Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54501) Pavua válasza Pavua (#54500) üzenetére


Pavua
csendes tag

Már nem tudom szerkesztnei az előzőt, de ez nem hiba, ettől még működik. Köszi

(#54502) kiezTe90 válasza kromatika (#54495) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Már ezt honnan veszed? :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#54503) Mike81 válasza dannyl (#54497) üzenetére


Mike81
senior tag

Google?

(#54504) dannyl válasza Mike81 (#54503) üzenetére


dannyl
addikt

Köszi! Tényleg rengeteget találtam. Nagyon köszi, még nem ismertem ezt az oldalt... :F :U

(#54505) 2o1i válasza dannyl (#54504) üzenetére


2o1i
senior tag

(#54506) Mike81 válasza dannyl (#54504) üzenetére


Mike81
senior tag

Írhattam volna az itteni keresőt is. Mivel mindig mindenki beesik ide és rögtön kérdez. Ahelyett, hogy venné a fáradtságot és rá keresne. Mivel napi szinten vagy 3 ember biztos megkérdezi ugyan azt mint te. :U

(#54507) iceQ! válasza dannyl (#54497) üzenetére


iceQ!
addikt

Nilllin, Nekeda, Sline...

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#54508) cort


cort
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudtak valami appot, amivel a pc képét (ablak, monitor, tökmindegy) tudnám megjeleníteni a G2 kijelzőjén teljes méretben (inkább wifi)? Próbálkoztam messzebbről megközelíteni, remote desktopokkal, de abban elég nagy a lag, jó lenne valami közvetlenebb kapcs. Az idisplayt próbáltam, de az nem akart működni win8.1gyel.

Igazából egy kis ócó oculust akarok csinálni, van egy ócó kínai vr szemcsi, a pc-n kettébontom a képet, trideffel, aztán ráküldöm a képet a telóra valahogy. Majd csak a teló-egér vezérlést kell kitalálni, de anélkül meg 3d megvan.

(#54509) kromatika válasza kiezTe90 (#54502) üzenetére


kromatika
veterán

Itt a fórumon írták többen. Mondjuk már nagyon ideje lenne,ahhoz képest hogy novemberben ki szivárgott hogy a G2 megkapja.

(#54510) Meggyi001 válasza cort (#54508) üzenetére

PhoneMyPC

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#54511) dannyl válasza 2o1i (#54505) üzenetére


dannyl
addikt

Köszönöm szépen. És neked is Iceq9999.

Mike81: Vagy, ha ennyire idegesített a kérdés, akár meg se kellett volna szólalnod. Neked is és nekem is jobb lett volna. De - mint látod - vannak, akik nem vették zokon a kérdést és segítettek, mit egy fórumban szokás.

(#54512) petipetya válasza dannyl (#54511) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt a tokot rendeltem meg.

A teló még csak a következő hét 2. felében esedékes, de a tok 4 nap alatt itt lesz.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54513) petipetya válasza petipetya (#54512) üzenetére


petipetya
nagyúr

helyes link

"nincs rá lezsóidő"

(#54514) batai15


batai15
félisten

Na meg érett a telefon rom cserére. Folyamat bekapcsolja a BT_t

(#54515) dannyl válasza petipetya (#54513) üzenetére


dannyl
addikt

Jé, egy ismerős arc az N4 topicból :) Köszi, ez egész pofásan néz ki.

(#54516) morneo.it válasza dannyl (#54515) üzenetére


morneo.it
senior tag

Egy baj van ezekkel: fityegnek majd, s ki be kapcsolja a kijelzot... Olyan kell, amelynek oldalt van magnese, pl. Nillkinnel.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54517) dannyl válasza morneo.it (#54516) üzenetére


dannyl
addikt

Hú, ez valóban probléma lehet. Köszi, hogy szóltál.

(#54518) mateus válasza petipetya (#54485) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem sincs gond az LTE-vel, simán megy 32GB-os verzióval..

(#54519) kocsij válasza morneo.it (#54516) üzenetére


kocsij
tag

Enyémen is mágnes nélküli Nilkin tok van és egyáltalán nem fityeg rajta úgyhogy ez baromság.

Galaxy S23 Ultra

(#54520) petipetya válasza dannyl (#54515) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kolléga. :R

A Nexus 4 megvan és tökéletesen üzemel, nincs vele baj. Ellenben velem van, mivel már vágyom egy kicsivel nagyobb kijelzőre és aksira, plusz az LTE is jobb a ténél, mint a jelenlegi HSDPA/3G.

