Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64651) fery02 válasza guest7412365 (#64649) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Ez szoftverfrissítéstől természetesen független dolog.
Alapból sajnos úgy tűnik sárgásodásra hajlamos kijelzős telefont sikerült kifognod, aminél ugyanígy előjött volna a sárgásodás egyéb, telefonizzítő használattól is.

(#64652) Meggyi001

Ezen de jót röhögtem :)

https://gamergep.hu/

(#64653) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok melyik idő járás widgetet használjátok ? nemrég leszedtem a yahoonak az időjárását tök jo lenne ha 21 órakor nem 11 órát mutatna.
vagy esetleg valahogy nem lehet rátenni más telefonra a lg időjárás widgetét ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#64654) szabyka95 válasza Cry0 (#64653) üzenetére


szabyka95
őstag

zooper widget pro + lg flex idojaras widgetet

(#64655) Cry0 válasza szabyka95 (#64654) üzenetére


Cry0
őstag

lg időjárását honnan tudom leszedni ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#64656) szabyka95 válasza Cry0 (#64655) üzenetére


szabyka95
őstag

innen letudod tolteni az lg flex mintat, amit zooper widget proval tudsz hasznalni (ajanlom a 2.58-as verziot)
a letoltott flex mintat a belso tarhely/zooper widget/templates mappaba kell atrakni, majd letre kell hozni egy zooper widgetet, raklikkelni, es kivalasztani az SD kartya alpontot, majd a flex idojaras widgetet
utana bekell allitani a Helyseget ( Location), illetve hogy Celsiusban mutassa a homersekletet

[ Szerkesztve ]

(#64657) Terence12


Terence12
tag

Sziasztok. Segitsegre lenne szuksegem:
A g2-m megkapta a lollipop frissitest azonban a proxy / fenyerosseg sensor a lolli alatt adott fenyerosseg alatt nem engedi bekapcsolni a kijelzot. Szoval a telot csak vilagosban tudom hasznalni :/ :/.
A szerviz menuben neztem a fenyerosseget a proxy szenzor menujeben es kb 5 erosseg alatt nem engedi bekapcsolni a kijelzot. Valaki otlet?
Koszonom es bocs az ekezetekert. Esetleg az is jo ha javasoltok egy olyan lolli valtozatot ahol nincs ilyen hiba (v30d, v30b mindketto eseteben elojott)

(#64658) Danny365


Danny365
őstag

Most már pár napja nyomkodom az S6 Edge+-t és azt kell mondjam, nem sokkal gyorsabb, mint a G2. Facebook, Youtube, Gmail, Beállítások ugyanolyan gyorsan tölt be pl. Sokszor persze tovább tölt a G2, mint a Samu, de nincs olyan hűdenagy különbség. Leginkább a játékoknál vehető észre (meg a Chrome-nál).
Mindig írjátok, hogy a G2 még ma is megállja a helyét, és tényleg.

Kíváncsi leszek, hogy 1-2 év múlva mivel akarják (tudják) majd eladni az új telókat, mert ez a kevéske gyorsulás szerintem már kevés lesz hozzá.

szerk.: persze CM12.1 van az LG-n, gondolom azért is ilyen fürge.

[ Szerkesztve ]

(#64659) goblin1983 válasza Danny365 (#64658) üzenetére


goblin1983
tag

Nem akarok kárörvendő lenni, de ez nekünk jó hír. Gondolom neked nem annyira, mert nem két forint egy olyan vas. És valóban, ezt egy párszor kiveséztük, nagyon megérte ezt a telefont megvenni. Bajban lennék, ha most kellene másikat venni annyiért, amennyiért ezt vettem ilyen tudással.

Azt is beszéltük, hogy nem tartja az árát. Az asszonynak egy S4 van. Kicsit meglepett, hogy használtan mennyiért vesztegetik. Kicsit jobb ára van, de szerintem már messze nem annyira durva, mint amennyire durván túl vannak árazva a Samsungok.

