Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54551) morneo.it válasza morneo.it (#54550) üzenetére


morneo.it
senior tag

Báááááááááááár, lehet hogy a Nillkin üvegfóliaelőlap teszi ilyenné? :DDD

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54552) vadászcsiga válasza morneo.it (#54550) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi lenne ha pofával lefelé tenned az asztalra. Hamar megtanulná a flip merről hány centi :D

(#54553) mcsabi84 válasza w333 (#54547) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Az egyetlen hátrány, hogy az új telód fórumán ismét el kell viselned w333-at :D :D

(#54554) w333 válasza mcsabi84 (#54553) üzenetére


w333
félisten

Ennyi :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54555) akos727


akos727
senior tag

Van olyan rom, ami jobb zene hallgatasra, mint a gyari? Valahogy tobbre szamitottam, pedig ifonrol valtottam.

(#54556) akooos válasza morneo.it (#54550) üzenetére


akooos
veterán

Ejha, ez azért elég gázos :D Az enyém egy gagyi koreai tok, nem is Nillkin, de hibátlanul simul rá mágnes nélkül :O Nem is értem, hogy ez mitől ugrál el :D

(#54555) akos727:
Van sok megoldás, ha legalább egy rootod van. Viper4Android, meg egyéb hangerőnövelés. Bár a fülhallgató is sokat számít, mivel hallgatod? Ne a gyárival tedd.. :D

(#54557) Mike81 válasza morneo.it (#54550) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!

Hát ez valami nagyon durva! Ez így gyakorlatilag használhatatlan:-(
A gyári tényleg nagyon patent ilyen szempontból. Akár menyit van hátra hajtva ha becsukod akkor passzol rendesen.
Erre meg befőttes gumit kell ráhúzni ;-)

[ Szerkesztve ]

(#54558) ad4m1337 válasza akos727 (#54555) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Én Vsonic VSD1 fülest használok, S3-ról váltottam, és nekem is feltűnt a gyenge hangerő, bár nekem még így is oké, nincs maxon sose. Hangminőséggel nekem nincs bajom, minimálisan jobb is mint az S3, pedig abban is Wolfson chip van, kb. közép és magas tartományban erősebb, kiegyenlítetettebb a hangzása. Mondjuk a 16 gb verziónak a hátránya, hogy nem sok zenét tudok rátenni... :/

(#54559) Mastershifu


Mastershifu
tag

Sziasztok! Használja valaki közületek a Jegyzetek/Memo funkciót? Ott van egy olyan lehetőség, hogy "Backup". Az hova ment vagy hogyan "backup"-ol?

Más: bocsánat, biztos alap, de kéne egy kis help felhőszolgáltatás ügyileg. Nektek melyik jön be, mit érdemes használni? Dropbox meg GoogleDrive alapból van a telón, azt látom. Mi a tapasztalatotok? Mondjuk olyasmire szívesen használnám, hogy a fényképeket oda (is) mentse, meg ilyesmi. De ha van valami jó ötletetek, azt is szívesen veszem, hogy ki, mire használja még. Thx.

i486 DX2-66MHz

(#54560) Dexxter182 válasza Mastershifu (#54559) üzenetére


Dexxter182
tag

Én a OneDrive-t használom. Van benne autó backUp a képekről videókról, ha van wifi feltölti, és mivel ugyan az az Account-om a Win8-on, egyből meg is jelennek a gépen a oneDrive mappában, anélkül hogy fel kellene oda telepítenem valamit.

Dropbox, nekem kevés volt, bár oda is megy az autómentés
A google drive pedig nem csinál autó mentést (mikor legutóbb próbáltam ~0.5 éve)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#54561) Mastershifu válasza Dexxter182 (#54560) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, köszönöm a gyors választ. Már hallottam a OneDrive-ról, kicsit jobban körbejárom a témát. Az az igazság, hogy jó hosszú időre kiszakadtam a technika világából, s mivel gyorsan fejlődik, van mit behozni. Régi a számítógépem, régi volt a telefonom is, ez a G2 az első smartphone. Nekem még XP-m van. :D Ér röhögni! OneDrive nem csak új Windows-hoz jár? Android-os telefonra App-ként ez is letölthető?

i486 DX2-66MHz

(#54562) Dexxter182 válasza Mastershifu (#54561) üzenetére


Dexxter182
tag

Hát ha jól emlékeszem akkor csak a Win8-ba van integrálva a OneDrive.
Bár bizonyára utólag is le lehet tölteni.
Mind három verzió, ugyan úgy működik, letöltöd az app-ot a playStore-ból :)
DropBox és OneDrive is csinálja az autó feltőltést, ha erre szükséged van akkor ezek között vallás alapján tudsz választani.

