Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54451) Ferenczi Áko válasza ClioRS (#54450) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Olyan nekem van.. De megtartottam. Visszanyaltam rá egy sima fóliát, ami úgy simul a kijelzőre, mint az óvszer a f*szra!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#54452) Sanki válasza SztiviVander (#54447) üzenetére


Sanki
addikt

Feltételeztem, hogy olyan illető fog neki írni, akinek már nem kell a fólia (pl. lecseréli). :DDD
(#54448) xSide: húú, tényleg? :DDD Ha nem szólsz, akkor is tudom, hogy az üveg és a fólia nem ugyanaz, csak sajnos így hívják. :R

[ Szerkesztve ]

(#54453) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Na bakker elérkezett ez a nap is, első érintős eszközöm aminek sikerült az érintőjét megtörni :O És olyan peches vagyok, hogy hiába a nillkin tok, pont sarokra esett, szóval max picit tompított, de meg nem védte. Annyi a mák, hogy csak a sarokban, fél centis körben tört, meg az LG logo fölött fut egy csík ... De tökéletesen működik. De azért szar érzés, elcsúfítottam szegényt :(

(#54454) petipetya


petipetya
nagyúr

Ezzel a tokkal is működik a kisablakos hívásfogadás?

"nincs rá lezsóidő"

(#54455) Meggyi001 válasza SUPREME7 (#54453) üzenetére

Hát az tuti hogy szar érzés, sajnálom...

https://gamergep.hu/

(#54456) fery02 válasza petipetya (#54454) üzenetére


fery02
addikt

Gondolom a kis ablakos módra gondolsz, hogy az megy-e.

Egyáltalán nem tudok németül, de ha te tudsz és a leírásban olvasol olyat, hogy van olyan külön mágnes benne, ami nem a fedlap rögzítése céljából van a tokban, akkor tud kis ablakos módot.

(#54457) thurands


thurands
csendes tag

Sziasztok!
Ma sikeresen kirootoltam az LG G2 telefonomat, aztán ráraktam egy TWRP Recovery-t, majd felraktam a legfrissebb CM12 nightlyt. Jól működik minden, de van egy probléma. A telefon belső memóriáján lévő alkalmazások, képek, adatok ugyanúgy megmaradtak. Ezeket hogyan tudnám letörölni róla, anélkül, hogy a recovery és a cm12 letörlődne? Szeretném, ha a telefonon nem maradna vissza semmilyen adat, kép, felesleges alkalmazás.
Köszi előre a segítséget! :)

(#54458) BeastMode válasza thurands (#54457) üzenetére


BeastMode
őstag

Recovery alól wipe internal storage;) de csak óvatosan, mert ha már a CM12-re ia raktál valami programot, akkor annak a fájljait is törli!

(#54459) petipetya válasza fery02 (#54456) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Akkor a kérdésem az, hogy az összefoglalóban látható Nilkinnel működik?

"nincs rá lezsóidő"

(#54460) batai15 válasza thurands (#54457) üzenetére


batai15
félisten

tprw alól storage wipe

(#54461) thurands válasza BeastMode (#54458) üzenetére


thurands
csendes tag

Sikerült! Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

(#54462) akooos válasza petipetya (#54459) üzenetére


akooos
veterán

Biztosan működik azzal is amit először linkeltél.Nekem valami 1500-2000 forintos van kínából, szürke színű LG G2 felirattal az alján és működik vele simán :) De amúgy most a Telekomnál 3500 forint a gyári Quickwindow (de ezt nem szeretik sokan, mert állítólag karcolja a kijelzőt a fém kisablak keret)

(#54463) vadászcsiga válasza petipetya (#54454) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezzel biztos működik. Nilkinnel is mukodik, sőt a flip szele is mágneses így nem lifeg. Nekem volt de eladtam mert megzavarta a billentyűzetet.

