Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63601) beta válasza Meggyi001 (#63600) üzenetére


beta
aktív tag

Ok, tegyuk fel hogy vannak szellemek, es villakat hajigalnak amikor eppen olyanjuk van. De azt meg mindig nem tudom felfogni, hogy egy biztonsagi kamera minek veszi a konyhat.

This makes no sense. :R

(#63602) mouzrr válasza stefi68 (#63583) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi szépen, ingyenes és naplózza, log fileként illetve ábrázolja is. Már megy a "teszt" és majd teszem fel a képeket :)

(#63603) Apaxp válasza beta (#63601) üzenetére


Apaxp
senior tag

Mert a szellemek kifosztják a hűtőszekrényt. Örökké a sört pusztítják :D

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#63604) rasotamas


rasotamas
veterán

Szerintetek hány forintot kell fizetni, ha nem akarom visszaadni az LG Optimus G Pro cseretelefont a Váci úti LG szervíznek? Mondjuk azt mondom, hogy elhagytam/beleejtettem a Dunába, stb, csak nehogy letiltsák. Nagyon megtetszett. Ha ilyen 40 alatti összeg (kb 2 éves telefon, az akksira 2013 júli 20 van írva) akkor lehet megtartanám.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#63605) akooos válasza rasotamas (#63604) üzenetére


akooos
veterán

Miért nem rakod fel inkább az apróra a frissen visszakapott G2-t és veszel egy G-t? Vagy csere 1:1-ben? :U

(#63606) pcnet válasza rasotamas (#63604) üzenetére


pcnet
addikt

Nem egyszerűbb eladni a G2-t és venni egy G Pro-t? :)

Megint lassú voltam. :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#63607) mouzrr


mouzrr
őstag


Na amikor ki van kapcsolva a kijelzo akkor remekul tolt. Aztan amikor bekapcsolom lemegy 700ra majd az ala. A kijelzo miatt tul forronak erzi magat a telefon ezert leveszi a felvett aram mennyiseget?
Mar a cm12.1 en nem forro mint a gyari lollipoppon.

(#63608) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Egész szellemes lett ez a fórum! :DD

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63609) kristof_


kristof_
tag

Lehet én keresek nagyon bénán, de a Cloudy3.2 fent van még valahol az xda-n? Én egyszerűen nem találom.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#63610) banán007 válasza kristof_ (#63609) üzenetére


banán007
tag

[link]

Szerk.: Igaz, nem xda-ről van a link.

[ Szerkesztve ]

(#63611) kristof_ válasza banán007 (#63610) üzenetére


kristof_
tag

Köszi szépen :R

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#63612) stefi68 válasza mouzrr (#63607) üzenetére


stefi68
addikt

Szerintem 5.x-tól felfele lehet megváltozott a mérés metódusa.

A töltő lehet, hogy 1,6A-ral tölt, de amikor bekapcsolod a kijelzőt, feléleszted a telefont, akkor ugye megnő az áramfelvétel is. Lényegesen többet fogyaszt mint készenlétben. A töltést mérő appok valójában a töltés-fogyasztás különbségét mutathatják.

De ez csak az én okfejtésem...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#63613) hard74 válasza stefi68 (#63612) üzenetére


hard74
senior tag

Ezzel a meglátásoddal teljes mértékben egyetértek.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#63614) mouzrr válasza stefi68 (#63612) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem annyi elég hogy látom hogy 5 óránál tobb ido mire feltoltom ha hasznalom mig ennel joval kevesebb ha leteszem es hagyon tolteni. Regebben akkor os gyorsan toltodott mikor nyomkodtam. 3 vagy 4 percenkent megy fel egy szazalekot hasznalat kozben. Ha nem használom akkor percenkent megy egy szazalek kb.
Es lehet igazad van,de ha a kulonbseget mutatja akkor masnak használat kozben miert 1600at mutat?

[ Szerkesztve ]

(#63615) reap3r válasza mouzrr (#63614) üzenetére


reap3r
aktív tag

Használat közben nekem is rohadt lassan töltődik, ha rendesen netezek meg messengerezek, akkor kb. semennyit sem töltődik lollin... Én inkább nem használom töltés közben, mert az akksinak nem tesz túl jót...

(#63616) slloyd


slloyd
senior tag

Köszönöm a tippeket :R
Oneplusone -t talàltam 250€ tòl (ezen gondolkodom bàr akkor inkàbb Note 3 mert 5.7 gari ide szòl Nèmetbe nem kínàba....)
Oneplustwo is van 590€ tòl (ezt biztos nem veszem mert àtlèpi azt a lèlektani hatàrt amit telefonra szànok)
Nexus 6 ebay-on nincs..... (ùjan nem veszek telòt csak hasznàltan garival mert lènyegesen ocsòbb)
Mate 7 en is gondolkodtam mert viszonylag olcsò szèp nagy kijelzö de a hardvertöl fèlek,hogy gyenge lesz....

Igazsàg szerint valami phablet kène 5,7-6" ig olyan max 350€ -ig hasznàltan garival...

[ Szerkesztve ]

(#63617) Ronan968


Ronan968
tag

Megkapja a g2 az android m-et?