Ha jó a manuális feltöltés akkor meg Google Drive, akkor legalább nem kell egy új terméket bevonni :) és azon is van elég hely :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#54563) Mastershifu válasza Dexxter182 (#54562) üzenetére


Mastershifu
tag

Köszi! Igen, közben megnéztem Play Áruházat, ott figyel a OneDrive. Regisztrációért meg 15Gb-ot ad, úgy látom. Szimpatikus ez nekem.

A telefont böngészve itt is találtam olyat, hogy "Cloud". Ez egy sokadik megoldás? Ezt ismered? Az általános beállítások, személyes pontja alatt.

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#54564) RAYBOMB


RAYBOMB
tag

Tudna segiteni abban valaki, hogy miert van az...hogy AOSP 4.4 STABLE romokon...KK baseband el...telefonalas kozben ha elemelem a fulemtol a telefont...nem ebred feel a kijelzo...csak ha megnyomom a Power gombot? Mert elvileg KK baseband kell hozza.

Stock Romokon nem csinalja ezt.

(#54565) Dexxter182 válasza RAYBOMB (#54564) üzenetére


Dexxter182
tag

Nem tudom sajnos hogy az mit tud, ráadásul nem is találtam olyat én Lollipop-ot használok.

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#54566) Pavua


Pavua
csendes tag

Próbáltam CM11 és CM12 nightly alatt is a telefon teljes titkosítását, de egyikkel sem sikerült, valamint feloldani sem tudja azt. (ez a kisebbik baj, mert újrateszem a romot), de hogyan lehetne használni ezt a titkosítást? Van valami tapasztalat vele? Ez az Encryption unsuccessful már a cyanogen 9.1.0-ban is volt (más készülékeknél), gondolom azóta javították, de nem látok megoldást. (LG G2-re sem).

[ Szerkesztve ]

(#54567) Zsolto válasza Dexxter182 (#54560) üzenetére


Zsolto
őstag

A Google Drive is csinál automatikus mentést, csak cselesen a Photos alkalmazásban kell beállítani:
Menü -- Beállítások -- Automatikus mentés. Beállíthatsz pár paramétert, pl. hogy csak töltés közben tolja a fájlokat. Ez jó, mert egy videó feltöltése jócskán leszívja az akkut.
A Google Drive beállításaiban viszont azt tudod megadni, hogy csak WiFi-n keresztül csinálja az automatikus feltöltést.
Szóval nem egyszerű megtalálni, de működik.

Én használom a Dropboxot, a OneDrive-ot, a Boxot és a Google Drive-ot is, de mindegyiknél nagy csalódás, hogy a zenelejátszás csak egy számonként működik. Vagy még nem találtam olyan lejátszót/beállítást, amivel működne ugyanúgy, mintha belső tárhelyen vagy pendrive-on lennének a zenék.

Mastershifu:

A Cloud csak egy gyűjtőmappa, a Dropbox és a Box fiókodat tudod belőni alá, nem külön szolgáltatás. Amúgy mind a Google Drive, mind a OneDrive nagyon jó a fotók/videók automatikus biztonsági mentésére.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#54568) plaszy


plaszy
őstag

Üdv. itt!

S4-et váltottam G2-re, eddig nem bántam meg. :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#54569) fery02 válasza plaszy (#54568) üzenetére


fery02
addikt

Üdv köztünk! :)

Igen, általában nem szoktak az S4-ről jövőek panaszkodni.
Jól választottál! :)

(#54570) Mastershifu válasza Zsolto (#54567) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, köszi a választ. Elkezdtem közben a kísérletezést és a tanulást ezen a téren, GoogleDrive-val kezdtem, mert az az emailhez automatikusan volt is nekem.

i486 DX2-66MHz

(#54571) laverdadb


laverdadb
tag

Sziasztok! Egy par hete, belinkelt valaki egy Telekomos dokumentumot, hogy Marcius 1tol a dominosok is fel tudnak csatlakozni 4g halozatra, de nem talalom.. Visszafele. Valaki esetleg?

(#54572) petipetya


petipetya
nagyúr

A Partnero azt mondja, hogy a 32 GB-os modell Ázsia régiós és megy vele a tés LTE idehaza.