[ Szerkesztve ]

(#54464) petipetya válasza akooos (#54462) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt láttam a topicban a tok szóra rákeresve, de sajnos már csak a fehér van raktáron.

vadászcsiga: pont erről beszéltem, a fekete nem érhető el

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54465) Zsolto válasza petipetya (#54454) üzenetére


Zsolto
őstag

A leírásában szerepel, hogy mindenféle funkciót elérsz belőle, nyilván ugyanazokat, mint a gyárival. Szóval működik, igen :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#54466) petipetya válasza Zsolto (#54465) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Németül nem tudok, persze ott a Google fordító... Így viszont tuti a dolog, ha elolvastad és ezt írják.

Az eladó megbízható. Első alkalommal egy Nexus 4 flip tokot rendeltem tőle, ami nagyon minőségi. Másodszorra egy Honor 6 tokot, amelyet közben meg is vásároltak tőlem, mivel a telót visszavittem (nem vált be). Ez lesz a 3. tok tőle, és tudom hogy nem kamu.

"nincs rá lezsóidő"

(#54467) Danny365 válasza petipetya (#54466) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem a leírásban arra gondolnak, hogy az earpiece, kamera, csatlakozók, stb mind elérhetőek, mert hát ugye van nekik kivágva hely. A QuickWindow feature-ökről nemigen van szó. Az a legtisztább, ha ráírsz az eladóra. Biztos tud angolul is.

(#54468) Atish19 válasza petipetya (#54466) üzenetére


Atish19
őstag

Nillkinnel biztos, hogy működik. Nekem a héten jött meg és nagyon tetszik. Viszont ha fent van a tok akkor a telefon allján a hangszórónál/mikrofonnál megnyomva recsegő hangot ad. Csukott állapotban is lehet telefonálni ami ismét teljesen pozitív. Egy kicsit fájó dolog még, hogy az értesítő ledet eltakarja. Nem tudtok esetleg megoldást arra, hogy a quicwindowban megjelenítse az értesítéseket?

(#54469) marci94 válasza Quqesz (#54434) üzenetére


marci94
csendes tag

Köszi a segítséget!!!

[ Szerkesztve ]

(#54470) Zsolto válasza Danny365 (#54467) üzenetére


Zsolto
őstag

Az, hogy a német szövegben nem látod a "Quick Window" kifejezést, még nem jelenti, hogy "nemigen van szó" a témáról.

Németül:
Durch das praktische Sichtfenster haben Sie die Uhrzeit und andere wichtige Informationen auch bei geschlossenem Case immer im Blick.

Magyarul:
A praktikus betekintő ablaknak köszönhetően a pontos idő és más fontos információk még a tok becsukott állapotában is mindig szem előtt vannak.

És ezt nem a gugli fordító fordította, hanem én. Viszont nem voltam rest, bemásoltam, és a gugli változata így szól:

"A gyakorlati ablakban van időd és más fontos információkat is meg Ügy lezárva, mindig szem előtt van."

Úgy bizony! :DDD Na hát ezért nem féltem a kenyeremet egyelőre (ld. az aláírásomat).

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#54471) Danny365 válasza Zsolto (#54470) üzenetére


Danny365
őstag

Hát jóvan', őszintén megmondva a szöveg azon részét én nem is néztem, csak a felsorolást. :DDD Elnézést, hogy hülyeséget írtam.

(#54472) fery02 válasza petipetya (#54459) üzenetére


fery02
addikt

AZ Összefoglalóban lévő Nillkin-nel működik igen.
A mellé linkelt leírásban is láthatod, hogy a képeken láthatóak kis ablakos funkciók (pl zenelejátszó, óra).

Atish19:
"Nem tudtok esetleg megoldást arra, hogy a quicwindowban megjelenítse az értesítéseket?"

Ha olyanra gondolsz, ami állandóan mutatná, olyan nem igazán lenne praktikus ilyen IPS kijelzőnél, mert elég hamar leszívná az akksit a képernyő (működéséből alapulóan akkor sem csak a kis ablakos képernyő világítana olyankor, hanem az egész képernyő).
Amoled-es kijelzőkön van létjogosultsága az olyannak.