(#63618) Ferenczi Áko válasza slloyd (#63616) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ne félj a Mate 7-től,a hardver is rendben van. Semmi döcögés, dead trigger full grafikán sem laggol. Ajánlom!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#63619) Balazska15


Balazska15
senior tag

Valakinek van tapasztalata offline navigációk terén? Ma utazok Szlovákiába, nem lesz mobilnetem, határátlépés után is gond nélkül navigálni fog a Here? Biztos, hogy nem számít fel nekem semmilyen roming költséget? Gondolom, ha repülő módba raknám akkor a gps-t is kikapcsolná.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#63620) rasotamas válasza akooos (#63605) üzenetére


rasotamas
veterán

A feleségem van meghuzatva érte mióta megvan, általában a levedlett telóimat kapja meg. Ez is az lenne, de karcmentesen, frissen szervizelve, 50 ezer feletti maradványértékkel. Ráadásul fehér.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#63621) HD5570


HD5570
aktív tag

Sziasztok.
Ha Recovery-ben állítok vissza backupot akkor is figyelni kell hogy milyen Bootloader van fent előtte?

Ehhez a romhoz milyen BL-t kell felrakni?

[ Szerkesztve ]

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#63622) reap3r válasza slloyd (#63616) üzenetére


reap3r
aktív tag

Huawei mate 7, bátran ajánlom, a hardver bőven elég mindenre és az egyik legjobb phablet, ami a piacon van...

[ Szerkesztve ]

(#63623) Meggyi001 válasza beta (#63601) üzenetére

Hát pedig könnyebb elhinni, hogy biztonsági kamerák veszik az lakást nem, mint a szellemeket? :) Viccet félre téve, több kamera is van. Biztonsági okokból.

(#63603) Apaxp : Ez így van, sokszor eltűnik a pálinka is hajszál híján :)

(#63608) Matyi222: Néha kell egy kis pezsgés a fórum életébe, mindig csak a bootloop...uncsi már :)

https://gamergep.hu/

(#63624) Matyi222 válasza Meggyi001 (#63623) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Én is viccnek szántam, és teljesen egyet értek veled! :DD :D :C

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63625) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Valakinek sikerult lolliról visszatérni KK-ra? Próbáltam egy olasz 20F-et meg egy magyar 20H-t de mindkettőre bootlooppal válaszol. Hardreset sem segít. Lehetséges egyáltalán?

(#63626) Matyi222 válasza vadászcsiga (#63625) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Én már sokszor visszatértem. Több lehetőség is van.

TWRP vagy KDZ amivel szeretnél?

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63627) vadászcsiga válasza Matyi222 (#63626) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kdz

(#63628) Matyi222 válasza vadászcsiga (#63627) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Akkor először egy D80210F kell,és az LG Flash Tool 2014. Erre utána bármelyik ROM felmegy. Ne kérdezd miért, de csak ez varázsolja vissza KDZ-vel.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63629) vadászcsiga válasza Matyi222 (#63628) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak 10F jó? A E nem?

(#63630) Matyi222 válasza vadászcsiga (#63629) üzenetére


Matyi222
aktív tag

De, szerintem bármelyik JB, csak nekem ez van én ezzel szoktam visszaállítani.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63631) vadászcsiga válasza Matyi222 (#63630) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Értem, koszonom.
Ezt az LG flash tool 2014-et letolthetem?[link]

[ Szerkesztve ]

(#63632) Matyi222 válasza vadászcsiga (#63631) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Igen, ez az, ezt használom én is. CSEH Flash-el legyalul mindent.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63633) hard74 válasza vadászcsiga (#63629) üzenetére


hard74
senior tag

10E tuti befutó. Utána bármi felmegy hiba nélkül.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#63634) neo_xperia válasza Matyi222 (#63628) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ezt élből cáfolom. Én eddig kétszer tettem vissza a v20h romot kdz-vel, minden probléma nélkül. Még csak hard reset sem volt előtte, csupán CSE flash mód. Természetesen szintén LG Flash Tool 2014-el.

[ Szerkesztve ]

(#63635) Matyi222 válasza neo_xperia (#63634) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szerencsés ember vagy, itt többen is írták, hogy csak JB-vel tudtak visszállni, és volt, hogy nekem is ment a 20H. Máskor meg hiba hiba hátán, akkor meg csak a JB. Passz, hogy miért, lehet user error is. respect! :R

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#63636) neo_xperia válasza Matyi222 (#63635) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem kukacoskodásként írtam, csupán a tények kedvéért ;)
:R

(#63637) vadászcsiga válasza Matyi222 (#63635) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mingyá kiderül lesz e +1

(#63638) Laca0


Laca0
addikt

Töltés témára reagálva:
Én a lassú töltés híve vagyok. (szinte) Mindig éjszaka töltök egy kisebb teljesítményű adapterrel.
Reggelig van ideje. Biztos, hogy akkor sem tart sokáig, mert gyakran fekszem éjfél után és legkésőbb 7-kor kelek.
Eddig az összes telefonommal így jártam el, (szinte) soha nem volt akku problémám. Majdnem a teljes kapacitása megmaradt az élettartam végéig (vagy eladásig). Pl. most a Motorola telóm 4. éves, a Kislányom használja, 5 napot is bír az akku, ha nem néz filmet rajta.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#63639) vadászcsiga válasza Matyi222 (#63635) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ujra kk-n vagyok, koszi. Izgis :)

(#63640) Ferenczi Áko válasza neo_xperia (#63634) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

+1 én kb 3-4szer mentem vissza Lolliopop-ról kit-kat-re mindenféle gond nélkül..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#63641) vadászcsiga válasza neo_xperia (#63634) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem lehet hogy a flashtool 2014 a kulcs?

