Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55401) Mastershifu válasza Monyos (#55379) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia!

Ezzel teljesen egyetértek. Én is akkor vettem a G2-t, amikor a G3 már jócskán lenyomta az árát.

Rendszeres olvasója csak ennek a fórumnak vagyok, de ha egy új készülék megjelenik akár tesztben, akár cikkben, az első 30-40hsz-t el szoktam olvasni. Gyakran tapasztalom, hogy kategóriától függetlenül egyre gyakrabban veri ki a biztosítékot az árazás az olvasóknál.

Szerintem mi, a G2 meg hasonló telefonokkal a szerencsésebbek között vagyunk, akik a felső kategóriából választhatnak. Mégis, azt gondolom, van egy határ, amit legalábbis én nem adnék ki telefonért. Nah, az általad említett 160k pl. már nem hogy súrolja, de át is lépi azt.

i486 DX2-66MHz

(#55402) HaZse


HaZse
őstag

Tud valaki adni egy CM11-es linket? Mert a hivatalos oldalon csak CM12-est találtam.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#55403) batai15 válasza Mastershifu (#55398) üzenetére


batai15
félisten

Igen az valoba Subaru volt.
Nekünk jelenleg ilyenre tellett. Nem rosz kis kocsi fent bírjuk tartani. Javítani. Ja és csinositgatom kicsit.

(#55404) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Ez gyerekek gyilkol, micsoda koppancs, jesszus atyavilág. :C

[link]

[ Szerkesztve ]

(#55405) Mastershifu válasza batai15 (#55403) üzenetére


Mastershifu
tag

Jobb a Tietek, hidd el. A miénk annyit evett (ivott), mint állat. Sokba fájt az az évi két hét öröm a hóban... :O

cezarlacrone

Nah, végre hivatalos kép a G4-ről? :))

i486 DX2-66MHz

(#55406) batai15 válasza Mastershifu (#55405) üzenetére


batai15
félisten

Hát most nagyobb kereket kapott többet fog enni.

(#55407) Marquess válasza Sanki (#55391) üzenetére


Marquess
tag

Aham..és ezt a LG flash tool 2014-t a play áruházból tudom leszedni?
Mert ott nem talál ilyen apps-t

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#55408) Szkipi


Szkipi
tag

Valakinek esetleg akad olyan gondja hogy gyári böngészőből nem tudok képet feltölteni sehova se :F
"Failed to open selected file" üzenetet kapom mikor rákoppintok egy képre amit fel akarok tölteni.

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#55409) morneo.it


morneo.it
senior tag

Na, kicsi G2-n Loli futott (Simple ROM). Próbáltam visszaállni LiquidSmooth mentésemre, mégpediglen úgy, hogy TWRP-ben full wipe, KK partition ZIP telepítése, majd restore mentésem. Persze nem sikerült, Security error vagy mit írt ki, majd reboot ciklus.
:W
Na velem nem tol ki - gondoltam - KDZ-n felhúztam a 20H ROM-ot. Most is reboot ciklus. LG logo, eltűnik, majd jön a semmiből az animácó, s bamm, reboot. Na - gondoltam - felteszem a 20H Voda ROM-ot. Csak az íze kedvéért. Semmi, ugyanez. Szóval most hogy 20H vegytiszta VodaROM van rajta, megy szervizbe. A kijelző első nap óta foltos volt, szóval ezt is jelzem nekik. Peremnél kicsit megpattant a műanyag, hátha azt is cserélik... De ha valakinek akad tippje, meghallgatom.
:R

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#55410) morneo.it válasza morneo.it (#55409) üzenetére


morneo.it
senior tag

Hehe, de legalább azt írja a Download mód, hogy unrooted :) Ártatlan leszek nagyon a boltban ;]
Na, sikerült :v Ami kellett: CDMA / CS_Emergency módra állítás, és CSE web upgrade test gomb. Nem 11 perc hanem 3 perc alatt megcsinálta. Príma :v

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#55411) akos727 válasza mouzrr (#55395) üzenetére


akos727
senior tag

Nem kell hozzá root. Azt hiszem még ennél sem mukodik a bejelentkezes, de ez legyen a legnagyobb gondunk....:)

(#55412) batai15 válasza morneo.it (#55410) üzenetére


batai15
félisten

Amúgy elméletileg csak annyit kelett volna flashelés után hogy nyomsz egy Hard resetet neki. Tudod ahogy a recoveryt hozod be.