(#64660) Quqesz válasza Danny365 (#64658) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Köszi az infót. Szerintem a gyári sem lehet mérföldkövekkel lemaradva. Tényleg nem lesz elég csak a gyorsaság ficsörre nyomni az új telókat....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#64661) oba


oba
addikt

Hogyan tudnám a gyári rendszerben a dpi -t úgy átállítani, hogy minden app jó legyen utána? :) Igazából eddig csak a kamera az amivel baj van, a többi app hibátlan. Texdroider DPI -vel állítom át a gyári 480ról 400 -ra. Szerintem nagysrágrendekkel jobban néz ki minden és használhatóbb is a telefon... kivéve a kamera :) Az nem tölti ki a teljes képernyőt, csak ha a dpi értéke gyárira van állítva. CM12 alatt akárhova állítottam a dpi -t nem volt ilyen gond. Ötlet? :)

(#64662) kristoof92


kristoof92
tag

Nem tudom volt-e.
persze ez spekuláció

[ Szerkesztve ]

(#64663) stefi68 válasza oba (#64661) üzenetére


stefi68
addikt

Gyári rendszeren root van? Xposed-del elvileg megoldható.
Van egy olyan modul, hogy AppSettings.
Ezzel egy csomó minden állítható alkalmazásonként (dpi is). Tehát a kameránál visszaveszed a dpi-t a gyárira.

ITT írnak a problémádról.
Az utolsó oldalakon van Lollipop-os változata, ami azt írják működik is.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#64664) Quqesz válasza kristoof92 (#64662) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha ez igaz viszek egy üveg házi páleszt Ken Hongnak ha eljön mo-ra!!!!! Bár ez eddig csak usankára vonatkozik,mármint a spekuláció. Meglátjuk.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#64665) oba válasza stefi68 (#64663) üzenetére


oba
addikt

igen, van root
köszönöm! erre nem is gondoltam, mármint hogy app szerint lehet állítani a dpi -t
:R

[ Szerkesztve ]

(#64666) Zoja™ válasza kristoof92 (#64662) üzenetére


Zoja™
őstag

Na erre befizetek...

(#64667) Danny365 válasza goblin1983 (#64659) üzenetére


Danny365
őstag

Igazából nem vagyok csalódott, hisz tetszik az újdonság meg minden, csak már tényleg nagyon érződik, hogy pakolhatnak a telefonba sokkal gyorsabb processzort meg miegymást, túl sok értelme nincs. Egyszerűen nincs, ami kihasznalja.

Tized másodperceken faragni igazából felesleges. Játékok jöhetnének, amik megkívánják a komolyabb hardvert, de azok sem jönnek, hisz kinek érné meg csak csúcs dolgokra fejleszteni.

A kamera az, ami tényleg kiemelkedően jó, amúgy meg nem látom értelmét, hogy esetleg minden évben megvegyem a legújabb modellt, mert minek.

Az új iPhone-nál is látszódik, hogy forradalmi dolgot - ami tényleg hasznos és jó - már nemigen lehet letenni a mobil piacon.

(#64668) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Itt a forumon van olyan akinek F320-a van?
Ha igen leírná a tapasztalatait?
Ezzel lehet használni a Telenor-os LTE-t?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#64669) Quqesz válasza Danny365 (#64667) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pont leírtad a lényeget. Most már csak az újdonság ereje ami hajt. És sokszor az a tized másodperc is az optimalizáción múlik(lásd G4)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#64670) Zsolto válasza Danny365 (#64667) üzenetére


Zsolto
őstag

Én ugyanígy vagyok a laptopommal, HP 8710p -- mindenre elég, a legújabb játékokon kívül. Persze nem mondom, a minap láttam egy kétéves ASUS ROG notit működni, hát azért az igencsak szedte a lábát...