(#63642) neo_xperia válasza vadászcsiga (#63641) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Miért, te mivel próbáltad?
Én csak azt használom.

(#63643) vadászcsiga válasza neo_xperia (#63642) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az összefoglalóban levővel, a tel gyari rendszerének visszaállítása

(#63644) reap3r válasza vadászcsiga (#63643) üzenetére


reap3r
aktív tag

Az összefoglalóban is bent van a Flash tool... A második program, az maga a Flash Tool, én mindig is azt használtam, mert jobbnak találtam DM programjánál... Eddig (kopp-kopp) kdz-s telepítésből soha semmi hibám nem is adódott, pedig volt, hogy 1 nap 5-ször tettem kdz-vel romot... (Szegény G2 8 hónap alatt azért kapott pár romot :D Most egy időre leálltam, se root,se twrp,se custom rom...)
Mindenkinek felhívom a figyelmét, hogy KDZ-nél rohadt sok minden be tud kavarni, már egyszer ezt kifejtettem a Mélyvízben, de leírom nagyjából megint még egyszer:
-csak a számítógép hátlapi usb-re csatlakozzunk ilyen komoly dolgok esetén(nem részletezem, tegyetek így)
-a driver-t mindig ellenőrizzük, hogy helyesen van-e telepítve és a legfrissebb-e
-lehetőleg ne a fostalicska win 8/8.1 és a kicsit elavult XP-ről csináljunk ilyet műveleteket, mert az esetek 50%-ban az operációs rendszer kavar be
-MINDIG MINDEN ESETBEN CSE FLASH (vagyis Hard Reseteljünk Rom telepítés után, mert MINDEN SZIRSZAR mappa/fájl/akármi be tud kavarni a leendő rendszernek később, aminek BÁRMILYEN következménye lehet...
-a kdz fájl hibája is be tud kavarni

(#63645) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Napok óta szopok, es most jönnek a megoldások. Jobb későn mint soha :)

KK újrafelfedezése:
UI kicsit fapadosabb mint a lolli de sokkal hasznalhatobb. Van valodi ne zavarj, stb. En a G2-be az animációk miatt szerettem bele, nem a lecsupaszított iOS féle flat dizájn miatt 👎
Egyelore ugy nez ki marad. Sokkal pörgősebb is

(#63646) neo_xperia válasza reap3r (#63644) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Pofás kis összefoglaló :)
Ezzel szemben én :
-PC-n MINDÍG az előlapi usb portokat használtam
-mivel egy ezeréves gépről van szó, XP van rá telepítve
-újabban már laptopról flashelek, amin korábban a "fostalicska" 8.1 volt, most a win 10
/egyébként a win7-en kivül szépen kizártál mindent :)/
-a drivert egyszer feltelepitettem, azóta SOHA nem ellenőriztem,hogy a legfrissebb van-e fent.
/biztos nem, még kb. 2éve telepitettem amikor a sima G-m volt/

Mindezek ellenére egyszer sem futottam bele semmilyen problémába. Bár olyan gyakorisággal nem flashelek mint ahogy te írtad, de 15-20 telepítést biztosan csináltam, G, G2,L90, G2 mini, G3s telókon.(kopp-kopp)

Lehet hogy csak szerencsés vagyok ?

:))

[ Szerkesztve ]

(#63647) racerx válasza vadászcsiga (#63645) üzenetére


racerx
őstag

És feleannyira se melegszik, és az akku is jobban bírja...

(#63648) vadászcsiga válasza racerx (#63647) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na ezek az igazi előnyök

(#63649) HD5570 válasza HD5570 (#63621) üzenetére


HD5570
aktív tag

Senki sem tudja melyik bootstack kell ehhez ? :U

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#63650) neo_xperia válasza racerx (#63647) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Korábban én is ezt tapasztaltam. Ezért is írtam korábban hogy számora a v20h a legsabilabb rom. De mivel dizájnra nekem jöbben bejön a lolli, tettem még egy próbát vele. Pár nap tapasztalata alapján, az akku talán hajszálnyival merúl jobban hasonló használat mellett, de persze még kell pár töltési ciklus hogy ez mérvadó legyen.
KK v20h -55 óra, 5 óra 50 perc kijelző idő
Lolly v30b -57 óra, 5 óra 34 perc kijelzőhasználat.
Fényerő fix 60%
Ja, a proci órajel visszafogva 1,7 GHz-re.Mindkét mérésnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.