizről, de ma megrendült a bizalmam. A telefont egy webáruházban vettem. Szép magyar LG-s garancialevelet kaptam hozzá, melyben azt látom, hogy mobiltelefonra 2 év a garancia.
Felhívtam a központi számot, hogy vidékről elküldhetem-e postán vagy futárral a telefont garanciális javításra. Erre közölte a hölgy, hogy csak 1 év garancia van, ami nálam 2 hónapja lejárt. Azt mondta, hogy csak a szolgáltatói telefonokra van 2 év, benne van a garancia papíron. Nálam ilyen kritérium nincs.
Erre közölte, hogy akkor vigyem be valamelyik szervizbe és próbálkozzak ott...
Mi ez a fejetlenség?!? Mi az igazság?!?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63116) akooos válasza Laca0 (#63115) üzenetére


akooos
veterán

Az LG csak 1 év jótállást vállal, ez az igazság. A 2. év esetedben az a bolt, ahol vetted. Sajnos ez van.

(#63117) Quqesz válasza Laca0 (#63115) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így van,független nem szolgáltatónál vett telefonra az lg mindég is 1 évet vállalt. Biztos eredeti lg garipapírt kaptál?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#63118) bigdaddylaza


bigdaddylaza
tag

üdv most szeretnék ilyen telot de mindig elbizonytalankodok mikor néha beleolvasok..:( olyan kérdésem lenne hogy a nanosimet átalakitóval bele lehet tenni lg g2be?nem fog bele szorulni vagy ilyesmi?olvastam hogy a honor 6ba nem lehet bele tenni vagy bele lehet csak bele szorult és szerviz kelett neki..köszi

(#63119) Laca0 válasza Quqesz (#63117) üzenetére


Laca0
addikt

Láttam már egy pár LG garanciajegyet, ez is pont olyan. 6 lapos, kis boríték méretű füzet piros-fekete nyomtatással.

"2év telekommunikációs készülékekre (mobiltelefon és táblagép):"

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63120) unyadavid válasza Laca0 (#63119) üzenetére


unyadavid
senior tag

Vagy telenoros telóra, vagy lg garis tabletre, legalábbis ezt írja alatta. Igaz az az egy mondat alapján még 2 év is lehetne...

[ Szerkesztve ]

(#63121) Matyi222 válasza bigdaddylaza (#63118) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nekem is nano van benne adapterrel. Eddig nem volt vele gondom.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63122) Laca0 válasza unyadavid (#63120) üzenetére


Laca0
addikt

Alatta azt írja, de felette a mondat végén pont van és semmilyen utalás nincs arra, hogy bármilyen korlátozással lenne a 2 év. Az alatta lévő bekezdés teljesen független.
Az más kérdés, hogy esetleg ők úgy gondolták, hogy összetartozik. De erre semmi nem utal.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63123) RECSKA válasza Laca0 (#63122) üzenetére


RECSKA
veterán

Gsm boltos? Ennyi.

Felesleges ezen lovagolni.

Gyari fuggetlen 1 eves gar.

Ilyen lg garbol tudok adni 200dbot...

Webshop mit mond?

Mert ez vasarlo megtevesztese. Jo kis peralap xD

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#63124) beta


beta
aktív tag

Eloszedtem a telenoros g2-m garipapirjait, ami fixen nem hamis.

Ugyanaz a fuzet, mint amit itt linkeltek, es az ebben leirtak alapjan az osszes hivatalosan itthon forgalmazott keszulekre 2 ev jotallast adnak, teljesen mindegy kitol veszed.

(#63125) fery02 válasza neo-geo (#63112) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Én azt tenném ebben az esetben, hogy rákötném a telefont Slimport kábellel TV-re vagy monitorra és mondjuk Airdroid-dal másolnám routeren keresztül a fájljaimat.

------------------------------------

@akooos: Jaja, még nekem is szoknom kell, elég sokat voltam azon a default avataron, de már nagyon kívántam, hogy egy Revenant lehessek itt PH-n. :DDD

Jut eszembe többiekhez, akik (velem egyetemben) kíváncsiak még akksi árakra:
Aki gondolja rákérdezhet erre fagyalllo fórumtársra is itt valahol a fórumon, mert gyári alkatrészekkel dolgozik és dícsérik sokan a munkáját.
Tervezek magam is írni neki levelet pár napja, de úgy is csak ősszel tudnám csak leghamarabb nélkülözni a G2-met valamennyi időre.

(#63126) Ferenczi Áko válasza rasotamas (#63114) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Mert ha pl besárgul a kijelző, akkor a cseréje nem olcsó..és ha kicserélik és fél év múlva újra sárgul,az cumi. Volt már rá példa itt a fórumban is. Az enyémre 9 hónap gari volt még és tökéletes állapotban vokt. Jól járt aki megvette.