És hogy valami csak félig offot is mondjak: a héten vettem egy LG G Pad 8.3 tabletet. Snapi 600, 1920x1200 IPS, 2 GB RAM, és a szoftvere 95%-ban ugyanaz, mint a 4.4.4-es a G2-ben. Az egész cucc olyan, mint egy kinyújtott G2 -- igen finom darab, bátran ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#64671) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Előfordulhat, hogy ismételten jövök vissza hozzátok ! :D :D
Ha összejön, akkor immáron az 5. vagy 6. LG G2-m lenne :D :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#64672) Meggyi001 válasza eladogeppc (#64671) üzenetére

Azt még megértem, hogy ki akarsz próbálni sok telefont, én is megtenném, ha lenne lehetőségem rá. De ez így nem uncsi már kicsit? :D :) ;] 5-ik G2? durva mán....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#64673) oba válasza Meggyi001 (#64672) üzenetére


oba
addikt

Hát most neki ez a hobbija :) Picit fura tényleg, hogy nem tud megállapodni hosszabb távon egy készülék mellett... de hát ez van :) Mindenki arra költi a pénzét amire szeretné, én nem ítélem el miatta :) Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy pontosan milyen szempontok alapján vált mindig más telefonra, és mi miatt jön mindig vissza G2 -re? :)

(#64674) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Hogy tudnám megoldani, hogy a telefon kikacsolt kijelző mellett se lője ki a Waze-t? Stock 5.0.2 van rajta.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#64675) Meggyi001 válasza oba (#64673) üzenetére

Persze, vágom, hogy ez a hobbija. Már másfél éve ismerem a különböző topicokból. Sztem az üzemidő és a gyorsaság ami visszahajtja. Én nem is bántásból kérdeztem tőle, csak úgy, mert az ötödik G2 már jelent valamit, ha mindig visszatér hozzá :) Így van mindenki arra kötti a pénzét amire akarja. :)

https://gamergep.hu/

(#64676) fery02 válasza oba (#64673) üzenetére


fery02
addikt

Egyébként tök jó hobbi, csak én nem vagyok hozzá kellően merész. Irigylem őt, mert mindenképp szerez nagyon sok tapasztalatot és minden visszatéréssel bizonyosítja, hogy durván jó telefon a G2 még mindig.

Az viszont biztos, hogy ha én egyszer lépek, akkor az a nagyobb kijelző iránti igény miatt is lesz nagy részben és adódjon bármi is, nem szeretnék már majd visszatérni G2-re, hanem inkább elkezdem ROM-olgatni maximum az aktuális telót.

(#64677) oba válasza fery02 (#64676) üzenetére


oba
addikt

Én biztos nem váltanék nagyobb telefonra már. Ennél kisebb kávákat jelenleg nem nagyon tudnak csinálni, szóval a nagyobb kijelzőjű telefon nagyobb is lenne már. Ami engem zavar a G2 -ben az a melegedés, és a sárga foltok. Nekem is volt már olyan, hogy ha kb. 20 percig játszom vele és már eléggé meleg a telefon akkor megjelenik a sárga folt kezdemény... nemtom jobb szóval illetni :) Ha abbahagyom a játékot és visszahűl a telefon akkor a folt is eltűnik vele. Szóval gyanítom, ha huzamosabb ideig játszanék vagy csinálnék cpu igényes feladatot akkor tartósan ott is maradna a folt. Emiatt váltanék csak, de hogy mire azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#64678) tirszin válasza madmike (#64674) üzenetére


tirszin
senior tag

Nálam gyári 4.4.2-vel úgy működött a Wazze, ha én kapcsolom le a kijelzőt, kilövi, ha az időzítő, akkor marad és navigál tovább.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#64679) fery02 válasza oba (#64677) üzenetére


fery02
addikt

Irigyellek téged is, de téged azért, mert hogy nem akarsz nagyobb kijelzőt.
Ha én is így lennék, akkor gyakorlatilag még hosszú éveken át eszembe sem lenne G2-ről váltáson gondolkodni (esetleg sárgásodó, törő kijelzőt is inkább cserélnék, de akkor már egyúttal más szinű elő- hátlapban az újdonság varázsáért), valószínűleg több új CM verziót meg fog élni még ez a telefon.
Mobilarena híreket is csak átfutnám és nem olyan részletesebben olvasgatnám őket, mint most. :)

