Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#54201) Molk válasza Sanki (#54199) üzenetére

Molk
(tag)

Nekem is ez a rom van fent, de én is hallom néha ezt a kis cicegést, mondjuk csak akkor amikor töltőn van a telefonom...

[ Szerkesztve ]

(#54202) Sanki válasza vika1010 (#54200) üzenetére

Sanki
(addikt)

Ja, oké. :)
(#54201) Molk: Arra már nem emlékszem, hogy töltőn volt e, de akkor, ha legközelebb 2-3 nap múlva töltöm, akkor megnézem, hogy zúg e. :)

"Work smarter, not harder..." /// Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#54203) bgergely

bgergely
(senior tag)

Profi fotós program telefonra, a maximumot hozhatod ki a szenzorból ezzel, melyet letölthetsz innen teljes verzióban. A tesztkép innen.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54204) firemanus82 válasza bgergely (#54194) üzenetére

firemanus82
(senior tag)

Q1! Én szóltam... LG-ből nem lesz szalonna... csak azt nem értem minek ígérgetnek?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro Dual => Huawei P30 Pro (256Gb) - A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#54205) bgergely

bgergely
(senior tag)

Óóóó... pár hete írtam, nem tudok belépni a TWRP-be. Hát megvan a megoldás - jelzem, egyikőtök sem írta le ezt a fajta kombinációt... Telefon kikapcs > hang le + power on > majd mikor megjelenik az LG logó, elenged mind a kettő > s egyből hang le + hang fel > ekkor bejön egy ablak, hogy erase data? > hangerővel lelépkedve yes, majd power gombbal elfogadjuk > are you sure? kérdésnél megint yes-re lépünk, s power gombbal OK-ézzuk. Ekkor kicsit vár, s indul a TWRP. Ezt nem tudta senki megmondani. Attól, hogy bekapcsoljuk hang le kombóval, az égegyadta világon semmi nem történik. Gondoltam, csak megosztom veletek :-D

(#54206) w333 válasza bgergely (#54203) üzenetére

w333
(félisten)

Szerintem töröltesd a hzsz. -t mert ez warez -nek minősül :U

Különben a gyári kamera alkalmazás a legjobb ... tessék 1 pár mai kép ;)

iPhone X & iPhone 5S

(#54207) Danny365 válasza bgergely (#54205) üzenetére

Danny365
(őstag)

Ez benne van az összefoglalóban is, mióta kijött a KK. :P

(#54208) VOLTCRAFT(1) válasza vika1010 (#54196) üzenetére

VOLTCRAFT(1)
(tag)

Ha az IMEI legális vagy ha letiltott volt a telefonod ,de legális donor telefontól származik (mondjuk egy elromlott ,de legális telefontól)akkor nem.Szerintem,ha boltból vetted akkor erre odafigyelnek és megnyugodhatsz.Azért én a helyedben rákérdeznék ott ahol vetted.

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54209) zsolt320i válasza vika1010 (#54200) üzenetére

zsolt320i
(senior tag)

Remélem a nyalókával jön normális témázhatóság is.
Az Lg ebből a szempontól sztem az utolsó :(

(#54210) bgergely válasza zsolt320i (#54209) üzenetére

bgergely
(senior tag)

Ha jön a nyalóka, mehet egy stabil custom ROM rá, Xposed, bloatware írtás, s kész is a Chocapic XD

(#54211) tomika9988

tomika9988
(tag)

Hali valaki segítsen SOS
Lg G2-őm van felraktam a stock 5.0.1-es romot viszont nem tetszett így vissza akartam menni a twrp-be hogy visszaállítsam a régi romra a recovery-nem jött elő így 5.0.1-re a 4.4.2-re való kk autorec-et raktam fel majd ujra indítás után olyan ír hogy
[17060]fastboot mode started
[17100]udc_starter()
[29470]-reset-
[29480]- portcharge-
factory resetet elő tudom hozni de nem csinál semmit se (hangerő le+power gomb majd elő jön az lg logó elengedem majd egyből vissza nyomom itt előjön a factory reset majd 2x power gomb ugye így menne recoverbe de akkor be adja ezt hogy tudnám vissza állítani ? download módba se enged elkezdi azt tölteni majd ugyan ezt írja

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#54212) fery02 válasza VOLTCRAFT(1) (#54208) üzenetére

fery02
(addikt)

Nekem az nem tiszta a történetben, hogy közölte, hogy IMEI ellenőrző oldal szerint T-s a készüléke, viszont mégis bevesz állítása szerint más szolgáltatós SIM-et is.

firemanus82:
Miután fel szokott itt a topikban röppenni időről időre kis hírmorzsa a hivatalos lolli érkezésről vagy késésről, olyankor szabályos várni szoktam már az LG ócsároló hozzászólásaidat.
Most sem kellett csalódnom. :)

(#54213) tomika9988 válasza tomika9988 (#54211) üzenetére

tomika9988
(tag)

VALAKI TUD SEGÍTENI ? SOS NAGYON FONTOS

(#54214) Quqesz válasza tomika9988 (#54213) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Sztem a mélyvíz topikban jobban tudnak segíteni...