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#63127) tepenzed


tepenzed
őstag

Most akkor ha már nem a régi az akksim akkor bemehetek és kérhetek bele másikat ha még garis vagyok? Hogy nézik meg,hogy tényleg szar?

Illetve a gps-el mit lehetne csinálni? Nekem iszonyat instabil minden romon

[ Szerkesztve ]

(#63128) F-ECT$ válasza tepenzed (#63127) üzenetére


F-ECT$
titán

GPS nekem is instabil volt, valami fóliát cseréltek benne, azóta jó.

Dive ever, work never.

(#63129) tepenzed válasza F-ECT$ (#63128) üzenetére


tepenzed
őstag

közben megcsináltam ezzel, így szinte rögtön csatlakozik és nem dob le :D
[link]

(#63130) darthdenes válasza Quqesz (#63094) üzenetére


darthdenes
tag

Másnapra megjavult az automata fényerő. Lényegében semmit nem csinátam neki. Érthetetlen.

(#63131) Tatyla


Tatyla
őstag

Tegnap toltam egy hard resetet azóta jobb az akku

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#63132) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!
Sajna eléggé rosszul bírja már az akksim, így elgondolkodtam egy cserén.
[link] - Ez szerintetek tényleg gyári? A vélemények eléggé jók róla. A másik eset, hogy év végéig kihúzom ezzel az akksival, majd váltok egy OPO2-re. Ha tényleg 11$ csak akkor még ma megrendelem! :)

/sokat rendelek kínából, tudom, hogy fenntartásokkal kell kezelni amit írnak/

Aláírás

(#63133) hislah válasza Laca0 (#63119) üzenetére


hislah
aktív tag

Volt az idén jópár garilevél, amin a 2 év jótállás szerepelt. Nem tudom mit lehetne tenni. Én bevinném a szervizbe, ott nem kukacoskodhatnak!

(#63134) Spooky válasza hislah (#63133) üzenetére


Spooky
tag

Nem kell pánikba esni mert hogy van a szavatosság nevű dolog miszerint fődarabra 3 év magyar törvények szerint viszont ezt kérvényezni kell a szervizben és max munkadíjjat számolhatnak fel. A philips garanciális szerviz politikájában ez szerepel ezt kell követni mert ezt irja elő a törvény legjobb tudomásom szerint.😉😉😉😉

[ Szerkesztve ]

(#63135) F-ECT$ válasza Spooky (#63134) üzenetére


F-ECT$
titán

Az új Ptk. főszabálya szerint a jogosult kellékszavatossági igénye a teljesítés időpontjától számított egy év alatt évül el. Fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés esetén azonban a szavatossági idő hosszabb: a fogyasztó kellékszavatossági igénye a teljesítés időpontjától számított két év alatt évül el.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#63136) reap3r válasza Laca0 (#63122) üzenetére


reap3r
aktív tag

Az lg magyarország által importált készülékekre van 2 év gar... A tiédet nem hiszem, hogy az LG magyarország importálta, hanem a laci gsm gondolom, ezért nem két év a garanciád sajnos, vagyis én ezt gondolom... Meg pl. van valami fogalmazás, hogy ezzel meg amazzal összesen a garancia 2 év, ha az előbbi amit írtam helyes, akkor máris ugrott a 2 év része... Van itt mindenféle megfogalmazás, de az biztos, hogy nem fogsz jól kijönni belőle, mert a mai világ nem arról szól, hogy a vásárló nyer.

(#63137) extasymajom


extasymajom
tag

Üdv

Megtudnád oldani, hogy az összefoglalóban a rootolásnál és a recoverynél kiemelnéd, hogy melyik root melyik rendszerrel nem kompatibilis.

"Ezzel a módszerrel a KitKat(4.4) nem rootolható!!!"

Ha esetleg kiemelnéd vastag feketével vagy pirossal akkor lehet, hogy megakadályozunk pár további baklövést.

Ugyanez a helyzet a recovery résznél is.

"Ha KitKat Stock rommal rendelkezünk, akkor már van egy egyszerű módszer ahhoz, hogy telepítsünk egy TWRP recovery-t a telefonunkra."

Ez az első mondat és tényleg ott van csak a barom nem látja de tegnap sikerült féltéglátz csinálni a telefonomból csupán azért mert figyelmetlenül átsiklottam a bevezetőn és emlékezetből rootoltam aztán lazán feltoltam az AutoRec.apk-t, JB-re. Volt nagy csodálkozás miért csak az ADB segít helyrehozni.
Se KDZ se OTG nem működött.

Előre is köszönöm. :R :R :R

UI: Töltsd le ezt a kis adb.rar-t. itt a link nem működik.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63138) Danny365 válasza extasymajom (#63137) üzenetére


Danny365
őstag

Itt egy új 'töltsd le ezt a kis adb.rar-t' link ha valakinek kéne.