"Ennél kisebb kávákat jelenleg nem nagyon tudnak csinálni"
Nem-e? :) (bár az is igaz itt cserébe a telefon alja vastagabb talán a szokásosnál, de még akkor sem HTC szintűen és remélem ezzel most nem indítok el semmilyen flame hadjáratot) :)

[ Szerkesztve ]

(#64680) oba válasza fery02 (#64679) üzenetére


oba
addikt

Ismerem ezt a sharp telefont :) Túl nagy az "álla" :) Az ennyire vékony oldalsó kávák pedig szerintem már a használhatóság határát súrolják :) Értem ezalatt azt, hogy ha "rámarkol" az ember akkor nem lóg e be a kijelzőbe a kéz/ujjak egyik része sem és nem érzi e érintésnek őket a telefon. Persze kinézetre elég szép, az alját leszámítva :) Nagyobb kijelzőt pedig tényleg nem akarok... arra ott van a tablet. Zsebben hordva ez még a belefér kategória, buszon kapaszkodva egy kézzel még el is lehet kezelni. Volt már kezemben 6" -es telefon :) Szerintem az már vicc. :)

(#64681) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !
A válaszom mindenkinek tehát:
Tettem ugye pár kört a kínai telefonok irányába, kíváncsi voltam, hogy mit tudnak az MTK procival szerelt cuccok. De ugye azóta voltam márkás körben is, mint például az LG G3, LG G Flex 2, LG G4, stb....
Volt mostanában egy Xiaomi Redmi Note 2-esem is, OnePlusOne-om is.
Mit vár az ember egy újabb típusú mobiltól ? Hát ugye azt, hogy a gyerekbetegségeket már a korábbi modellek alapján nem követik el újra és újra. És
Picit maradjunk LG fronton.
Hát én ezt a céget nagyon nem értem. Beszéltem is az utolsó összeröffenésen kint az LG standod egy "ismeretlen" :D arccal, aki kb 15 perc beszélgetés után rájött, hogy csak-csak én vagyok az a kötekedő hang a Mobilarena.hu-n. Gyorsan be is mutatkoztam neki, majd azonnal "szakmázni" kezdtünk.
Sajnos nem mondott nagyon jó dolgokat. Elmondtam neki, hogy sok fórumban kiutálnak, mert valahogy mindig objektív dolgokat írok, és nem vakít el a márka fénye.
- Na szóval ott volt ugye párszor (4 alkalommal) a G3 fórum, ahol agyba főbe istenítik azt a szart. Bocsánat a kifejezésért, de a szemem észreveszi, ha nem 25-30fps-el dolgozik a készülék. Egy rakat lagg hegy az egész. Egyedüli jó pont az LG-nek, hogy már annyira nem ette le az akkut, mint 4.4 alatt.
- Aztán jött egy olcsósági rohamom a G Flex 2-vel. Hát az nem is lenne rossz, de akárki akármit mond, én használom keményen a kütyüjeimet. Napi 2-3 óra netezésnek bele kellene férnie. Sajnos a Snapi810 abban a kütyüben combosan melegszik, és szívja az aksit. 2 ó 30 perc volt a max kijelzőidő
- Jött egy fuvallat, hogy nézzem meg a G4-et, abbam Snapi808 van. Jött a pofon a magasztolt, elismert kameráról. Én azt mondom, hagyjuk. Távolra jó, közelre nem. Meg ugye itt is az akkuidő és a melegedés megint. Egyébként az OS jól volt optimalizálva, semmi lagg.
- Na mondom legyen megint kínai. OnePlusOne. Hát szintén hagyjuk. Kamera kuka, homály képek. Az összes OpO sajnos kijelző hibával küszködik, még ha nem is vallják be a fórumon. Sárga sáv az alső 1 harmadban. Gyártó szerinte ez nem hiba, hanem tulajdonság
- Jött ugye utána a Redmi Note 2. Kamera nem is lenne annyira rossz, de sajnos alacsony fényviszonyoknál kuka. Akku idő.... háááát még csak-csak. OS olyan szinten Beta, hogy az már analfa BETA. Tehát ismét csere, eladva ez is.