Meg tudjátok erősíteni?

Emellett van-e valamilyen buktató a frissítések tekintetében emiatt?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54573) Tüske0614 válasza petipetya (#54572) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Még mindig nem tudom hol a régió kód.. Nekem tőlük van de 16 os telenoros és 4G n használom.. Ezzel ugyan nem jutsz előrébb. De mintha a dobozon pol jelzés lenne..

(#54574) morneo.it válasza Mike81 (#54557) üzenetére


morneo.it
senior tag

Feltettem egy G2 csoportba a Google+ oldalon, és mások is tapasztaltak ilyet. Lehet, hogy a Nillkin üveglap tolja felfele. Bár nem magyarázat, mert van amikor rápihen. De most reggel óta az asztalon, és felfittyen 6-7mm. Kíváncsi leszek, milyen lesz majd a mágneses tok.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54575) fodin válasza petipetya (#54572) üzenetére


fodin
tag

Én is tőlük vettem, bár egyből egy EU romot tettem rá, de megy a 4g tökéletesen.

A frissítés gond nélkül megy, persze nyilván az adott rom régiójának megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#54576) petipetya válasza fodin (#54575) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R Ha jól látom, akkor ezt a KDZ-vel kell megtenni. Ott egyszerűen csak kiválasztom majd az EU-s romot és telepítem a telóra, ami a kábelen keresztül a gépre van kötve?

"nincs rá lezsóidő"

(#54577) petipetya válasza petipetya (#54576) üzenetére


petipetya
nagyúr

fodin

Vagy felesleges ezzel foglalkoznom addig, amíg ki nem adják a lollipopót? Egyszerűen csak csinálok egy gyári beállítások visszaállítását a vásárlás után és használom, nem?

Bocs, de dolgozom közben és így nem fértem bele az 5 perces szerkesztésbe.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54578) akos727 válasza akooos (#54556) üzenetére


akos727
senior tag

Egyelore semmim nincs, teljesen gyari minden rajta. Nem felek custom romoktol, sem, foleg ha elonyom szarmazik belole. Gyari fulhallgatotol elsirtam magam, alapvetoen egy Panasonic agybadugossal, meg nem tudom mondani a nevet, nem also kategorias, de kozel nincs a tophoz, illetve egy spanyol domestic market ( :DDD ) fejhallgatoval, ami melytulsulyos (de ebben van ero, csak pl mikor buliba megyek vagy edzeni, a kicsit kell hasznalnom), de ez nekem nem is baj. Hangero tenyleg lehetne combosabb, ha van vmi custom rom amivel tobbet lehet elerni alpvetoen illetve nincs tele buggal es minden mukodik, lehet cserelnek ra.

(#54579) Ferenczi Áko válasza petipetya (#54577) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha már úgy is nyomsz egy teljes visszaálllítást, akkor rakd rá a legfrissebb romot, kb 10-15 perc.. Note 2 fórumban asszem már találkoztunk, ez sem bonyolultabb, mint ott romolgatni.. Aztán ha jön a Lolliopop, akkor megint Kdz és gyalu.. Nekem Hun régiós, de én is így csináltam..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#54580) fodin válasza petipetya (#54577) üzenetére


fodin
tag

Pontosan, letöltöd az EU-s romot és kdz-vel felteszed. (Az összefoglaló alapján megtaláltam mindent). Én egyből feltettem, így az esetleges (Ota) frissítések már az EU régiónak megfelelően jönnek.

Én úgy voltam vele, hogy mielőtt belaknám, felteszem az eu romot, hogy ne később kelljen vele szórakozni, ha az ázsiai mégsem tetszene/működne jól. (és abban sem voltam biztos, hogy a 4g megy-e az ázsiai romban).

[ Szerkesztve ]

(#54581) Mike81 válasza plaszy (#54568) üzenetére


Mike81
senior tag

Üdvözlet!
Én is az S4 és a G2 között vacilláltam. Végül ez lett. Nem bántam meg. Te sem fogod ;-)

(#54582) inthro válasza ad4m1337 (#54558) üzenetére


inthro
aktív tag

Én Nokia WH-920-at használok hozzá, imádom. Nokia 920-szal is ezt használom, mikor melyik telefon van nálam és ugyan olyan jól szól, szerintem nem a telefonban van a hiba. Gyönyörűen meghajtja ezt a fülest, mélyeket is hozza durván, magas szintén kiváló.