Túlvagyok már egy Redmi Note 4G-n (nagy és lassú) meg egy Honor 6-on (szoftveresen nem az igazi), melyeket egy-két napig nyomkodtam és vittem is vissza őket. Ezért így döntöttem, hogy kell egy G2, mivel hardveresen biztosan ugyanolyan megbízható, mint a mostani LG Nexus 4.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54521) Zsolto válasza petipetya (#54520) üzenetére


Zsolto
őstag

Jaja, én is N4-ről váltottam, és nem bántam meg, bár az N4-re se tudok semmi rosszat mondani azon kívül talán, hogy a fényképezője nagyon vacak a G2-höz képes, és nyilván a G2 kijelzője is szebb. Jó még a sok extra vacakság, az infra és a KnockCode is. De az N4 egy olyan teló, amilyet alanyi jogon adnék mindenkinek, annál rosszabbat senki nem érdemel.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#54522) ClioRS válasza morneo.it (#54516) üzenetére


ClioRS
őstag

Nekem gyári tokom van, igaz most nem azt használom, de eddig egyszer sem fityegett. Nyilván nem tartja ott mágnes, de nem nagyon tudnám elképzelni, hogy úgy fogom a telefont, hogy fityegjen :)

(#54523) Danny365


Danny365
őstag

Ahogy olvasom a Verizonos g2-re is elérhető az 5.0.2.

(#54524) Levi941127


Levi941127
senior tag

Szerintetek miért írja ez a program azt, hogy Dalvik-on fut a rendszer?

[ Szerkesztve ]

(#54525) DCI_market válasza petipetya (#54520) üzenetére


DCI_market
tag

én is N4ről jöttem, hugomé lett a nexus. Én nekem pedig azóta ez az ELSŐ olyan készülék amit tudok egyáltalán használni:D. Nem fogod bánni. Amiért nem N5 lett az az hogy ezen van infra és elég jopofa hogy mindenem állítja. :C

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#54526) petipetya válasza mateus (#54518) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#54527) tompyka


tompyka
csendes tag

Nexus5 ről váltottam g2-re.
Egyetlenegy gondom van ami viszont szét idegel.
Sokszor nincs adatkapcsolatom. térerő van csak adatforgalom nincs. Adatforgalom ki-be kapcsolás után jó.
A másik, hogy nem a leggyorsabbat részesíti előnyben, állandóan edge -n áll, pedig van hsdpa és 4g is.
Aztán pár perc böngészés után vagy átáll hsdpa ra vagy nem.
A menüben nincs lte lehetőség, csak a rejtett menüből tudom beállítani.
Ez másnál is így van?

(#54528) cs-pisti


cs-pisti
tag

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki hogy a "snd_soc_msm_Taiko"-ban mit kellene átírnom hogy ha headset-el beszélek jobban halljanak a másik oldalon? A gyári headset-et használom és a mikrofont a számhoz kell tartsam hogy halljanak. :F

P

(#54529) samir válasza tompyka (#54527) üzenetére


samir
tag

Ilyet csinált nekem is, hogy egyszer volt, egyszer nem, adatforgalom. De ez szolgáltatói hiba volt, mert mostanában már nem csinálja. Ja és még annyit erről a 4g-ről (vodafone),hogy nekem azt mondták a vodafonnál hogy csak red-es előfizetéssel van 4g, és csak nagyobb városokban(budapest,miskolc,stb)A többi szolgáltatónál nem tudom hogy működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

A Privát előny.

(#54530) mcsabi84 válasza petipetya (#54512) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Tényleg jó sokan összejöttünk itt az N4 topicból :D

[ Szerkesztve ]

(#54531) bajnokpityu válasza tompyka (#54527) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sim kártya csere esetleg?
kb 1 éves az enyém, nekem a sim kártya cseréje oldotta meg.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#54532) batai15


batai15
félisten

csecse lesz az m9!

(#54533) morneo.it válasza kocsij (#54519) üzenetére


morneo.it
senior tag




Pedig mint látszik, amikor hátrahajtva az előlapot használod, majd lerakod, akkor felfele emelkedik, s percek kellenek, míg visszaáll. Minél több ideig van kézben, annál inkább felfele fityeg utána - s addig a kijelzőt sem kapcsolja ki.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54534) stul87 válasza firemanus82 (#54427) üzenetére


stul87
tag

Nos a térerő problémára reagálva. Már épp úgy voltam eladom, mert egyfolytában eldobálja a netet a teló. Erre szombaton suliban voltam (eddig nem tűnt fel,igaz azóta sim-et cseréltem) és olyan fullos 4g térerőm volt,hogy kilógott a kijelzőről a csík! Tunéziai romot cseréltem le emiatt,de nem történt változás,sőt a hidden menüben sem tudtam bekapcsolni az LTE-t...sőőőőt még csak szerintem olyan csomagom sincs, amiben 4g van (legalapabb "még" djuice)...úgyhogy megállapítás,ennyit arról, hogy ez teló hiba, és ennyit a szolgáltatóról, mikor én isugyan annyit fizetek, mint egy nagyvárosban élő, akinek simán jó, én meg örülök, ha edge-n lóghatok... :((

"csak a pubg!" by Sz

(#54535) morneo.it


morneo.it
senior tag

Ezért van úton a mágneses oldalt lezárós változata, az ott egyből patentül fogja.