Na de mit vegyek ? S5 Amoledjét nem bírom elviselni, pedig akárki akármit mond, az OS jól optimalizált, tele feature-ökkel.

Azt kell mondjam srácok, hogy az LG G2 még mind a mai napig jó készülék !! DE ! Mivel nem követtem a ROM-okat, nem tudom, hogy alapból jó-e már az LG LowLight kamera képessége. Régen Camera Mod kellett és akkor már lehetett buliban videózni vele.

Egy szó mint száz. A kínaiak Samsung és Sony kamerákat ígérnek a kütyükben, de valahogy nem azok kerülnek bele. Mind valami utángyártott, vagy a márkák által ledobott, nem megfelelő szenzorokról lehet szó amit nem mer sem a Sony, sem a Samsung mint márka felvállalni.

Konklúzió ? G2 kellene ilyen ROM támogatással és 5.5 - 6" méretben.

Az ilyen telefon nagyon ritka, így jöhet a G2 :D

Bocsánat a hosszas OFFért ! :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#64682) oba válasza eladogeppc (#64681) üzenetére


oba
addikt

Vállalom a lincselést is és nem "cikizésből" mondom vagy ilyesmi, de egyszer próbálj meg egy almás telefont, i6 vagy i6plus -t inkább. Lehet nem lenne vele ennyi "szívás" mint az LG és a kínai androidos telefonokkal. Mondjuk én soha nem vennék almás telefont mert nem az én pénztárcámhoz találták ki. De esetleg tehetsz vele egy próbát... hátha.
Android fronton pedig próbálj ki vagy egy Note5 -öt vagy egy Oneplus 2 -t.

(#64683) eladogeppc válasza oba (#64682) üzenetére


eladogeppc
veterán

Sajnos nálam a lélektani határ egy telefon áránál az maximum 90-100eFt.
Sajnos az almás i6 sima egy rakat szar. Az almások azt mondják, hogy az androidot folyamatosan frissíteni kell, hogy jó legyen. Na mondom állj ! Hány "frissítés" jött már az iOS 8-re ? Folyamatosan ömlik arra is a frissítés, de persze szerintük az más.
Kamera: A sima iPhone 6 kamerája semmiben nem különbözik minőség szempontjából az 5 vagy 5S kamerájától. Szó szerint olyan fos képeket lehet vele lőni, hogy az szégyen. Direkt csináltunk koncerten , cégen belül képeket, makrókat, és sajnos az i6 elvérzett. Még egy gagyi kínai is jobb képet csinált a 13Mpx-elével.
Egyedül a teljesítmény és a kijelző billentené tényleg a mérleget az iPhone-ok irányába.
Én egyébként azt csak 1 gombosnak hívom, nem almásnak :D :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#64684) madmike válasza tirszin (#64678) üzenetére


madmike
őstag

Úgy hogy háttérbe rakod és megvárod, hogy kikapcsolja a kijelzőt? Ki fogom próbálni, köszönöm a tippet.