(#63139) extasymajom válasza Danny365 (#63138) üzenetére


extasymajom
tag

tegnap ölni tudtam volna ezért, aztán megtaláltam a gépemen.

Ez volt az egyetlen amivel a telefonra tudtam juttatni fileokat hogy helyrehozzam.

A KDZ nem ismerte fel. Pedig a driverek telepítve voltak hisz korábban is használtam.
Tehát a download mód ugrot.
TWRP-ben pedig a rádugott usb-t nem látta, és a pc sem látott a telefonból semmit.
:N

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63140) Zoja™ válasza extasymajom (#63137) üzenetére


Zoja™
őstag

A kiemelések megtörténtek, adb link javítva. ;)

(#63141) extasymajom válasza Zoja™ (#63140) üzenetére


extasymajom
tag

A magam és mindenki más nevében köszönöm. :R :R
Bárcsak minden ilyen gyorsan és könnyedén menne :DD

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#63142) Laca0 válasza reap3r (#63136) üzenetére


Laca0
addikt

Egyre érdekesebb a történet: a gsm boltos szerint kétféle (ill. 3 féle) garancia van ma Mo-on: gyártói garancia, gsm boltos 1 év (ami kiegészülhet +1 év szoftvergaranciával), szolgáltatós 2 év.
Mivel nem az ő gsm boltos garancialevelem van, hanem a gyártói, akkor rám a gyártói garancia vonatkozik. Ők is így vették az LG-től közvetlenül.
És itt visszajutottunk oda, hogy a garancia levelem az érvényes, amiben 2 év van feltüntetve. Ez szerinte akkor is érvényes, ha a gyártó azóta már másképpen "gondolja" a garancia kérdését. Ügyintéző kérdése, hogy hogyan fog viszonyulni hozzá.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63143) bakkir


bakkir
tag

Üdv!
G4-hez hasonló tokot lehet kapni valahol? Ilyenre gondoltam. Csak ez g3-ra való.

(#63144) Cry0


Cry0
őstag

skacok hogy tudom javítani a hangminőséget fülesen ? Viper4Amper és gyári lejátszó
illetve hogy tudom hangosítani a telefon-t ? nagyon halk tud lenni viper4 amperel probáltam állítani de olyankor nagyon torzít a hangszóró

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#63145) slloyd


slloyd
senior tag

Sziasztok,
Kicsit olvasgattam erről a kilyelző sárgulásról de sajnos képet sehol sem találtam róla..
Kiváncsiságból ezt tényleg kopp sárgán kell elképzelni?
Mivel a hidden menü állítgatás óta 95-100% között hajtom a kilyelzőm így engem is uton fog érni?

Más:

Miért húz alá a telóm minden egyes szavat amit írok pl. ide is valamint bele is javítgat pedig kilőttem a t9 et...

[ Szerkesztve ]

(#63146) Cry0 válasza slloyd (#63145) üzenetére


Cry0
őstag

csak egy foltba fog megjelenni mikor mekkorába.
én már lassan 1 éve használom a telefon nagyon vész helyzetbe húzom le a telefon fényerejét játék vagy filmezés közbe se. Eddig szerencsém volt remélem így is marad bár lassan lejár a garija :(

Ezt a képet még régebben tette fel egy kolega így képzeld el

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#63147) slloyd


slloyd
senior tag

Cry0:

:Y
Hát ez nem valami szép :(
Köszi most már tudom mit nem szeretnék látni :R

[ Szerkesztve ]

(#63148) akooos válasza slloyd (#63147) üzenetére


akooos
veterán

Bezony, ez az én képem, azóta még erősebb és kicsit lejjebb ér, de nem gáz. Majd ha telefont cserélek már nem lesz rajta. Ronda, de együtt lehet élni vele :)

(#63149) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Eddig mobilüzletben tetettem fóliát a teló kijelzőjére, de az utóbbi időben megszaladtak az árak... Tudnátok olyan ebayes vagy aliexpresses linket dobni, ahol érdemes 5 vagy többdarabos kiszerelésben fóliát vennem? Olyan érdekel, ami kipróbált, és bevált. A tempered glass nem érdekel, inkább cserélgetem a filléres fóliákat, engem sosem zavart a mindennapi használatban.

Köszönöm!

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#63150) Den Hadnagy válasza Cry0 (#63144) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Mit értesz az alatt, hogy hangminőséget akarsz javítani a fülesen? Én használtam pár minőségibb fülest és fejhallgatót is a telefonnal, mindet tökéletesen kiszolgálta. Ezek az utólagos mókolások s zvsz több kárt okoznak, mint hasznot a hangminőség terén.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.