(#55413) morneo.it válasza batai15 (#55412) üzenetére


morneo.it
senior tag

Toltam volna, de nekem sosem ment a direkt belépés a recovery menübe.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#55414) DroiDMester válasza morneo.it (#55409) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

No problem! Csak a kdz felrakás után kellene nyomni egy Hard Reset.et (recovery.be a belépést meg próbáld többször mert van mikor csak 2-3. kisérlet után jön be, meg ugye 2.variáció is van nem mindegy milyen rom van fenn) és máris nem lesz BootLoop :C

Vagy CSE.módban flesseld a kdz.t akkor magától csinál hr.t frissítés végénél! :K

[ Szerkesztve ]

(#55415) morneo.it válasza DroiDMester (#55414) üzenetére


morneo.it
senior tag

Problem solved, a CS megoldás bejött :C

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#55416) batai15 válasza DroiDMester (#55414) üzenetére


batai15
félisten

Akkor csak jól mondtam. Itt meg könnyű is belépni mert a régebbi lg telokon vakon kelett ezt csinálni.

(#55417) Sanki válasza Marquess (#55407) üzenetére


Sanki
addikt

Ez egy windowsos program, ott van az összefoglalóba.

(#55418) Pigmeus_1 válasza batai15 (#55403) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Arra ügyeljél, hogy szeret elrohadni az első futómű bekötési pontja.

Van sajnos pár műanyag patent ott ami jó esetben dobbetétet és hasonló műanyagokat tart a helyén. Ha ez hiányzik valami miatt akkor a víz bejut, de ki már nem. Belülről rohad ki.

És, hogy ON is legyek!

LG G2-vel fotóztam. :-)

[ Szerkesztve ]

Csak egy lelkes felhasználó...

(#55419) batai15 válasza Pigmeus_1 (#55418) üzenetére


batai15
félisten

Elméletileg pár hónapja volt karosszériásnál, első taposók voltak hegesztve , küszöbök meg alváz védelem.
Szóval elméletileg oké a gép.
Most még szerintem első csapágy csere kellesz majd, de még csak éppen hallani, meg futó mű állítás kell.

(#55420) FGyula30 válasza batai15 (#55419) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Beszéljünk a tokokról...
:D

(#55421) batai15 válasza FGyula30 (#55420) üzenetére


batai15
félisten

Jajj bocs! Mindjárt jön VOLTCRAFT(1) kolléga és helyre rak ezért.
:(
Már am 1 órája sikálom a kerekeket, fényleni fog a fekete mint a kormos ember s***ge :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55422) Gabman


Gabman
csendes tag

Akármelyik percben beállíthat a futár a várva várt G2-vel, nincs is izgalmasabb/idegesítőbb érzés, mint várni hogy végre megálljon a ház előtt :))

Amúgy egészen durva, mennyire nem kapható már szinte sehol a G2. Voda, T pár hete vette le a polcokról, Media Marktban 2 hete még volt, most már nincs (120ezerért adták a 16 gigásat, vicc) az ember rákényszerül, hogy szürke importból szerezze be, mert máshol nem is kapható (vagy ha igen, nevetséges áron).

Na, vissza is térek a semmittevés közben várakozáshoz, jön haza a gyermek! :)

(#55423) Mike81 válasza Gabman (#55422) üzenetére


Mike81
senior tag

Kitartás majd csak meg jön az a fránya futár. Együtt érzünk veled. Szerintem mindenki volt már így ;-)

(#55424) batai15 válasza Mike81 (#55423) üzenetére


batai15
félisten

Óó ne is mond. Meg voltam veszve hogy plusz egy napot kelett várni.

(#55425) petipetya válasza Gabman (#55422) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam se siette el, és valamikor este akarta hozni. Inkább megelőztem és találkoztam vele a városban. Ezért sem rendelek semmit így futár által, de sajnos a G2 esetén ezt nem tudtam elkerülni.

"nincs rá lezsóidő"

(#55426) Quqesz válasza batai15 (#55424) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jaj ezt el kell mesélnem! Camponában gsm bolt és 4X használtan 39e,újonnan 68e....wtf???!??

(#55427) batai15 válasza Quqesz (#55426) üzenetére


batai15
félisten

az oszt igen. és még kapni is? :Y

(#55428) Quqesz válasza batai15 (#55427) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ki volt rakva a pultba,ott láttam meg.....😱 :Y

[ Szerkesztve ]

(#55429) batai15 válasza Quqesz (#55428) üzenetére


batai15
félisten

az igen az valami régi őskacat lehet

(#55430) Gabman válasza petipetya (#55425) üzenetére


Gabman
csendes tag

Igen, sajna nálam is ez a helyzet, kora délután még 4 körülre ígérte, ez módosult este 7 utánra.... :W Ha ezt tudom, én is összefutok vele.

(#55431) petipetya válasza Gabman (#55430) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy az a fehér Suzukis nyikhaj gyerek viszi-e majd neked a telefont. Abszolút nem ismeri a várost és elég határozatlan egyén.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#55432) Molk


Molk
tag

Üdv.
Nektek nem látszik néha, hogy a kijelzőn függőleges vonalak vannak? Elég ritkán és nehezen észrevehető...
(Vagy ez valami alap dolog?)