szerk: bezárja így is. :(

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#64685) oba válasza eladogeppc (#64683) üzenetére


oba
addikt

Hát akkor csak annyit tudok mondani, hogy 100e Ft -ért ne várj "csodát" legalábbis valahol meg kell húznod egy határt ami az elvárásokat illeti :) Sajnos ez ilyen, a legdrágább telefonokba rakják azokat a hardvereket és szoftveres megoldásokat amik miatt olyan drágák (persze vannak túlárazott/hype -olt márkák és/vagy modellek). Szerintem egy Note5 pl. nem okozna neked csalódást semmilyen szinten. A 100ezres kategória sajnos manapság a közép vagy felső-közép kategória, és nem a csúcs vagy flagship szint. A oneplus -nak adhatsz még egy esélyt, szerintem a OP2 már jobb lett mint a OP1. Pont ma néztem egy tesztet róla, S6 -al hasonlították össze és nem érződött egyáltalán, hogy az egyik telefon csak fele annyiba kerül mint a másik :)

(#64686) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
A 32gb-os D802-vel működne gond nélkül a Telenor LTE?
Csak az F320-al vannak ilyen téren gondok? Ezt kilehet valahogy küszöbölni az F320-nál (főzött rom vagy valkami) ? :)

A választ előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#64687) Quqesz válasza Pöttön (#64686) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A d802 kezeli a lte-t itthon. Az f320-nál nem a szoftver a gond, hanem a gsm modul. Nem minden frekvenciát kezel ami itthon van. De lehet ki fognak javítani.....

eladogeppc
Üdv megint! Hát most elkeserítettél. Nézegetem már én is az új telókat,de ez így nem pálya :)

obalix
Nem tudhatod milyen a Note5...volt aki a Note 4-ben is csalódott(ha jól emlékszem Zack kollega)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#64688) VOLTCRAFT(1)


VOLTCRAFT(1)
tag

Sziasztok! Valakinek nincs egy elfekvő " L " betűje a hátlapomhoz reális árat hajlandó vagyok érte fizetni :) !

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#64689) Quqesz válasza VOLTCRAFT(1) (#64688) üzenetére


Quqesz
nagyúr

"Z" van,aznemjó? :DD. Egy huszasért a tiéd...:D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#64690) eladogeppc válasza Quqesz (#64687) üzenetére


eladogeppc
veterán

Teljesen őszinte leszek.
Snapi 801-es procival az S5 ami jó, Snapi 800-al az LG G2 vagy G PRO 2, de utóbbihoz nincs annyi ROM.
Huawei-ből talán a P8, Honor 6 még rendben van.
LG G4, LG G Flex 2 ha valaki használni is akarja, akkor felejtős. Melegednek, merülnek. De a másik fórumokon úgyis megcáfolják ezeket. Nálam alap, hogy Wifi/3G folyamatosan be, Exchange/Gmail/Face/Messenger/Viber folyamatos szinkron.
Illetve Z2/Z3 még elfogadható.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#64691) bigdee888 válasza eladogeppc (#64690) üzenetére


bigdee888
tag

Siman el tudom kepzelni, hogy helytallo a velemenyed a telefonoknal a te hasznalatod alapjan.
De: nekem a G2 utan lett egy G4-esem, es ugyanazzal a hasznalattal lenyegeben ugyanazt a kijelzoidot produkalja. A melegedessel 100%-osan egyetertek, sokkal jobban melegszik, mint a G2.
Nem biztos, hogy szabad altalanositani, hogy szar egy telefon pl. az uzemidejet tekintve...

Egyebkent a hasznalat kb. ugyanaz, mint nalad, kiveve az Exchange szinkront.