(#54473) Zsolto válasza Danny365 (#54471) üzenetére


Zsolto
őstag

Semmi gáz, te is csak segíteni akartál :R :K

Atish19:
Az értesítő led helyét egy Mister Minitben fél perc alatt kilukasztják neked, olyan lesz, mint a gyári (vagy szebb :DDD )

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#54474) Mastershifu válasza ad4m1337 (#54449) üzenetére


Mastershifu
tag

Akkor Te egy kicsit alaposabban megvizsgáltad, mint ént. :) Köszi, hogy "visszaírtál".

i486 DX2-66MHz

(#54475) Mastershifu


Mastershifu
tag

Bocsánat, nincs már szerk.

Valaki ismeri a Xiaomi Piston v2 fülhallgatókat közelebbről? Egy pár oldallal ezelőtt volt róla szó, van valakinek személyes tapasztalata? Netán összevetni a gyári Quadbeat 2-vel?

16$ itt most még pár óráig, s a tesztek meg a user-ek jókat mondanak róla, érdekelne, Ti mit gondoltok. Thx.

Zsolto:

/respect Nyelvtudás és munkásság :R

i486 DX2-66MHz

(#54476) Mike81 válasza Mastershifu (#54475) üzenetére


Mike81
senior tag

A gyáritól minden jobb :-D

[ Szerkesztve ]

(#54477) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi mindenkinek. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#54478) Pavua


Pavua
csendes tag

LG G2 cyanogenmod 12 -höz szeretném az xposed-t feltenni. Van erre lehetőség?

Találtam egy ilyet:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3034811
ahol ARMv7+ az alapfeltétle, de ha jól gondolom ez nem az.

Illetve van egy másik konkrétan a G2-höz, de az meg mintha a gyári rom-hoz lenne, talán nem jó a cyanogenmodhoz:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2477586

Mit gondoltok, hogyan lehetne ezt megoldani? Mi a tapasztalat? Csak CM11?

[ Szerkesztve ]

(#54479) Danny365 válasza Pavua (#54478) üzenetére


Danny365
őstag

Az első linked hibátlanul működik cm12 alatt, a második csak egy modul stock ROM-okhoz.

(#54480) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Havernak G2 van, nekem Nexus 5. Az enyémhez vettem vezeték nélküli töltőt és ez a havernak is megtetszett, de a G2 nem tudja a Qi töltést.
Van bármilyen megoldás, amivel vezeték nélkül tölthető (az összefoglalóban nincs róla semmi)??

(^)(>.<)(^)

(#54481) Yeeeti


Yeeeti
tag

Sziasztok!

Hogy kell screenshot-ot készíteni 4.4.2 alatt? Minden gyári állapotban van.

Köszönöm!

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#54482) Ferenczi Áko válasza Yeeeti (#54481) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Vagy beállítod alulra a gombokoz, vagy felül a gyorsbeállítások közé berakod..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#54483) Danny365 válasza Yeeeti (#54481) üzenetére


Danny365
őstag

Hangerő le + power gomb nyomva tart.

(#54484) Aucor válasza vacs (#54480) üzenetére


Aucor
senior tag

Szia!

[link]

Én ezt rendeltem, igaz még nem jött meg.

[ Szerkesztve ]

(#54485) petipetya


petipetya
nagyúr

Olvasgattam a 32 GB-os verzióról itt s topicban. Ez komoly, hogy szoftveresen tiltva van az LTE benne?

A 16 GB-os modell esetén honnan lehet tudni a Partnero gsm esetén, hogy nem járnék-e ugyanúgy?

Vagy elmegyek, beleteszem a sim-et, és ha kiírja a 4G-t akkor okés?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54486) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok! Ha valaki tud olyant aki venne vodás G2-t az írjon priviben és össze hozom az eladóval. A teló 4 napos fóliás.

(#54487) 2o1i válasza petipetya (#54485) üzenetére


2o1i
senior tag

Soha semmi gondom nem volt ilyen téren a telóval.
Mindig volt LTE.

(#54488) Pavua válasza Danny365 (#54479) üzenetére


Pavua
csendes tag

Köszönöm, akkor azt megpróbálom.