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54536) Mike81 válasza dannyl (#54511) üzenetére


Mike81
senior tag

Egy fórumban szokás olvasni meg keresni is. Ha nincs találat vagy nem kielégítő az eredmény akkor kérdezünk. De sok olyan van mint te is hogy lusta vagy kb 1 oldalt vissza lapozni és végig olvasni. Mivel ez a kérdés napjában kb négyszer elhangzik. Azt hiszitek ez a tudakozó+?És itt csak mindenki arra vár, hogy napi szinten 5-10 alkalommal leírja, hogy milyen tok meg fólia ajánlott a telefonra.
De részemről ennyi👍

(#54537) Mike81 válasza morneo.it (#54533) üzenetére


Mike81
senior tag

Az tuti hogy formás tetszetős darab lesz. Meg a sok szám is az árcédulán :-/

(#54538) Mike81 válasza morneo.it (#54535) üzenetére


Mike81
senior tag

Érdekes viszont hogy a gyári Lg flip toknak nincs ilyen baja. Akár mennyire is hátra van hajtva és utána becsukod akkor normálisan rá simul a kijelzőre. Nem tartva ébren azt. Biztos valami más anyagból csinálták a bal oldali puha részt ami összeköti a fedelet a tokkal.

Az elöző hsz Batai 15. ment volna nem neked. Bocsi :-)

[ Szerkesztve ]

(#54539) morneo.it válasza Mike81 (#54538) üzenetére


morneo.it
senior tag

Vagy a benne lévő merevítés erősebb. Én az első Nillkin Fresh tokom kimostam, s szétázott kartonpapír volt csak elől pl. benne. Szóval a gyári LG tokról nem tudok nyilatkozni, még nem szedtem szét, de elképzelem, hogy jobb anyaghasználattal rendelkezik.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54540) dannyl válasza Mike81 (#54536) üzenetére


dannyl
addikt

Jajj hallgass már, Hisztis Mirtill :DDD Megint fölöslegesen fújod fel magad. Szűnj meg, a többiekkel szeretnék beszélni. Mint látod, már régi fórumos vagyok. Ne te taníts már a 2 éves regeddel.

(#54541) ropogós


ropogós
tag

Sziasztok!

Ha pendrive-ot szeretnék csatlakoztatni a telefonhoz, és arról filmet nézni, annak mi a menete? Milyen beállítások kellenek hozzá?

Előre is köszönöm! :R

(#54542) Sanki válasza ropogós (#54541) üzenetére


Sanki
addikt

Simán rácsatlakoztatod és egy fájlkezelőbe megkeresed az adott fájlt majd megnyitod.
Szerintem nem szükséges semmi beállítás.

(#54543) Meggyi001 válasza ropogós (#54541) üzenetére

Lényegében nagyon semmi, bedugod a pendrievot az usb otg kábelbe, aztán be a telefonba, és fájlkezelővel vagy lejátszóval betallózod....

https://gamergep.hu/

(#54544) ropogós válasza Meggyi001 (#54543) üzenetére


ropogós
tag

Van limit, hogy mekkora tárhelyet kezel így?
32gb, vagy 64, mindegy?
Usb 2.0, vagy 3.0 is mehet rá?

(#54545) morneo.it válasza ropogós (#54544) üzenetére


morneo.it
senior tag

64est megkajol, ami 3.0-ás. Szvsz 16GB felett a 2.0 nagyon visszalépés. Én rászántam magam tavaly, s az összes penyám lecseréltem Kingston HyperX-re ;]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54546) ropogós válasza morneo.it (#54545) üzenetére


ropogós
tag

64-es, 3.0-ás corsair pendrive-ra semmit nem reagál.
Sehol nem találom…

:Y

(#54547) w333 válasza petipetya (#54520) üzenetére


w333
félisten

Nagyon jól döntöttél ... nem nagyon van jobb telefon a G2- től :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54548) r3dwo0d válasza ropogós (#54546) üzenetére


r3dwo0d
tag

Milyen formátumra van formázva? Mert az NTFS-t csak root és playből telepíthető progi után ismeri fel. Az exfat meg a fat32 működik plug&play üzemmódban is.

(#54549) ropogós válasza ropogós (#54546) üzenetére


ropogós
tag

A corsair-el volt a gond, talán a formázással.
Kipróbáltam egy másikkal, és tökéletesen működik.

Köszönöm! :)) :C :R

(#54550) morneo.it válasza Mike81 (#54538) üzenetére


morneo.it
senior tag

Na, készítettem egy videót, mennyire rossz döntés tud lenni a NEM MÁGNESES oldalú Nillkin tok. Persze lehet én fogom ki a második olyan eredeti tokot, mely így rakoncátlankodik.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.