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#54215) tomika9988 válasza Quqesz (#54214) üzenetére

tomika9988
(tag)

oda is írtam sőt szinte a legtöbb topicba írtam ennyire még sohase basztam el

(#54216) Wucky

Wucky
(senior tag)

Akkor jöhetnek a mindenki által unott kérdések :-)

Megéri a telefon?

Mikor jön a Lolli?

Na csak hülyéskedtem :-P

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#54217) bgergely válasza tomika9988 (#54215) üzenetére

bgergely
(senior tag)

KDZ-s frissítést csinálj :)

(#54218) tomika9988 válasza bgergely (#54217) üzenetére

tomika9988
(tag)

próbáltam hangerő fel rá usb elkezdi tölteni majd ugyan úgy beadje amiket leírtam tehát mintha nem is lenne download mód

(#54219) bgergely

bgergely
(senior tag)

Errol olvastam XDA-n valamit. Nyalazd azt a SimpleROM topicjat, mas is jart igy. Errol az 5.0.1-rol nem csak szimplan TWRP mentes visszatoltessel lehet visszavaltani. Hanem eloszor kell KK partition restore ZIP, majd utana KK kernel ZIP, utana johet a mentes visszaallitasa.

(#54220) tomika9988 válasza bgergely (#54219) üzenetére

tomika9988
(tag)

olvasni olvasom de angolul nagyon keveset tudok a online fordító meg szart sem é

(#54221) Matada2.3 válasza Ricsko :D (#54197) üzenetére

Matada2.3
(veterán)

Nem lehet, hogy szöszök kerültek a jackbe? Próbáld meg valami tűvel megpiszkálni :)

Finn the human

(#54222) RAYBOMB

RAYBOMB
(tag)

A G2-m azt csinálja már egy hete, hogy az itthoni WiFi-re rácsatlakozik gond nélkül...és tudom is használni...mindössze kb. 30 másodpercig...aztán használhatatlan. azt irja ugyan h csatlakozva vagyok...de nem csinál semmit.

Tud valaki ebben segíteni? :( :( :( :(

(#54223) RAYBOMB válasza RAYBOMB (#54222) üzenetére

RAYBOMB
(tag)

Azt nem írtam, hogy mindenki masnak mükődik a wifi...minden telefonon, minden laptopon...

(#54224) xSide válasza RAYBOMB (#54222) üzenetére

xSide
(őstag)

Gyenge a jel, nincs net...
Beállításokban wifi haladónál ellenőrizd mi van nálad...

[ Szerkesztve ]

(#54225) batai15 válasza tomika9988 (#54211) üzenetére

batai15
(veterán)

Ha van download mode akkor no para. Vissza kelett volna rakni kdzvel tisztán romot majd utána próbálni az egészet.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#54226) Ferenczi Áko válasza tomika9988 (#54211) üzenetére

Ferenczi Áko
(őstag)

Őszintén, megéri szórakozni? Nem jó a gyári rendszer, hogy ilyeneket csinálsz? Remélem jó tanulópénz volt..

Samsung Galaxy S9+ coral blue

(#54227) bgergely válasza Ferenczi Áko (#54226) üzenetére

bgergely
(senior tag)

Oh, mennyit szívtam én is: Motorola V360 > SE V610 > SE W910i > LG GT540 > SE Xperia NEO > Sony Xperia T > LG G2... ezeket mind ROM-olgattam, mindegyikkel jártam már úgy, hogy a halál torkából hoztam vissza, de sikerült. Első dolog, hogy sosem kell pánikolni, és hogy tudni kell angolul :)

(#54228) DBC válasza Cilinder001 (#54051) üzenetére

DBC
(tag)

Simcity Buldit-nél 10-15 perc után rendesen forró a gomboknál :)

(#54229) Cilinder001 válasza DBC (#54228) üzenetére

Cilinder001
(tag)

Hát ezaz! A kislányom Spongyabobbal, három asztalt kiszolgál, már érezhetően meleg a teló. Máshol azzal nyugtattak, hogy akinek nem melegszik, az hazudik. :K :K