(#55433) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

ma már kérdezték amúgy?
lollipop? ;]

Szépnapot!

(#55434) Meggyi001 válasza Dexter-2000 (#55433) üzenetére

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#55435) snefftamas válasza Gabman (#55430) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Szia,

honnan rendeltem és mennyiért?

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#55436) Quqesz válasza Molk (#55432) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha kikapcsolt kijelzőnél látod,akkor normális,mindenkinek olyan.

Dexter
És milyen tokot ajánlanál? :DD

[ Szerkesztve ]

(#55437) Molk válasza Quqesz (#55436) üzenetére


Molk
tag

Inkább kikapcsolt állapotban. De néha 10cm-ről is észrevehető bekapcsolva.
Akkor megnyugodtam.

[ Szerkesztve ]

(#55438) Mastershifu válasza Quqesz (#55436) üzenetére


Mastershifu
tag

Én mindenkeppen olyat, aminek az alján mindkét hangszórónak ki van vagva a hely. Az egyik amúgy is nagyon halk... Bizony. :K

i486 DX2-66MHz

(#55439) Sanki válasza Quqesz (#55436) üzenetére


Sanki
addikt

(#55440) csiziktomi válasza Sanki (#55439) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Azért ez ütne ha elővenném a kocsmába :)

(#55441) Quqesz válasza Sanki (#55439) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ajuuujjjj! :Y :DD

Molk
Főleg akkor látszik,ha ferdén tartod a telót. Asszen ez a digitalizer,azt látod..

[ Szerkesztve ]

(#55442) Quqesz


Quqesz
nagyúr

(#55443) w333 válasza Sanki (#55439) üzenetére


w333
félisten

Aztak*rva !!! :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55444) Sanki válasza csiziktomi (#55440) üzenetére


Sanki
addikt

Ezt inkább elő se vedd.. :DDD

(#55441) Quqesz: :DD
(#55443) w333: és már eladtak belőle majdnem 900-at. :Y ;]

[ Szerkesztve ]

(#55445) petipetya válasza Quqesz (#55442) üzenetére


petipetya
nagyúr

Számomra túl nagy a kontraszt a kettő között. Az egyik nagy, a másik pedig kicsi.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#55446) w333 válasza Sanki (#55444) üzenetére


w333
félisten

Betegek ... :D

Tegnap kicsit Fotóztam majd a Budai vár siklónál oda jön hozzám 1 mexikói pár és mondják angolul (kicsit fura de vicces akcentussal) hogy helló fiatalember csinálna rólunk egy fotót hogy a Parlament is benne legyen ? mondom persze, ideadja a telefonját egy fehér G2 volt (sötétben 100% fényerőn) és egy nagy plüss nyuszi vagy patkány volt a telefon tok ... komolyan mondom majdnem besírtam a röhögéstől, azt sem tudtam merre forduljak hogy ne vegyenek észre :DDD ;]

Még ha egy "Taco" tok lett volna azt megértem, na de pont egy plüss patkány ? :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55447) Gabman válasza petipetya (#55431) üzenetére


Gabman
csendes tag

Bizony ő volt, ránézésre 17-18 év körüli srác, tényleg elég töketlen volt szerencsétlen. De este 8-kor meg is hozta a telót :D
Lehet, hogy nagyon madár kérdés, de a hálózati beállításoknál én sehol se találom a 4G-t. Csak GSM és WCDMA közül tudok választani, nem kéne ott lennie egy LTE-nek is? :F
Elvileg EU régiókódos a teló, a szoftver verzió D80220h-EUR-XX benne van az EUR szó, szóval stimmel, nem? :) Milyen verziókra érdemes figyelnem, ami árulkodó lehet? Vagy csak túl paranoid vagyok és épp ahol vagyok, nincs 4G? (bár attól függetlenül felajánlhatná, hogy keres 4G-t nem?)

Előre is köszi, és bocs, ha esetleg olyat kérdeztem ami korábban már volt.

(#55448) Gabman válasza snefftamas (#55435) üzenetére


Gabman
csendes tag

B-telnél vettem 90k-ért (32 GB)

(#55449) w333 válasza Gabman (#55447) üzenetére


w333
félisten

A dobozon mit ír ? :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55450) Gabman válasza w333 (#55449) üzenetére


Gabman
csendes tag

Milyen adatot kéne figyelnem? (Fel volt amúgy bontva a doboz, mert belerakták a garanciajegyet, nem túl elegáns megoldás...) azt látom hogy a SN és IMEI ugyanaz a dobozon, mint a teló hátulján levő matricán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.