◕‿◕

(#54583) Busterftw válasza fodin (#54580) üzenetére


Busterftw
veterán

OTA frissítés imei alapján jön, nem rom alapján. Hiába van eu-s romod, akkor kapsz frissítést amikor ázsiaira kapnál.

(#54584) w333 válasza Busterftw (#54583) üzenetére


w333
félisten

Ez nem igaz ... mivel régiókra van kiosztva, szóval ha a telefonodon egy Open Europe rendszer van és kiadják EU -ra akkor gyorsabban megkapod ! ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54585) Busterftw válasza w333 (#54584) üzenetére


Busterftw
veterán

A telefonok (egyedi imei-vel) vannak régiókba sorolva. Ha SEA régiós a telo akkor kap OTA-t ha a SEA régió kap.

(#54586) fodin válasza Busterftw (#54583) üzenetére


fodin
tag

Nem tudom, _szerintem_ rom alapján, de ha lesz Lolipop, kiderül. :) S4-re rom (vagyis régiókód, csc) alapján jött, az biztos. Igazából az ota túlzottan nem érdekel, ha frissíteni kell, úgyis inkább kdz-vel teszem, tiszta telepítéssel.

Mindenesetre szerettem volna rajta EU-s romot tudni.

(#54587) Busterftw válasza fodin (#54586) üzenetére


Busterftw
veterán

Az enyém sea kodos ami még mindig 20c-n áll, felraktam az eu 20d-t anno, hiába jött azóta eu 20h, otan nem frissült. Mert sea-hoz nem jött.

(#54588) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi mindenkinek.

"nincs rá lezsóidő"

(#54589) morneo.it


morneo.it
senior tag

Nem is olyan rossz a LaliPop Simple ROM 1.2. Jelzem, a váratlan rebootok is megszűntek teljesen.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54590) morneo.it


morneo.it
senior tag

Az Android 5.1-et bemutató YouTube videó.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54591) Dexxter182 válasza morneo.it (#54589) üzenetére


Dexxter182
tag

Én is ezt gyűröm, nekem eddig még egyetlen bug sem jelentkezett. Megy rendesen hiba nélkül.

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#54592) petipetya


petipetya
nagyúr

Most voltam a Partneronál, természetesen nem 4G-s az ázsiai régiós modell. Nem tudom hogy az EU-s rom után az lenne-e. De nincs kedvem ezzel mókolni.

16 GB-os verziót tudnak szerezni, de lehet nem tőlük fogok venni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54593) Gabor1092


Gabor1092
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem hogy le lehet-e valahogy ellenőrizni, hogy az képernyő megfelelően reagál-e az érintésekre? Csak mert az utóbbi időben észrevettem hogy a bal oldala mintha nem mindig akarna reagálni az érintésekre.
Előre is köszi

(#54594) w333 válasza petipetya (#54592) üzenetére


w333
félisten

Hmmm ... minek szarakodsz a partneroval ? B-tel rendeld meg és kész :)

(#54595) petipetya

Én Mol benzinkút pick-pack pontra rendeltem ... (éjjel nappal bármikor átveheted) és 24 órán belül kaptam is az értesítést hogy mehetek átvenni :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54595) petipetya válasza w333 (#54594) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ott nincs személyes átvétel. Napközben nem vagyok otthon, a munkahelyen pedig nem tudok futárt fogadni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54596) petipetya válasza w333 (#54594) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem tudom honnan rendelted de a b-tel webáruházban csak futáros kiszállítást látok. Vagy nem egy boltról beszélünk: kép

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54597) w333 válasza petipetya (#54596) üzenetére


w333
félisten

Neee ... már a weboldal is megváltozott :W Dec.10 -én még volt pick pack :)

Tessék Link, esetleg telefonon meg lehet kérdezni !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54598) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

tesóm használtan vett egy M8-at
a kamerája lencséje eléggé karc volt...(de csak az szerencsére)
beugrott egy korábbi hozzászólás innen, tehát fogtam a narancssárga elmex fogrémet, és egy fülpiszkát

láss csodát, nem hittem a szememnek!
úgy ki lett polírozva, mintha új lenne :C

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#54599) w333 válasza petipetya (#54596) üzenetére


w333
félisten

Visszakerestem régen (Dec 17 -én) még ilyen volt és ott a Pick pack pont is :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#54600) Quqesz válasza petipetya (#54595) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De van boltjuk és ott átveheted(én is vettem már tőlük)
Szerk
Ó baz ezek elköltöztek! Régen itt voltak a méta út mellett.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.