(#54230) Mastershifu válasza Cilinder001 (#54229) üzenetére

Mastershifu
(tag)

Nekem Viber-re bemelegszik, ha elkapatom magam. :) De olvastam itt olyan hsz-t is pár hónapja, hogy fórum olvasgatása közben melegedett valakinek. Biztos, nem véletlen. Baja nem lesz tőle szerintem, bár annyira nem értek hozzá.

i486 DX2-66MHz

(#54231) Den Hadnagy

Den Hadnagy
(senior tag)

A melegedés egy létező jelenség, a furcsa az, hogy néha indokolatlan esetben is észreveszem... egy két órás játék után ok, de egy sima viber...? Nemár :) Mondjuk nekem Slim Armor van rajta, nyilván a vastag tok nem segíti elő, hogy jó legyen a hőleadás.

Mondjuk amíg nem árt a készüléknek, engem nem különösen érdekel.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#54232) Nfsman20 válasza DBC (#54228) üzenetére

Nfsman20
(tag)

Üdv!

Nálad amúgy nem akad egy kicsit az a játék?... Pl. amikor az elkészült tárgyakra ráböksz és bedobja a raktárba... na nálam ott valamiért akad :S Mondjuk elég harmatosan van optimalizálva a játék, még játszottam anno azzal a verzióval, ami hivatalosan nem volt kinn a mi régiónkban, csak leszedtem netről. Akkor még semmi baja nem volt, utána rádobták ezt a sziporkázós csilli-villi effektet lettek benne új épületek stb., azóta akad. Röhej... Emellett természetesen eléggé melegszik tőle a teló, de még szvsz. elviselhető. Az Xperia T-m az rendesen forró volt sima böngészéstől is, izzadt a kezem és kellemetlen volt fogni. Az akksit ellenben új szívja ez a játék, mintha fejőgépre lenne kötve :D

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#54233) Tsebacsi válasza Nfsman20 (#54232) üzenetére

Tsebacsi
(veterán)

A Sky Force is melegíti, és szívja erőteljesen az akksit, meg a RR3 is, annál nekem besárgult a kijelző, azóta óvatosan, csak 10-20 perceket játszom.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#54234) Ferenczi Áko válasza Tsebacsi (#54233) üzenetére

Ferenczi Áko
(őstag)

+1 a Sky Forec-nak! :))

Samsung Galaxy S9+ coral blue

(#54235) VOLTCRAFT(1) válasza Den Hadnagy (#54231) üzenetére

VOLTCRAFT(1)
(tag)

Amikor a forró proci miatt besárgul a kijelző ragasztója (garancia lejárta után) érdekelni fog .És + az a kb. 25-30 rugó amit ráfogsz költeni jusson eszedbe ez a mondatod.

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#54236) Mastershifu válasza VOLTCRAFT(1) (#54235) üzenetére

Mastershifu
(tag)

Szia, csak akkor sárgul be, ha melegszik? Rémlik egy hsz innen, amely szerint teljesen kíméletes használat mellett is sárgult. Jó lenne tudni a sárgulás valós okát, vagy az összefüggést. :U

i486 DX2-66MHz

(#54237) fery02 válasza VOLTCRAFT(1) (#54235) üzenetére

fery02
(addikt)

Nekem már lejárt a garanciám, mégsem használom másképp a telefonomat, mint eddig.
Nehogy már ezért onnantól fogva hímestojásként bánjak vele és ha észlelem, hogy kicsit is melegszik (átlagfelhasználattól), kapkodva igyekezzek 10 percre eltenni hűlni hagyni.

Ugyanúgy használom, mint eddig és nem érdekel, hogy olykor átlagfelhasználással is úgy fel tudom hevíteni, mint 1 órányi Dead Trigger 2-ezéssel.
A telefon van értem és nem fordítva.

Ha besárgulok, akkor meg legalább valószínűsíthetőleg újabb generáriós kijelzőt fogok kapni 25-30 rugóért (jelenlegi kijelzőm már több, mint 1 éves).

Mastershifu:
Ha úgy lenne, ahogy a kérdésedben szerepel, akkor nekem már kb az 5. kijelzőcserénél kellene tartanom, mert nálam aztán kap a telefon rendesen. :)
Tehát ez a sárgulás ez véletlenszerű.
Lehet, hogy pl az enyémet is utoléri napokon belül, nem tudni.

nash2:
Ha G3 is sárgul (márpedig azok is sárgulnak ugye), akkor semmi akadája annak szerintem, hogy cserélt kijelő is sárguljon (mintha hallottam is volna már itt ilyen esetről, bár igaz, ritka).