[ Szerkesztve ]

(#64692) gmatyi88


gmatyi88
tag

Sziasztok. Frissítettem Lollira 5.0.2. A kijelző időm eszméletlen jó lett. 5óra 28 perc és most vagyok 15% on. Folyamatos net kapcsolat, wifi és lte egész nap 60% fényerő. 4.4.2 vel max róra vplt de az is nehezen

(#64693) fery02 válasza gmatyi88 (#64692) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Na ez egy nagyon érdekes vélemény a részedről, mert itt az az általánosabb, hogy Lolli kevésbé van ott üzemidő téren (nem olyan egetverő különbséggel azért).
Olyan is lehet, hogy KK-en valami alkalmazásod rakoncátlankodott és háttérben használgatta az erőforrásokat, míg Lolli-n vagy nem használod azt az alkalmazást, vagy ha igen, akkor itt nem merít.

Végülis teljesen mindegy, az a lényeg, hogy elégedett vagy egyelőre vele. Használd egészséggel! :)

-----------------------------------------

@bigdee888: Ha neked is így melegszik a G2-esed, mint nekem, akkor bele se merek gondolni, hogy mennyire drasztikusabban melegedne a G4.
Viszont mivel annyira nincsen híre, hogy túlzottan melegedne a G4, lendületet adtál, hogy kipróbáljak valami egyéb ROM-ot, mert akkor a melegedésem az aktuális ROM-om számlájára írható (CloudyG2 3.2).
Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#64694) bigdee888 válasza fery02 (#64693) üzenetére


bigdee888
tag

Nekem csak gyari rendszer volt a telefonon, es nem melegedett tulzottan.
Persze a jatek kivetel: Mortal Kombat-ozas kozben izzadt a tenyerem... :)

(#64695) Quqesz válasza fery02 (#64693) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem is mióta van a loli azóta melegszik jobban a teló. KK alatt hűvösebb volt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#64696) ßrainiac válasza Quqesz (#64695) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nektek sem volt meg igazan forro telefonotok.. ;]

Olyan, amit ha nyomkodsz egy orat, mar az ujjbegyeiden erzed egy erintes utan h meleg. Fuhuuu :O

eladogeppc-vel meg nagyon sok mindenben egyetertunk. Amugy miert nem veszel egy G Pro 2-t? En sokat gondolkozom azon, hogy azt kellett volna ehelyett. Persze nem cserelem mostmar le es szeretem is nagyon, csak megis.. Egy fokkal komolyabb gepezet (meghat a kijelzo meret is kiralyos). Na de ha G2-t akarsz nagyobb kijelzovel, akkor G Pro 2, egyertelmu. Ebayen 63k az uj :)

Nalam a G2-nel az egyeduli dolog per pillanat amit ugymond le kell dugnom a sajat torkomon a kamera. De nem olyan vesz am, loves utan 2 perc Snapseed es mar szep is a kep.

Ez pl egy naplementes, voroses lilas fenyben keszult, nekem szemely szerint nagyon tetszik, persze a kompozicio sajna nem 100as :(: [link]

(#64697) Zoja™ válasza ßrainiac (#64696) üzenetére


Zoja™
őstag

Ekkora szenzor méret mellett nem kell csodákat várni, facebook-ra szelfizni bőven elég.

[ Szerkesztve ]

(#64698) Bennedek


Bennedek
tag

Sziasztok!

USB-szalagkábelt szeretnék rendelni a G2-höz(nem megy az USB portom mert beázott). Ebayen sokféle verzió van, X5RG, EVHG, K0TG mindegyik D802-höz, honnan tudom, hogy melyik kell nekem?

Köszi a segítséget előre is!

(#64699) Terence12 válasza Terence12 (#64657) üzenetére


Terence12
tag

Ha valaki esetleg hasonló problémát tapasztalna, nálam a v30a-EUR-XX verzióval megoldódott a probléme - legalábbis egyenlőre úgy tűnik. (biztos, hogy szoftvergond volt, mert KK alatt nem jelentkezett semmi ilyesmi.)

(#64700) Zoja™ válasza Bennedek (#64698) üzenetére


Zoja™
őstag

Ezek közül bármelyik jó, kifejezetten D802-höz vannak, az egyéb jelölések nem okoznak problémát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.