Ha a topiknyitó összefoglaló alapján 4.4.2-re tettem TWRP-vel CM12-t, akkor a TWRP recoverybe belépve a memóriából a xposed-arm-20150213b.zip -et ugyanúgy kell "flashelni", mintha új romot tennék fel? Azaz az Install menüben kiválasztom a zip-et és kész? (sem a settings-ben, sem az advanced-ben nem látok hasonló opciót, ezért gondolok erre). Utána meg csak egy sima apk telepítés, mert a jar csak fejlesztőknek kell, ha jól értem.

(#54489) Danny365 válasza Pavua (#54488) üzenetére


Danny365
őstag

Persze, csak simán flasheled a zipet ugyanúgy. Annyi különbséggel, hogy se előtte, se utána nem kell wipeolni semmit. Utána meg csak telepíted az apk-t, ahogy írtad.

(#54490) vacs válasza Aucor (#54484) üzenetére


vacs
veterán

Nem igazán értem, hogy ettől hogyan lehet vezeték nélküli töltővel tölteni. :F

(^)(>.<)(^)

(#54491) gretzky77 válasza vacs (#54490) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia a nagy lap megy a hátlap alá a a végén meg van egy microusb csati az megy a töltönyílásba!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#54492) vacs válasza gretzky77 (#54491) üzenetére


vacs
veterán

Ja már értem, köszi.
Viszont ez csak amolyan fél megoldás, mert így a teló usb csatija mindig foglalt. :(((
Meg mondom havernak, hogy ez van, és eldönti, hogy érdekli-e.
Érdekes, hogy a G2-ben nincs, de a Nexus 5-ben van gyárilag. :))

(^)(>.<)(^)

(#54493) Nightman1 válasza gretzky77 (#54491) üzenetére


Nightman1
tag

??? :D :D :D

(#54494) Aucor válasza vacs (#54492) üzenetére


Aucor
senior tag

Ettől jobb megoldás sajnos nincs, ugyanis a telefon belsejében nincsenek kivezetve a töltőérintkezők. Míg egy galaxy s3-ban például ki van, így azt a hátlap alá kell rakni: [link]

(#54495) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok. Elvileg holnap érkezik az Android 5 G2-re?

Légy jó mind halálig.

(#54496) Sanki válasza kromatika (#54495) üzenetére


Sanki
addikt

Elvileg február 29 vagy 30, de átcsúszhat 31-re is. :D

(#54497) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan tokot, ami fedi/védi az egész telót? Csajos kellene, valami fehér + csicsa :DDD

(#54498) Matada2.3 válasza kromatika (#54495) üzenetére


Matada2.3
veterán

Van forrás? :)

Finn the human

(#54499) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#54453) üzenetére


SUPREME7
őstag

Elkiabáltam a dolgot, reggelre megdöglött az érintőm kb fele. Szóval most öröm van. Nem sok kedvem van hivatalosan javíttatni 30K+-ért, úgyhogy érdekelne, hogy valaki próbálkozott-e már kínai replacement kijelzővel. (érintő+kijelző+keret lenne 14K, és akkor csak át kell ügyesen pakolni a belsejét, nem tűnik nehéznek, nem kell a kijelzőt ragasztgatni és mégse több mint a duplája.) Vélemény?

Egyébként délutánra már jót tudtam röhögni azon, hogy felraktam egy nova launchert, hogy a főképernyő+appdrawer is elforduljon a kijelzővel, és a főképernyőn kipakoltam a lényeges appokat bal oldalra. Appokon belül pedig forgatom a telefont ha olyan funkciót akarok elérni ahol éppen nem érzékel. :DDD Lehet amíg megjön a cserekijelző, addigra megszokom ezt a csodás technikát és furcsa lesz, hogy működik az egész :)

(#54500) Pavua válasza Danny365 (#54489) üzenetére


Pavua
csendes tag

Hát ez sajnos nem működik, pedig így csináltam.
A keretrendszeren belül írja, hogy: "Instalation is only possible manually via recovery for now."
Pedig ugye ezzel is megvagyok. Van valami ötleted? Neked működik?
Itt sok hasonló leírás van, csak a megoldást nem látom:
http://forum.xda-developers.com/xposed/official-xposed-lollipop-t3030118

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.