Ezért mondjuk szégyelje magát az LG, hogy nem tanulnak a hibáikból...

[ Szerkesztve ]

(#54238) nash2

nash2
(tag)

A cserélt kijelzős telefonoknál is előjön a sárgulás vagy nem ? Mondjuk csere legalább a kijelzőre van fél év gari megint...

Állítólag a g3 is érintett, pedig az már újabb generációs kijelző kellene hogy legyen...

[ Szerkesztve ]

Nash

(#54239) Mastershifu válasza fery02 (#54237) üzenetére

Mastershifu
(tag)

Szia!

Jaja, nekem is az rémlett innen, hogy legalábbis közvetlen összefüggés nincs a melegedés és a sárgulás között, vagy nem csak az lehet a kiváltó ok.

Abban egy picit mondjuk én bíztam, hogy talán, mivel 2014. okt. végi az enyém, már tanultak a hibájukból, s kiküszöbölték ezt a hibát (mondjuk az újaknál vagy a cserélteknél), de ezek szerint valamiért nem. :W

i486 DX2-66MHz

(#54240) firemanus82 válasza fery02 (#54212) üzenetére

firemanus82
(senior tag)

Köszönöm. Legalább valaki figyeli a hozzászólásaim! :)
Az ócsárolás, pedig azért van, mert az LG ezen a téren soha nem fog előrelépni. Baromi jó készülékeket gyárt, de a terméktámogatás nem az erőssége. Sajnos!!

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro Dual => Huawei P30 Pro (256Gb) - A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#54241) mateus

mateus
(senior tag)

Nem rossz ez a teló:) pár napja váltottam Nexus4-ről. Az akksi az vmi csoda, ma pl. 78%-on áll reggel 7 óta folyamatos LTE-vel, egy kis netezéssel, telefonálással, a Nexus max 50%on szokott állni ilyenkorra, de inkább annyi se. Pedig a telót 3/4 évesen vettem, nem is vadiúj akksi van már benne..
A képeket is mindenki dícsérte a környezetemben, amiket a telóval lőttem, pedig csak automatán lőttem párat. A rendszer mind2 telón gördülékenyen ment, de az extrák és a nagy akksi idő bőven a G2 felé billentik a mérleg nyelvét.

(#54242) subset válasza Den Hadnagy (#54162) üzenetére

subset
(aktív tag)

Kezdetektől 0.8A -es töltővel töltöm éjjelente, hetente 1x max. 2x !
Kb. napi 1óra telefonálás és 5perc netezés mellett elmegy egy hétig is !
Gyári H rom.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#54243) Ricsko :D

Ricsko :D
(aktív tag)

Sziasztok!
Megint lenne egy kérdésem. Ha szemből nézem a telefont akkor a jobb oldali hangszóró csak nálam sokkal hangosabb mint a bal? Mintha a bal nem is szólna ?

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#54244) Danny365 válasza Ricsko :D (#54243) üzenetére

Danny365
(őstag)

A bal az mikrofon, nem fog neked megszólalni.

(#54245) batai15 válasza Ricsko :D (#54243) üzenetére

batai15
(veterán)

:Y :W :W :W

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#54246) Quqesz válasza Ricsko :D (#54243) üzenetére

Quqesz
(nagyúr)

Magasnyomásuval ki kell takarítani,mert bepiszkolódott! A víz csodákra képes! :DD viccet félretéve MONO!

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#54247) mouzrr válasza Ricsko :D (#54243) üzenetére

mouzrr
(senior tag)

Ezt én is benéztem amikor megvettem, meg azóta néhány ember. Tényleg olyan, mintha az is szólna :C

(#54248) Sanki válasza mouzrr (#54247) üzenetére

Sanki
(addikt)

Tényleg megtévesztő, mert ugyanúgy néznek ki. Tőlem pont ma kérdezte kolléga, hogy "de jó, sztereó hangszórója van?!". :DDD

"Work smarter, not harder..." /// Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#54249) Ricsko :D válasza batai15 (#54245) üzenetére

Ricsko :D
(aktív tag)

Jaaa jó köszönöm, bár igazából csodálkoztam is,hogy vajon hol van a mikrofon😄😄

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#54250) ib0r

ib0r
(csendes tag)

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. CloudyG2 rom van fent optimus kernerrel, a telefon nem látja ExFAT-ra formázott kártyát. Előtte gyári romnál nem volt gond. Mit tudok tenni, hogy jó legyen.

LG G2 D802, LG g4, huawei p10+

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.